H IV 3, 493 (4)
87%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
H I 2, 328 (1)
80%
1888
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Koit, Jakob
ERA II 59, 94 (2)
62%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 124, 522 (11)
61%
1936
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
E 64008 (5)
59%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 71, 489 (17)
58%
1934
Harjumaa — Keila
Viroja, G.
ERA II 82, 41 (14)
57%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 123, 242 (94)
57%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
E 667 (4)
56%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
ERA II 177, 372 (19)
54%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 71, 445 (19)
54%
1934
Harjumaa — Keila
Schultson, Elmar
E 61856 (13)
50%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
ERA II 72, 945 (16)
50%
1934
Tartumaa — Torma
Welt, Jaan
ERA II 42, 29 (4)
49%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
E 59406
49%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 182, 469 (387)
49%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 24, 328 (55)
48%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 7, 219 (4)
48%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
ERA II 123, 497/8 (23)
48%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 172, 213 (5)
47%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Part, Eliisbeth
ERA II 72, 913 (16)
47%
1934
Tartumaa — Torma
Pugri, Richard
ERM 114, 30
47%
0
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
ERA II 82, 13 (24)
46%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
ERA II 149, 157 (39)
46%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 123, 200 (268)
46%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 11, 544 (5)
46%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
ERA II 253, 104 (9)
46%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Talida, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 82, 29 (16)
46%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
ERA II 149, 175 (57)
46%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 22, 366 (11)
44%
1889
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
ERA II 72, 299 (18)
44%
1934
Tartumaa — Laiuse
Leier, Ilme
ERA II 172, 167 (1)
43%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Nuiamäe, Edgar
ERA II 12, 264 (77)
43%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 111 (1)
43%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 72, 511 (16)
43%
1934
Tartumaa — Laiuse
Voormann, Hilda
EKmS 4° 5, 83 (91)
43%
1886
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
ERA II 72, 157 (21)
43%
1934
Tartumaa — Kursi
Puskar, Erna
ERA II 71, 555 (23)
43%
1934
Harjumaa — Keila
Kalder, Alide
H II 26, 346 (21)
42%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
ERA II 72, 933 (14)
42%
1934
Tartumaa — Torma
Teder, Aino
ERA II 108, 79 (191)
42%
1936
Harjumaa — Kuusalu
Kronström, Adolf
H, Asper 4 (5)
41%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
ERA II 253, 391 (10)
41%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 253, 330 (8)
41%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
ERA II 253, 371 (15)
41%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Väet, Evald, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. IV kl.
ERA II 302, 54 (25)
41%
1942
None
None
ERA II 258, 372 (30)
40%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
ERA II 253, 17 (38)
40%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Freudenberg, Valeeria; Kangur, Helgi
ERA II 6, 249 (63)
40%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 347 (5)
40%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Tartu
Taal, A.; Kangur, Helgi; Ostrat, Vilma
ERA II 172, 140 (12)
40%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 250, 680 (100)
40%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
ERA II 85, 452 (12)
39%
0
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 2, 449 (12)
39%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 131, 12 (4)
38%
1936
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Böckler, Leida
E 7069 (4)
38%
1893
Viljandimaa — Viljandi
Pihlap, J.
ERA II 2, 459 (4)
38%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 72, 129 (13)
38%
1934
Tartumaa — Kursi
Mettis, Maimo
ERA II 299, 394 (123)
37%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 149, 66 (4)
37%
1937
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Kose
Mesikäpp, Hans
ERA II 72, 795 (16)
37%
1934
Tartumaa — Torma
Ambos, Vilhelmine
ERA II 253, 100 (13)
37%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
ERA II 253, 430 (7)
37%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
EÜS X 464/5 (35)
37%
1914
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
ERA II 72, 635 (13)
36%
1934
Tartumaa — Torma
Jakobson, Eduard
ERA II 72, 201 (17)
36%
1934
Tartumaa — Kursi
Suits, Jaan
ERA II 285, 262 (25)
36%
0
None
Lätt, Selma
ERA II 177, 372 (20)
36%
1937
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 71, 333 (25)
35%
1934
Harjumaa — Keila
Alter, Salme
ERA II 72, 81 (15)
35%
1934
Tartumaa — Kursi
Lossmann, Aino
H III 5, 405/6 (3)
35%
1888
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Jüri
ERA II 82, 47 (15)
35%
1934
Harjumaa — Rapla
Kelmser, Paul
ERA II 204, 582 (15)
34%
1934
None
Kodas, Veera
ERA II 253, 264 (12)
34%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Raudsepp, August
ERA II 183, 499 (55)
34%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
H II 55, 438 (29)
34%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
H II 65, 11 (31)
34%
1894
Virumaa — Rakvere
Raud, Kristjan
ERA II 72, 209 (14)
34%
1934
Tartumaa — Kursi
Suits, Linda
ERA II 72, 401 (17)
34%
1934
Tartumaa — Laiuse
Blau, Aleksander
ERA II 253, 43 (8)
33%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Selma, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 196, 546 (50)
33%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 72, 865 (26)
33%
1934
Tartumaa — Torma
Laurisson, Elsa
ERA II 72, 381 (20)
33%
1934
Tartumaa — Laiuse
Voorman, Hugo
ERA II 83, 559 (6)
33%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
ERA II 178, 222 (102)
33%
1938
Järvamaa — Ambla
Eplik, J.
ERA II 172, 144 (12)
32%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ERA II 172, 218 (6)
32%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Erna
Leoke 3, 47 (38)
32%
1872
None
Leoke, Hans
Leoke 3, 280
32%
1873
None
Leoke, Hans
H III 1, 378
32%
1890
Virumaa — Jõhvi
Tõnorist, August
ERA II 253, 85 (36)
31%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Abel, Adeele
ERA II 63, 341/2 (9)
31%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 71, 787 (24)
31%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Link, Hilda
ERA II 42, 365 (20)
31%
0
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mägiste, Julius
ERA II 60, 567 (17)
30%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
ERA II 153, 901 (3)
30%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
ERA II 82, 20 (19)
30%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
Leoke 4, 109 (8)
30%
0
None
Leoke, Hans
E 74019 (2)
30%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
E 56557 (8)
30%
1925
Virumaa — Haljala
Tork, Marie
ERA II 72, 269 (22)
30%
1934
Tartumaa — Laiuse
Glasberg, Johannes
H II 55, 777 (4)
29%
1895
Viljandimaa — Põltsamaa
Kukk, Tõnis
E 73951/2 (6)
29%
1924
Harjumaa — Harju-Madise; Harjumaa — Tallinn
Klaas, Eduard
ERA II 72, 315 (14)
29%
1934
Tartumaa — Laiuse
Meibaum, Nikolai
H III 10, 159 (2a)
29%
1888
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 113, 653 (2)
29%
1931
Pärnumaa — Pärnu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 72, 429 (19)
28%
1934
Tartumaa — Laiuse
Laur, Elsa
E 59378
28%
1926
Viljandimaa — Tarvastu
Kinger, E.
Leoke 1, 178
27%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
ERA I 3, 272 (16)
27%
1930
Virumaa — Väike-Maarja; Läänemaa — Märjamaa
Piilberg, Juuli (Juulie)
ERA II 72, 57 (16)
27%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
ERA II 98, 142 (6)
27%
1935
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Seitam, Helju
H II 55, 244 (111)
27%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Tõllasson, J. ("Feldfebel")
ERA II 172, 525 (54)
26%
0
Harjumaa — Kuusalu
Viinistu algk. õpil-d.
ERA II 172, 169/70 (4)
26%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
E 63985 (19)
26%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 72, 165 (16)
26%
1934
Tartumaa — Kursi
Rehesaar, Meeta
ERA II 253, 68 (11)
26%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Ormann, Endel
H IV 9, 733 (?)
26%
1898
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 147, 205/6 (23)
26%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
ERA II 253, 420 (18)
26%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
H II 66, 543 (45)
25%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 70693 (1)
25%
1930
Harjumaa — Rapla
Uustalu, Jaan
E 56996 (29)
25%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
H II 22, 488 (5)
25%
1889
Pärnumaa — Halliste
Laarmann, Mats
E 56557 (9)
25%
1925
Tartumaa — Laiuse
Tork, Marie
ERA II 257, 399 (113)
25%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 72, 439 (31)
24%
1934
Tartumaa — Laiuse
Mõistus, Emma
ERA II 207, 436 (20)
24%
1939
Harjumaa — Rapla
Poom, Emilie
E 57629
24%
1926
Virumaa — Haljala
Noor, Selma
H II 43, 618 (2)
24%
1891
Tartumaa — Kursi
Pruuli, Jaan
ERA II 59, 94 (1)
24%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 33994
24%
1897
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 72, 521 (16)
23%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kadak, Salme
ERA II 253, 172 (12)
23%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Elisabet
E 17056 (7)
23%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 72, 789 (11)
23%
1934
Tartumaa — Torma
Ambos, Hilda
ERA II 40, 44 (a)
23%
1921
Pärnumaa — Halliste
Kull, Karl
EKmS 8° 3, 31 (10)
23%
1874
Viljandimaa; Tartumaa — Võnnu
Soo, Georg (Jüri)
E, StK 10, 417 (15)
23%
1921
Viljandimaa — Paistu
Loorits, Oskar
ERA II 123, 72 (62)
23%
1936
Viljandimaa — Tarvastu
Köögardal, Linda
E 64440 (4)
22%
1929
Tartumaa — Kursi
Masing, Frieda
ERA II 85, 491 (6)
22%
0
välismaa
Pillenberg, Salme
ERA II 147, 697 (57)
22%
1938
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
ERA II 186, 46 (8)
22%
1937
Tartumaa — Äksi
Johanson, Juhan
E 56292 (8)
22%
1925
Pärnumaa — Vändra
Schmidt, Hans
ERA II 172, 176 (8)
21%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kalme, Friedrich
ERA II 253, 236 (15)
21%
0
Virumaa — Simuna
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Laane, Selma
ERA II 253, 75 (7)
21%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
EÜS VIII 1800 (12)
20%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 199, 207/8 (59)
20%
1938
Virumaa — Haljala
Rootalu, Albrecht
H III 11, 360 (d)
20%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
ERA II 71, 199 (13)
20%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tomingas, Leida
ERA II 57, 11 (4)
20%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 198, 106 (131)
19%
1938
Virumaa — Haljala
Länts, Hermann
H II 45, 67 (2)
19%
1892
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
ERA II 172, 151 (6)
18%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kalme, Meralda
ERA II 183, 507 (83)
18%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 196, 546/7 (51)
18%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 13, 650 (1)
18%
1889
Järvamaa — Türi
Türk, K.
ERA II 261, 672 (80)
17%
1939
Harjumaa — Nissi
Villenthal, Laine
EÜS VIII 1810 (28)
14%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl