H III 23, 139/40 (36)
44%
1895
Tartumaa — Sangaste
Raid, Anette
EÜS VI 317/8 (36)
42%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
H II 44, 344/5 (2)
41%
1891
Tartumaa — Otepää
Brücker, Johann (Juhan)
ERA II 36, 266/8 (5)
39%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 2, 345/7 (4)
38%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
H III 11, 399/400 (40)
38%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
E 77462/3 (1)
38%
1931
Tartumaa — Otepää
Okas, Adelheid
ERA II 2, 327/9 (1)
37%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 2, 383/5 (3)
37%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
H III 10, 316/7 (2)
36%
1888
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
E 82105 (2)
36%
1932
Tartumaa — Otepää
Okas, Salme
H II 56, 1037 (2)
36%
1896
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Magnus (M. Laanela)
AES, MT 130, 32/3 (3)
36%
0
Tartumaa — Kambja
Tamm, August
H II 30, 780/1 (13)
36%
1890
Tartumaa — Rõngu
Urb, Hann
H III 28, 643/5 (18)
36%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
E 64929/30 (1)
35%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Birnbaum, Laine
H III 11, 154 (11)
35%
1889
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
ERA II 2, 369/71 (1)
35%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
EKmS 4° 5, 901
35%
0
Võrumaa — Kanepi
Jõgever, Veera
ERA II 126, 548/9 (10)
35%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H II 30, 739/40 (2)
35%
1890
Tartumaa — Rõngu
Berg, C.
H III 22, 232/3 (3)
34%
1889
Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
E 61599/600 (31)
34%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
ERA II 2, 367 (3)
34%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
H II 56, 1029 (1)
34%
1896
Võrumaa — Rõuge
Treu, Hilda
EKmS 8° 1, 568/9 (11)
33%
1876
Tartumaa — Sangaste
Eglon, J.
H II 24, 436/8 (219)
33%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
ERA II 41, 277/9 (1a)
33%
1931
Tartumaa — Sangaste
Roose, Meta
ERA II 126, 436/7 (8)
33%
1936
Võrumaa — Põlva; Võrumaa — Vastseliina
Raadla, Amanda
ERA II 63, 636/7 (56)
33%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 32, 455/6 (28)
33%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
E 56863/4 (2)
33%
1926
Tartumaa — Otepää
Sööt, Bernhard
ERA II 284, 490/1 (527)
32%
1940
None
Pedajas, Liis
H II 31, 771/2 (10)
32%
1888
Tartumaa — Sangaste
Gross, Kristjan
ARS 2, 239/41 (11)
32%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 101, 603/4 (10)
32%
1935
Võrumaa — Urvaste
Tarend, Adele
H II 45, 364 (1)
32%
1893
välismaa
Tamm, Jaan (Põlva khk.-st)
ERA II 80, 71 (57)
31%
1934
Setumaa
Kivi, Karl; Kukk, Aleksandra
ERA II 186, 458/9 (8)
31%
1936
Viljandimaa — Helme; Võrumaa — Urvaste
Tangsoo, Lembit
H II 31, 625/6 (1)
31%
1889
Tartumaa — Otepää
Õis (Wulff), Gustav
H II 44, 163/4 (2)
31%
1893
Tartumaa — Nõo
Grünstamm, Voldemar
EKmS 8° 4, 162/3 (34)
31%
1877
Võrumaa — Räpina
Jagomann, Jakob
ERA II 305, 545/6 (173)
30%
1943
None
None
H II 43, 39/40 (35)
30%
1892
Viljandimaa — Helme
Ruut, Karl
H III 9, 632/3 (35)
30%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H III 16, 319/20 (1)
29%
1889
välismaa; Võrumaa — Räpina
Kukkel, P.
E 66329/30 (36)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Aab (Jõemaa), Johanna
E 18824/5
29%
1895
Võrumaa — Rõuge
Sermudis, Mihkel
ERA II 69, 240/1 (4)
28%
1933
Võrumaa — Urvaste
Jeret, Anna
H II 31, 260/2 (3)
28%
1889
Tartumaa — Otepää
Nugin, Hans
ERA I 4, 333 (1)
28%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
H I 10, 762 (1)
28%
1898
välismaa
Schmidt, Jüri
H I 3, 544 (1)
28%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
H II 29, 830/2 (2)
28%
1888
Tartumaa — Kambja
Siimus (Simos), Jakob
H III 21, 570/1 (5)
28%
1894
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Kukrus, Jaan
ERA II 32, 483/5 (11)
28%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
ERA II 144, 387/9 (13)
28%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
H II 5, 533/5 (2)
28%
1877
Tartumaa — Sangaste
Hurt, Joosep
ERA II 2, 291 (18)
28%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 126, 418/20 (9)
28%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 284, 136 (141)
28%
1940
None
Pedajas, Liis
H II 36, 99/100 (110)
28%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H II 71, 23/4 (2)
27%
1902
Võrumaa — Vastseliina
Jakobson, Jaan (Vastseliina khk.)
ERA II 63, 551/2 (12)
27%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 51, 76 (3)
27%
1895
Tartumaa — Võnnu
Moodis (Mootisse), Jaan
ERA II 85, 701 (4)
27%
1936
Setumaa
Raadla, Amanda
H III 15, 493/4 (5)
27%
1891
Võrumaa — Rõuge
P. Jotr
H I 8, 9
27%
1895
Võrumaa — Rõuge
Purge, Jaan
ERA II 2, 457/9 (3)
27%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
H II 24, 435/6 (218)
26%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
E 18403 (13)
26%
1895
Tartumaa — Otepää
Kukrus, Johann (Juhan)
E 81755/7 (7)
26%
1932
Setumaa
Põhi, Anna
H I 9, 548/9 (90)
26%
1898
None
Suurkask, Anton
H II 45, 314 (1)
26%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H II 3, 589/90 (101)
26%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 33, 333/4 (11)
26%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 68, 641/2 (4)
26%
1903
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
ERA II 144, 151/5 (40)
25%
1936
Setumaa
Toomemägi, Paul
ERA II 190, 198/9 (4)
25%
1938
Setumaa
Ilvik, Jaan
E 59414/5 (10)
25%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
Veske 2, 26 ja 337
25%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 103, 309/11 (14)
25%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
ERA II 85, 107/9 (4)
25%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
ERA II 174, 740/1 (11)
25%
1938
Setumaa
Lume, Nikolai
ERA II 162, 584/5 (1)
25%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H III 9, 576/8 (3)
25%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, M.
E 66322/3 (6)
25%
1930
Valgamaa — Valga
Aab (Jõemaa), Johanna
ERA II 138, 240/2 (4)
25%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 4063 (1)
24%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 66033/4 (1)
24%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
AES, MT 34, 6/8
24%
1926
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 286, 380/2 (5)
24%
1940
Setumaa
Koplimägi, Aleksei
E 48800 (1)
24%
1913
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H II 36, 257 (384)
24%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 2, 355/7 (1)
24%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ARS 2, 236/8 (10)
24%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E, StK 9, 57 (6)
23%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 82193 (1)
23%
1932
None
Põder, Elvi
EKS 39, 14/6
23%
1900
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rannu
Undritz, Paul C.
ARS 2, 242/4 (12)
23%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 32, 171/2 (144)
23%
1890
Võrumaa — Hargla
Pähn, Jaan
ERA II 99, 452/4 (5)
23%
1935
Tartumaa — Tartu-Maarja; Tartumaa — Tartu
Sibul, Osvald
H II 51, 90/1 (26)
23%
1894
Tartumaa — Võnnu
Suits, Johan
E 56560/1 (14)
23%
1925
Tartumaa — Nõo
Tork, Marie
H II 49, 145/6 (4)
23%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 32, 479/83 (10)
23%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
E 81602/3 (4)
23%
1932
Setumaa
Ilvik, Ivan
E 79931/3 (3)
22%
1932
Tartumaa — Nõo
Räst, Evald
ERA II 204, 634 (10)
22%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
H II 51, 113 (5)
22%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mäekala, Karl
AES, MT 186, 113/5
22%
1937
Viljandimaa — Helme
Tanning, Salme
H II 59, 814/5 (104)
22%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
H II 56, 578/9 (18)
22%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
ERA II 203, 551/3 (3)
22%
1938
Setumaa; Võrumaa — Rõuge
Pallits, A.
EÜS II 85/6 (67)
22%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
ERA II 144, 418/9 (7)
22%
1937
Setumaa
Kõrbe, Paul
E 59907/8
22%
1927
Tartumaa — Kambja
Lellep, Ally
H I 8, 56 (2)
21%
1895
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
E 62820/2
21%
1928
Võrumaa — Põlva
Sepp, Erika
ERA II 103, 191 (1)
21%
1935
Setumaa
Ossip, Endla
H I 3, 575 (1)
21%
1887
Võrumaa
Saretok, K.
ERA II 267, 329/31 (9)
20%
1939
Setumaa
Ilvik, Maria
H II 56, 579/80 (19)
20%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
E 53172/3 (14)
20%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
ERA II 204, 578 (9)
20%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 57031/3 (5)
20%
1926
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar Daniel
ERA II 151, 213/5 (1)
20%
1937
Võrumaa — Vastseliina
Tarro, Regina, Petseri ühisgümn. IV kl. õpil.
E 56020 (31)
20%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
E 23589
20%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
Veske 2, 23 (170)
20%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 1, 252/54 (1)
20%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
E 30195/6 (1)
20%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 57, 467/8
20%
1929
Võrumaa — Hargla
Seim, Leeni
ERA II 196, 331 (2)
20%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 61863/4
20%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
ERA II 2, 325 (3)
20%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 126, 420/1 (10)
20%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 175, 255/7 (12)
20%
1938
Setumaa
Toomemägi, Paul
E 51551
20%
1921
None
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 85, 261/2 (41)
20%
1933
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Tera, Helmi
ERA II 204, 582/3 (16)
19%
1934
None
Kodas, Veera
E 19983/5 (12)
19%
1895
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
E 73425/6
19%
1931
None
koguja teadmata
E 19159/60 (1)
19%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 274, 499 (130)
19%
1938
Tartumaa — Torma; Võrumaa — Vastseliina
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E, StK 9, 171/2 (46)
19%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 248, 347/8
19%
1939
Setumaa
Kõrgekuhi, Aleksander
ERA II 253, 73 (1)
19%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
E A 942/3 (6)
19%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
E 56020 (32)
18%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
H II 51, 156/7 (2)
18%
1894
Tartumaa — Puhja
Arak (Arrak), D.
H III 22, 239 (1)
18%
1889
Pärnumaa — Karksi; Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
E 66788/90
18%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
ERA II 33, 335 (1)
18%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 64667/9 (9)
18%
1929
Setumaa
Siilbaum, E.
E, StK 28, 389/90 (7)
18%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 58261/2
18%
1926
Tartumaa — Kambja
Kase, Elsa
E 81947/8
17%
1932
Tartumaa — Võnnu
Rootsman, Heljo
ERA II 36, 240 (2)
17%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 32, 581 (1)
17%
1889
Võrumaa — Põlva
Keerd, Saamuel (Samuel)
H II 30, 560/1 (4)
17%
1889
Tartumaa — Nõo
Amberg, Johan
H II 28, 760/1 (3)
17%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Puus, Gustav (Kustav)
H III 10, 26 (5)
17%
1888
Tartumaa — Puhja
Kalk, Peeter
E 51899/900
17%
1921
Võrumaa — Räpina
Parmasson, Oskar
E 64475/6 (6)
17%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
E 71241 (1)
17%
1930
Tartumaa — Äksi
Otsa, Karli
E 7984 (11)
17%
1875
Võrumaa
Hurt, Joosep
ERA II 138, 256/7 (38)
17%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 71440 (12)
16%
1930
None
Sonnatar, Evald
E 66030/1 (52)
16%
1930
Tartumaa — Otepää
Aavik (Kleemann), Aleksandra
EKS 13, 21/4
16%
1909
Tartumaa — Tartu
Moodis (Mootisse), Jaan
EKmS 4° 5, 513 (504)
16%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EKmS 8° 2, 230/1 (11)
16%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 60, 571 (20)
16%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
ERA II 35, 340 (11)
16%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 59408/9
15%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
H II 28, 57 (9)
15%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mauer, August
H II 50, 768/9 (55)
15%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
ERA II 72, 343 (13)
15%
1934
Tartumaa — Palamuse
Pärn, Erna
ERA II 175, 777/8 (16)
15%
1938
Setumaa
Rohtla, Ilmar, Petseri gümn. õpil.
ERA II 123, 244/6 (101)
15%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 1, 178/80 (1)
15%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
E, StK 28, 394/5 (9)
15%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 17, 489/90 (374)
15%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 151, 640/1 (56)
14%
1937
Setumaa
Ilvik, Feodor
ERA II 60, 569/70 (19)
14%
1933
Setumaa
Arolepp, Elena
ERA II 58, 501 (8)
14%
1932
Pärnumaa — Kihnu
Saar, Theodor
ERA II 114, 243 (9)
14%
1935
Viljandimaa — Paistu
Põldmäe, Rudolf
H II 68, 808/9 (11)
14%
1904
Võrumaa — Vastseliina; Võrumaa — Võru l.
Jõgeva, Osvald
ERA II 138, 496/8 (8)
14%
1936
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Helme
Univer-Grünvald, Aleksandra
ERA II 198, 521/2
14%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
H IV 8, 773/5 (16)
14%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
E 25050 (11)
14%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 59387/8
14%
1927
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 31, 76/7 (7)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
ERA II 41, 279/81 (2b)
14%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
ERA II 60, 557/8 (4)
14%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
Veske 2, 24/5
13%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERM 21, 186/7
13%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
H II 66, 579/80 (95)
13%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 7, 567/8 (l)
13%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 253, 96/7 (1)
13%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
E 64470/2 (1)
13%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERM 128, 23 (33)
13%
1916
Võrumaa — Hargla
Tamm, Jaak
ERA II 284, 494/5 (529)
13%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 30, 466 (19)
13%
1930
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Ariste (Berg), Paul
ERA II 249, 609/11 (10)
13%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Ots, Elsa
E, StK 14, 213/4 (1)
13%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
H II 23, 9/10 (2)
13%
1889
Pärnumaa — Karksi
Kuusik, Juhan
ERM 22, 7/8
13%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
E 82931/2 (4)
12%
1933
None
koguja teadmata
H III 11, 559/60 (4)
12%
1890
Võrumaa — Põlva
Tobre, Joosep
E 51096/7 (3)
12%
1921
Tartumaa — Tartu; Võrumaa — Põlva
Eisen, Matthias Johann
AES, MT 3, 25
12%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 72, 39/41 (5)
12%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 253, 35 (41)
12%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kull, Leida, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 253, 210/1 (4)
12%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kuulman, Paul, 11 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. IV kl.
EKmS 8° 3, 393/5 (33)
12%
1876
Võrumaa — Räpina
Hurt, Johan (Johann)
ERA II 6, 708
12%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 86550 (41)
12%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
H III 8, 209/10 (5)
12%
1889
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Schulbach, August
ERA II 249, 219/21 (3)
12%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Siider, Hermine
ERA II 41, 448/9 (32)
12%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 253, 115/6 (13)
12%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 151, 318/20 (5)
12%
1937
Setumaa
Luiga, Nikolai
H III 14, 774/5 (27)
12%
1891
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Pihlak, Anton
ERA II 238, 657/8 (4)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse
Pall, Erna
ERA II 123, 74/5 (74)
11%
1936
Viljandimaa — Paistu
Köögardal, Linda
ERA II 172, 61/3 (17)
11%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
ERA II 1, 180/1 (1)
11%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 123, 495/6 (17)
11%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
E 76522 (4)
11%
1931
Virumaa — Haljala; Virumaa — Iisaku
Uustalu, Leida
ERA II 72, 55 (9)
11%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
ERA II 7, 561 (4)
11%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
AES, MT 3, 24
11%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 253, 303 (1)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
ERA II 198, 395 (6)
11%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
H II 28, 395 (77)
11%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
ERA II 253, 23/4 (1)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
ERA II 82, 519/20 (31)
11%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
H II 59, 815 (105)
11%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA II 72, 495 (10)
11%
1934
Tartumaa — Laiuse
Siiman, Alice
H I 3, 490 (3)
11%
1891
Viljandimaa — Paistu
Lõo, J.
H III 5, 846/7 (13)
11%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
ERA II 35, 18/9 (3)
11%
1931
Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 35, 293/4 (1)
10%
1931
Tartumaa — Võnnu; Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 11, 546 (12a)
10%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
ERA II 71, 225/7
10%
1934
Järvamaa — Türi
Raudsepp, Helene
ERA II 40, 45/7
10%
1922
Pärnumaa — Halliste; Tartumaa — Sangaste
Loorits, Oskar
ERA II 266, 110/11 (223)
10%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
H II 74, 287/8 (2)
10%
1904
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
ERA II 10, 19/20 (43)
10%
1923
Virumaa — Haljala
Lepik, Mart
H II 68, 664 (14)
10%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
E 64763/4 (13)
10%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 72, 283 (11)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Lassman, Helmi
ERA II 31, 43 (2)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Järlov, Endel
ERA II 31, 25/6 (1)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Duberg, Veera
ERA II 71, 247 (12)
10%
1934
Järvamaa — Türi
Luht, Maimu
H I 2, 446 (1)
10%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
H I 7, 438 (11)
10%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
H II 21, 970 (5)
10%
1889
Pärnumaa — Tori
Volmerson, Jaan
H II 28, 617
10%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Martinson, Karl Eduard
ERA II 238, 620 (46)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Otto
EÜS X 2675 (234)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H, R 6, 683/4 (20)
10%
1875
Läänemaa — Mihkli
Sakson, Kaarli (Karl)
EÜS VI 555/6 (152)
10%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
E 18321 (15)
10%
1895
Tartumaa — Äksi
Mauer, August
E 52655/6
10%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 82, 549/50 (7)
10%
1934
Tartumaa — Kambja
Sulp, Ella
ERA II 253, 279/80 (49)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Schmidt, Elma
ERA II 130, 205 (6)
10%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
AES, MT 43, 68
10%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
ERA II 250, 636/7 (22)
10%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
E 59509
10%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
E 47668
10%
1911
Pärnumaa — Pärnu
Karu, A.