ERA II 39, 61/3 (1)
38%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
ERA II 207, 5/6
33%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
ERA II 39, 79/80 (1)
32%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
ERA II 306, 68/71 (63)
31%
1943
None
None
ERA II 39, 245 (4)
30%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
H II 19, 897 (8)
29%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
E 69606/7 (3)
28%
1930
None
Evert, A.
E 69148/50 (1)
28%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
E 69603 (1)
27%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
E 69901/3
27%
1930
None
Evert, A.
E 69599/600 (2)
27%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raist, N.
ERA II 196, 541/2 (38)
26%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 70021/3 (1)
26%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
E 69880/1
25%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Paiso, E.
E 69898/900
25%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
E 69825/6 (1)
25%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 70037/8
24%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
E 69127/8 (1)
24%
1930
Pärnumaa — Saarde
Miglai, Heinrich
E 79638/42
24%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, Vilma
E 69799/a
24%
1930
Pärnumaa — Tori
Tesnov, Boris
H II 68, 660 (9)
24%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
E 69742
23%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
E 79625/30
23%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Seiman, Lydia
E 69947/9
23%
1930
Pärnumaa — Audru
Lauri, E.
E 69276/9
23%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Roots, Antoniina
E 69158
23%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Ennik, Maria
E 69623/4 (1)
22%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
E 70004/6 (1)
22%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
ERA II 172, 43/5 (27)
22%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 69708/10
22%
1930
Pärnumaa — Audru
Padalka, V.
E 70017 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
E 79643/5
21%
1932
Pärnumaa — Vändra
Lilienthal, A.
E, StK 18, 129 (100)
21%
1923
Pärnumaa — Häädemeeste
Johanson, Anna
E 69684/5
21%
1930
Pärnumaa — Saarde
Toots, Hendrik
E 69835/7
21%
1930
Pärnumaa — Audru; Pärnumaa — Pärnu l.
Lilles, Herbert
E 69857 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
ERA II 42, 158/9 (7)
21%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
ERA II 123, 185/6 (226)
21%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
EÜS V 1243 (3)
20%
1908
Pärnumaa — Pärnu
Oidermann, J.
ERA II 39, 326/8 (8)
20%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
E 85523/5 (1)
20%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mang, Aug.
EÜS VIII 676 (246)
20%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 26, 549/50 (11)
20%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
H II 18, 600
20%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
E, StK 1, 121 (191)
20%
1921
Pärnumaa — Audru
Lind, Siegfried (Siim)
ERA II 17, 139 (81)
20%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Vändra
Laugaste (Treu), Eduard
E 54324 (26)
20%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
E 79664/8
19%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
ERA II 306, 366/8 (55)
19%
1943
None
None
E 70000/2 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
E 69749b/c
19%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
ERA II 130, 347 (52)
19%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69763/4
19%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tael, Hanion
ERA II 56, 313/4 (79)
19%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
E 69420/2 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Koger, L.
E 78277/8
19%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
H II 16, 378/9 (16)
19%
1888
Harjumaa — Juuru
Waldt, J.
E 69438 (2)
19%
1930
Harjumaa — Tallinn
Udikas, H.
E 69780/81 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Audru
Mälk, P.
E 70040/2 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Diesfeldt, Endel
H, Ostrov 197/8 (10)
19%
1887
Tartumaa — Laiuse
Johannson, Gustav
E 69721/4
18%
1930
Pärnumaa — Tori
Juurikson, E.
EÜS V 861 (121)
18%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E 69601
18%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 69890 (2b)
18%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
EÜS IX 1135 (88)
18%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
H II 74, 451 (1)
18%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 78432/3 (2)
18%
1931
Läänemaa — Ridala
koguja teadmata
E 79602/6
18%
1932
None
Kask, Theodor
E 84800/1 (1)
18%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
E 86077/8 (2)
18%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Lõpp, Feliks
E 79647/51
18%
1932
None
Tõntson, Endel
H I 2, 32 (13)
17%
1888
Pärnumaa — Audru
Jagor, Paula
E 59215 (14)
17%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 80798 (2)
17%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Vuksi, O.
E 69606 (1)
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
E, StK 10, 364/6
17%
1922
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
ERA II 14, 104/5 (15)
17%
1929
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69333/41 (1)
17%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kuutan, Hilda
E 79553/5
17%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
H II 21, 297/8 (17)
17%
1888
Pärnumaa — Tori
Tilk, Jüri (Virola, Yrjö)
E 84927/8
17%
1933
Läänemaa — Varbla
Ollino, Karl
ERA II 39, 346/7 (3)
17%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
E 78245/5a (1)
17%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
E 69604
17%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
17%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69869/72
17%
1930
Viljandimaa — Pilistvere
Saag, S.
ERA II 17, 171/2 (123)
17%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 159, 482/4 (35)
17%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
ERA II 189, 543 (105)
17%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
ERA II 304, 34/5 (591)
16%
1943
None
None
ERA II 16, 204/5 (25)
16%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
ERA II 159, 489 (49)
16%
1937
Läänemaa — Ridala; Harjumaa — Nõmme l.
Ennist, Enda
E 69174/6 (2)
16%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
E 69358/60 (2)
16%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
E 69360 (3)
16%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
E 71461 (2)
16%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E 69303/5 (2)
16%
1930
Pärnumaa — Halliste
Veisson, Hilja
ERA II 7, 226 (13)
16%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69751/4
16%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
E 70067
16%
1930
Pärnumaa — Halliste
Saar, A. (Pärnu)
E 78395/6
16%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
E 69823/4
16%
1930
Läänemaa — Lihula
koguja teadmata
E 79574/ (1)
16%
1932
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Arnold
E 69196/7 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Tori
Kukk, Anastasia
E, StK 37, 103 (9)
16%
1926
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Palm, August
ERA II 86, 31/3 (19)
16%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Einberg, Rudolf
E 84867/8 (4)
16%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
EKmS 4° 4, 720 (25)
16%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
E 69904/7
16%
1930
None
Raist, N.
EÜS X 2461 (45)
16%
1913
Virumaa — Viru-Nigula; Viljandimaa — Põltsamaa
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69666 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
ERA II 191, 284 (15)
16%
1938
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 10, 355/6 (?)
16%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E, StK 10, 355/6 (?)
16%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E 69666/7
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
ERA II 207, 131/2
16%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik, Ellen
E 69884/5
16%
1930
None
koguja teadmata
EÜS VIII 733 (324)
16%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 60892/5 (11)
16%
1926
Pärnumaa — Kihnu
Teder, Veera
EKmS 4° 4, 721 (26)
16%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
E 59524/5 (9)
16%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69875/7
15%
1930
Pärnumaa — Halliste
Arro, Karl
ERA II 258, 156/7 (516)
15%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
ERA II 195, 433/4 (1)
15%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 59025
15%
1926
Virumaa — Kadrina
Balder, Linda
ERA II 107, 392
15%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
E 64764/5 (14)
15%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 182, 447/8 (331)
15%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 80098/9 (2)
15%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
E 69956/7
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 69401/3 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
E 79622/4
15%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Paoliin, Boris
E 8° VI 89 (375)
15%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
ERA II 192, 491 (18)
15%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 69045/7 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
ERA II 281, 420 (10)
15%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
EÜS I 891 (30)
15%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
ERA II 212, 455/7 (55)
15%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
ERM 146, 63/5 (21)
15%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
ERA II 16, 312/13 (11)
15%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
ERA II 207, 54/5
15%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
E 69322/3 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Selling, Tamara
E 69770/1 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
ERA II 306, 402/4 (22)
15%
1943
None
None
H II 2, 19 (34)
15%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 64760 (6)
15%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
E 68984/5 (4)
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
ERA II 149, 149 (25)
15%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 207, 117/8
15%
1936
Pärnumaa — Saarde
Sepp, H. (Talli kodutütarde rühm)
ERA II 24, 93/4 (3)
15%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 79661/3
15%
1932
Pärnumaa — Vändra
Teko, Juuli
E 69197 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Kukk, Anastasia
ERA II 138, 27 (42)
15%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
E 69014/17
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Prikmann, A.
E 70031
15%
1930
None
Siitan, Voldemar
EÜS X 2613 (102)
15%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 84916/9
15%
1933
Läänemaa — Varbla
Jürgens, A.
E 73177/8
15%
1932
Setumaa
Altin, Anette
E 69262/5
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Tamm, Helmi
H III 9, 696/7 (5)
15%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Seen, Gustav
H III 31, 101/4 (19)
15%
1903
Viljandimaa — Põltsamaa
Kees, William
ERA II 83, 567/71 (3)
15%
1934
Järvamaa — Türi
Nõmmela, Oskar
E 84866 (2)
15%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
E 69032/3 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
E 78259/61
14%
1931
Pärnumaa — Vändra
Adamson, J.
ERA II 254, 53 (22)
14%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E 69745/6
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
ERA II 16, 388/9 (21)
14%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
ERA II 39, 255/6 (1)
14%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 80186/7 (2)
14%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
E 69692/4
14%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Ustritsov, Ed.
ERA II 7, 51 (1)
14%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69846/8
14%
1930
Läänemaa — Lihula
Erne, Arnold
EÜS X 2643/4 (171)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 40, 1072/3 (1)
14%
1891
Läänemaa — Vigala
Lemmerkänd, Mihkel
E 69507/8 (1)
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
14%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
14%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 78430/1
14%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 78613 (1)
14%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
ERA II 207, 134/5
14%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
AES, MT 3, 6 (15)
14%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
E 85250/1 (2)
14%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
ERA II 17, 301 (183)
14%
1929
Läänemaa — Kirbla
Laugaste (Treu), Eduard
E 69312/5 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Martin, L.
H I 2, 115 (12)
14%
1889
Pärnumaa — Halliste
Schulzenberg (Sulsenberg), Hans
ERA II 159, 757 (31)
14%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 79880/1
14%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
ERA II 207, 56
14%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
ERA II 195, 388a (11)
14%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 5, 669/70 (5)
14%
1888
Pärnumaa — Tori
Tohv, Mart
E 69677/8
14%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
ERA II 55, 643 (2)
14%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
TEM 5, 15/6 (7)
14%
1924
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
koguja teadmata
ERA II 55, 643 (3)
14%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
ERA II 7, 252/3 (5)
14%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 47, 579 (2)
14%
1893
Pärnumaa — Audru
Tarkpea, Karl
E X 41 (207)
14%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E 69603 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69618 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
EÜS X 2403 (1b)
14%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
E 69932/5
14%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
H II 47, 694 (3)
14%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
ERA II 6, 572 (18)
14%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 81462/4 (1)
14%
1932
None
Malsup, L.
EKmS 8° 1, 486/8 (12)
14%
1878
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
E 69517/8
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69602 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 79592/5
14%
1932
None
Kull, Mart
ERA II 207, 93/4
14%
1936
Pärnumaa — Halliste
Tauts, Maimu
ERA II 207, 34
14%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
ERA II 30, 145/6 (2)
14%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
E 79683/4
14%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Matson, Ergraf
ERA II 298, 151 (17)
14%
0
None
None
E 69648/51
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Thomberg, T.
ERA II 135, 80 (9)
13%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
ERA II 195, 94 (12)
13%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69008/12
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Pikkor, Jaan
ERA II 17, 332 (208)
13%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 195, 330/2 (17)
13%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69048/50
13%
1930
Pärnumaa — Audru
Kuutan, E.
E 68921/3
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
ERA II 55, 108 (28)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 69973/5
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
ERA I 3, 103 (17)
13%
1930
Saaremaa — Kärla
Noot, Vassili
H II 58, 668/70 (1)
13%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 69144/6 (2)
13%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
H I 3, 41 (31)
13%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
ERA II 5, 235 (5)
13%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E, StK 42, 192 (21)
13%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
H II 22, 403/4 (11)
13%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
ERA II 16, 126 (4)
13%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
ERA II 193, 167/8 (12)
13%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 69936/8 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
E 69768/70 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
E 8° VI 89 (376)
13%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
E 69914/6
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
ERA II 31, 559 (8)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Nigol, A.
E 69703
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
E 78242/4 (1)
13%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruus, Eugen
ERA II 130, 243 (22)
13%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 26, 972/3 (6)
13%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
EÜS V 685 (129)
13%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
EÜS X 2670 (220)
13%
1913
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 55, 390 (9)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
13%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
ERA II 16, 291/3 (2)
13%
1929
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
ERA II 196, 415/6 (1590)
13%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 250, 674 (88)
13%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
ERA II 55, 614 (51)
13%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
E 69273/5
13%
1930
Pärnumaa — Halliste
Tõõtsi, Leida
EÜS XII 1523 (95)
13%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H II 34, 316 (15)
13%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 51144
13%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 69664/5
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Joost, Kr.
E 69838/40
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Tohv, R.
E 70014/6 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Estam, R.
ERA II 39, 332 (2)
13%
1931
Läänemaa — Varbla; Saaremaa — Muhu
Tampere, Herbert
E 70074/5 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
E 13925/6 (30)
13%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
ERA II 23, 368/9 (11)
13%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rätsepp, Julie
EÜS I 1041/2 (37)
13%
1904
Pärnumaa — Vändra
Saar, Mart
E 69600 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 56993
13%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 16, 442 (1)
13%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
ERA II 166, 348/9 (34)
13%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
E 78274/6 (2)
13%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 78421/2 (1)
13%
1931
Läänemaa — Ridala
Halliksberg, A.
ERA II 207, 3/4
13%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E, StK 31, 22 (23)
13%
1925
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sööt, Bernhard
E 79823
13%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
EÜS XI 698 (241)
13%
1914
Harjumaa — Juuru
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
E 69603 (3)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
E 69627/9
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
E, StK 3, 78 (2)
12%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
E 78427/8
12%
1931
Läänemaa — Ridala
Kroon, Emmi
ERA II 14, 606/7 (28)
12%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2600 (215/ 505)
12%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 68995 (3)
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
ERA II 207, 102/3
12%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
EKS 31, 3 (5)
12%
1911
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kõrgesaar, Emilie
ERA II 123, 304/5 (9)
12%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
H IV 2, 548/9 (32)
12%
1888
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Reinson, Jüri
E, StK 29, 82/3 (2)
12%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
E 8286 (204)
12%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
E 69180/4 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamm, E.
ERA II 193, 217
12%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
H II 47, 694 (2)
12%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
EÜS X 2454 (31)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69605
12%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
EÜS VII 2436/7 (347)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 130, 467/70 (1)
12%
1937
Läänemaa — Karuse; Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 9313/4 (5)
12%
1894
Virumaa — Haljala; Virumaa — Kadrina
Kuusik, Karp (Carp)
E 68955/7 (3)
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Kõlvart, Artemi
E 69587 (5)
12%
1930
Võrumaa
koguja teadmata
E 69827 (2)
12%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 68934 (4)
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
H II 37, 450/1 (38)
12%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 298, 448/9 (9)
12%
0
None
None
E 69673/6
12%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Martinsen, H.
ERA II 14, 32/3 (4)
12%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 59, 476/77 (18)
12%
1896
Viljandimaa — Pilistvere
Söödur (Söödor), Jaan
E 68908/14
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
ERA II 130, 317/8 (13)
12%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 86455/6 (1)
12%
0
None
Michelson, Anastasia
ERA II 56, 336/7 (2)
12%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
E 83445/6 (2)
12%
1933
Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
E 68914/6
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
E 78250/1 (1)
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Krikmann, Martin
ERA II 57, 520/1 (10)
12%
1928
Pärnumaa — Häädemeeste
Seim, Leeni
E 77865/7 (3)
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
EÜS VII 2523 (505)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS XI 803 (7)
12%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 69919 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69258/9
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
E 85214/5 (5)
12%
1933
Läänemaa — Lihula; Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
E 8° V 63/4 (254)
12%
1928
Järvamaa; Tartumaa
Eisen, Matthias Johann
E 66551/3 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Rähn, Veera
EÜS VII 2536 (7/ 12)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69069/71
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tõnisson, Martin
E 48989/91
12%
1914
Pärnumaa — Saarde
Teearu, J. E.
ERA II 251, 19/20 (7)
12%
1938
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Märjamaa
Eenveer, Vello
ERA II 207, 27/8
12%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 78246/7 (2)
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
E 9003/4 (14)
12%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 24, 155/6 (1)
12%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69726/7
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Kajak, F.
E 69618 (3)
12%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 69922
12%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 61554/5
12%
1927
Järvamaa — Türi
Kõrge, Adele
ERA II 207, 48/9
12%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kulbok, Salme
E, StK 11, 60/1 (12)
12%
1921
Harjumaa — Rapla
Pärt (abielus Kaal), Linda
EKmS 4° 5, 509 (498b)
12%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EKmS 4° 5, 554 (527)
12%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 132, 182 (44)
12%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
EÜS VIII 747/8 (347)
12%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 25, 43 (9)
12%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 3, 79 (3)
12%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
ERA II 41, 348 (3)
12%
1929
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Narva l.
Room, Lilli
ERA II 58, 304/5 (15)
12%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
EÜS IX 1171 (156a)
12%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
H I 5, 218 (6)
12%
1894
Saaremaa — Pöide
Undritz, Thomas
E, StK 1, 109/111 (166)
12%
1921
Läänemaa — Varbla
Lind, Siegfried (Siim)
ERA II 196, 559 (5)
11%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 66107/9 (1)
11%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
H II 58, 366/7 (6)
11%
1897
Saaremaa — Sõrve
Lemmerkänd, Mihkel
ERA II 153, 656 (35)
11%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
ERA II 195, 491 (1)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 79577/81 (1)
11%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
ERA II 147, 555/6 (7)
11%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
E 70076/8
11%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Tamm, Theodor
E 69598 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
E 69873/4
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
koguja teadmata
E 69596 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69917/9 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69634/6
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Sepp, Joh.
EÜS IV 1998/2000 (34a)
11%
1907
Pärnumaa — Kihnu
Süda, Peeter; Silbermann, Hans
ERA II 54, 391 (453)
11%
1932
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Tartu-Maarja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 6, 686 (10)
11%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 13, 331/6 (1)
11%
1891
Pärnumaa — Audru
Blumenfeldt, Anna
ERA II 55, 255/6 (1)
11%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
H II 24, 812/3 (9)
11%
1889
Läänemaa — Mihkli; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
E 78294/5 (3)
11%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
E 52163/4
11%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 66110/1 (1)
11%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
E 70045/7
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Markin, G.
ERA II 207, 24/6
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69862/5
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Goldschmidt, Elmar
AES, MT 76, 16/7 (9)
11%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tanning, Salme
E 70072/3 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
ERA II 39, 287/8 (7)
11%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
AES, MT 29, 4
11%
1926
Järvamaa — Koeru
Priidemann, M.
H II 14, 476/7 (6)
11%
1890
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
ERA II 207, 16/7
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
H III 5, 327 (6)
11%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Sippelgas, J.
E 79685/90
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Riimann, Ervin
EKS 47, 45
11%
1921
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
H, R 1, 59/60 (1)
11%
0
None
koguja teadmata
E 70002/3 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
EKS 37, 39 (20)
11%
1906
Harjumaa — Hageri
Kanketer, Hans
ERA II 62, 256/7 (82)
11%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
E 69925/7 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
E 76391/2 (22)
11%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
ERA II 207, 18/20
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
ERA II 270, 546 (17)
11%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
E 70068/71
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Kivisild, K.
H II 47, 172/3 (2)
11%
1894
Läänemaa — Vigala
Getreu, Jüri
E 79710/3
11%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Suure-Jaani
Peterson, Anna
E 79812/3
11%
1932
Virumaa — Viru-Jaagupi
Freiberg, Aliide
E 69240/2
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 69656/8 (1)
11%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Martson, H.
ERA II 305, 374/5 (7)
11%
1942
None
None
EÜS IX 1113 (44)
11%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 44774 (16)
11%
1904
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
EÜS VIII 844/5 (496)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 6, 446 (7)
11%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 9, 181/2 (26)
11%
1888
Tartumaa — Laiuse
Sepp, Julie
E 68932/3 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Jürgens, A.
E 69579/81
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69604
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
H II 15, 127/29 (5)
11%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
E 70578/80 (1)
11%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 17, 362/4 (245)
11%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
E 69923/5 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
E 63688 (1)
11%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
H III 18, 293/94 (3)
11%
1894
Läänemaa — Vigala
Aitsam, Mihkel
ERA II 39, 375/8 (2)
11%
1931
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
EÜS VII 2273/4 (12)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS VII 581/2 (3)
11%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
H III 30, 535/6 (7)
11%
1902
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
E 83337/9 (1)
11%
1933
Pärnumaa — Vändra; Pärnumaa — Pärnu l.
Timusk, H.
E 78241 (1)
11%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibbar, Hulda
EÜS II 711 (202)
11%
1905
Virumaa — Simuna
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS VIII 837/8 (481)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 77378 (3)
11%
1931
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
ERA II 208, 53/7 (6)
11%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Niggol, Salme
E 82999/3000 (2)
11%
1933
Pärnumaa — Tori
Kask, Alfred
ERA II 59, 86/8 (1)
11%
1904
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 40976/8 (8)
11%
1901
Virumaa — Vaivara
Feldbach, Friedrich
E 69951/5 (1)
11%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
E 69433/5 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Jürvetson, Juta
E 55117/8 (1)
10%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.
E 79667/80
10%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
E 80339/40 (4)
10%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 30, 111/2 (1)
10%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H II 74, 881 (8)
10%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
E 80143/4 (1)
10%
1932
Tartumaa — Tartu
koguja teadmata
E 61198/9 (7)
10%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
E 80335/7 (2)
10%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
H II 58, 782/3 (16)
10%
1896
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Pilistvere
Vompson, J.
H II 13, 428 (1)
10%
1888
Järvamaa — Koeru
Schultz, Kaarel (Karl, Karp?)
ERA II 16, 233/7 (1)
10%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
ERA II 207, 119
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Talli kodutütarde rühm
EÜS VII 2405/6 (273)
10%
1910
Järvamaa — Ambla; Viljandimaa — Pilistvere
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS II 676 (174)
10%
1905
Virumaa — Viru-Jaagupi
Penna, Peeter; Luud, Karl
TEM 12, 7 (7)
10%
0
Virumaa — Simuna
Kriikmann, M.
E 85156/7 (1)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Michelson, Joh.
ERA II 27, 482/3 (27)
10%
1930
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 69102/4
10%
1930
Pärnumaa — Vändra
Mang, Aug.
ERA II 195, 458/60 (16)
10%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VI 985 (139)
10%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 39, 341/2 (6)
10%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
H III 23, 497/500 (1)
10%
1896
Viljandimaa — Suure-Jaani
Allikas, T.; Johannson, J.
ERA II 17, 122/3 (66)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 157, 506/7 (7)
10%
1937
Saaremaa — Mustjala
Raadla, Amanda
H I 1, 545/6 (8)
10%
1888
Läänemaa — Varbla
Karotom, Mart
E 78212/3 (1)
10%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
E 41876
10%
1901
Järvamaa — Koeru
Ploompuu, Aleksander
H, Kolga-Jaani 2, 182/3 (110)
10%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
EKmS 4° 1, 529/31 (1)
10%
1879
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sommer, Jakob Martin
ERA II 58, 305/6 (16)
10%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
AES, MT 60, 37 (29)
10%
1928
Järvamaa — Järva-Madise
Soosaar, Meeta
H II 41, 839/45 (1)
10%
1893
Pärnumaa — Audru
Sauga, Jüri
EÜS VI 1488 (187)
10%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
H II 59, 503 (39)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart; Köstner, Tõnis
E 78252/4 (1)
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kull, Johann
H IV 2, 485/7 (1)
10%
1889
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik (Lussik), Hendrik (Hindrik)
EKS 6, 1/3 (1)
10%
1915
Läänemaa — Kullamaa
Tulmin, Karl
E 79714/6
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Pärnik, Lilli
ERA II 17, 254/5 (176)
10%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
H II 16, 190/1 (7)
10%
1888
Harjumaa — Kose
Tombach, A.
E 68977/80 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Ollino, Karl
E 69495/6
10%
1930
Järvamaa — Paide
koguja teadmata
H III 8, 551/3 (9)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 68962
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luik, Helmut
EÜS VI 1087/8 (262)
10%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 97, 588/9 (13)
10%
1935
Pärnumaa — Tori; Viljandimaa — Põltsamaa
Perman, Erna
ERA II 261, 639 (11)
10%
1939
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
EÜS VII 677 (49)
10%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E 16737 (10)
10%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Aija, Mart
E 69121/3
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Kukk, Joh.
E A 286/8 (45)
10%
0
Järvamaa — Türi
Tults (Tultz), Michail
E 69602 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
EÜS XII 1505/7 (82)
10%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 69582/3
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
EÜS VII 2462 (405)
10%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Türi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H II 16, 401/2 (4)
10%
1888
Läänemaa — Vigala
Waldt, J.
E 69630/3
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Toots, A.
E. StK 8, 99 (1)
10%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 69509/10
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
Rosenbuš, E.
H II 65, 368 (11)
10%
0
Harjumaa — Kose
Mõsikepp (Mõsikäpp), Jaan
E 80144/5 (2)
10%
1932
Tartumaa — Tartu
koguja teadmata
E 69597 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Raap, V.
H I 7, 299 (1)
10%
1895
Harjumaa — Kose
Suurkask, Anton
E 85959/61 (1)
10%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Markin, G.
E 79545/7 (7)
10%
1932
Pärnumaa — Pärnu l.
Dreving, A.
E 8° VII 10 (33)
10%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
E, StK 26, 42 (29)
10%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
H III 2, 829 (24)
10%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
E 78290/1 (7)
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kontson, Arnold
ERA II 24, 318/21 (43)
10%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H, Kolga-Jaani 3, 194/5 (180)
10%
1878
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Bergmann, Jaan
EÜS III 24 (49)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
EÜS VI 458/9 (33)
10%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
H II 59, 506 (49)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart; Köstner, Tõnis
E 69538/9 (1)
10%
1930
Järvamaa — Türi
Härg, A.
E 82743 (4)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Mägi, Leida
H II 2, 17 (31)
10%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E, StK 5, 79/80 (1)
10%
1921
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kesä (Kesa), Karl
E 69858 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 79548/52
10%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
ERA II 207, 109
10%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kits, Maimu
E 69599 (1)
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
ERA II 207, 35/6
10%
1936
Pärnumaa — Karksi
Mikal, Salme
ERA II 299, 396/7 (130)
10%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS VII 1558 (54)
10%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 77, 448 (96)
10%
1934
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 69887/90
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 69497/8
10%
1930
Järvamaa — Järva-Jaani
koguja teadmata
E 69867
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 129, 116 (8)
10%
1934
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 70025/6 (1a)
10%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
EKS 43, 7 (11)
10%
1911
Virumaa — Väike-Maarja
Miller, Osvald
ERA II 182, 448 (332)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 64243/4 (2)
10%
1925
Läänemaa — Hanila
Lao, Voldemar (Vladimir)
ERA II 37, 172/3 (32)
10%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
E 69618 (2)
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69955 (2)
10%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
EKS 1, 53/4
10%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
EÜS VII 2445/6 (376)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 207, 106/8
10%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina