ERA II 2, 345/7 (4)
44%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 32, 483/5 (11)
40%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
H III 28, 643/5 (18)
38%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
H II 44, 344/5 (2)
38%
1891
Tartumaa — Otepää
Brücker, Johann (Juhan)
ERA II 2, 391/3 (1)
37%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 2, 325 (3)
37%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
H II 30, 739/40 (2)
37%
1890
Tartumaa — Rõngu
Berg, C.
EÜS VI 317/8 (36)
36%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
H III 10, 316/7 (2)
34%
1888
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
ERA II 2, 367 (3)
34%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
H II 24, 435/6 (218)
34%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
EKmS 8° 1, 568/9 (11)
34%
1876
Tartumaa — Sangaste
Eglon, J.
ERA II 284, 136 (141)
32%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 41, 277/9 (1a)
32%
1931
Tartumaa — Sangaste
Roose, Meta
ERA II 186, 458/9 (8)
32%
1936
Viljandimaa — Helme; Võrumaa — Urvaste
Tangsoo, Lembit
E 18403 (13)
31%
1895
Tartumaa — Otepää
Kukrus, Johann (Juhan)
ERA II 2, 369/71 (1)
31%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
H II 31, 260/2 (3)
31%
1889
Tartumaa — Otepää
Nugin, Hans
H II 43, 39/40 (35)
31%
1892
Viljandimaa — Helme
Ruut, Karl
ERA II 2, 383/5 (3)
30%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 2, 355/7 (1)
30%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 284, 490/1 (527)
30%
1940
None
Pedajas, Liis
H I 3, 544 (1)
30%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
H II 24, 436/8 (219)
29%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
E 59408/9
29%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
H III 21, 570/1 (5)
28%
1894
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Kukrus, Jaan
E 56863/4 (2)
28%
1926
Tartumaa — Otepää
Sööt, Bernhard
H II 56, 579/80 (19)
28%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
E 66329/30 (36)
28%
1930
Tartumaa — Tartu
Aab (Jõemaa), Johanna
E 66322/3 (6)
28%
1930
Valgamaa — Valga
Aab (Jõemaa), Johanna
ERA II 63, 636/7 (56)
27%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA I 4, 333 (1)
27%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
H II 56, 1037 (2)
27%
1896
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Magnus (M. Laanela)
H III 11, 154 (11)
27%
1889
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
E 64929/30 (1)
27%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Birnbaum, Laine
E 77462/3 (1)
27%
1931
Tartumaa — Otepää
Okas, Adelheid
E 73425/6
27%
1931
None
koguja teadmata
E 82105 (2)
27%
1932
Tartumaa — Otepää
Okas, Salme
ERA II 305, 545/6 (173)
27%
1943
None
None
H III 11, 399/400 (40)
26%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
ERA II 63, 551/2 (12)
26%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 59907/8
26%
1927
Tartumaa — Kambja
Lellep, Ally
ERA II 69, 240/1 (4)
26%
1933
Võrumaa — Urvaste
Jeret, Anna
AES, MT 130, 32/3 (3)
25%
0
Tartumaa — Kambja
Tamm, August
H III 22, 232/3 (3)
25%
1889
Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
EÜS II 85/6 (67)
25%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
H II 36, 99/100 (110)
25%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H II 68, 641/2 (4)
25%
1903
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
H I 8, 9
25%
1895
Võrumaa — Rõuge
Purge, Jaan
ERA II 2, 457/9 (3)
25%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
H II 30, 780/1 (13)
25%
1890
Tartumaa — Rõngu
Urb, Hann
ERA II 85, 107/9 (4)
24%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
E 61863/4
24%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
ERA II 138, 240/2 (4)
24%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H I 3, 575 (1)
24%
1887
Võrumaa
Saretok, K.
ARS 2, 239/41 (11)
24%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H III 22, 239 (1)
24%
1889
Pärnumaa — Karksi; Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
E 59414/5 (10)
24%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 32, 479/83 (10)
24%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
H II 51, 76 (3)
24%
1895
Tartumaa — Võnnu
Moodis (Mootisse), Jaan
H II 31, 771/2 (10)
24%
1888
Tartumaa — Sangaste
Gross, Kristjan
H III 9, 576/8 (3)
24%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, M.
ERA II 126, 548/9 (10)
23%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H I 9, 548/9 (90)
23%
1898
None
Suurkask, Anton
ERA II 162, 584/5 (1)
23%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 44, 163/4 (2)
23%
1893
Tartumaa — Nõo
Grünstamm, Voldemar
EKmS 8° 4, 162/3 (34)
23%
1877
Võrumaa — Räpina
Jagomann, Jakob
H II 31, 625/6 (1)
23%
1889
Tartumaa — Otepää
Õis (Wulff), Gustav
E 76522 (4)
23%
1931
Virumaa — Haljala; Virumaa — Iisaku
Uustalu, Leida
ERA II 72, 55 (9)
23%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
H II 45, 314 (1)
23%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 61599/600 (31)
22%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
Veske 2, 26 ja 337
22%
1872
Setumaa
Stein, Victor
AES, MT 186, 113/5
22%
1937
Viljandimaa — Helme
Tanning, Salme
H III 23, 139/40 (36)
22%
1895
Tartumaa — Sangaste
Raid, Anette
H II 56, 1029 (1)
22%
1896
Võrumaa — Rõuge
Treu, Hilda
H II 5, 533/5 (2)
22%
1877
Tartumaa — Sangaste
Hurt, Joosep
ERA II 1, 252/54 (1)
22%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H II 29, 830/2 (2)
22%
1888
Tartumaa — Kambja
Siimus (Simos), Jakob
E 4063 (1)
22%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H II 32, 455/6 (28)
22%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
H II 49, 145/6 (4)
22%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 41, 448/9 (32)
22%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 114, 243 (9)
22%
1935
Viljandimaa — Paistu
Põldmäe, Rudolf
ERA II 85, 701 (4)
21%
1936
Setumaa
Raadla, Amanda
EKS 39, 14/6
21%
1900
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rannu
Undritz, Paul C.
E 79931/3 (3)
21%
1932
Tartumaa — Nõo
Räst, Evald
E 48800 (1)
21%
1913
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
ERA II 101, 603/4 (10)
21%
1935
Võrumaa — Urvaste
Tarend, Adele
ERA II 30, 466 (19)
21%
1930
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Ariste (Berg), Paul
H II 51, 90/1 (26)
21%
1894
Tartumaa — Võnnu
Suits, Johan
ERA II 36, 266/8 (5)
21%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 28, 389/90 (7)
21%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 21, 970 (5)
20%
1889
Pärnumaa — Tori
Volmerson, Jaan
E 62820/2
20%
1928
Võrumaa — Põlva
Sepp, Erika
E 56560/1 (14)
20%
1925
Tartumaa — Nõo
Tork, Marie
H III 15, 493/4 (5)
20%
1891
Võrumaa — Rõuge
P. Jotr
ERA II 35, 293/4 (1)
20%
1931
Tartumaa — Võnnu; Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 51899/900
20%
1921
Võrumaa — Räpina
Parmasson, Oskar
ERA II 126, 436/7 (8)
20%
1936
Võrumaa — Põlva; Võrumaa — Vastseliina
Raadla, Amanda
H III 9, 632/3 (35)
20%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 2, 291 (18)
20%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
E 58261/2
20%
1926
Tartumaa — Kambja
Kase, Elsa
E, StK 28, 394/5 (9)
20%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
AES, MT 3, 25
20%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 204, 634 (10)
20%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
H II 3, 589/90 (101)
20%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
EÜS V 1430 (44)
20%
0
None
Ruut, Karl
H II 56, 578/9 (18)
20%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
ERA II 35, 340 (11)
20%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
Veske 2, 23 (170)
20%
1872
Setumaa
Stein, Victor
EKmS 4° 5, 901
19%
0
Võrumaa — Kanepi
Jõgever, Veera
ERA II 126, 418/20 (9)
19%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H II 59, 814/5 (104)
19%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA II 33, 333/4 (11)
19%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 64763/4 (13)
19%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 71, 247 (12)
19%
1934
Järvamaa — Türi
Luht, Maimu
ERA II 190, 198/9 (4)
19%
1938
Setumaa
Ilvik, Jaan
E 30195/6 (1)
19%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
H I 8, 56 (2)
19%
1895
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
E 7984 (11)
18%
1875
Võrumaa
Hurt, Joosep
ERA II 138, 496/8 (8)
18%
1936
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Helme
Univer-Grünvald, Aleksandra
H II 51, 113 (5)
18%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mäekala, Karl
E 81947/8
18%
1932
Tartumaa — Võnnu
Rootsman, Heljo
E 57031/3 (5)
18%
1926
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar Daniel
E 64470/2 (1)
18%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
E 18824/5
18%
1895
Võrumaa — Rõuge
Sermudis, Mihkel
ERA II 36, 240 (2)
18%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 19159/60 (1)
18%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
H II 32, 581 (1)
18%
1889
Võrumaa — Põlva
Keerd, Saamuel (Samuel)
H II 30, 560/1 (4)
18%
1889
Tartumaa — Nõo
Amberg, Johan
H I 2, 706 (5)
18%
1888
välismaa; Pärnumaa — Tori
Volmerson, Gustav
E 23589
18%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 72, 113 (7)
18%
1934
Tartumaa — Kursi
Mauer, Amanda
ERA II 60, 571 (20)
18%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
E 66030/1 (52)
18%
1930
Tartumaa — Otepää
Aavik (Kleemann), Aleksandra
E 71440 (12)
17%
1930
None
Sonnatar, Evald
E 51551
17%
1921
None
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 204, 572 (8)
17%
1934
Setumaa
Jürisaar, Jevdokia, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
E 86550 (41)
17%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 274, 491/2 (123)
17%
1938
Viljandimaa — Pilistvere
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H III 16, 319/20 (1)
17%
1889
välismaa; Võrumaa — Räpina
Kukkel, P.
E 59298/9 (17)
17%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
H IV 8, 773/5 (16)
17%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
E A 942/3 (6)
17%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
E 66663/5
17%
1930
Tartumaa — Tartu
Jürgens, B.
E 82193 (1)
17%
1932
None
Põder, Elvi
E 66788/90
17%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
ERA II 85, 261/2 (41)
17%
1933
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Tera, Helmi
ERA II 286, 380/2 (5)
17%
1940
Setumaa
Koplimägi, Aleksei
H I 10, 762 (1)
17%
1898
välismaa
Schmidt, Jüri
EKmS 4° 5, 513 (504)
17%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 151, 213/5 (1)
17%
1937
Võrumaa — Vastseliina
Tarro, Regina, Petseri ühisgümn. IV kl. õpil.
H II 68, 808/9 (11)
17%
1904
Võrumaa — Vastseliina; Võrumaa — Võru l.
Jõgeva, Osvald
H I 7, 438 (11)
17%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
ERA II 80, 71 (57)
17%
1934
Setumaa
Kivi, Karl; Kukk, Aleksandra
ERA II 72, 39/41 (5)
17%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 60, 557/8 (4)
17%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
E 81602/3 (4)
17%
1932
Setumaa
Ilvik, Ivan
ERA II 248, 347/8
16%
1939
Setumaa
Kõrgekuhi, Aleksander
H III 21, 35/6 (2)
16%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
AES, MT 43, 68
16%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
ERA II 57, 467/8
16%
1929
Võrumaa — Hargla
Seim, Leeni
ERA II 11, 546 (12a)
16%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
ARS 2, 236/8 (10)
16%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 45, 364 (1)
16%
1893
välismaa
Tamm, Jaan (Põlva khk.-st)
H II 50, 768/9 (55)
16%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
H II 36, 257 (384)
16%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H I 2, 446 (1)
16%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
E 19983/5 (12)
16%
1895
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 203, 551/3 (3)
16%
1938
Setumaa; Võrumaa — Rõuge
Pallits, A.
E 77220 (1)
16%
1931
Viljandimaa — Pilistvere
Palmeos, Paula
ERA II 204, 555 (19)
16%
1934
Setumaa
Palgi, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil
ERA II 174, 740/1 (11)
16%
1938
Setumaa
Lume, Nikolai
E 64002/3 (1)
16%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
E 66033/4 (1)
16%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
E 51096/7 (3)
16%
1921
Tartumaa — Tartu; Võrumaa — Põlva
Eisen, Matthias Johann
ERA II 71, 437 (15)
16%
1934
Harjumaa — Jüri; Harjumaa — Keila
Preegel, Aliide
ERA II 14, 34/5 (8)
16%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 14, 213/4 (1)
16%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 71, 575 (8)
15%
1934
Harjumaa — Keila
Köögardal, Ellinor
ERA II 71, 621 (11)
15%
1934
Harjumaa — Keila
Rader, Erika
ERA II 72, 91 (15)
15%
1934
Tartumaa — Kursi
Marjamägi, Helmi
ERA II 72, 171 (8)
15%
1934
Tartumaa — Kursi
Roots, Aino
ERA II 72, 175 (11)
15%
1934
Tartumaa — Kursi
Rähn, Elfriede
ERA II 72, 223 (14)
15%
1934
Tartumaa — Kursi
Utsal, Erna
ERA II 72, 501 (12)
15%
1934
Tartumaa — Palamuse
Taevere, Paula
ERA II 72, 523 (11)
15%
1934
Tartumaa — Laiuse
Karjane, Jaan
ERA II 72, 901 (12)
15%
1934
Tartumaa — Torma
Paas, Edmund
E 61257/9
15%
1927
Tartumaa — Otepää
Kibbermann, Elisabet
E 85430 (3)
15%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Seeman, J.
E 85970/2 (5)
15%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
ERM 21, 186/7
15%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
H III 6, 896/8 (66)
15%
1889
Viljandimaa — Paistu
Luts, Andres
H II 66, 579/80 (95)
15%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 56020 (32)
15%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
ERM 22, 7/8
15%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
ERA II 71, 225/7
15%
1934
Järvamaa — Türi
Raudsepp, Helene
ERA II 13, 190 (9)
15%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA I 2, 419
15%
1928
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Viljandi l.
Korka, E.
E 47668
15%
1911
Pärnumaa — Pärnu
Karu, A.
ERA II 71, 185 (10)
15%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Piip, Leopald
ERA II 72, 621 (9)
15%
1934
Tartumaa — Torma
Berg, Salme
ERA II 72, 689 (7)
15%
1934
Tartumaa — Torma
Sirel, Erna
ERA II 211, 648/9 (3)
15%
1939
Pärnumaa — Tori
Univer, Laine
ERA II 72, 573 (8)
15%
1934
Tartumaa — Laiuse
Õunap, Leo
H II 28, 760/1 (3)
15%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Puus, Gustav (Kustav)
E 82931/2 (4)
15%
1933
None
koguja teadmata
ERA II 35, 18/9 (3)
15%
1931
Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 85278/80 (3)
15%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
ERA II 196, 331 (2)
15%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 51, 156/7 (2)
15%
1894
Tartumaa — Puhja
Arak (Arrak), D.
ERA II 31, 43 (2)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Järlov, Endel
ERA II 71, 717 (10)
15%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Jaanverk, Oskar
ERA II 72, 117 (7)
15%
1934
Tartumaa — Kursi
Mein, Egolf
ERA II 72, 213 (13)
15%
1934
Tartumaa — Kursi
Tamm, Leili
ERA II 99, 452/4 (5)
15%
1935
Tartumaa — Tartu-Maarja; Tartumaa — Tartu
Sibul, Osvald
H III 10, 26 (5)
15%
1888
Tartumaa — Puhja
Kalk, Peeter
ERA II 103, 309/11 (14)
14%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
EÜS X 2675 (234)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 274, 499 (130)
14%
1938
Tartumaa — Torma; Võrumaa — Vastseliina
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 13, 81 (87)
14%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H I 5, 423 (1)
14%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Suurkask, Anton
E 73957 (43)
14%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
EKS 13, 21/4
14%
1909
Tartumaa — Tartu
Moodis (Mootisse), Jaan
ERA II 71, 105 (8)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tomingas, Linda
ERA II 71, 145 (8)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani; Harjumaa — Juuru
Eiskop, Osvald
ERA II 71, 325 (6)
14%
1934
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Pilistvere
Veldemann, Romann
ERA II 71, 399 (12)
14%
1934
Harjumaa — Keila
Maarland, Evald
ERA II 71, 591 (9)
14%
1934
Harjumaa — Keila
Luurmees, Edgar
ERA II 71, 757 (15)
14%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Brock, Sinaida
ERA II 72, 127 (8)
14%
1934
Tartumaa — Kursi
Mettis, Maimo
ERA II 72, 485 (11)
14%
1934
Tartumaa — Laiuse
Schumann, Arnold
ERA II 72, 835 (13)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Kurik, Heinrich
ERA II 72, 881 (9)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Laurisson, Karl
ERA II 72, 937 (11)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Teder, Selma
ERA II 172, 190 (9)
14%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
E 25050 (11)
14%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
H I 3, 490 (3)
14%
1891
Viljandimaa — Paistu
Lõo, J.
ERA II 284, 494/5 (529)
14%
1940
None
Pedajas, Liis
H II 71, 23/4 (2)
14%
1902
Võrumaa — Vastseliina
Jakobson, Jaan (Vastseliina khk.)
ERA II 6, 200 (24)
14%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 54741 (5)
14%
1924
Harjumaa — Tallinn
Nigols, Hella
ERA II 41, 279/81 (2b)
14%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
E, StK 9, 57 (6)
14%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 582/3 (16)
14%
1934
None
Kodas, Veera
E 664/5 (1)
14%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
ERA II 71, 713 (15)
14%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Hinterbach, Alfred
ERA II 250, 636/7 (22)
14%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 32, 337/9 (1)
14%
1930
Harjumaa — Keila
Murr, Erna
ERA II 33, 335 (1)
14%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 66632/3
14%
1930
Võrumaa — Põlva
Matseu, Kalju
ERA II 78, 391/2 (13)
14%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 141, 420/1 (7)
14%
1937
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi l.
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
ERA II 71, 161 (5)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Kesküla, Leida
ERA II 72, 633 (7)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Jakobson, Eduard
ERA II 11, 546/7 (12b)
14%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
ERA II 71, 89 (13)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Rähni, Valter
ERA II 71, 169 (5)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Matiesen, Artur
ERA II 71, 179 (6)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Pekermann, Juta
ERA II 71, 209 (10)
14%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Türk, Renate
ERA II 71, 241 (5)
14%
1934
Järvamaa — Türi
Iismann, Ernst
ERA II 71, 611 (6)
14%
1934
Harjumaa — Keila
Pork, Lembit
ERA II 72, 133 (8)
14%
1934
Tartumaa — Kursi
Moora, Arthur
ERA II 72, 321 (7)
14%
1934
Tartumaa — Laiuse
Müllerson, Vassili
ERA II 72, 795 (12)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Ambos, Vilhelmine
ERA II 72, 821 (11)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Kukk, Aleksander
ERA II 72, 829 (10)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Kukk, Elmagda
ERA II 204, 581 (6)
14%
1934
None
Kodas, Veera
E 85272/4 (14)
14%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
ERA II 24, 96/7 (5)
14%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 204, 578 (9)
14%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
EKmS 8° 3, 393/5 (33)
14%
1876
Võrumaa — Räpina
Hurt, Johan (Johann)
ERA II 253, 73 (1)
14%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
Leoke 4, 109 (10)
14%
0
None
Leoke, Hans
AES, MT 3, 24
14%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 72, 841 (10)
14%
1934
Tartumaa — Torma
Laane, Liine Lisethe
Veske 2, 24/5
14%
1872
Setumaa
Stein, Victor
E 64475/6 (6)
14%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERA II 7, 365/6 (21)
14%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 28, 57 (9)
14%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mauer, August
ERA II 5, 331/2 (10)
13%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 208, 76/7 (6)
13%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 72, 899 (11)
13%
1934
Tartumaa — Torma
Mägi, Andres
ERA II 238, 620 (46)
13%
1939
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Otto
H II 74, 287/8 (2)
13%
1904
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
ERA II 144, 151/5 (40)
13%
1936
Setumaa
Toomemägi, Paul
ERA II 253, 35 (41)
13%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kull, Leida, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
EÜS VI 555/6 (152)
13%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
ERA II 72, 805 (13)
13%
1934
Tartumaa — Torma
Habakukk, Heinrich
ERA II 72, 747 (7)
13%
1934
Tartumaa — Torma
Lepp, Linnert
ERA II 123, 244/6 (101)
13%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 267, 329/31 (9)
13%
1939
Setumaa
Ilvik, Maria
H III 25, 765/5 (13)
13%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
ERA II 71, 471 (15)
13%
1934
Harjumaa — Keila
Veimen, Erna
ARS 2, 242/4 (12)
13%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
EKmS 4° 2, 306/7 (13)
13%
0
Pärnumaa — Audru
koguja teadmata; Grenzstein, Ado
ERA II 85, 485/8 (2)
13%
1931
Tartumaa — Tartu
Pillenberg, Salme
ERA II 71, 115 (5)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani; Tartumaa — Äksi
Võti, Evald
ERA II 71, 337 (14)
13%
1934
Harjumaa — Keila
Altok, Hilda
ERA II 72, 11 (13)
13%
1934
Tartumaa — Kursi
Aarand, Endel
ERA II 125, 475/7 (81)
13%
1936
Virumaa — Vaivara; Pärnumaa — Häädemeeste
Kraavik, Ludmilla
ERA II 71, 37 (11)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Kärner, Voldemar
ERA II 71, 125 (10)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Aksberg, Hugo
EÜS XI 432 (15)
13%
1914
välismaa; Viljandimaa — Pilistvere
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
E 81755/7 (7)
13%
1932
Setumaa
Põhi, Anna
ERA II 24, 503/4 (1)
13%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 64006/7 (4)
13%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
E, StK 40, 102 (143)
13%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 40, 95
13%
1926
Viljandimaa — Paistu
Loorits, Johan
H I 4, 643 (2)
13%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
ERA II 72, 789 (12)
13%
1934
Tartumaa — Torma
Ambos, Hilda
EKmS 8° 2, 230/1 (11)
13%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 72, 463 (10)
13%
1934
Tartumaa — Laiuse
Ploovits, Linda
ERA II 123, 74/5 (74)
13%
1936
Viljandimaa — Paistu
Köögardal, Linda
E, StK 9, 171/2 (46)
13%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 10, 19/20 (43)
13%
1923
Virumaa — Haljala
Lepik, Mart
ERA II 131, 14/5 (7)
13%
1936
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Böckler, Leida
EKS 1, 24
13%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
ERA II 151, 640/1 (56)
13%
1937
Setumaa
Ilvik, Feodor
ERA II 71, 653 (14)
13%
1934
Harjumaa — Keila
Saarepere, Selma
H II 30, 246/7 (3)
13%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Tobber, A.
H, Peet 399/401 (415)
13%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
H II 19, 703 (61)
13%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Weltmann, Jakob
E 40223/4 (6)
13%
1900
Tartumaa — Palamuse
Laurson, H.
E 59509
13%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
ERA II 1, 178/80 (1)
13%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 71, 505 (14)
13%
1934
Harjumaa — Keila
Ausing, Ellen
ERA II 70, 434 (25)
13%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Kruusberg, Maimu
ERA II 172, 185 (3)
13%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Edgar
ERA II 253, 264/5 (13)
13%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Raudsepp, August
ERA II 253, 332/3 (22)
13%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
ERA II 58, 501 (8)
13%
1932
Pärnumaa — Kihnu
Saar, Theodor
E 73958 (7)
13%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
E 73963 (6)
13%
1924
Järvamaa — Ambla; Harjumaa — Harju-Madise
Reeman, Victor
ERA II 71, 9 (7)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Eiskop, Lembit
ERA II 71, 59 (7)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Vunmann, Elmar
ERA II 71, 195 (5)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tomingas, Leida
ERA II 71, 205 (8)
13%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tomson, Linda
ERA II 71, 233 (6)
13%
1934
Järvamaa — Türi
Einamann, Alma
ERA II 72, 919 (8)
13%
1934
Tartumaa — Torma
Raud, Armilda
ERA II 123, 495/6 (17)
13%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 144, 387/9 (13)
13%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
ERA II 17, 170 (119)
13%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 68, 664 (14)
13%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
ERA II 103, 191 (1)
13%
1935
Setumaa
Ossip, Endla
H, R 7, 28 (13)
13%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
E 59110/1 (7)
13%
1926
Tartumaa — Tartu
Potsepp. Erna
ERA II 31, 76/7 (7)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
E 53172/3 (14)
13%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
E, StK 14, 197 (3)
13%
1922
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 41, 463/7 (3)
13%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kanter, Elga
AES, MT 266, 7/9
12%
1939
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Volt, A.
H III 14, 309 (2)
12%
1892
Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 298, 600/1 (1)
12%
0
None
None
E 56963
12%
1926
välismaa
Päss, Elmar
ERA II 17, 489/90 (374)
12%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H II 19, 852 (4)
12%
1889
Pärnumaa — Audru
Jagor, Paula
EKmS 4° 4, 644 (28)
12%
1869
Pärnumaa — Vändra
Eglon, J.
ERA II 72, 153 (12)
12%
1934
Tartumaa — Kursi
Puskar, Erna
ERA II 204, 587 (7)
12%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
EÜS IV 1725/6 (230)
12%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
E 63068 (15)
12%
1928
Viljandimaa — Viljandi l.
Kõrtsmik, Valeria
ERA II 204, 577 (6)
12%
1934
None
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 71, 455 (17)
12%
1934
Harjumaa — Keila
Tammisson, Agnes
ERA II 71, 269 (8)
12%
1934
Järvamaa — Türi
Värtmann, Elsa
ERA II 71, 461 (11)
12%
1934
Harjumaa — Keila
Teimann, Susanne
ERA II 7, 302 (20)
12%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 519/20 (31)
12%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
EÜS IX 1471 (63)
12%
1912
Võrumaa — Räpina
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
E 63983 (11)
12%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 175, 777/8 (16)
12%
1938
Setumaa
Rohtla, Ilmar, Petseri gümn. õpil.
EKmS 8° 2, 312/4 (6)
12%
1870
Viljandimaa — Paistu
Till, J.
E 56020 (31)
12%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
ERA II 14, 171/5 (6)
12%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 71, 119 (8)
12%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Aksberg, Helmi
E 64667/9 (9)
12%
1929
Setumaa
Siilbaum, E.
ERA II 172, 61/3 (17)
12%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
H III 15, 535 (11)
12%
1883
Viljandimaa — Põltsamaa
koguja teadmata
ERA II 11, 750/2 (9)
12%
1929
Järvamaa — Järva-Jaani; Viljandimaa — Paistu
Puulbert, Lydia
ERA II 172, 208 (5)
12%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Kelner, H.
H, Peet 371/2 (374)
12%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
AES, MT 3, 24
12%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
Veske 4, 344/5 (65)
12%
0
Pärnumaa
koguja teadmata
E 59532/3 (22)
12%
1927
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 123, 170/1 (211)
12%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
E 18960/1
12%
0
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reijal, Fr.
ERA II 38, 541/2 (42)
12%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 36, 571/3 (8)
12%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 250, 544/6 (21)
12%
1940
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Peetri
Böckler, Leida
E 52655/6
12%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 17, 74/5 (37)
12%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 71, 51 (16)
12%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Mesi, Agnes
ERA II 72, 943 (9)
12%
1934
Tartumaa — Torma
Welt, Jaan
E 73947 (5)
12%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Reemann, Leopold
ERA II 72, 71 (7)
12%
1934
Tartumaa — Kursi
Lauk, Armilde
ERA II 253, 301 (24)
12%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Lind, Anete
H, R 6, 683/4 (20)
12%
1875
Läänemaa — Mihkli
Sakson, Kaarli (Karl)
ERA II 41, 147/9 (6)
12%
1931
Järvamaa — Türi
Ploompuu, Linda
H III 5, 846/7 (13)
12%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
H III 7, 217/8 (2)
12%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
E 8941 (25)
12%
1893
Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
E 54755/6 (3)
12%
1924
Tartumaa — Tartu
Torm, Erika; Sõõrd, Aino
E 71441 (12a)
12%
1930
None
Sonnatar, Evald
E, StK 11, 66 (34a)
12%
1921
Harjumaa — Rapla
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 82, 549/50 (7)
12%
1934
Tartumaa — Kambja
Sulp, Ella
EKmS 4° 4, 465/6 (25)
12%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
ERA II 7, 250/1 (3)
12%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 28, 617
12%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Martinson, Karl Eduard
E, StK 3, 86 (1)
12%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
ERA II 130, 205 (6)
12%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 302, 52/3 (21)
12%
1942
None
None
ERA II 6, 123 (1)
12%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 72, 145 (10)
12%
1934
Tartumaa — Kursi
Pere, Eduart
ERA II 71, 391 (12)
12%
1934
Harjumaa — Keila
Lebans, Asta
H II 27, 226 (10)
12%
1888
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
ERA II 17, 168/9 (118)
12%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 175, 255/7 (12)
11%
1938
Setumaa
Toomemägi, Paul
EÜS V 575 (7)
11%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
AES, MT 34, 6/8
11%
1926
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 202, 424/5 (40)
11%
1938
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
EKmS 4° 3, 601 (2)
11%
0
Viljandimaa — Viljandi l.
koguja teadmata
ERA II 71, 553 (13)
11%
1934
Harjumaa — Keila
Kalder, Alide
H III 11, 559/60 (4)
11%
1890
Võrumaa — Põlva
Tobre, Joosep
E, StK 40, 2/3 (3)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
AES, MT 3, 23
11%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
H IV 4, 508/9 (22)
11%
1891
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
ERA II 1, 180/1 (1)
11%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H IV 2, 16 (14)
11%
1888
Läänemaa — Vigala
Rock, J.
ERA II 82, 22/3 (35)
11%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
E 73923/4 (40)
11%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Matiisen, Helmi
EÜS V 592/3 (1)
11%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
E 8° XIV 17 (59)
11%
1933
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 238, 657/8 (4)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse
Pall, Erna
H III 21, 392/3 (11)
11%
1894
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Tartu
Sirul, Johann
ERA II 72, 495 (10)
11%
1934
Tartumaa — Laiuse
Siiman, Alice
ERA II 122, 32 (10)
11%
1935
Järvamaa — Türi; Järvamaa — Paide l.
Neumann, H.
ERA II 177, 353/5 (2)
11%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 204, 640 (9)
11%
1934
Setumaa
Kalda, Aleksei, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
H, Mapp 51/2 (1)
11%
0
Virumaa — Väike-Maarja
Johans
ERA II 9, 365/6 (1)
11%
1928
Saaremaa — Muhu; Saaremaa — Pöide
Kaljo, Theodor
EÜS I 879/80 (19)
11%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
ERA II 5, 482/3
11%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
H III 14, 774/5 (27)
11%
1891
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Pihlak, Anton
H III 8, 209/10 (5)
11%
1889
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Schulbach, August
ERA II 7, 137/8 (3)
11%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 6, 708
11%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 52635
11%
1921
Saaremaa — Kaarma; Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eisen, Matthias Johann
ERA II 85, 481/3 (1)
11%
0
välismaa
Pillenberg, Salme
E 13935/6 (42)
11%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
ERA II 172, 139/40 (6)
11%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
H II 19, 377/8 (5)
11%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Hendrik
H II 16, 647/8 (14)
11%
1889
Harjumaa — Keila
Melles, Hans
H III 8, 239/40 (2)
11%
1889
Tartumaa — Palamuse
Arst, Liisa
ERA II 253, 23/4 (1)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
H II 41, 924/5 (14)
11%
1888
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik (Lussik), Hendrik (Hindrik)
E 51879/80 (1)
11%
1921
Tartumaa — Kursi
Tohvelmann, H.
H II 32, 171/2 (144)
11%
1890
Võrumaa — Hargla
Pähn, Jaan
E 24046 (27)
11%
1896
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reitvelt, J.
ERA II 306, 257/9 (21)
11%
1943
None
None
H II 54, 163/5 (29)
11%
1895
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
E, StK 18, 121 (91)
11%
1923
Pärnumaa — Häädemeeste
Johanson, Anna
ERA II 249, 219/21 (3)
11%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Siider, Hermine
E, StK 30, 9/10 (7)
11%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 72, 355 (12)
11%
1934
Tartumaa — Laiuse
Tamm, Hilja
ERA II 229, 626/7 (5)
11%
1939
Läänemaa — Emmaste
Lauri, Hilja
ERA II 177, 366/7 (13)
11%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 82, 27/8 (10)
11%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
E 61485/6
11%
1927
Virumaa — Simuna
Kasikov, Maria
ERA II 299, 374/5 (94)
11%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 59, 613/4 (1)
11%
1896
Viljandimaa — Põltsamaa
Utsal, Hans
EKmS 4° 1, 54/5 (73)
11%
1878
Virumaa — Viru-Nigula
Krikmann (Krickmann), Hans
ERA II 144, 418/9 (7)
11%
1937
Setumaa
Kõrbe, Paul
EÜS XII 575/9 (116)
11%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
ERA II 183, 502/3 (67)
11%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 12, 206/7 (114)
11%
1928
Virumaa — Simuna; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 34, 410/1 (172)
11%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
H III 15, 629 (9)
11%
1876
Tartumaa — Tartu-Maarja
Uus, Mart
H II 21, 153/4 (7)
10%
1889
Pärnumaa — Tori
Ostrov, Mihkel (Tori)
H, R 6, 656/8 (3)
10%
1874
Pärnumaa — Audru
Peet, Ado
EÜS IX 995 (81)
10%
1912
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 27, 120/1 (25)
10%
1888
Tartumaa — Kursi
Riomar, Tõnu
H I 8, 351/2 (12)
10%
1896
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
H III 7, 560 (9)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Karl
AES, MT 205, 36
10%
1937
Võrumaa — Põlva
Keem, Hella
ERA II 138, 256/7 (38)
10%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 61868/9 (2)
10%
1927
Harjumaa — Hageri
Hammermann, Linda
ERA II 210, 590/2 (14)
10%
1939
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Madissoo, Leili
ERA II 31, 25/6 (1)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Duberg, Veera
EÜS V 665/6 (102)
10%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
H, R 4, 186 (1)
10%
0
Järvamaa — Koeru
Erme, Johannes Eduard
EKmS 4° 2, 597/8 (30)
10%
1868
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Jüri
H, Asper 11 (20)
10%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
ERA II 9, 378/9 (15)
10%
1928
Saaremaa — Muhu; Saaremaa — Pöide
Kaljo, Theodor
ERA II 70, 385 (1b)
10%
1934
Viljandimaa
Persman, Mari
ERA II 72, 283 (11)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Lassman, Helmi
H II 46, 415/6 (9)
10%
1894
Virumaa — Haljala
Roost, Konrad (Conrad)
ERA II 7, 561 (4)
10%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
H I 1, 230/1 (97)
10%
1888
Järvamaa — Järva-Jaani
Roosileht, Mihkel
ERA II 253, 9/10 (3)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Freudenberg, Valeeria; Kangur, Helgi
E 85063/4 (7)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kikas, Oleg
ERA II 71, 661 (7)
10%
1934
Harjumaa — Keila
Talkop, Richard
ERA II 6, 153/4 (1)
10%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 35, 486 (3)
10%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 17, 448/9 (54)
10%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Liedenberg, Madis
ERA II 198, 521/2
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
H II 22, 532/3 (13)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
ERA II 72, 343 (13)
10%
1934
Tartumaa — Palamuse
Pärn, Erna
E A 941/2 (5)
10%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
ERA II 60, 569/70 (19)
10%
1933
Setumaa
Arolepp, Elena
ERA II 24, 542/4 (3)
10%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 13, 238/9 (11)
10%
1889
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
ERA II 82, 40 (10)
10%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 72, 533 (12)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kõrgesaar, Auguste
EÜS III 601/2 (63)
10%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
Leoke 1, 237/8 (b)
10%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
E 8936/7 (20)
10%
1893
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
H, R 4, 186
10%
0
Järvamaa — Koeru
Erme, Johannes Eduard
ERA II 17, 124/5 (67)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 72, 639 (10)
10%
1934
Tartumaa — Torma
Jalakas, Ida
H II 59, 815 (105)
10%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA II 84, 157 (16)
10%
1934
Järvamaa — Ambla
Sepp, S.
H II 23, 9/10 (2)
10%
1889
Pärnumaa — Karksi
Kuusik, Juhan
ERA II 40, 56
10%
1922
Viljandimaa — Paistu
Laretei, J.
ERA II 71, 475 (15)
10%
1934
Harjumaa — Keila
Viisileht, Leida
EÜS IV 712/3 (1610c)
10%
0
Harjumaa — Rapla
Aaron, J.
ERA II 266, 110/11 (223)
10%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
EÜS IV 1298 (5)
10%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
H II 33, 90/1 (61)
10%
1845
Läänemaa — Karuse
Jaanson, Juhan (koguja pojapoeg); Jaanson, Jaan (Juhan)
E, StK 30, 17/9 (10)
10%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
H II 19, 169/71 (55)
10%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
ERA II 204, 642 (11)
10%
1934
Setumaa
Ojaperv, Vassili, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
E 66609/10
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Konsen, Koit
ERA I 6, 423/4 (2)
10%
1939
Pärnumaa — Tori
Miilaste, Virve
Leoke 1, 235/7 (a)
10%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
AES, MT 3, 1 (1)
10%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi; Virumaa — Viru-Nigula
Oras, Ants
ERA II 40, 58
10%
1922
Viljandimaa — Viljandi
Laretei, J.
E 19892 (1)
10%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reitvelt, J.
H III 16, 80/1 (1)
10%
1890
välismaa
Vehm, K.
E 82112/3 (1)
10%
1932
Tartumaa — Nõo
Mart, H.
H I 2, 86/7 (9)
10%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans