EÜS X 2709/10 (288)
64%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69749b/c
59%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
B 77324/5 (3)
58%
1931
None
Nälk, Ernst
E 69600 (1)
56%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 6, 572 (18)
53%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69603 (3)
45%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 17, 332 (208)
44%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS VII 2438 (350)
44%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 6, 686 (10)
43%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69867
42%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 7, 51 (1)
42%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 55, 614 (51)
42%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
EÜS XII 1523 (95)
41%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E, StK 40, 73 (108)
40%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 18, 600
40%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
EÜS VII 2561 (69)
38%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS IX 1182 (32)
38%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
E 68902/3
36%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhart, K.
ERA II 7, 226 (13)
35%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69733 (2)
34%
1930
None
Kallit, Herman
E, StK 29, 88 (1)
33%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
E 69745/6
32%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E 69630/3
32%
1930
Pärnumaa — Tori
Toots, A.
ERA II 264, 36/7 (57)
32%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Samet, Alfred
EÜS VII 2579 (146a-b/ 295)
31%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 48989/91
30%
1914
Pärnumaa — Saarde
Teearu, J. E.
E 78277/8
30%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
EÜS IX 1135 (88)
29%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 207, 106/8
29%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
EÜS VII 2565 (86a/ 148)
29%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS VII 2415 (295)
29%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS XII 1505/7 (82)
29%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H III 14, 545/46 (3)
28%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
EÜS X 721 (19)
28%
1913
Harjumaa — Hageri; Läänemaa — Märjamaa
Kalbek, Robert; Landt, Viktor; Lemendik, Helmi
E 79704/5
28%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
ERA II 17, 301 (183)
28%
1929
Läänemaa — Kirbla
Laugaste (Treu), Eduard
E 70040/2 (1)
27%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Diesfeldt, Endel
E 69045/7 (2)
27%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
ERA II 5, 235 (5)
27%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 70014/6 (1)
27%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Estam, R.
ERA II 207, 131/2
27%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik, Ellen
ERA II 25, 43 (9)
27%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 55, 318/9 (1)
27%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 70068/71
26%
1930
Pärnumaa — Halliste
Kivisild, K.
ERA II 7, 439 (95)
26%
1928
Harjumaa — Rapla
Saat, Aliide
ERA II 207, 16/7
26%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
ERA II 166, 348/9 (34)
25%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
ERA II 39, 255/6 (1)
25%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
H II 11, 592/3 (20)
25%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Rooswaldt, Anna; Rooswaldt, Heinrich
E 69919 (2)
25%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 70000/2 (1)
25%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
EÜS VIII 676 (246)
25%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 70028/30
25%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Losson, Viktor
E 69596 (3)
25%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69917/9 (1)
25%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
ERA II 254, 53 (22)
24%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E, StK 29, 53/4 (35)
24%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
ERA II 130, 347 (52)
24%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 251, 19/20 (7)
24%
1938
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Märjamaa
Eenveer, Vello
ERA II 107, 392
24%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
ERA II 130, 317/8 (13)
24%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VII 2601 (221/ 514)
24%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
ERA II 17, 139 (81)
23%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Vändra
Laugaste (Treu), Eduard
E 68934 (4)
23%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
H II 3, 662 (303)
23%
1890
Virumaa — Simuna
Prants, Hindrik (Heinrich)
E 78395/6
23%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
ERA II 7, 252/3 (5)
23%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 1246/7 (2)
23%
1913
Harjumaa — Kuusalu
Raudkats, Anna
E 69604
23%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
EÜS VII 2445/6 (376)
23%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 79548/52
23%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
E 84800/1 (1)
22%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
E 70037/8
22%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
E 69196/7 (1)
22%
1930
Pärnumaa — Tori
Kukk, Anastasia
E 79553/5
22%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
H II 7, 275 (158)
22%
1889
Virumaa — Vaivara; Virumaa — Viru-Nigula
Masing, Heinrich
E 68984/5 (4)
22%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
E 69401/3 (1)
22%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
ERA II 189, 543 (105)
22%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
EÜS VII 285/6 (38)
22%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
E 68995 (3)
21%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
ERA II 222, 639/40 (43)
21%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Sommer, Ellen
E 69606 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
E, StK 42, 192 (21)
21%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 69603 (2)
21%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69618 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69973/5
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
E 69604
21%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
21%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 70072/3 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
ERA II 207, 54/5
21%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
E, StK 40, 100 (141)
21%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 70031
21%
1930
None
Siitan, Voldemar
E 69032/3 (3)
20%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
E 69910/3
20%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 16, 257/8 (2)
20%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
ERA II 159, 489 (49)
20%
1937
Läänemaa — Ridala; Harjumaa — Nõmme l.
Ennist, Enda
ERA II 250, 674 (88)
20%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
H II 26, 549/50 (11)
20%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
H IV 1, 810/1 (11)
20%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
H, Peet 38 (35)
20%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
EÜS X 2416/8 (4)
20%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VII 2527 (514)
19%
1910
Virumaa — Väike-Maarja
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS I 1041/2 (37)
19%
1904
Pärnumaa — Vändra
Saar, Mart
ERA II 195, 388a (11)
19%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 47, 172/3 (2)
19%
1894
Läänemaa — Vigala
Getreu, Jüri
ERA II 166, 312 (42)
19%
1937
Virumaa — Iisaku; Virumaa — Jõhvi
Hallik, Armilda
E 8° VI 89 (376)
19%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
EÜS VII 677 (49)
19%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E 69174/6 (2)
19%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
E 69799/a
19%
1930
Pärnumaa — Tori
Tesnov, Boris
E 80098/9 (2)
19%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
E 86455/6 (1)
18%
0
None
Michelson, Anastasia
E 69887/90
18%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 59524/5 (9)
18%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 132, 295 (2)
18%
0
Järvamaa — Järva-Jaani
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
ERA I 3, 117 (21)
18%
1930
Saaremaa — Pöide
Noot, Vassili
E 69922
18%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
ERA II 125, 68/9 (142)
18%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
E 69623/4 (1)
18%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
ERA II 281, 420 (10)
17%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
H II 57, 597/8 (10)
17%
1896
Järvamaa — Järva-Madise
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H II 40, 1072/3 (1)
17%
1891
Läänemaa — Vigala
Lemmerkänd, Mihkel
E 85250/1 (2)
17%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
H II 14, 309/10 (9)
17%
1889
Järvamaa — Ambla
Roost, Konrad (Conrad)
ERA II 16, 388/9 (21)
17%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
H II 68, 660 (9)
17%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
E 69666/7
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 69869/72
17%
1930
Viljandimaa — Pilistvere
Saag, S.
E 69875/7
17%
1930
Pärnumaa — Halliste
Arro, Karl
H III 1, 591/2 (14)
17%
1888
Virumaa — Lüganuse
Bachmann, Emilie
E 79664/8
17%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
ERA II 6, 446 (7)
17%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69495/6
17%
1930
Järvamaa — Paide
koguja teadmata
ERA II 207, 35/6
17%
1936
Pärnumaa — Karksi
Mikal, Salme
E 70025/6 (1a)
17%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
H II 2, 17 (31)
17%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 80234/5 (2)
17%
1932
Viljandimaa — Helme
Pirs, H.
E 80339/40 (4)
17%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 64764/5 (14)
17%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
E 69144/6 (2)
16%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
ERA II 10, 611/2 (6)
16%
1924
Läänemaa — Vigala
Liinat, Jaan
ERA II 207, 18/20
16%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69884/5
16%
1930
None
koguja teadmata
E 78274/6 (2)
16%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 79706/8
16%
1932
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Anna
H II 68, 704a (1)
16%
0
None
koguja teadmata
ERA II 17, 171/2 (123)
16%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
E 69602 (2)
16%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 69857 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 70017 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
ERA II 207, 34
16%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
EÜS X 2457/8 (37)
16%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 207, 48/9
16%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kulbok, Salme
ERA II 304, 34/5 (591)
16%
1943
None
None
E 69835/7
16%
1930
Pärnumaa — Audru; Pärnumaa — Pärnu l.
Lilles, Herbert
ERA II 147, 59 (4)
15%
1937
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Lundt, Rosina
H II 34, 316 (15)
15%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
H II 16, 547/52 (19)
15%
1890
Läänemaa — Märjamaa
Bernstein, Adolf Ferdinand
H II 15, 105 (30)
15%
1890
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
ERA II 16, 377/9 (28)
15%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
E 55117/8 (1)
15%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.
H III 18, 293/94 (3)
15%
1894
Läänemaa — Vigala
Aitsam, Mihkel
E 73177/8
15%
1932
Setumaa
Altin, Anette
EÜS VIII 733 (324)
15%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 207, 56
15%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
E 69598 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
ERA II 39, 245 (4)
15%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
ERA II 39, 61/3 (1)
15%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 73108
15%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
E 69747/8
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Siliksaar, Eerik
E 64760 (6)
15%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
E 54683
15%
1924
Järvamaa — Järva-Madise
Klein, Hermann
H II 15, 127/29 (5)
15%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
E 69825/6 (1)
15%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 70045/7
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Markin, G.
E 70021/3 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
E 69656/8 (1)
14%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Martson, H.
E, StK 7, 45/9 (9)
14%
1921
Pärnumaa — Häädemeeste
Ammon (Amon), August
E 70060/3
14%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Miller, Aleksander
H II 58, 483/4 (28)
14%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
ERA II 14, 32/3 (4)
14%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 132, 182 (44)
14%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
H III 23, 236/38 (16)
14%
1895
Järvamaa — Ambla
Tannenthal, Jakob
E 69597 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Saks, A.
ERA II 138, 27 (42)
14%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
E 69677/8
14%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
E 79607/10
14%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Remberg, Leop.
EKS 37, 39 (20)
14%
1906
Harjumaa — Hageri
Kanketer, Hans
E 84866 (2)
14%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
E 69358/60 (2)
14%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
E 69823/4
14%
1930
Läänemaa — Lihula
koguja teadmata
E 69601
14%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 69666 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 69890 (2b)
14%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 207, 93/4
14%
1936
Pärnumaa — Halliste
Tauts, Maimu
H II 11, 625/6 (11)
14%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
E 69599 (1)
14%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E, StK 3, 78 (2)
14%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
ERA II 17, 122/3 (66)
14%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
E X 41 (207)
14%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E, StK 26, 42 (29)
14%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
ERA II 129, 116 (8)
14%
1934
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 69780/81 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Audru
Mälk, P.
ERA II 86, 31/3 (19)
14%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Einberg, Rudolf
E 79683/4
14%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Matson, Ergraf
E 69602 (3)
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
ERA II 85, 602/4 (3)
13%
1935
Harjumaa — Jõelähtme
Soom, Miša; Prii, Karin
H I 9, 43 (14)
13%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
ERA II 207, 109
13%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kits, Maimu
E 60548 (6)
13%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
H I 2, 282 (2)
13%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raukas, Joosep
E 69928/31
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
H II 27, 627/9 (2)
13%
1889
Tartumaa — Palamuse
Varik (Varrik), Jüri
EKS 43, 7 (11)
13%
1911
Virumaa — Väike-Maarja
Miller, Osvald
ERA II 58, 305/6 (16)
13%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERM 146, 63/5 (21)
13%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
EKmS 8° 2, 9/12 (1-3)
13%
1878
Pärnumaa — Tori
Lossmann, J.
E 69065/7
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Talts, M.
ERA II 261, 639 (11)
13%
1939
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
E 69880/1
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Paiso, E.
E 69507/8 (1)
13%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
13%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
13%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 71461 (2)
13%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E 78430/1
13%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 78613 (1)
13%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
E 81462/4 (1)
13%
1932
None
Malsup, L.
ERA II 207, 134/5
13%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
EÜS I 902 (43)
13%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
H III 4, 465/7 (12)
13%
1889
Läänemaa — Kullamaa
Veidermann, Jaan
E X 38 (191)
13%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
E 69936/8 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
ERA II 10, 649/51 (11)
13%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
ERA II 306, 366/8 (55)
13%
1943
None
None
E 8° V 30 (99)
13%
0
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
E 69664/5
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Joost, Kr.
H I 5, 218 (6)
13%
1894
Saaremaa — Pöide
Undritz, Thomas
ERA II 258, 156/7 (516)
12%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
EÜS II 674 (170)
12%
1905
Virumaa — Jõhvi; Järvamaa — Türi
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS IX 29/31 (5)
12%
1912
välismaa
Kõhelik, Ruuben
EÜS VII 2469/70 (425)
12%
1910
Virumaa — Väike-Maarja; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69708/10
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Padalka, V.
E 69258/9
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
ERA II 39, 79/80 (1)
12%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
E 69148/50 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
E 69517/8
12%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69932/5
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
EÜS VII 2317/9 (102)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 130, 467/70 (1)
12%
1937
Läänemaa — Karuse; Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 18, 367 (9)
12%
1929
Harjumaa — Harju-Jaani
Põldmäe, Rudolf
EÜS X 2750/1 (359)
12%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 79545/7 (7)
12%
1932
Pärnumaa — Pärnu l.
Dreving, A.
E 44774 (16)
12%
1904
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
H III 18, 639/43 (12)
12%
1895
Läänemaa — Vigala
Pulst, Tõnis
ERA II 3, 601/4 (4)
12%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
E 85523/5 (1)
12%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mang, Aug.
E 80459/61 (1)
12%
1932
Viljandimaa — Helme
Berg, P. (Tõrva)
ERA II 39, 165/7 (77)
12%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
H II 65, 368 (11)
12%
0
Harjumaa — Kose
Mõsikepp (Mõsikäpp), Jaan
E 69862/5
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Goldschmidt, Elmar
ERA II 3, 628/30
12%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
E 79638/42
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, Vilma
E 69838/40
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Tohv, R.
ERA II 207, 3/4
11%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 57391
11%
1926
Harjumaa — Tallinn
Sengbusch, M.
E 80828/30 (12)
11%
1932
Läänemaa — Vigala
koguja teadmata
E 83156/9
11%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Unt, Ervin
ERA II 207, 102/3
11%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
ERA II 207, 27/8
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69627/9
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
E 79823
11%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
EÜS VI 1081/2 (251)
11%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 172, 58/60 (12)
11%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
H II 19, 897 (8)
11%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
H I 10, 37/8 (4)
11%
1896
Harjumaa — Risti
Reimann, Johann (Johan)
E 69102/4
11%
1930
Pärnumaa — Vändra
Mang, Aug.
E 16737 (10)
11%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Aija, Mart
E 8° V 63/4 (254)
11%
1928
Järvamaa; Tartumaa
Eisen, Matthias Johann
E 64767/8 (18)
11%
1930
Võrumaa — Urvaste
Toom, Harriet-Ellen
E 79880/1
11%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
EÜS V 861 (121)
11%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E 79602/6
11%
1932
None
Kask, Theodor
E 69497/8
11%
1930
Järvamaa — Järva-Jaani
koguja teadmata
ERA II 16, 442 (1)
11%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
EÜS VI 1446 (128)
11%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
E 69303/5 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Veisson, Hilja
E 78252/4 (1)
11%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kull, Johann
E 69316/9 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Karksi
Luukas, Erna
E 69770/1 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
ERA II 196, 541/2 (38)
11%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69598 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
E 69873/4
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
koguja teadmata
E 79592/5
10%
1932
None
Kull, Mart
H II 17, 8 (8)
10%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
EÜS VIII 542/3 (21)
10%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69603 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
E 69684/5
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Toots, Hendrik
EÜS XI 718 (277)
10%
1914
Harjumaa — Juuru
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
E 69156/7
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Ennik, Maria
TEM 5, 15/6 (7)
10%
1924
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
koguja teadmata
ERA II 207, 5/6
10%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 76391/2 (22)
10%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
E 56912 (1)
10%
1925
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
H II 11, 659/61 (16)
10%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
ERA II 30, 145/6 (2)
10%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
E 79556/8
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, S.
ERA II 222, 376/7 (2)
10%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Lehesalu, Ilse
ERA II 153, 656 (35)
10%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
E 69308/11
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Saar, Amilde
E 69956/7
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 68921/3
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
E 69597 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Raap, V.
E 80482/3 (1)
10%
1932
None
Tõnisson
E 69420/2 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Koger, L.