ERA II 30, 466 (19)
38%
1930
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Ariste (Berg), Paul
AES, MT 130, 32/3 (3)
32%
0
Tartumaa — Kambja
Tamm, August
ERA II 2, 367 (3)
31%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 162, 584/5 (1)
31%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 30, 780/1 (13)
30%
1890
Tartumaa — Rõngu
Urb, Hann
ERA II 2, 457/9 (3)
28%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 126, 436/7 (8)
27%
1936
Võrumaa — Põlva; Võrumaa — Vastseliina
Raadla, Amanda
ERA II 248, 347/8
27%
1939
Setumaa
Kõrgekuhi, Aleksander
H I 8, 56 (2)
27%
1895
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
ERA II 126, 548/9 (10)
27%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H II 44, 163/4 (2)
26%
1893
Tartumaa — Nõo
Grünstamm, Voldemar
E 61599/600 (31)
26%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
EKmS 4° 5, 901
26%
0
Võrumaa — Kanepi
Jõgever, Veera
ERA I 4, 333 (1)
26%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
E 79931/3 (3)
25%
1932
Tartumaa — Nõo
Räst, Evald
ERA II 32, 483/5 (11)
25%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
ERA II 99, 452/4 (5)
25%
1935
Tartumaa — Tartu-Maarja; Tartumaa — Tartu
Sibul, Osvald
EÜS VI 317/8 (36)
25%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
ERA II 186, 458/9 (8)
25%
1936
Viljandimaa — Helme; Võrumaa — Urvaste
Tangsoo, Lembit
H II 30, 560/1 (4)
24%
1889
Tartumaa — Nõo
Amberg, Johan
E 71440 (12)
24%
1930
None
Sonnatar, Evald
E 56560/1 (14)
23%
1925
Tartumaa — Nõo
Tork, Marie
H II 32, 171/2 (144)
23%
1890
Võrumaa — Hargla
Pähn, Jaan
E 82193 (1)
23%
1932
None
Põder, Elvi
EÜS II 85/6 (67)
23%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
ERA II 284, 136 (141)
22%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 32, 479/83 (10)
22%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
H I 3, 575 (1)
22%
1887
Võrumaa
Saretok, K.
H II 31, 260/2 (3)
21%
1889
Tartumaa — Otepää
Nugin, Hans
ERA II 17, 489/90 (374)
21%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 36, 266/8 (5)
21%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 11, 154 (11)
21%
1889
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
AES, MT 34, 6/8
21%
1926
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 284, 490/1 (527)
21%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 2, 345/7 (4)
21%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 63, 636/7 (56)
21%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 51899/900
21%
1921
Võrumaa — Räpina
Parmasson, Oskar
H II 43, 39/40 (35)
20%
1892
Viljandimaa — Helme
Ruut, Karl
ERA II 2, 291 (18)
20%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 82, 549/50 (7)
20%
1934
Tartumaa — Kambja
Sulp, Ella
E 66033/4 (1)
20%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
ERA II 2, 391/3 (1)
20%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
EKmS 8° 4, 162/3 (34)
19%
1877
Võrumaa — Räpina
Jagomann, Jakob
H III 28, 643/5 (18)
19%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
H III 9, 576/8 (3)
19%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, M.
E 66322/3 (6)
19%
1930
Valgamaa — Valga
Aab (Jõemaa), Johanna
H II 29, 830/2 (2)
19%
1888
Tartumaa — Kambja
Siimus (Simos), Jakob
H II 51, 156/7 (2)
19%
1894
Tartumaa — Puhja
Arak (Arrak), D.
E 81947/8
19%
1932
Tartumaa — Võnnu
Rootsman, Heljo
E 4063 (1)
19%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 19983/5 (12)
19%
1895
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
H II 49, 145/6 (4)
19%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
AES, MT 186, 113/5
19%
1937
Viljandimaa — Helme
Tanning, Salme
E 64667/9 (9)
19%
1929
Setumaa
Siilbaum, E.
ERA II 204, 578 (9)
19%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
H III 21, 570/1 (5)
19%
1894
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Kukrus, Jaan
H II 24, 435/6 (218)
18%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
H II 51, 76 (3)
18%
1895
Tartumaa — Võnnu
Moodis (Mootisse), Jaan
H II 44, 344/5 (2)
18%
1891
Tartumaa — Otepää
Brücker, Johann (Juhan)
ERA II 41, 277/9 (1a)
18%
1931
Tartumaa — Sangaste
Roose, Meta
H II 45, 364 (1)
18%
1893
välismaa
Tamm, Jaan (Põlva khk.-st)
ERA II 253, 96/7 (1)
18%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
H I 8, 9
18%
1895
Võrumaa — Rõuge
Purge, Jaan
H IV 8, 773/5 (16)
18%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
ERA II 85, 701 (4)
18%
1936
Setumaa
Raadla, Amanda
H II 51, 90/1 (26)
18%
1894
Tartumaa — Võnnu
Suits, Johan
ERA II 175, 777/8 (16)
18%
1938
Setumaa
Rohtla, Ilmar, Petseri gümn. õpil.
ERA II 126, 418/20 (9)
18%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
E 59414/5 (10)
18%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 144, 387/9 (13)
18%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
H II 30, 739/40 (2)
18%
1890
Tartumaa — Rõngu
Berg, C.
H II 68, 641/2 (4)
18%
1903
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
E 64929/30 (1)
18%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Birnbaum, Laine
H III 22, 232/3 (3)
18%
1889
Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
E 66329/30 (36)
17%
1930
Tartumaa — Tartu
Aab (Jõemaa), Johanna
E 59907/8
17%
1927
Tartumaa — Kambja
Lellep, Ally
ERA II 33, 333/4 (11)
17%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 325 (3)
17%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ARS 2, 239/41 (11)
17%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 19159/60 (1)
17%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 48800 (1)
17%
1913
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
ERA II 253, 23/4 (1)
17%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
H II 56, 579/80 (19)
17%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
ARS 2, 242/4 (12)
17%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 327/9 (1)
17%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 172, 61/3 (17)
17%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
H II 31, 625/6 (1)
17%
1889
Tartumaa — Otepää
Õis (Wulff), Gustav
ERA II 35, 293/4 (1)
17%
1931
Tartumaa — Võnnu; Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 45, 314 (1)
17%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 59408/9
17%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
H III 15, 493/4 (5)
17%
1891
Võrumaa — Rõuge
P. Jotr
H II 56, 1037 (2)
17%
1896
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Magnus (M. Laanela)
H II 28, 760/1 (3)
17%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Puus, Gustav (Kustav)
H II 74, 287/8 (2)
17%
1904
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
ERA II 69, 240/1 (4)
16%
1933
Võrumaa — Urvaste
Jeret, Anna
EÜS IX 1471 (63)
16%
1912
Võrumaa — Räpina
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
E 61863/4
16%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
EKS 13, 21/4
16%
1909
Tartumaa — Tartu
Moodis (Mootisse), Jaan
H II 22, 532/3 (13)
16%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
ERA II 1, 178/80 (1)
16%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS VII 722 (114)
16%
1910
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Palamuse
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H II 71, 23/4 (2)
16%
1902
Võrumaa — Vastseliina
Jakobson, Jaan (Vastseliina khk.)
Veske 2, 26 ja 337
16%
1872
Setumaa
Stein, Victor
E 77462/3 (1)
16%
1931
Tartumaa — Otepää
Okas, Adelheid
E 58261/2
16%
1926
Tartumaa — Kambja
Kase, Elsa
E 86550 (41)
16%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E 66663/5
16%
1930
Tartumaa — Tartu
Jürgens, B.
H II 32, 581 (1)
16%
1889
Võrumaa — Põlva
Keerd, Saamuel (Samuel)
ERA II 138, 496/8 (8)
16%
1936
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Helme
Univer-Grünvald, Aleksandra
ERA II 305, 545/6 (173)
16%
1943
None
None
H I 3, 544 (1)
15%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
E 18403 (13)
15%
1895
Tartumaa — Otepää
Kukrus, Johann (Juhan)
H II 24, 436/8 (219)
15%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
E, StK 28, 389/90 (7)
15%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 80, 71 (57)
15%
1934
Setumaa
Kivi, Karl; Kukk, Aleksandra
ERA II 2, 369/71 (1)
15%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
H II 56, 1029 (1)
15%
1896
Võrumaa — Rõuge
Treu, Hilda
H II 56, 578/9 (18)
15%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
E 82105 (2)
15%
1932
Tartumaa — Otepää
Okas, Salme
ERA II 284, 494/5 (529)
15%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 183, 502/3 (67)
15%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
E 66788/90
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
E 59509
15%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
H II 32, 455/6 (28)
15%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
E, StK 9, 171/2 (46)
15%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H I 10, 762 (1)
15%
1898
välismaa
Schmidt, Jüri
ERA II 175, 255/7 (12)
15%
1938
Setumaa
Toomemägi, Paul
E 61257/9
15%
1927
Tartumaa — Otepää
Kibbermann, Elisabet
H II 51, 113 (5)
15%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mäekala, Karl
H I 9, 548/9 (90)
15%
1898
None
Suurkask, Anton
E 30195/6 (1)
15%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 51551
15%
1921
None
Vilberg (Vilbaste), Gustav
E 52655/6
15%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 123, 244/6 (101)
14%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 249, 609/11 (10)
14%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Ots, Elsa
ERA II 172, 139/40 (6)
14%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
E 53172/3 (14)
14%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
ERA II 253, 115/6 (13)
14%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
H III 16, 319/20 (1)
14%
1889
välismaa; Võrumaa — Räpina
Kukkel, P.
ERA II 1, 252/54 (1)
14%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
E 59387/8
14%
1927
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 138, 240/2 (4)
14%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H III 22, 239 (1)
14%
1889
Pärnumaa — Karksi; Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
ERA II 31, 25/6 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Duberg, Veera
E, StK 14, 213/4 (1)
14%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
E 7984 (11)
14%
1875
Võrumaa
Hurt, Joosep
ERA II 7, 567/8 (l)
14%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 2, 383/5 (3)
14%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 253, 303 (1)
14%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
ERA II 85, 107/9 (4)
14%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
H II 66, 579/80 (95)
14%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 213, 641/3 (6)
14%
1939
Pärnumaa — Halliste
Tauts, Maimu
ERA II 40, 39
14%
1921
Pärnumaa — Halliste
Kull, Karl
H II 22, 533 (13a)
14%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
ERA II 151, 213/5 (1)
14%
1937
Võrumaa — Vastseliina
Tarro, Regina, Petseri ühisgümn. IV kl. õpil.
E 56863/4 (2)
14%
1926
Tartumaa — Otepää
Sööt, Bernhard
E 64475/6 (6)
14%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERA II 41, 279/81 (2b)
13%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
ERA II 72, 39/41 (5)
13%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 2, 355/7 (1)
13%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERM 21, 186/7
13%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
H II 50, 768/9 (55)
13%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
ERM 22, 7/8
13%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
ERA II 253, 73 (1)
13%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
E 71441 (12a)
13%
1930
None
Sonnatar, Evald
ERA II 101, 603/4 (10)
13%
1935
Võrumaa — Urvaste
Tarend, Adele
H III 10, 316/7 (2)
13%
1888
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
ERA II 229, 626/7 (5)
13%
1939
Läänemaa — Emmaste
Lauri, Hilja
H II 3, 589/90 (101)
13%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
E 53596
13%
1921
Pärnumaa — Halliste
Utt, H.
H II 59, 815 (105)
13%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA II 286, 380/2 (5)
13%
1940
Setumaa
Koplimägi, Aleksei
ERA II 1, 180/1 (1)
13%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H III 23, 139/40 (36)
13%
1895
Tartumaa — Sangaste
Raid, Anette
EKmS 8° 1, 568/9 (11)
13%
1876
Tartumaa — Sangaste
Eglon, J.
ERA II 60, 571 (20)
13%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
ARS 2, 236/8 (10)
13%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 254, 256/7 (3)
13%
1939
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
EKS 39, 14/6
13%
1900
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rannu
Undritz, Paul C.
H I 8, 351/2 (12)
13%
1896
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
ERA II 249, 219/21 (3)
13%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Siider, Hermine
ERA II 35, 340 (11)
13%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 78, 123/4 (56)
13%
1934
Viljandimaa — Helme; Viljandimaa — Tarvastu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 76/7 (7)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
E 25050 (11)
13%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 60, 557/8 (4)
13%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
E 52761/a
12%
1922
Pärnumaa — Halliste
Utt, H.
E 82820/2
12%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Toom, Marta
E A 942/3 (6)
12%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
E, StK 9, 57 (6)
12%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H III 10, 26 (5)
12%
1888
Tartumaa — Puhja
Kalk, Peeter
ERA II 57, 467/8
12%
1929
Võrumaa — Hargla
Seim, Leeni
H II 68, 808/9 (11)
12%
1904
Võrumaa — Vastseliina; Võrumaa — Võru l.
Jõgeva, Osvald
ERA II 253, 332/3 (22)
12%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
E 71241 (1)
12%
1930
Tartumaa — Äksi
Otsa, Karli
H II 74, 877/878 (2)
12%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
H II 31, 771/2 (10)
12%
1888
Tartumaa — Sangaste
Gross, Kristjan
H II 59, 814/5 (104)
12%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA II 33, 335 (1)
12%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E, StK 28, 394/5 (9)
12%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 174, 740/1 (11)
12%
1938
Setumaa
Lume, Nikolai
Veske 2, 24/5
12%
1872
Setumaa
Stein, Victor
E 23589
12%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
Veske 2, 23 (170)
12%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 71, 225/7
12%
1934
Järvamaa — Türi
Raudsepp, Helene
ERA II 72, 533 (12)
12%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kõrgesaar, Auguste
E 57031/3 (5)
12%
1926
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar Daniel
ERA II 60, 569/70 (19)
12%
1933
Setumaa
Arolepp, Elena
AES, MT 43, 68
11%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
EKmS 8° 3, 393/5 (33)
11%
1876
Võrumaa — Räpina
Hurt, Johan (Johann)
E 64470/2 (1)
11%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
H III 9, 632/3 (35)
11%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 36, 240 (2)
11%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 36, 99/100 (110)
11%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
E, StK 30, 9/10 (7)
11%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 144, 151/5 (40)
11%
1936
Setumaa
Toomemägi, Paul
EÜS VI 555/6 (152)
11%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
ERA II 253, 210/1 (4)
11%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kuulman, Paul, 11 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. IV kl.
H I 2, 446 (1)
11%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
ERA II 238, 657/8 (4)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse
Pall, Erna
E 66030/1 (52)
11%
1930
Tartumaa — Otepää
Aavik (Kleemann), Aleksandra
H III 11, 399/400 (40)
11%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
E, StK 24, 65/6 (10)
11%
1924
Läänemaa — Käina
Kõrv, August Voldemar
E, StK 10, 472/3
11%
1922
Pärnumaa — Halliste
Loorits, Oskar
ERA II 63, 551/2 (12)
11%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 72, 639 (10)
11%
1934
Tartumaa — Torma
Jalakas, Ida
ERA II 103, 309/11 (14)
11%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
AES, MT 183, 17/8
10%
1936
Pärnumaa — Karksi
Univer-Grünvald, Aleksandra
ERA II 40, 45/7
10%
1922
Pärnumaa — Halliste; Tartumaa — Sangaste
Loorits, Oskar
ERA II 267, 329/31 (9)
10%
1939
Setumaa
Ilvik, Maria
ERA II 95, 670/1 (5)
10%
1935
Pärnumaa — Saarde
Koik, Hilda
ERA II 196, 331 (2)
10%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 298, 600/1 (1)
10%
0
None
None
ERA II 72, 355 (12)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Tamm, Hilja
E 18824/5
10%
1895
Võrumaa — Rõuge
Sermudis, Mihkel
ERA II 151, 318/20 (5)
10%
1937
Setumaa
Luiga, Nikolai
EÜS VI 317 (35)
10%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
ERA II 274, 499 (130)
10%
1938
Tartumaa — Torma; Võrumaa — Vastseliina
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 138, 256/7 (38)
10%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 126, 420/1 (10)
10%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 204, 634 (10)
10%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
H III 21, 35/6 (2)
10%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
E 17577/8 (3)
10%
1895
Valgamaa; Viljandimaa — Paistu
Lensin, Hans
E 23824/5
10%
1896
Pärnumaa — Halliste
Reissar, Hans
ERA II 72, 463 (10)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Ploovits, Linda
E 81602/3 (4)
10%
1932
Setumaa
Ilvik, Ivan
ERA I 2, 419
10%
1928
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Viljandi l.
Korka, E.
H I 7, 438 (11)
10%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
H III 8, 209/10 (5)
10%
1889
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Schulbach, August
ERA II 177, 353/5 (2)
10%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 72, 283 (11)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Lassman, Helmi
ERA II 72, 343 (13)
10%
1934
Tartumaa — Palamuse
Pärn, Erna
ERA II 190, 198/9 (4)
10%
1938
Setumaa
Ilvik, Jaan
H II 23, 9/10 (2)
10%
1889
Pärnumaa — Karksi
Kuusik, Juhan
ERA II 298, 597/8 (1)
10%
0
None
None
AES, MT 283, 20/1 (2)
10%
1940
Tartumaa — Kodavere
Tanning, Salme
H III 8, 239/40 (2)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Arst, Liisa
ERA II 253, 241/2 (12)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Peterson, Aino
E 73425/6
10%
1931
None
koguja teadmata