E 69875/7
74%
1930
Pärnumaa — Halliste
Arro, Karl
E 69869/72
73%
1930
Viljandimaa — Pilistvere
Saag, S.
E 69666/7
73%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E, StK 31, 22 (23)
46%
1925
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sööt, Bernhard
ERA II 207, 18/20
45%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69673/6
43%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Martinsen, H.
ERA II 207, 93/4
38%
1936
Pärnumaa — Halliste
Tauts, Maimu
E 69684/5
36%
1930
Pärnumaa — Saarde
Toots, Hendrik
E 69623/4 (1)
35%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
E 79683/4
34%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Matson, Ergraf
E 69857 (1)
34%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 69364/7 (2)
33%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luus, Salme
E 70017 (1)
33%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
E 69303/5 (2)
30%
1930
Pärnumaa — Halliste
Veisson, Hilja
E 69273/5
29%
1930
Pärnumaa — Halliste
Tõõtsi, Leida
E 86077/8 (2)
27%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Lõpp, Feliks
E 69763/4
25%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tael, Hanion
ERA II 207, 27/8
25%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69835/7
25%
1930
Pärnumaa — Audru; Pärnumaa — Pärnu l.
Lilles, Herbert
E 69692/4
24%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Ustritsov, Ed.
ERA II 207, 30/1
24%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
E 79602/6
23%
1932
None
Kask, Theodor
ERA II 7, 268 (3)
22%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 18, 600
21%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
ERA II 207, 109
21%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kits, Maimu
E 69316/9 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Karksi
Luukas, Erna
ERA II 59, 89/90 (1)
20%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 69751/4
20%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
E 79625/30
20%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Seiman, Lydia
E 79553/5
20%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
E 69606 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
H II 26, 549/50 (11)
19%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E 70037/8
19%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
AES, MT 3, 6 (15)
19%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
H II 66, 557 (58)
19%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 207, 54/5
18%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
ERA II 304, 34/5 (591)
18%
1943
None
None
E 69884/5
18%
1930
None
koguja teadmata
E 69401/3 (1)
18%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
E 73177/8
18%
1932
Setumaa
Altin, Anette
ERA II 130, 347 (52)
17%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 39, 61/3 (1)
17%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 69222 (5)
17%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sikk, Linda
E 69607/8
17%
1930
Pärnumaa — Vändra
Schwan, E.
E 69961/4
17%
1930
Pärnumaa — Saarde
Siitam, A.
ERA II 207, 34
17%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
E 79664/8
17%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
E 69825/6 (1)
17%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 78395/6
17%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
ERA I 3, 103 (17)
17%
1930
Saaremaa — Kärla
Noot, Vassili
E 69992/5
16%
1930
Pärnumaa — Vändra
Schwan, E.
ERA II 59, 91/2 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
EÜS VI 502/3 (100)
16%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
E 77378 (3)
16%
1931
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 78242/4 (1)
16%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruus, Eugen
E 69880/1
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Paiso, E.
ERA II 207, 95/6
16%
1936
Pärnumaa — Halliste
Talvistu, Maimu
ERA II 207, 16/7
16%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
ERA II 207, 156/60
16%
1936
Pärnumaa — Karksi
Teder, Linda
ERA II 250, 674 (88)
16%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
E 69666 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 69266/7
16%
1930
Läänemaa — Mihkli
Nessa, Aleftiina
ERA II 88, 90/1 (15)
15%
1935
Virumaa — Kadrina
Rosenberg, Robert
ERA II 59, 86/8 (1)
15%
1904
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 69745/6
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E 69604
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69602 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Saarde
Siitam, A.
ERA II 189, 543 (105)
15%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
E 64764/5 (14)
15%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
E 64762 (10)
15%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 5, 235 (5)
15%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E, StK 42, 192 (21)
15%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 69799/a
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Tesnov, Boris
ERA II 166, 348/9 (34)
15%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
E 8286 (204)
15%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
ERA II 193, 217
15%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 298, 151 (17)
15%
0
None
None
ERA II 39, 245 (4)
15%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
H II 68, 660 (9)
15%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
ERA II 258, 156/7 (516)
15%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
E 69749b/c
14%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
ERA II 138, 27 (42)
14%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
E 79880/1
14%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
E 63688 (1)
14%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
H II 34, 316 (15)
14%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 84800/1 (1)
14%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
E 69936/8 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
ERA II 149, 149 (25)
14%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69721/4
14%
1930
Pärnumaa — Tori
Juurikson, E.
EÜS VII 2523 (505)
14%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS XI 803 (7)
14%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 80470 (2)
14%
1932
Viljandimaa — Helme
Graf, H.
E 69603 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
E 69603 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 207, 48/9
14%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kulbok, Salme
ERA II 182, 447/8 (331)
14%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 57, 520/1 (10)
14%
1928
Pärnumaa — Häädemeeste
Seim, Leeni
ERA II 135, 80 (9)
14%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
ERA II 207, 91/2
14%
1936
Pärnumaa — Halliste
Saul, Nanni
EÜS X 2461 (45)
14%
1913
Virumaa — Viru-Nigula; Viljandimaa — Põltsamaa
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69144/6 (2)
14%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
ERA II 214, 308 (24)
14%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
ERM 146, 63/5 (21)
14%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
ERA II 130, 317/8 (13)
14%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69438 (2)
14%
1930
Harjumaa — Tallinn
Udikas, H.
E 77295/6 (2)
14%
1931
Võrumaa
Henning, Osvald
ERA II 55, 108 (28)
14%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 64760 (6)
14%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
E 69664/5
14%
1930
Pärnumaa — Saarde
Joost, Kr.
E 70068/71
14%
1930
Pärnumaa — Halliste
Kivisild, K.
E 69677/8
14%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
E 69600 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 77865/7 (3)
14%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
E 69823/4
14%
1930
Läänemaa — Lihula
koguja teadmata
ERA II 17, 139 (81)
13%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Vändra
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS XII 1523 (95)
13%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
ERA II 39, 79/80 (1)
13%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
ERA II 55, 390 (9)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
13%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 48989/91
13%
1914
Pärnumaa — Saarde
Teearu, J. E.
E 69596 (3)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69917/9 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69174/6 (2)
13%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
E 78274/6 (2)
13%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 68935/41
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Kamensky, H.
ERA II 107, 392
13%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
ERA II 130, 243 (22)
13%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 56993
13%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
EÜS IV 279 (422)
13%
1895
Tartumaa — Torma
Kask, Jakob
E 80098/9 (2)
13%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
ERA II 14, 606/7 (28)
13%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2600 (215/ 505)
13%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 69045/7 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
ERA II 196, 415/6 (1590)
13%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 39, 165/7 (77)
13%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
E 69517/8
13%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 78277/8
13%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
E 78245/5a (1)
13%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
ERA II 39, 332 (2)
13%
1931
Läänemaa — Varbla; Saaremaa — Muhu
Tampere, Herbert
ERA II 281, 420 (10)
13%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
E 69507/8 (1)
13%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
13%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
13%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 78430/1
13%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 78613 (1)
13%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
E 81462/4 (1)
13%
1932
None
Malsup, L.
ERA II 207, 134/5
13%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
E 69898/900
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
H II 74, 881 (8)
12%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
E 71461 (2)
12%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
ERA II 25, 43 (9)
12%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 254, 53 (22)
12%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E 80277 (2)
12%
1932
Viljandimaa — Helme
koguja teadmata
ERA II 207, 35/6
12%
1936
Pärnumaa — Karksi
Mikal, Salme
ERA II 207, 3/4
12%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 70000/2 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
ERA II 39, 255/6 (1)
12%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 70021/3 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
ERA II 207, 102/3
12%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
E 69627/9
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
H III 1, 591/2 (14)
12%
1888
Virumaa — Lüganuse
Bachmann, Emilie
H, R 6, 420
12%
1867
Võrumaa — Põlva
Hurt, Jakob
E 79667/80
12%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
ERA II 132, 182 (44)
12%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
ERA II 207, 119
12%
1936
Pärnumaa — Saarde
Talli kodutütarde rühm
E 69932/5
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
EÜS X 2457/8 (37)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 78259/61
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Adamson, J.
ERA II 7, 51 (1)
12%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69644/7
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Putnik, O.
E 69276/9
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Roots, Antoniina
E 79548/52
12%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
E 79647/51
12%
1932
None
Tõntson, Endel
ERA II 39, 287/8 (7)
12%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
ERA II 6, 572 (18)
12%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69780/81 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Mälk, P.
E. StK 8, 99 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 80259/60 (1)
12%
1932
Viljandimaa — Helme
Soots, H.
ERA II 30, 145/6 (2)
12%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
E 66107/9 (1)
12%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
E 70014/6 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Estam, R.
E 78212/3 (1)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
E 68962
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luik, Helmut
E 69127/8 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Miglai, Heinrich
EÜS VIII 676 (246)
12%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EKS 47, 45
12%
1921
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
ERA II 58, 304/5 (15)
12%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 69602 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 69196/7 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Kukk, Anastasia
H III 9, 696/7 (5)
11%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Seen, Gustav
ERA II 14, 32/3 (4)
11%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 55, 255/6 (1)
11%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 78421/2 (1)
11%
1931
Läänemaa — Ridala
Halliksberg, A.
EÜS VI 459/61 (34/37)
11%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
E 69742
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
E 79704/5
11%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
E 69923/5 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
ERA II 207, 21/3
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 79714/6
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Pärnik, Lilli
ERA II 37, 172/3 (32)
11%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 305, 374/5 (7)
11%
1942
None
None
EÜS II 676 (174)
11%
1905
Virumaa — Viru-Jaagupi
Penna, Peeter; Luud, Karl
E 80186/7 (2)
11%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
E 79823
11%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
EKS 43, 7 (11)
11%
1911
Virumaa — Väike-Maarja
Miller, Osvald
E 69867
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 17, 122/3 (66)
11%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
E 68934 (4)
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
E 69604
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
E 69618 (2)
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69955 (2)
11%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
E X 41 (207)
11%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 55, 643 (2)
11%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
ERA II 261, 639 (11)
11%
1939
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
ERA II 41, 348 (3)
11%
1929
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Narva l.
Room, Lilli
E 70004/6 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
TEM 5, 15/6 (7)
11%
1924
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
koguja teadmata
ERA II 35, 564 (6)
11%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69630/3
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Toots, A.
E 70040/2 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Diesfeldt, Endel
E 68921/3
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
ERA II 85, 317/21 (4)
11%
1933
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Kodavere
Fuchs, Vera
E 82999/3000 (2)
11%
1933
Pärnumaa — Tori
Kask, Alfred
E 69148/50 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
E 54324 (26)
11%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
ERA II 195, 388a (11)
10%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 85250/1 (2)
10%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
ERA II 250, 641 (38)
10%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
EÜS X 2403 (1b)
10%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
H II 19, 897 (8)
10%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
EÜS VII 2561 (69)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69941/46
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Petermann, Ilmar
E 68984/5 (4)
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
E 64766/7 (17)
10%
1930
Võrumaa — Urvaste
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 10, 649/51 (11)
10%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
EÜS IX 308 (61)
10%
1912
Pärnumaa — Karksi
Müür, Jaan
E 69240/2
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 69495/6
10%
1930
Järvamaa — Paide
koguja teadmata
E 79638/42
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, Vilma
H II 22, 404 (12)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
E 51144
10%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
EÜS V 1243 (3)
10%
1908
Pärnumaa — Pärnu
Oidermann, J.
H II 47, 694 (2)
10%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 70050/3
10%
1930
Viljandimaa — Helme; Pärnumaa — Pärnu l.
Beläjev, Konstantin
E 8° X 87 (360)
10%
1932
Tartumaa — Otepää
Eisen, Matthias Johann
ERA II 306, 366/8 (55)
10%
1943
None
None
EÜS II 711 (202)
10%
1905
Virumaa — Simuna
Penna, Peeter; Luud, Karl
ERA II 193, 167/8 (12)
10%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
EÜS VIII 503 (101/3)
10%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 192, 491 (18)
10%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 69032/3 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
ERA II 207, 106/8
10%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
ERA II 207, 5/6
10%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 70031
10%
1930
None
Siitan, Voldemar
E 78241 (1)
10%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibbar, Hulda
E A 603/6 (582)
10%
0
Pärnumaa — Kihnu
Kurul, Mihkel
E 66110/1 (1)
10%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
ERA II 153, 656 (35)
10%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
E, StK 8, 87 (5)
10%
1921
Virumaa — Lüganuse
Jürna, Mihkel
E 60892/5 (11)
10%
1926
Pärnumaa — Kihnu
Teder, Veera
ERA II 186, 326 (2)
10%
1938
Tartumaa — Rannu
Kärp, Ed.
EÜS V 861 (121)
10%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E 69596 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Petermann, Ilmar
E 64243/4 (2)
10%
1925
Läänemaa — Hanila
Lao, Voldemar (Vladimir)
E 69065/7
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Talts, M.
E 79574/ (1)
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Arnold
E 73108
10%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
E 80450/3 (1)
10%
1932
Viljandimaa — Helme
Karuse, V.
ERA II 207, 117/8
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Sepp, H. (Talli kodutütarde rühm)
EÜS VII 2445/6 (376)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 13925/6 (30)
10%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
E 60055/6
10%
1927
Tartumaa — Palamuse
Kaus, Gerta
H II 26, 972/3 (6)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
EÜS IX 1151 (131)
10%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 78, 375 (5)
10%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 56912 (1)
10%
1925
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
E 61198/9 (7)
10%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
H III 31, 273/4 (1)
10%
1905
Võrumaa — Räpina
Songi, Voldemar
E 69501
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
E 55117/8 (1)
10%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.