ERA II 212, 320 (3)
37%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Koger, Asta Erika
E 8° VI 89 (376)
30%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
ERA II 81, 719 (16)
29%
1934
Läänemaa — Märjamaa; Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Poom, Emilie
ERA II 207, 121/2
29%
1936
Pärnumaa — Saarde
Longi kodutütarde rühm
ERA II 31, 251/2 (1)
27%
1930
Järvamaa — Paide l.
Neuman, Helene
E 80333/4 (1)
26%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 291, 402/3 (7)
26%
1919
Läänemaa — Kullamaa
Almert, Rudolf
EKmS 4° 5, 554 (527)
26%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 188, 521/3 (2)
26%
1938
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
EKmS 4° 5, 509 (498b)
25%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 69796/8
25%
1930
Pärnumaa — Tori
Puust, Joh.
ERA II 256, 319/20 (5)
23%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Sepp, Marie
EÜS IX 1171 (156a)
23%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS IX 562 (58)
22%
1912
Viljandimaa — Põltsamaa
Siiak, Oskar; Einer, Helmi
EÜS II 327 (30)
21%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
E 8° V 43 (163)
21%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
E 80341/3 (5)
21%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 69867/8
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
E 70074/5 (2)
20%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
E 86456/7 (2)
20%
0
None
Rein, Ernestine
E 78213 (2)
20%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
ERA II 222, 639/40 (43)
20%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Sommer, Ellen
ERA II 249, 224/8 (6)
20%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Siider, Hermine
E 64764/5 (14)
20%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
EKmS 4° 3, 375 (15)
19%
1874
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 6, 573/4 (21)
19%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 306, 68/71 (63)
19%
1943
None
None
ERA II 207, 3/4
19%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
H IV 3, 653/4 (3)
19%
1889
Viljandimaa — Pilistvere
Bock, Jaan
E 84927/8
19%
1933
Läänemaa — Varbla
Ollino, Karl
E 69677/8
18%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
E 61198/9 (7)
18%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
E, StK 18, 129 (100)
18%
1923
Pärnumaa — Häädemeeste
Johanson, Anna
EÜS III 451/3 (118)
18%
1906
Viljandimaa — Paistu
Aavik, Juhan (Johann); Sakkeus (Sakeus), J.
E 64767/8 (18)
18%
1930
Võrumaa — Urvaste
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 207, 102/3
18%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
H II 47, 694 (3)
18%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 69910/3
18%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 266, 150 (350)
18%
1939
None
Fuchs, Vera
ERA II 141, 444/6 (6)
18%
1937
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi l.
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
E 78293/4 (2)
17%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
E, StK 2, 99/100 (118)
17%
1921
Virumaa — Jõhvi
Martinson, Arnold
E 8° V 63/4 (254)
17%
1928
Järvamaa; Tartumaa
Eisen, Matthias Johann
H III 16, 61/2 (1)
17%
1889
välismaa; Viljandimaa — Paistu
Hennu, Jaan
ERA II 212, 455/7 (55)
17%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
ERA II 177, 486 (52)
17%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
EÜS X 2716/7 (302)
17%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 26, 972/3 (6)
17%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
E, StK 37, 190 (38)
17%
1926
Järvamaa — Türi
Palm, August
E 80337/9 (3)
17%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 84916/9
17%
1933
Läänemaa — Varbla
Jürgens, A.
EÜS VII 677 (49)
17%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H II 27, 598/9 (16)
16%
1889
Tartumaa — Palamuse
Saar, Mihkel
H II 28, 396/7 (82)
16%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
E 69603 (2)
16%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69973/5
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
E 70076/8
16%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Tamm, Theodor
H III 31, 101/4 (19)
16%
1903
Viljandimaa — Põltsamaa
Kees, William
ERA II 14, 29 (22)
16%
1929
Järvamaa — Anna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H, R 1, 59/60 (1)
16%
0
None
koguja teadmata
ERA II 30, 111 (7)
16%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H I 5, 218 (6)
16%
1894
Saaremaa — Pöide
Undritz, Thomas
ERA II 78, 118/9 (48)
16%
1934
Viljandimaa — Helme; Viljandimaa — Tarvastu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKS 31, 3 (5)
16%
1911
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kõrgesaar, Emilie
ERA II 208, 417/8 (11)
16%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Tartumaa — Äksi
Koppel, Paul
EÜS XII 453 (45)
16%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
ERA II 14, 279/81 (18)
16%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS I 1041/2 (37)
16%
1904
Pärnumaa — Vändra
Saar, Mart
TEM 6, 17/8 (11)
16%
1924
Viljandimaa — Paistu
koguja teadmata
EÜS VIII 733 (324)
16%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 68995 (3)
16%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
EÜS X 2454 (31)
16%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 80137/8 (1)
15%
1932
Tartumaa — Nõo
Ottas, A.
E 80797 (1)
15%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Huberg, E.
ERA II 195, 314/6 (26)
15%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69618 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69656/8 (1)
15%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Martson, H.
ERA II 55, 643 (3)
15%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
ERA II 166, 44 (4)
15%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
E 79614
15%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kolnes, H.
ERA II 254, 53 (22)
15%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
ERA II 17, 362/4 (245)
15%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
E 80144/5 (2)
15%
1932
Tartumaa — Tartu
koguja teadmata
ERA II 172, 58/60 (12)
15%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
ERA II 77, 448 (96)
15%
1934
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
H II 4, 604/5 (84)
15%
1887
Tartumaa — Kodavere
Härms, Johannes; Koik, Michael
E 71515/6 (12)
15%
1931
Võrumaa — Kanepi
Kuusik, A. (August?)
E 85959/61 (1)
15%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Markin, G.
H, Kolga-Jaani 2, 182/3 (110)
15%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
ERA II 16, 312/13 (11)
15%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
EÜS VIII 844/5 (496)
15%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69887/90
15%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 123, 84/6 (85)
15%
1936
Viljandimaa — Paistu
Köögardal, Linda
H III 2, 829 (24)
15%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
ERA II 149, 150 (26)
15%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS V 861 (121)
15%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
ERA II 125, 68/9 (142)
15%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
EÜS IX 1076 (19)
15%
1912
Viljandimaa — Paistu
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 84866 (2)
14%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
ERA II 3, 556/7 (9)
14%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
ERA II 56, 313/4 (79)
14%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
H II 15, 105 (30)
14%
1890
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
H II 2, 20 (35)
14%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EÜS I 905/6 (48)
14%
1904
Virumaa — Kadrina
Penna, Peeter; Topmann, August
EÜS IX 1134 (86)
14%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 16, 291/3 (2)
14%
1929
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
TEM 13, 15/6 (10)
14%
0
Järvamaa — Ambla
Grenberg (Greenberg), Aleksander
H II 13, 544/5 (54)
14%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
E 69936/8 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
EÜS VIII 837/8 (481)
14%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 47, 352/3 (10)
14%
1894
Pärnumaa — Tõstamaa
Schantz (Schants), Otto (Saarsalu, Ott)
E 69768/70 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
E 85291/2
14%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
H II 65, 367/8 (10)
14%
0
Harjumaa — Kose
Mõsikepp (Mõsikäpp), Jaan
EKS 43, 1/2 (1)
14%
1910
Virumaa — Simuna
Miller, Osvald
EÜS XI 1102/3 (10)
14%
1914
Virumaa — Viru-Jaagupi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Sollmann, Julius
E 83156/9
14%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Unt, Ervin
H II 35, 108/9 (68)
14%
1892
Saaremaa — Jaani
Ilves, Jakob; Keerig, Johann (Johan); Rattur, Villem
EÜS X 2631 (143)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 58, 305/6 (16)
14%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 69703
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
H III 30, 535/6 (7)
14%
1902
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
E 69312/5 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Martin, L.
E 69501
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
EÜS IV 1667 (168)
14%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
EÜS IV 1998/2000 (34a)
14%
1907
Pärnumaa — Kihnu
Süda, Peeter; Silbermann, Hans
E 69914/6
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
ERA II 207, 5/6
14%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
EÜS X 2670 (220)
14%
1913
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 15, 127/29 (5)
14%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
ERA II 123, 388 (5)
14%
1936
Tartumaa; Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
H II 14, 476/7 (6)
14%
1890
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E 70006/7 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
E 70002/3 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
E 60548 (6)
14%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
E 69276/9
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Roots, Antoniina
ERA II 172, 43/5 (27)
14%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
ERA II 123, 185/6 (226)
14%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 56, 309/10 (68)
14%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
H II 58, 367/8 (7)
14%
1897
Saaremaa — Sõrve
Lemmerkänd, Mihkel
E 80459/61 (1)
13%
1932
Viljandimaa — Helme
Berg, P. (Tõrva)
H II 12, 393/4 (7)
13%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Georg; Lurich, Karl Voldemar
EÜS X 793/4 (71)
13%
1913
Virumaa — Haljala; Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
ERA II 17, 254/5 (176)
13%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 153, 656 (35)
13%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
E 69770/1 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
ERM 146, 63/5 (21)
13%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
E, StK 7, 45/9 (9)
13%
1921
Pärnumaa — Häädemeeste
Ammon (Amon), August
EÜS VII 697/8 (80)
13%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E 59525 (10)
13%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 17, 208/9 (141)
13%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
H II 2, 133/4 (225)
13%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EÜS VIII 64 (3)
13%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
Veske 1, 225 (104)
13%
0
Viljandimaa — Paistu
Veske, Mihkel
H II 26, 522/4 (17)
13%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
E 69600/1
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 69610/1
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
EÜS IV 145 (140)
13%
0
Viljandimaa — Paistu
Lepik, J. (Paistu)
ERA II 10, 651 (12)
13%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
E 69132/3 (5)
13%
1930
Pärnumaa — Halliste
Miglai, Heinrich
ERA II 130, 467/70 (1)
13%
1937
Läänemaa — Karuse; Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 84865 (1)
13%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mihelson (Linnolt), Erik
E 52834/5 (16)
13%
1894
Pärnumaa — Saarde
Schantz (Schants), Otto (Saarsalu, Ott)
H II 13, 764/6 (84)
13%
1889
Järvamaa — Järva-Jaani
Õiglas, Carl
ERA II 32, 51 (11)
13%
1930
Viljandimaa — Viljandi l.
Rebane, Hilda
E 40976/8 (8)
13%
1901
Virumaa — Vaivara
Feldbach, Friedrich
ERA II 159, 322/3 (53)
13%
1937
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
H III 23, 197 (13)
13%
1895
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar
H I 9, 44 (15)
13%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
E 78432/3 (2)
13%
1931
Läänemaa — Ridala
koguja teadmata
E 79643/5
13%
1932
Pärnumaa — Vändra
Lilienthal, A.
E 69603 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
ERA II 182, 448 (332)
13%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 85248/50 (1)
13%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
ERA II 253, 500
13%
1939
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 39, 245 (4)
13%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
H II 2, 19 (34)
13%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 147, 555/6 (7)
13%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
H II 74, 451 (1)
13%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 183, 590 (4)
13%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
E, StK 26, 42 (29)
13%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
EÜS VII 2523 (505)
13%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS IX 1179 (11)
13%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
H II 2, 482 (633)
13%
1889
Läänemaa — Hanila
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 69190/4
13%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Bernstein, Herta
H II 49, 550/51 (11)
13%
1894
Tartumaa — Äksi
Raid, Hermann
ERA II 5, 235 (5)
13%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 212, 457/61 (56)
13%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
ERA II 16, 388/9 (21)
13%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
H I 3, 41 (31)
12%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
EÜS IV 1651 (130)
12%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 17, 171/2 (123)
12%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 14, 620 (2)
12%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H III 7, 516/18 (3)
12%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
ERA II 298, 448/9 (9)
12%
0
None
None
E 69733 (2)
12%
1930
None
Kallit, Herman
EÜS X 2275 (80)
12%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E, StK 5, 81 (3)
12%
1921
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kesä (Kesa), Karl
E 69282/5 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Tomingas, Karin
E 78427/8
12%
1931
Läänemaa — Ridala
Kroon, Emmi
EKS 1, 53/4
12%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
E 85214/5 (5)
12%
1933
Läänemaa — Lihula; Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
ERA II 208, 53/7 (6)
12%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Niggol, Salme
ERA II 107, 392
12%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
EÜS IX 1113 (44)
12%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E X 38 (191)
12%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
E 54403
12%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
E 68908/14
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
E 79548/52
12%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
E 69174/6 (2)
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
EÜS III 628 (94)
12%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
ERA II 207, 106/8
12%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
ERA II 25, 283 (13)
12%
1930
Pärnumaa — Vändra
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 23569/70
12%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
EÜS I 891 (30)
12%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
E 83445/6 (2)
12%
1933
Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
E 77287 (2)
12%
1931
Tartumaa — Sangaste
Ojaver, B.
H II 24, 812/3 (9)
12%
1889
Läänemaa — Mihkli; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
E, StK 8, 238/9 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 79556/8
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, S.
EÜS VIII 660/1 (228)
12%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS X 2644 (172)
12%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H III 9, 847/8 (29)
12%
1890
Tartumaa — Otepää
Seen, Gustav
ERA II 16, 520 (10)
12%
1929
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E 80098/9 (2)
12%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
EÜS IX 293/5 (42-43)
12%
1912
Viljandimaa — Viljandi
Müür, Jaan
EÜS X 2416/8 (4)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 14, 309/10 (9)
12%
1889
Järvamaa — Ambla
Roost, Konrad (Conrad)
E 63688 (1)
12%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
E 69509/10
12%
1930
Järvamaa — Paide l.
Rosenbuš, E.
EÜS X 2662 (202)
12%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E, StK 1, 109/111 (166)
12%
1921
Läänemaa — Varbla
Lind, Siegfried (Siim)
E 66110/1 (1)
12%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
E 79710/3
12%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Suure-Jaani
Peterson, Anna
EÜS VI 985 (139)
12%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
EÜS VII 2462 (405)
12%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Türi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 39, 353/63 (3)
12%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
E 69742/3
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
E, StK 10, 364/6
12%
1922
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E 80880/1 (7)
12%
1932
Viljandimaa — Tarvastu
Rebane, L.
ERA II 14, 73/4 (11)
12%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Paide
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 15, 721 (2)
12%
0
Viljandimaa — Viljandi l.
Hurt, Jakob
H II 7, 693 (14)
12%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
E 68914/6
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
E 69497/8
12%
1930
Järvamaa — Järva-Jaani
koguja teadmata
ERA II 30, 106 (7)
12%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2600 (215/ 505)
12%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 69745/6
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
H II 35, 80/1 (43)
12%
1892
Saaremaa — Jaani
Ilves, Jakob; Keerig, Johann (Johan)
H III 16, 385/90 (1)
12%
1890
välismaa; Viljandimaa — Tarvastu
Rull, Andres
E 69846/8
12%
1930
Läänemaa — Lihula
Erne, Arnold
H II 57, 647 (31f)
12%
1897
Järvamaa — Järva-Jaani
Lüsi, Iida Mathilde; Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H II 9, 848 (135)
12%
1890
Virumaa — Haljala
Leetberg, Karl Johannes (Kaarel)
E 78274/6 (2)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 63689/90 (2)
11%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
E 69296/9 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Ora, Aino
ERA II 86, 31/3 (19)
11%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Einberg, Rudolf
E 69763/4
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tael, Hanion
E 69951/5 (1)
11%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
EÜS II 359/60 (80)
11%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
E 69679/83
11%
1930
Läänemaa — Varbla
Toots, Hendrik
E 69923/5 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
ERA II 281, 420 (10)
11%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
E 69582/3
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
E 69858 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
EÜS X 2229 (14)
11%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2246 (24)
11%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69898/900
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
ERA II 159, 482/4 (35)
11%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
EÜS VI 1087/8 (262)
11%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 132, 182 (44)
11%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
H II 40, 1072/3 (1)
11%
1891
Läänemaa — Vigala
Lemmerkänd, Mihkel
E 69660/3
11%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rebane, J.
E 83337/9 (1)
11%
1933
Pärnumaa — Vändra; Pärnumaa — Pärnu l.
Timusk, H.
ERA II 30, 111/2 (1)
11%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E 69170/2 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Metsaots, Juta
E 69618 (3)
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 69922
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 69240/2
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
ERA II 25, 43 (9)
11%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 42, 158/9 (7)
11%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
H III 4, 465/7 (12)
11%
1889
Läänemaa — Kullamaa
Veidermann, Jaan
E 79563/9
11%
1932
Pärnumaa — Pärnu
Titma, Ilse
E 69604
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
H III 14, 546 (4)
11%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
ERA II 39, 326/8 (8)
11%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
H III 6, 84 (12)
11%
1889
Viljandimaa — Helme
Keernik, Jaan
E, StK 41, 25/30 (15)
11%
1927
Viljandimaa — Suure-Jaani
Metsamärt, Voldemar
EÜS IX 31 (6)
11%
1912
välismaa
Kõhelik, Ruuben
EÜS VIII 747/8 (347)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IX 956 (19)
11%
1912
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS XII 1505/7 (82)
11%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
ERA II 37, 58/9 (47)
11%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
E 83453 (4)
11%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mirk, A.
ERA II 79, 483/7 (5)
11%
1934
Pärnumaa — Kihnu
Saar, Theodor
ERA II 195, 458/60 (16)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 195, 330/2 (17)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
AES, MT 43, 76
11%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E 35209 (15)
11%
1897
Virumaa — Haljala
Klaas, Aleksander
H II 11, 631/2 (26)
11%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
ERA II 6, 573 (20)
11%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 13925/6 (30)
11%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
ERA II 212, 505 (3)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
ERA II 207, 60/2
11%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Alasoo, Aino
EÜS VI 458/9 (33)
11%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
EÜS VII 700 (86)
11%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E 69618 (2)
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69955 (2)
11%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
EÜS X 2643/4 (171)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E A 155/6
11%
0
Pärnumaa — Halliste
neiu L. A.
ERA II 24, 155/6 (1)
11%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 41876
11%
1901
Järvamaa — Koeru
Ploompuu, Aleksander
H II 13, 520 (27)
11%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
E 14221 (1)
11%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E, StK 40, 101 (142)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69819/22
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiit, Arnold
E 69420/2 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Koger, L.
ERA II 10, 649/51 (11)
11%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
H, Kolga-Jaani 2, 144/5 (78)
11%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
EÜS VIII 625/6 (163)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69358/60 (2)
11%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
ERA II 298, 123/7 (1)
11%
0
None
None
ERA II 30, 97 (3)
11%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS II 686 (185)
11%
1905
Virumaa — Rakvere
Penna, Peeter; Luud, Karl
H II 1, 353 (505)
11%
1888
Virumaa — Jõhvi
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 10, 390 (119)
11%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi; Virumaa — Viru-Nigula
Ustallo, Jüri
E 78262/3
11%
1931
Läänemaa — Varbla
Koppel, A.
ERA II 30, 88 (40)
11%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EKmS 8° 2, 527/9 (1)
11%
1875
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruhs (Ruus), Jaan
EKmS 8° 2, 9/12 (1-3)
11%
1878
Pärnumaa — Tori
Lossmann, J.
E 71432/3 (1)
11%
1930
Tartumaa — Kambja; Viljandimaa — Viljandi l.
Peterson, Karl
ERA II 11, 192 (6)
11%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
ERM 167, 19 (21)
11%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
E 56993
11%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 306, 402/4 (22)
11%
1943
None
None
H II 56, 568 (2)
11%
1895
Tartumaa — Maarja-Magdaleena; Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
EÜS VII 285/6 (38)
11%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
E 69604
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
EÜS VII 2536 (7/ 12)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69755/60
11%
1930
Läänemaa — Varbla
koguja teadmata
E 11161 (6)
11%
1894
Viljandimaa — Paistu
Link, M.
E, StK 8, 335/6 (13)
11%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
EKmS 4° 1, 531/3 (2)
11%
1879
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sommer, Jakob Martin
E 79704/5
11%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
EÜS VI 1080 (250)
11%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
E 59292/3 (11)
11%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E 69623/4 (1)
11%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
E 70028/30
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Losson, Viktor
E 69742
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
E 70004/6 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
H III 18, 639/43 (12)
11%
1895
Läänemaa — Vigala
Pulst, Tõnis
EÜS VI 737/40 (7)
11%
1909
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Tartumaa — Puhja
Eisenschmidt, Edgar; Pehka, Mihkel
ERA II 60, 421 (1)
10%
1933
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
EÜS VI 980 (130)
10%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August
E 7756/7 (3)
10%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
E 69726/7
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Kajak, F.
H II 19, 897 (8)
10%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
E 82616/7 (4)
10%
1933
Pärnumaa — Vändra
Dreving, A.
H IV 7, 85/6 (2)
10%
1896
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan
H II 27, 627/9 (2)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Varik (Varrik), Jüri
E 18069 (16)
10%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sams, Jaan
E 79683/4
10%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Matson, Ergraf
EÜS V 685 (129)
10%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
E 52163/4
10%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 78277/8
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
H I 1, 545/6 (8)
10%
1888
Läänemaa — Varbla
Karotom, Mart
H IV 1, 811/3 (12)
10%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
E 69538/9 (1)
10%
1930
Järvamaa — Türi
Härg, A.
E 31272/3 (5)
10%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 69158
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Ennik, Maria
EÜS II 327 (29)
10%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
H II 66, 599 (119)
10%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
H IV 3, 602/5 (29)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
H II 20, 231 (7)
10%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans
ERA II 7, 51/2 (2)
10%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 56, 496/7 (38)
10%
1894
Viljandimaa; Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
H III 27, 377/8 (21)
10%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 54672 (3)
10%
1924
Järvamaa — Järva-Madise
Klein, Hermann
H II 55, 38 (8)
10%
1895
Pärnumaa — Tori
Volmerson, Gustav
E 79706/8
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Anna
E 8° V 42 (160)
10%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
E, StK 8, 127/8 (1)
10%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 68998/9002
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Perman, H.
ERA II 214, 308 (24)
10%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
ERA II 295, 349/51 (5)
10%
1941
Tartumaa — Kodavere
Vint, Helmi
EÜS III 21 (39)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
E 8862 (74)
10%
1893
Pärnumaa — Vändra
Tõnisson, Mats
E 69892/7 (4)
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 84867/8 (4)
10%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
H III 25, 581 (10)
10%
1895
Viljandimaa — Paistu
Laarmann, Jaak
H II 22, 404 (12)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
H II 66, 529 (23)
10%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 69721/4
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Juurikson, E.
H I 7, 744 (11)
10%
1888
Tartumaa — Võnnu
Hannus, Jaan
E 85358/61 (1)
10%
1933
Pärnumaa — Audru
Unt, Ervin
ERA II 195, 388a (11)
10%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 56912 (1)
10%
1925
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
E 8° IX 35 (110)
10%
0
Tartumaa — Sangaste
Eisen, Matthias Johann
EÜS VIII 581/2 (96)
10%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 1, 541 (709)
10%
1888
Virumaa — Iisaku
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H IV 2, 70 (19)
10%
1889
Läänemaa — Karuse
Lemmerkänd, Mihkel
H II 58, 782/3 (16)
10%
1896
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Pilistvere
Vompson, J.
E 68934 (4)
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
E 79581/3 (2)
10%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
H I 2, 223 (49)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raavel, Jaan
H I 7, 69/70 (71)
10%
1894
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
H II 9, 238 (22)
10%
1889
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H II 40, 478 (9)
10%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
Leoke 1, 123/4 (1)
10%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
H II 22, 211/2 (100)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ruubel-Kõrnitse, Peeter
E 69303/5 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Veisson, Hilja
ERA II 56, 193/4 (2)
10%
1933
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
ERA II 78, 152 (3)
10%
1934
Viljandimaa — Helme
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKS 6, 1/3 (1)
10%
1915
Läänemaa — Kullamaa
Tulmin, Karl
ERA II 207, 77/9
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kask, Helgi
E 70578/80 (1)
10%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
E 73108
10%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
ERA II 55, 643 (2)
10%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
H IV 5, 25 (17)
10%
1895
Virumaa — Rakvere
Wachholder, Martin
E 85156/7 (1)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Michelson, Joh.
E 18441/2 (1)
10%
1895
Pärnumaa — Halliste
Mõrd, Märt
E 69127/8 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Miglai, Heinrich
E 69579/81
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 79661/3
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Teko, Juuli
H II 26, 717 (9)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saabas, Ernst Heinrich (Ernst Caligula, Ernst Ilmatar)
ERA II 23, 368/9 (11)
10%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rätsepp, Julie
H III 7, 178/79 (13)
10%
1869
Tartumaa — Sangaste
Kuhlbars, Friedrich Karl Johann
E 70048/9
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Kalbus, J.
Veske 2, 73
10%
0
Virumaa — Lüganuse
Veske, Mihkel
E 69201/5 (1)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Renate
EÜS XII 495/7 (71)
10%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 69598 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
H II 7, 634 (5)
10%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
H II 8, 766 (1)
10%
1889
Virumaa — Jõhvi
Petrovitsch, Johann
AES, MT 3, 22
10%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
E 69026/32 (2)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Rebane, G.
EÜS IV 145 (138)
10%
0
Viljandimaa — Paistu
Lepik, J. (Paistu)
ERA II 127, 174/8 (87)
10%
1936
Läänemaa — Varbla
Meindok, Helga
H, Ostrov 85/6 (20)
10%
1887
Viljandimaa — Põltsamaa
Johannson, Gustav
ERA II 58, 586 (2)
10%
1933
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E, StK 1, 121 (191)
10%
1921
Pärnumaa — Audru
Lind, Siegfried (Siim)
EKS 47, 45
10%
1921
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
ERA II 55, 108 (28)
10%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 69220/1 (4)
10%
1930
None
koguja teadmata
E 79673/6
10%
1932
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kallaspoolik, E.
E 69634/6
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Sepp, Joh.
E 82866/9 (2)
10%
1933
Järvamaa — Järva-Jaani
Nahkur, Alfred
E 69258/9
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
ERA I 5, 106 (7)
10%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Lilhein, Nelly
E 76443/5 (8)
10%
1931
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
EÜS VII 1558 (54)
10%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69377/9 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Männikson, E.
E 69144/6 (2)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
E 79667/80
10%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
H II 17, 553/4 (33)
10%
1889
Läänemaa — Hanila
Laasi, Karl
EÜS VI 1077 (244)
10%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August
E 66069/73 (2)
10%
1930
Tartumaa — Äksi
Nõu, W.
E 69243/3a (3)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 70058/9 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tomson, Alfred
H II 56, 377/8 (52)
10%
1895
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tammemägi, Jaan
H I 2, 259 (14)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raukas, Joosep
E, StK 29, 82/3 (2)
10%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
E 69065/7
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Talts, M.
ERA II 186, 43 (1)
10%
1937
Tartumaa — Äksi
Johanson, Juhan
EÜS XI 976/80 (83)
10%
1914
Harjumaa — Risti
Kreek, Cyrillus; Sarv, Peeter
E 69612
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
EÜS V 1138/9 (177)
10%
1908
Viljandimaa — Põltsamaa
Välbe, Jüri; Sulg, Hans
H I 5, 56 (118)
10%
1892
Virumaa — Haljala
Einmann, J.; Langei, A. A.; Langei, A. I.
H II 9, 279 (9)
10%
1890
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H II 10, 405 (147)
10%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
H II 10, 587 (335)
10%
1890
Virumaa — Viru-Nigula
Ustallo, Jüri
H II 65, 4/5 (7)
10%
1894
Virumaa — Rakvere
Raud, Kristjan
H IV 1, 485/6 (27)
10%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
Veske 4, 29/31 (111)
10%
1872
Setumaa
Stein, Victor
E 18541 (12)
10%
1895
Võrumaa — Urvaste
Müllerson, Andres
E 59215 (14)
10%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 24, 350/2 (4)
10%
1930
Järvamaa — Türi; Pärnumaa — Halliste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 195, 89/94 (11)
10%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VII 2317/9 (102)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69262/5
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Tamm, Helmi
E 80470 (2)
10%
1932
Viljandimaa — Helme
Graf, H.
ERA II 14, 606/7 (28)
10%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E, StK 34, 233/4 (17)
10%
1926
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Kursi
Ariste (Berg), Paul
EÜS XII 453 (46)
10%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
ERA II 282, 58/9 (301)
10%
1940
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
AES, MT 252, 7
10%
1938
Järvamaa — Koeru
Vilgma, V.
E 69652/5 (1)
10%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kruusmann, H.
E A 547 (4)
10%
0
Viljandimaa — Tarvastu
Meos, Adu
EKmS 4° 1, 11 (13)
10%
1878
Virumaa — Viru-Nigula
Krikmann (Krickmann), Hans
H II 9, 244 (31)
10%
1889
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 68986/90 (1)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Paal, Elmar
H I 1, 220/21 (72)
10%
1888
Järvamaa — Järva-Jaani
Roosileht, Mihkel
H II 46, 347 (47)
10%
1894
Virumaa — Haljala
Roost, Konrad (Conrad)
AES, MT 29, 4
10%
1926
Järvamaa — Koeru
Priidemann, M.
H II 10, 175/6 (198)
10%
1889
Virumaa — Kadrina
Langsepp, Eduard
H II 13, 520/1 (28)
10%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
E 64762 (11)
10%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 208, 279
10%
1939
Viljandimaa — Pilistvere
Koort, Heinrich
H, Gr. Qu. 172 (42)
10%
1892
Järvamaa — Paide
Hanson, Aleksander
E 69598 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
E 69873/4
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
koguja teadmata
H III 6, 663 (8)
10%
1889
Viljandimaa — Paistu
Lepik, Liisa
E 69102/4
10%
1930
Pärnumaa — Vändra
Mang, Aug.
H II 7, 43 (1)
10%
1890
Virumaa — Vaivara
Treuberg, Marie
H II 11, 325/7 (91)
10%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
ERA II 6, 446 (7)
10%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 442 (1)
10%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
ERA II 6, 580 (7)
10%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 58, 774 (4)
10%
1896
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Pilistvere
Vompson, J.
E 60892/5 (11)
10%
1926
Pärnumaa — Kihnu
Teder, Veera
E 69160/4 (2)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Maria
H II 44, 103/4 (11)
10%
1892
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, Hans
H I 2, 312/3 (53)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Lillak, J.
H II 11, 592/3 (20)
10%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Rooswaldt, Anna; Rooswaldt, Heinrich
E A 97
10%
1889
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
ERA II 88, 90/1 (15)
10%
1935
Virumaa — Kadrina
Rosenberg, Robert
E 48989/91
10%
1914
Pärnumaa — Saarde
Teearu, J. E.
E 8° VI 89 (375)
10%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
ERA II 55, 390 (9)
10%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
10%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
ERA II 3, 601/4 (4)
10%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
H IV 5, 527 (14)
10%
1894
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
H III 9, 181/2 (26)
10%
1888
Tartumaa — Laiuse
Sepp, Julie
E 59025
10%
1926
Virumaa — Kadrina
Balder, Linda
ERA II 192, 491 (18)
10%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E, StK 37, 103 (9)
10%
1926
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Palm, August
H I 7, 118 (2)
10%
1895
Harjumaa — Rapla
Reinthal (Reintalu), Johannes
H II 56, 486 (13)
10%
1894
Viljandimaa; Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul