ERA II 10, 649/51 (11)
75%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
EÜS IX 1134 (86)
44%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 69973/5
39%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
E 69603 (2)
38%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69618 (1)
35%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
H II 57, 647 (31f)
34%
1897
Järvamaa — Järva-Jaani
Lüsi, Iida Mathilde; Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
EÜS X 2662 (202)
34%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 30, 111 (7)
34%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 183, 590 (4)
33%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
EÜS VII 2536 (7/ 12)
32%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E, StK 37, 190 (38)
31%
1926
Järvamaa — Türi
Palm, August
ERA II 30, 97 (3)
31%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS IX 1179 (11)
31%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
ERA II 58, 305/6 (16)
30%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 79614
30%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kolnes, H.
EÜS VII 677 (49)
29%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
EÜS X 2521 (35)
29%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
E 68995 (3)
29%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
ERA II 182, 448 (332)
29%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS IX 1113 (44)
28%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 149, 150 (26)
28%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS X 793/4 (71)
28%
1913
Virumaa — Haljala; Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
E 69501
27%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
ERA II 30, 106 (7)
27%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E 66110/1 (1)
27%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
E 78213 (2)
27%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
ERA II 107, 392
26%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
H II 15, 105 (30)
26%
1890
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
ERA II 14, 29 (22)
26%
1929
Järvamaa — Anna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 77, 448 (96)
26%
1934
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
EÜS X 2730 (325)
25%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 298, 448/9 (9)
25%
0
None
None
ERA II 30, 111/2 (1)
25%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2523 (505)
25%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 66107/9 (1)
24%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
E 59525 (10)
24%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69858 (2)
24%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 69618 (3)
24%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 69922
24%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 80797 (1)
24%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Huberg, E.
EÜS XII 1505/7 (82)
23%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 84866 (2)
23%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
ERA II 25, 283 (13)
23%
1930
Pärnumaa — Vändra
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 18, 129 (100)
23%
1923
Pärnumaa — Häädemeeste
Johanson, Anna
EÜS VII 697/8 (80)
23%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
EÜS VII 700 (86)
23%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
EÜS II 327 (30)
23%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
E 79548/52
23%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
ERA II 281, 420 (10)
23%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
EÜS X 2670 (220)
23%
1913
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VIII 733 (324)
23%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS VII 2600 (215/ 505)
22%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 70002/3 (2)
22%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
E 69745/6
22%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E 69258/9
22%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
ERA II 5, 235 (5)
22%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
H II 26, 354 (38)
22%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
ERA II 177, 486 (52)
22%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
H II 54, 522 (232)
22%
1896
Läänemaa — Vigala
Laipmann, Hans (Laikmaa, Ants)
EÜS VIII 1413 (136)
22%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS IV 1651 (130)
22%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
E 69770/1 (2)
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
E 78399/400 (1/2)
21%
1931
Viljandimaa — Helme
Kivi, August
E 55117/8 (1)
21%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.
H, R 7, 48 (32)
21%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
E 69618 (2)
21%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69955 (2)
21%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
E 57956 (8)
21%
1926
Harjumaa — Kuusalu
Sandbank, Helmi
ERA II 17, 171/2 (123)
21%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
E 79706/8
21%
1932
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Anna
ERA II 25, 43 (9)
21%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 8° V 43 (163)
21%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
E 69164/5 (3)
21%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Maria
ERA II 132, 182 (44)
20%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
EÜS I 1041/2 (37)
20%
1904
Pärnumaa — Vändra
Saar, Mart
EÜS X 2541 (102)
20%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
ERA II 17, 208/9 (141)
20%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
E 60548 (6)
20%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
EÜS X 2644 (172)
20%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS XI 897 (98)
20%
1914
Harjumaa — Risti
Kreek, Cyrillus
H II 27, 598/9 (16)
20%
1889
Tartumaa — Palamuse
Saar, Mihkel
E 80234/5 (2)
20%
1932
Viljandimaa — Helme
Pirs, H.
H II 2, 20 (35)
20%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 56, 309/10 (68)
20%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
H III 23, 197 (13)
20%
1895
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 54403
19%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
ERA II 37, 172/3 (32)
19%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 266, 150 (350)
19%
1939
None
Fuchs, Vera
EÜS VI 985 (139)
19%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
EÜS VII 2462 (405)
19%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Türi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 295, 349/51 (5)
19%
1941
Tartumaa — Kodavere
Vint, Helmi
E 68914/6
19%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
E 69174/6 (2)
19%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
ERA II 250, 641 (38)
19%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 14, 73/4 (11)
19%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Paide
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69867/8
19%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
EÜS X 2613 (102)
19%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
B 77324/5 (3)
19%
1931
None
Nälk, Ernst
EÜS IX 956 (19)
19%
1912
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69721/4
19%
1930
Pärnumaa — Tori
Juurikson, E.
E 86456/7 (2)
19%
0
None
Rein, Ernestine
EÜS IX 31 (6)
19%
1912
välismaa
Kõhelik, Ruuben
ERA II 14, 606/7 (28)
18%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E, StK 1, 121 (191)
18%
1921
Pärnumaa — Audru
Lind, Siegfried (Siim)
ERA II 159, 322/3 (53)
18%
1937
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
E 79581/3 (2)
18%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
EÜS III 21 (39)
18%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
EÜS X 2229 (14)
18%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2246 (24)
18%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS X 2457/8 (37)
18%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69604
18%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
18%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
ERA II 123, 388 (5)
18%
1936
Tartumaa; Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
ERA II 195, 314/6 (26)
18%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 68934 (4)
18%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
E 64762 (11)
18%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
H II 34, 316 (15)
18%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E, StK 5, 81 (3)
18%
1921
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kesä (Kesa), Karl
E 66127 (3)
18%
1930
Tartumaa — Võnnu
Teppo, H.
E 69634/6
18%
1930
Pärnumaa — Saarde
Sepp, Joh.
E 8286 (204)
18%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
E 69401/3 (1)
18%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
E 78242/4 (1)
18%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruus, Eugen
ERA I 3, 103 (17)
18%
1930
Saaremaa — Kärla
Noot, Vassili
ERA II 193, 217
18%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E X 38 (191)
18%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
E 68984/5 (4)
18%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
E 8° VII 10 (33)
18%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
EÜS I 891 (30)
18%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
E 69507/8 (1)
17%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
17%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
17%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
17%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 78430/1
17%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 78613 (1)
17%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
E 81462/4 (1)
17%
1932
None
Malsup, L.
ERA II 207, 134/5
17%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
EÜS XII 1431/3 (19)
17%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H IV 7, 85/6 (2)
17%
1896
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan
ERA II 30, 88 (40)
17%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 55, 643 (2)
17%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
E 80186/7 (2)
17%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
ERA II 17, 254/5 (176)
17%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS VII 2415 (295)
17%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 59524/5 (9)
17%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA I 3, 117 (21)
17%
1930
Saaremaa — Pöide
Noot, Vassili
ERA II 195, 94 (12)
17%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69045/7 (2)
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
EÜS V 685 (129)
17%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
H IV 1, 605/6 (2)
17%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
EKS 47, 45
17%
1921
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
ERA II 55, 108 (28)
17%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
H III 9, 696/7 (5)
17%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Seen, Gustav
E 69032/3 (3)
17%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
EÜS VI 1488 (187)
17%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
E 77865/7 (3)
17%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
AES, MT 43, 76
17%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E 78274/6 (2)
17%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 69932/5
17%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
H IV 2, 70 (19)
17%
1889
Läänemaa — Karuse
Lemmerkänd, Mihkel
ERA II 192, 491 (18)
16%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
EÜS VIII 2496 (11)
16%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69751/4
16%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
EÜS XI 803 (7)
16%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
EÜS VII 1558 (54)
16%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS VII 2445/6 (376)
16%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 78293/4 (2)
16%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
E 8° VI 89 (376)
16%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
ERA II 166, 44 (4)
16%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
EÜS X 2403 (1b)
16%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
H II 41, 389 (8)
16%
1891
Saaremaa — Kaarma
Peeters (Peters), Friidu (Friedrich)
E 59025
16%
1926
Virumaa — Kadrina
Balder, Linda
E 73108
16%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
EÜS X 2716/7 (302)
16%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 80098/9 (2)
16%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
EÜS VII 2273/4 (12)
16%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69696
16%
1930
Tartumaa — Kursi
Kivi
E 69919 (2)
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
ERA II 193, 167/8 (12)
16%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 71432/3 (1)
16%
1930
Tartumaa — Kambja; Viljandimaa — Viljandi l.
Peterson, Karl
E 59292/3 (11)
16%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
ERA II 55, 390 (9)
16%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
16%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
ERA II 195, 388a (11)
16%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69733 (2)
15%
1930
None
Kallit, Herman
E 61554/5
15%
1927
Järvamaa — Türi
Kõrge, Adele
ERA II 39, 332 (2)
15%
1931
Läänemaa — Varbla; Saaremaa — Muhu
Tampere, Herbert
ERA II 130, 243 (22)
15%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 298, 151 (17)
15%
0
None
None
H I 7, 41 (28)
15%
1894
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
H IV 3, 653/4 (3)
15%
1889
Viljandimaa — Pilistvere
Bock, Jaan
E 41876
15%
1901
Järvamaa — Koeru
Ploompuu, Aleksander
E 69158
15%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Ennik, Maria
E 78277/8
15%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
E, StK 34, 233/4 (17)
15%
1926
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Kursi
Ariste (Berg), Paul
E 79553/5
15%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
ERA II 153, 656 (35)
15%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
E 84865 (1)
15%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mihelson (Linnolt), Erik
E 56912 (1)
15%
1925
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
EKS 43, 7 (11)
15%
1911
Virumaa — Väike-Maarja
Miller, Osvald
E 69623/4 (1)
15%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
ERA II 149, 149 (25)
15%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 196, 541/2 (38)
15%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 80597/8 (5)
15%
1932
Setumaa
Urbanik, A.
ERA II 16, 126 (4)
15%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
E 85291/2
15%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
E 69617 (1)
15%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
H IV 5, 527 (14)
15%
1894
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
E 69598 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
E 69873/4
15%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
koguja teadmata
E 70037/8
15%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
ERA II 298, 123/7 (1)
15%
0
None
None
E 82743 (4)
15%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Mägi, Leida
E 78262/3
15%
1931
Läänemaa — Varbla
Koppel, A.
ERA II 14, 279/81 (18)
15%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 56, 193/4 (2)
15%
1933
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
H II 3, 662 (303)
15%
1890
Virumaa — Simuna
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 60, 421 (1)
15%
1933
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
H II 13, 764/6 (84)
15%
1889
Järvamaa — Järva-Jaani
Õiglas, Carl
ERA II 11, 192 (6)
15%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
ERM 167, 19 (21)
15%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
E 68962
15%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luik, Helmut
E 79702/4 (1)
15%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
E XV 38 (223)
14%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E 69703
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
ERA II 130, 176/7 (15)
14%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VIII 844/5 (496)
14%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 6, 446 (7)
14%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 78432/3 (2)
14%
1931
Läänemaa — Ridala
koguja teadmata
ERA II 266, 190 (445)
14%
1939
None
Fuchs, Vera
ERA II 207, 34
14%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
H II 18, 600
14%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
EKS 37, 39 (20)
14%
1906
Harjumaa — Hageri
Kanketer, Hans
H II 2, 482 (633)
14%
1889
Läänemaa — Hanila
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EKmS 4° 1, 288
14%
0
Virumaa — Rakvere
koguja teadmata
EÜS V 861 (121)
14%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
ERA II 157, 506/7 (7)
14%
1937
Saaremaa — Mustjala
Raadla, Amanda
EÜS VI 1372/3 (24)
14%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
E 84800/1 (1)
14%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
ERA II 3, 556/7 (9)
14%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
H II 47, 694 (3)
14%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
ERA II 35, 581/2 (6)
14%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 35, 108/9 (68)
14%
1892
Saaremaa — Jaani
Ilves, Jakob; Keerig, Johann (Johan); Rattur, Villem
EÜS X 2461 (45)
14%
1913
Virumaa — Viru-Nigula; Viljandimaa — Põltsamaa
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69360 (3)
14%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
E, StK 42, 192 (21)
14%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 71461 (2)
14%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E 79643/5
14%
1932
Pärnumaa — Vändra
Lilienthal, A.
E, StK 29, 82/3 (2)
14%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
AES, MT 29, 4
14%
1926
Järvamaa — Koeru
Priidemann, M.
ERA II 182, 447/8 (331)
14%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 68921/3
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
E 69857 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
EÜS X 2182 (13)
13%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS XI 1102/3 (10)
13%
1914
Virumaa — Viru-Jaagupi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Sollmann, Julius
E 70014/6 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Estam, R.
H II 26, 717 (9)
13%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saabas, Ernst Heinrich (Ernst Caligula, Ernst Ilmatar)
E 8353/4 (12)
13%
1893
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
E 69606 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
ERA II 39, 79/80 (1)
13%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
H II 10, 392 (124)
13%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
E, StK 10, 355/6 (?)
13%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E, StK 10, 355/6 (?)
13%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E 69749b/c
13%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
ERA II 136, 255 (19)
13%
1935
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
EÜS VIII 64 (3)
13%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
H III 14, 546 (4)
13%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
E 69355/6 (3)
13%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Busch, Vilma
E 70006/7 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
EÜS XII 457/9 (47)
13%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 79556/8
13%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, S.
ARS 2, 33 (2b)
13%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 130, 317/8 (13)
13%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 85248/50 (1)
13%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E, StK 37, 103 (9)
13%
1926
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Palm, August
E 69504/5
13%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69742/3
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
E, StK 8, 90 (2)
13%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
EÜS VI 1549/50 (295)
13%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
E 69256/7
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Kivi, Salme
ERA II 299, 396/7 (130)
13%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS IX 1171 (156a)
13%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 207, 16/7
13%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 8° VI 89 (375)
13%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
E A 97
13%
1889
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
ERA II 114, 499 (19)
13%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
ERM 146, 63/5 (21)
13%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
E 21163
13%
1895
Pärnumaa — Saarde
Kangur, Julius August
E 69243/3a (3)
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 70058/9 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tomson, Alfred
ERA II 55, 643 (3)
13%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
H II 11, 254 (11)
13%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
AES, MT 3, 6 (15)
13%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
E 12993/4 (32)
13%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
E 69666 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 79667/80
13%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
ERA II 138, 27 (42)
13%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
E, StK 8, 87 (5)
13%
1921
Virumaa — Lüganuse
Jürna, Mihkel
E, StK 19, 72 (59)
13%
1923
Läänemaa — Ridala
Labi (abielus Urmann), Elisabeth
H II 65, 7 (14)
13%
1894
Virumaa — Rakvere
Raud, Kristjan
E 80339/40 (4)
13%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 69196/7 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Kukk, Anastasia
E 69132/3 (5)
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Miglai, Heinrich
H II 7, 634 (5)
12%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
E 78395/6
12%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
ERA II 212, 455/7 (55)
12%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
H I 9, 44 (15)
12%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
E 70074/5 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
H II 68, 660 (9)
12%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
H IV 4, 169/70 (7)
12%
1891
Saaremaa — Anseküla
Magus (Maggus), Jüri
ERA II 759/60 (36)
12%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 69726/7
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Kajak, F.
H II 65, 367/8 (10)
12%
0
Harjumaa — Kose
Mõsikepp (Mõsikäpp), Jaan
E 69189
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Kaints, Linda
E 7756/7 (3)
12%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
ERA II 207, 56
12%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
ERA II 62, 256/7 (82)
12%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
ERA II 88, 92 (17)
12%
1935
Virumaa — Kadrina
Rosenberg, Robert
E 69538/9 (1)
12%
1930
Järvamaa — Türi
Härg, A.
ERA II 127, 172/3 (86)
12%
1936
Läänemaa — Varbla
Meindok, Helga
ERA II 261, 639 (11)
12%
1939
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
H II 34, 700 (385)
12%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Lohk, Hans
E 59215 (14)
12%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 114, 241 (5)
12%
1935
Viljandimaa — Paistu
Põldmäe, Rudolf
E 69065/7
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Talts, M.
ERA II 55, 255/6 (1)
12%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
H II 49, 550/51 (11)
12%
1894
Tartumaa — Äksi
Raid, Hermann
E 69880/1
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Paiso, E.
E 78212/3 (1)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
E 79714/6
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Pärnik, Lilli
ERA II 304, 34/5 (591)
12%
1943
None
None
E. StK 8, 99 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
H II 74, 881 (8)
12%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
H II 2, 133/4 (225)
12%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 34, 316 (16)
12%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 79602/6
12%
1932
None
Kask, Theodor
E 69220/1 (4)
12%
1930
None
koguja teadmata
E 78245/5a (1)
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
ERA II 266, 244 (22)
12%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 207, 24/6
12%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69358/60 (2)
12%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
ERA II 17, 332 (208)
12%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 55, 614 (51)
12%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
ERA II 258, 156/7 (516)
12%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
EÜS XII 453 (46)
12%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 70045/7
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Markin, G.
EKS 1, 53/4
12%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
ERA II 30, 59/60 (41)
12%
1930
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 114, 429 (31)
11%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
ERA II 24, 93/4 (3)
11%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H IV 3, 706 (5)
11%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Moks, Karl
E 69603 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
E 70031
11%
1930
None
Siitan, Voldemar
EÜS II 711 (202)
11%
1905
Virumaa — Simuna
Penna, Peeter; Luud, Karl
E 42668/9
11%
1902
Tartumaa — Torma
Kask, Aleksander
EKmS 8° 1, 486/8 (12)
11%
1878
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
EÜS VIII 625/6 (163)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E X 41 (207)
11%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
EÜS III 628 (94)
11%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
E 70008/9
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Nõmm, M. (Pärnu)
E 69148/50 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
H III 5, 537 (8)
11%
1888
Pärnumaa — Tori
Tults, Christian
H II 74, 451 (1)
11%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 66115/6
11%
1930
Tartumaa — Puhja
Kukk, Erni
ERA II 305, 374/5 (7)
11%
1942
None
None
E 69982
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
E 76391/2 (22)
11%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
H I 2, 405 (12)
11%
1888
Tartumaa — Laiuse
Korts, Mart
EÜS X 2643/4 (171)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H IV 1, 811/3 (12)
11%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
EÜS IX 562 (58)
11%
1912
Viljandimaa — Põltsamaa
Siiak, Oskar; Einer, Helmi
EÜS XII 1339 (86)
11%
1914
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Kõpu
Ilus, Juhan (Johann)
E 69600 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 79545/7 (7)
11%
1932
Pärnumaa — Pärnu l.
Dreving, A.
ERA II 212, 320 (3)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Koger, Asta Erika
ERA II 31, 559 (8)
11%
1930
Tartumaa — Tartu
Nigol, A.
E 69884/5
11%
1930
None
koguja teadmata
E 79823
11%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
E 69517/8
11%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
H II 26, 549/50 (11)
11%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E, StK 29, 53/4 (35)
11%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
E 9314/5 (6)
11%
1894
Virumaa — Haljala; Virumaa — Kadrina
Kuusik, Karp (Carp)
ERA II 58, 586 (2)
11%
1933
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
ERA II 16, 257/8 (2)
11%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
H III 2, 829 (24)
11%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
E 69102/4
11%
1930
Pärnumaa — Vändra
Mang, Aug.
E 8138/9 (2)
10%
1895
Virumaa — Haljala
Lepp-Viikmann, Toomas
EKS a 55/6
10%
0
Virumaa — Rakvere
Lepp-Viikmann, Toomas
ERA II 42, 158/9 (7)
10%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
EÜS VIII 2285/6 (27)
10%
1911
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Keila
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EKmS 4° 5, 509 (498b)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EKmS 4° 5, 554 (527)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 270, 546 (17)
10%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
H II 14, 476/7 (6)
10%
1890
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
AES, MT 3, 22
10%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 306, 68/71 (63)
10%
1943
None
None
EKS 43, 1/2 (1)
10%
1910
Virumaa — Simuna
Miller, Osvald
E 78259/61
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Adamson, J.
ERA II 191, 284 (15)
10%
1938
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 14, 104/5 (15)
10%
1929
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 51 (1)
10%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 38, 190/1 (33)
10%
1893
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 79575/6 (2)
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Arnold
EÜS X 2750/1 (359)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 16, 378/9 (16)
10%
1888
Harjumaa — Juuru
Waldt, J.
E 77378 (3)
10%
1931
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 64760 (6)
10%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
E 69144/6 (2)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
E 69627/9
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
E 79664/8
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
E 69862/5
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Goldschmidt, Elmar
E 51144
10%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 73177/8
10%
1932
Setumaa
Altin, Anette
H II 10, 601/2 (358)
10%
1890
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
H II 12, 270 (106)
10%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Karl Voldemar
EÜS VIII 1710/11 (56)
10%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E, StK 2, 99/100 (118)
10%
1921
Virumaa — Jõhvi
Martinson, Arnold
ERA II 10, 611/2 (6)
10%
1924
Läänemaa — Vigala
Liinat, Jaan
EÜS VI 500/1 (98)
10%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
E 70060/3
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Miller, Aleksander
H II 33, 1007 (33)
10%
1888
välismaa; Harjumaa — Jüri
Pihlakas, Johan
ERA II 222, 376/7 (2)
10%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Lehesalu, Ilse
E 83337/9 (1)
10%
1933
Pärnumaa — Vändra; Pärnumaa — Pärnu l.
Timusk, H.
EÜS XI 718 (277)
10%
1914
Harjumaa — Juuru
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
EÜS I 905/6 (48)
10%
1904
Virumaa — Kadrina
Penna, Peeter; Topmann, August
EÜS VIII 1436/7 (17)
10%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69825/6 (1)
10%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 70021/3 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
E 79880/1
10%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
ERA II 17, 122/3 (66)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 40, 903 (6)
10%
1892
Harjumaa — Risti
Rosenwaldt, W. J.
ERA II 166, 225 (49)
10%
1937
Virumaa — Iisaku; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 85214/5 (5)
10%
1933
Läänemaa — Lihula; Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
H I 1, 220/21 (72)
10%
1888
Järvamaa — Järva-Jaani
Roosileht, Mihkel
E 57391
10%
1926
Harjumaa — Tallinn
Sengbusch, M.
E 13925/6 (30)
10%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
E 69835/7
10%
1930
Pärnumaa — Audru; Pärnumaa — Pärnu l.
Lilles, Herbert
H I 2, 114 (2)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Schulzenberg (Sulsenberg), Hans
Leoke 1, 123/4 (1)
10%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
E 18948 (6)
10%
1895
Viljandimaa — Helme
Kaalep, J.
E 80137/8 (1)
10%
1932
Tartumaa — Nõo
Ottas, A.
ERA II 14, 32/3 (4)
10%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 17, 362/4 (245)
10%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS X 1528/9 (72)
10%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius