EKmS 8° 2, 530/1 (2)
35%
1875
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruhs (Ruus), Jaan
H II 49, 560/2 (2)
30%
1894
Viljandimaa — Suure-Jaani
Raid, Hermann
H II 74, 877/878 (2)
29%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
E, StK 30, 9/10 (7)
28%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
H II 26, 665/6 (1)
27%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Siimer, Jaak
ERA II 147, 581 (1)
26%
1937
Läänemaa — Emmaste
Kiibus, Haivy
H III 7, 150/1 (26)
25%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karus, Jaan
E, StK 24, 65/6 (10)
24%
1924
Läänemaa — Käina
Kõrv, August Voldemar
ERM 146, 99/101 (35)
23%
1920
Viljandimaa — Suure-Jaani
Tomp, Karl
ERA II 253, 210/1 (4)
22%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kuulman, Paul, 11 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. IV kl.
EÜS IV 1672/3 (174)
22%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
H II 26, 831/2 (6)
22%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Böhr, J.
H II 33, 38/9 (20)
22%
1826
Pärnumaa — Pärnu
Jaanson, Juhan (koguja pojapoeg); Jaanson, Jaan (Juhan)
ERA II 229, 626/7 (5)
22%
1939
Läänemaa — Emmaste
Lauri, Hilja
H II 26, 597/8 (3a)
22%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mikkor, Henr.
ERA II 189, 208/9 (30)
20%
1938
Läänemaa — Reigi
Ennist, Enda
ERA II 254, 256/7 (3)
20%
1939
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
E 78298/300 (8)
20%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
Leoke 5, 99/100 (5)
20%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Leoke, Hans
H II 20, 164/5 (32)
20%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Tärn, A.
H II 46, 206
19%
1893
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 57196/8
19%
1926
Viljandimaa — Põltsamaa
Jakobson, H.
EKmS 8° 1, 405/6 (16)
18%
1875
Pärnumaa — Tõstamaa
Anspahl, J.
ERA II 253, 115/6 (13)
18%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
H II 26, 634/5 (11)
18%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mägi, Ottu
Veske 4, 344/5 (65)
18%
0
Pärnumaa
koguja teadmata
EÜS VII 722 (114)
18%
1910
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Palamuse
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H, R 6, 683/4 (20)
18%
1875
Läänemaa — Mihkli
Sakson, Kaarli (Karl)
H II 26, 825/6 (1)
18%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kraut, Martin
H, R 6, 656/8 (3)
18%
1874
Pärnumaa — Audru
Peet, Ado
ERA II 60, 557/8 (4)
17%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
ERA II 210, 244/5 (7)
17%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
E 63068 (15)
17%
1928
Viljandimaa — Viljandi l.
Kõrtsmik, Valeria
E 54328 (36)
17%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
H, Peet 380/1 (390)
17%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
ERA II 122, 299/300 (17)
17%
1936
Virumaa — Iisaku
Neumann, H.
ERA II 60, 571 (20)
16%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
H II 20, 173 (7)
16%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Hansschmidt, J.
ERA II 253, 303 (1)
16%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
E, StK 30, 17/9 (10)
16%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA I 6, 423/4 (2)
15%
1939
Pärnumaa — Tori
Miilaste, Virve
TEM X, 7/8
15%
0
Läänemaa — Pühalepa
koguja teadmata
E, StK 26, 23/4 (32)
15%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
H II 66, 112/3 (8)
15%
1898
Saaremaa — Pöide
Kann, Nikolai; Niemi, Aukusti Robert
EKS 1, 24
15%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
E, StK 30, 14/6 (9)
15%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
H IV 3, 492/3 (2)
15%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
ERA II 40, 58
15%
1922
Viljandimaa — Viljandi
Laretei, J.
H, Peet 399/401 (415)
15%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
E 56995/6 (28)
15%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
EKmS 4° 4, 465/6 (25)
15%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
E 28160/1 (31)
14%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
H II 26, 138 (6)
14%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Jüri
ERA II 188, 288/9 (114)
14%
1938
Läänemaa — Käina
Ennist, Enda
ERA II 254, 83/4 (3)
14%
1939
Läänemaa — Käina
Ennist, Enda
H II 19, 169/71 (55)
14%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
ERA I 6, 407 (57)
14%
1939
Pärnumaa — Saarde
Raudoja, Amilde
H II 34, 102/3 (108)
14%
1892
Virumaa — Haljala; Virumaa — Viru-Nigula
Valk, Jakob
EKmS 8° 1, 423/4 (6)
14%
1874
Pärnumaa — Audru
Tarkpea, Karl
ERA II 72, 39/41 (5)
14%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 72, 639 (10)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Jalakas, Ida
H II 24, 691/2 (6)
14%
1889
Pärnumaa — Häädemeeste
Aru, J.; Sitska, J.
H III 1, 540/2 (3)
14%
1890
Virumaa — Iisaku
Pikkat, Johann
ERA II 294, 106/8 (3)
14%
1941
None
Õunpuu, Tiina
E 23876/7
14%
1896
Pärnumaa — Saarde
Ramberg, Peeter
ERA II 253, 23/4 (1)
14%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
H II 19, 377/8 (5)
13%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Hendrik
ERA II 214, 118/20 (9)
13%
1939
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Karu, Armilde Marianne
H III 7, 217/8 (2)
13%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
H II 26, 453/4 (20)
13%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri; Köstner, Tõnis; Stiem, Aadu
E, StK 30, 6/8 (5)
13%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
E 30850/1 (5)
13%
1897
Pärnumaa — Saarde
Saul, M.
ERA II 17, 74/5 (37)
13%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 253, 96/7 (1)
13%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
E 664/5 (1)
13%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
E 17577/8 (3)
13%
1895
Valgamaa; Viljandimaa — Paistu
Lensin, Hans
H III 5, 307/8 (3)
13%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Saat, Hans
E 9495/6 (8)
13%
1894
Läänemaa — Pühalepa
Vahe, Friedrich Wilhelm
H, Peet 371/2 (374)
13%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
E 82820/2
13%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Toom, Marta
ERA II 7, 561 (4)
13%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 84428/9
13%
1933
Pärnumaa — Karksi
Puidet, Helene
Veske 5, 134
13%
0
Viljandimaa
Veske, Mihkel
E 18597
13%
1895
Harjumaa — Tallinn
Salme, J.
H III 12, 160/2 (12)
12%
1891
Virumaa — Viru-Nigula
Lepp-Viikmann (Pruul), Leena
EÜS XI 1027/8 (49)
12%
1914
Harjumaa — Nissi; Läänemaa — Pühalepa
Muda (Helila), Johannes; Muda, Julius
ERA II 185, 120 (80)
12%
0
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
Leoke 1, 237/8 (b)
12%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
H I 5, 423 (1)
12%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Suurkask, Anton
E 77220 (1)
12%
1931
Viljandimaa — Pilistvere
Palmeos, Paula
EÜS XII 575/9 (116)
12%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
ERA II 158, 41/2 (1)
12%
1937
Saaremaa — Anseküla
Ahurand, Aino
E, StK 30, 10/4 (8)
12%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
H, R 4, 224/5 (10)
12%
1865
Võrumaa — Põlva
Hurt, Jakob
ERA II 211, 731/2 (2)
12%
1939
Pärnumaa — Tori
Tilk, Elli
H I 4, 643 (2)
12%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
ERA II 289, 497/8 (12)
12%
1940
None
Vinkel, Aarne
EÜS IV 1725/6 (230)
12%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 201, 474/6 (16)
12%
1938
Saaremaa — Kaarma
Toomessalu, Aadu
ERA II 208, 76/7 (6)
12%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
H I 4, 61 (3)
12%
1877
Saaremaa; Harjumaa — Jõelähtme
Matson, Frido
ERA I 5, 777/8 (2)
12%
1937
Harjumaa — Tallinn; Saaremaa — Pöide
Kampf (a.-st 1936 Kamp), August
ERA II 95, 448/50 (21)
12%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Allikivi, Salme
EKS 8, 3/5 (3)
12%
1872
Saaremaa — Mustjala
Doll, August Jakob
H II 6, 116/8 (154)
12%
1890
Läänemaa — Pühalepa
Saul, Peeter (Peter); Seen, Gustav
ERA II 59, 84/5 (1)
12%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
H III 4, 650/1 (7)
12%
1888
Läänemaa
Liewoh, Jaan
ERA II 123, 194/5 (243)
12%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 36, 571/3 (8)
12%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 6, 466/7 (110)
12%
1890
Saaremaa — Muhu
Seen, Gustav
H II 54, 795/6 (4)
11%
1895
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
E 57387/8
11%
1926
Harjumaa — Tallinn
Sengbusch, M.
ERA II 214, 327/8 (5)
11%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
AES, MT 3, 23
11%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 259, 547 (2)
11%
1939
Virumaa — Simuna; Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
E 85272/4 (14)
11%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 85278/80 (3)
11%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
E 85970/2 (5)
11%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
EÜS II 927/9 (86)
11%
1905
Läänemaa — Reigi
Lauri, Gustav
ERA II 82, 573/4 (2)
11%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Salme
ERA II 7, 250/1 (3)
11%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 40, 56
11%
1922
Viljandimaa — Paistu
Laretei, J.
E 71222 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Jürgens, B.
E 56788/90
11%
1926
Viljandimaa — Paistu
Kruusmann, J.
ERA II 253, 9/10 (3)
11%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Freudenberg, Valeeria; Kangur, Helgi
ERA II 298, 600/1 (1)
11%
0
None
None
ERA II 177, 353/5 (2)
11%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 212, 281/2 (14)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Toomiste, Felonilla
H I 4, 310/1 (2)
11%
0
Saaremaa — Karja
Allas, Carl (Karl); Kallas, Eduard Friedrich
ERA II 177, 366/7 (13)
11%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
H II 41, 169 (2)
11%
1888
Läänemaa — Pühalepa
Tikerpuu, Gustav
EKmS 4° 4, 746 (11)
11%
0
Pärnumaa — Vändra
koguja teadmata
H, R 1, 194/5 (5)
11%
0
Pärnumaa — Audru
Kõrts, Mihkel
ERA II 254, 237/8 (3)
11%
1939
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
H I 2, 86/7 (9)
11%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans
H I 4, 294
11%
0
Saaremaa — Kaarma
koguja teadmata
ERA II 41, 463/7 (3)
11%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kanter, Elga
H II 18, 838 (9)
11%
1890
Saaremaa — Kärla
Jank, Tõnis
AES, MT 3, 1 (1)
11%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi; Virumaa — Viru-Nigula
Oras, Ants
ERA II 146, 144/5 (23)
11%
0
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
H II 30, 246/7 (3)
11%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Tobber, A.
ERA II 7, 567/8 (l)
10%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 8, 493/6
10%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 210, 590/2 (14)
10%
1939
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Madissoo, Leili
ERA II 260, 412/4 (11)
10%
1939
Saaremaa — Mustjala
Lepp, Kaljo
ERA II 60, 569/70 (19)
10%
1933
Setumaa
Arolepp, Elena
EÜS VII 725/6 (119)
10%
1910
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
ERA II 253, 279/80 (49)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Schmidt, Elma
EKmS 4° 2, 502/3 (6)
10%
1879
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
H II 66, 337/9 (259)
10%
1898
Saaremaa — Kihelkonna
Kann, Nikolai; Niemi, Aukusti Robert
ERA II 254, 47/9 (6)
10%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E, StK 14, 213/4 (1)
10%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
H II 19, 852 (4)
10%
1889
Pärnumaa — Audru
Jagor, Paula
H II 41, 325/7 (5)
10%
1891
Saaremaa — Kärla
Loiken, Karl
E 64002/3 (1)
10%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 40, 57
10%
1922
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Laretei, J.
EKmS 4° 3, 601 (2)
10%
0
Viljandimaa — Viljandi l.
koguja teadmata
E 66788/90
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
H III 21, 35/6 (2)
10%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
E 85430 (3)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Seeman, J.
H II 41, 395/6 (15)
10%
1891
Saaremaa — Kaarma
Peeters (Peters), Friidu (Friedrich)
ERA II 17, 168/9 (118)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
H III 25, 765/5 (13)
10%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.