ARS 2, 269 (36)
52%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ARS 2, 272 (39)
46%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 3, 590 (104)
45%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 143, 546 (3)
44%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raudsepp, Ludvig
ARS 2, 268 (35)
42%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 371 (2)
41%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
H II 36, 274 (438)
41%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 155, 225/7 (85)
41%
1937
Setumaa
Sõrmus, Nikolai
ARS 2, 271 (38)
40%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 642 (14)
40%
1934
Setumaa
Ojaperv, Vassili, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
H I 3, 544 (2)
39%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
ERA II 204, 610 (12)
38%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 597 (14)
36%
1934
Setumaa
Võsu, Peeter, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
E 66035/6 (2b)
36%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
ARS 2, 270 (37)
35%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 635 (12)
34%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
H III 9, 635 (38)
32%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H I 9, 426 (46)
31%
1898
None
Suurkask, Anton
ERA II 144, 368 (4)
30%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
ERA II 204, 592 (10)
30%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 204, 568 (14)
29%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 559 (17)
28%
1934
Setumaa
Kaivo, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 11, 675 (1)
28%
1929
Tartumaa — Sangaste
Müllerson, Linda
ERA II 204, 624 (13)
27%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
H II 32, 457/8 (33)
27%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
ERA II 2, 393 (4)
27%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 138, 251 (24)
27%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 175, 334 (12)
26%
1938
Setumaa
Tubli, Aleksei
ERA II 103, 316/7 (18)
26%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
ERA II 162, 588/9 (8)
26%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H IV 4, 503 (19)
25%
1891
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
H IV 8, 789 (22)
25%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
ERA II 2, 389 (1)
25%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
E 18153/4 (7)
24%
1894
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
ERA II 204, 563 (18)
24%
1934
Setumaa
Õuna, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 151, 645 (61)
24%
1937
Setumaa
Ilvik, Feodor
H III 11, 34 (1)
23%
1888
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Andre (A. Joosik)
E 59375/6
23%
1926
Viljandimaa — Tarvastu
Kinger, E.
H IV 9, 733 (?)
22%
1898
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 2, 343 (2)
21%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 204, 608 (10)
21%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 284, 554 (613)
21%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 7, 564/5 (10)
21%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 2, 381 (2)
21%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
H IV 3, 494 (6)
20%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
ERA II 192, 674/5 (319)
20%
1938
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
H III 11, 374 (13)
20%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
E 17055 (4)
20%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 204, 579 (11)
20%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 2, 365 (1)
19%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
E 9602 (8)
18%
1894
Võrumaa — Rõuge
Kanger, P.
H III 16, 169 (1)
14%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
EÜS II 45/6 (20)
12%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
ERA II 60, 579 (33)
11%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Puidet, Leida