ERA II 178, 292 (1)
23%
1938
Harjumaa — Kuusalu
Lehesalu, Ilse
ERA II 147, 203 (7)
21%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
E, StK 40, 215 (1)
21%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 62635 (1)
21%
1928
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 522 (36)
20%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
E 60319 (1)
20%
1927
Läänemaa — Noarootsi
Ariste (Berg), Paul
ERA II 10, 294 (7)
20%
1929
Harjumaa — Jüri
Põldmäe, Rudolf
ERA II 7, 578 (4)
19%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
E, StK 40, 215 (4)
19%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 401 (1)
18%
1934
Virumaa — Iisaku
Lugenberg, Helmi
ERA II 82, 555 (3)
18%
1934
Saaremaa — Mustjala
Loodus, A.
ERA II 34, 301 (2)
17%
1928
Läänemaa — Reigi
Loorits, Oskar
E 76523 (7)
17%
1931
Virumaa — Haljala; Virumaa — Iisaku
Uustalu, Leida
ERA II 55, 550 (55)
17%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 147, 133 (3)
17%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ohtra, Aita
E 73911 (3)
17%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 82, 554 (9)
17%
1934
Saaremaa — Mustjala
Käsper, A.
ERA II 207, 663 (52)
17%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 2, 401 (18)
17%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
H II 65, 448 (8)
17%
1901
Harjumaa — Kose
Mõsikepp (Mõsikäpp), Jaan
JR 14082
17%
1939
Häme — Kärkölä
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
E 54703
17%
1924
Tartumaa — Torma
Sööt, Bernhard
ERA II 183, 494 (25)
17%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 84, 275 (13)
16%
1933
Tartumaa — Kambja
Pastak, Alaida
E 73909 (4)
16%
1925
None
Uustalu, Hilda
ERA II 82, 537 (7)
16%
1934
Tartumaa — Kambja
Köösel, Eduard
ERA II 2, 445 (2)
16%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 257, 402 (120)
16%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 29, 213 (c)
16%
1930
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Tartu
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 116, 455 (2)
16%
1870
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Jüri
E 57124
16%
1926
Harjumaa — Rapla
Ariste (Berg), Paul
ERA II 82, 567 (3)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
E 73991 (2)
15%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
E 72982 (13)
15%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Kreideberg, Helmi
E 63995 (12)
15%
1928
Tartumaa — Kursi
Wedler, W.
ERA II 83, 481 (9)
15%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Uustalu, Auguste
ERA II 193, 40 (26)
15%
1938
Virumaa — Jõhvi
Hallik, Armilda
ERA II 31, 15 (2)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Agu, Salomia
ERA II 172, 253/4 (3)
15%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Aio, Silvia
ERA II 31, 173 (1)
15%
1930
Tartumaa — Nõo
Jõgar, Hugo
ERA II 31, 183 (1)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Laats, Robert
E 64711 (33)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Uibopuu (Lipp), Linda
ERA II 34, 216 (15)
15%
1931
Saaremaa — Mustjala
Meinart, Hilda
ERA II 29, 213 (b)
15%
1930
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Tartu
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 70, 428 (10)
15%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Sakk, Elmar
ERA II 82, 529 (7)
15%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
ERA II 2, 437 (11)
15%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 70, 325 (2)
15%
1934
Virumaa — Jõhvi
Teders, Valentin
E 59420
15%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
E 73956 (3)
14%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
H II 47, 69
14%
1894
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
ERA II 41, 446 (19)
14%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 2, 341 (8)
14%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 7, 562 (3)
14%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 83, 484 (4)
14%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Lillenberg, Vaike
ERA II 82, 563 (2)
14%
1934
Saaremaa — Mustjala
Kaiste, Vladimir
ERA II 70, 417 (5)
14%
1934
Virumaa — Viru-Nigula; Virumaa — Rakvere l.
Tünder, Agnes
ERA II 41, 339 (3)
14%
1929
Tartumaa — Tartu; Viljandimaa — Viljandi l.
Room, Lilli
E 52516 (29b)
14%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
ERA II 302, 50 (17)
14%
1942
None
None
E 73819 (3)
14%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Bachman, Paul
JR 14729
14%
1939
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 5, 457
14%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 57001 (39)
14%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 12, 216 (3)
13%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 382 (20)
13%
1934
Virumaa — Kadrina
Lammer, Hilja
ERA II 77, 254 (10)
13%
1934
Harjumaa — Hageri
Põldmäe, Rudolf
ERA II 125, 46 (6)
13%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
ERA II 207, 622 (117)
13%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 66427 (67)
13%
1930
Pärnumaa — Karksi
Poolakene, Lilly
E, StK 14, 207 (4)
13%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 82, 561 (3)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sigibert, Susanna
ERA II 70, 443 (6)
13%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Linamaa, Meta
E 52516 (29d)
13%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
ERA II 9, 100 (1)
13%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
ERA II 82, 557 (3)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 7, 555 (1)
13%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 69, 488 (14)
13%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Ley, Leida
ERA II 31, 70 (5)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Lepp, Linda
JR 09412
13%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
ERA II 299, 469 (359)
13%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 36, 543 (1)
13%
1931
Viljandimaa — Pilistvere
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 147, 632 (6)
13%
1937
Läänemaa — Kirbla
Kiindok, Aga
E 84319 (1)
12%
1933
None
Lank, Ilmar
ERA II 183, 499/500 (56)
12%
1938
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 31, 59 (4)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Kärsna, Armilde
E 59991a
12%
1927
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Lille, Woldemar
JR 71060
12%
1912
Varsinais-Suomi — Muurla
Saariluoma, Vilho
E 64004 (5)
12%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 166, 66 (72)
12%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 31, 167 (2a)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Jaaniado, O.
E, StK 8, 234 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
ERA II 291, 379 (1)
12%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Pross, Johannes
ERA II 291, 387 (3)
12%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Küünarpuu, Aliide
E 73962 (1)
12%
1924
Järvamaa — Ambla; Harjumaa — Harju-Madise
Reeman, Victor
H, Mapp 24
12%
1894
Viljandimaa — Pilistvere
Jung, Arthur
ERA II 11, 545 (7c)
12%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
E 52517 (29f)
12%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
E 52517 (29g)
12%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
ERA II 172, 237 (2)
12%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
JR 12469
12%
1933
Satakunta — Kokemäki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 70, 267 (1)
12%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Ollin, Oskar
JR 10656
12%
1932
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 70, 371 (1a)
12%
1934
Virumaa — Rakvere
Põder, V.
ERA II 177, 32 (15)
12%
1937
Virumaa — Jõhvi
Mets, Endel
ERA II 147, 701 (69)
12%
1938
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
ERA II 2, 403 (19)
12%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 70, 478 (12)
12%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Västo, Amanda
ERA II 70, 522 (7a)
12%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Siirak, Elita
JR 71276
11%
1910
Varsinais-Suomi — Merimasku
Saarimaa, Eemil
E 52516 (29c)
11%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
ERA II 63, 172 (1)
11%
1933
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 9, 242 (18)
11%
1928
Läänemaa — Ridala
Meiusi, Meinhard
ERA II 69, 517 (15)
11%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Kriiver, Blandiina
ERA II 147, 696 (52)
11%
1938
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
ERA II 172, 151 (3)
11%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kalme, Meralda
E 59417/8
11%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
ERA II 11, 544 (7b)
11%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
E 56294 (12)
11%
1925
Harjumaa — Tallinn
Schmidt, Hans
JR 38854
11%
1965
Peräpohjola — Tervola
Lehto, Mirjam
E 48577 (9)
11%
1927
Harjumaa — Tallinn
Reinfeldt, Amilde
ERA II 70, 389 (5)
10%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Truubok, Meeri
E 73826 (1)
10%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Krosing, Alice
E 61595 (14)
10%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
E 73929 (6)
10%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
E 73946 (4)
10%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Reemann, Leopold
JR 20981
10%
1909
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Ilmari
ERA II 31, 33 (1)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Hintzer, G.
JR 11820
10%
1933
Satakunta — Nakkila
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
E 73965 (3)
10%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Lemberg, Edgar
ERA II 207, 660 (34)
10%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 73913 (3)
10%
1925
None
Koppel, V.
E 66423 (54)
10%
1930
Pärnumaa — Karksi
Poolakene, Lilly
E 52516 (29a)
10%
1922
Harjumaa — Tallinn
Ariste (Berg), Paul
ERA II 131, 85 (84)
10%
1936
Virumaa — Viru-Jaagupi
Böckler, Leida
JR 19502
10%
1926
Satakunta — Teisko
Jussila, K. V.
JR 10205
10%
1925
Satakunta — Teisko
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 38, 460/1 (65)
10%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
JR 15496
10%
1939
Satakunta — Kokemäki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 82, 581 (2)
10%
1934
Saaremaa — Mustjala
Väärt, Alla
ERA II 291, 367 (3)
10%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ehasaar, Helve, 14 a., Oru algk.
E 73971 (1)
10%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Promisen, Aleksander
E 73975 (1)
10%
1924
Harjumaa — Harju-Madise; Harjumaa — Jõelähtme
Toom, Roman
ERA II 183, 506 (80)
10%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
JR 10686
10%
1932
Häme — Kärkölä
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari