ERA II 86, 31/3 (19)
24%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Einberg, Rudolf
ERA II 7, 439 (95)
23%
1928
Harjumaa — Rapla
Saat, Aliide
H II 2, 19 (34)
22%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H IV 1, 810/1 (11)
20%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
ERA II 195, 330/2 (17)
20%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 51 (1)
20%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 251, 19/20 (7)
19%
1938
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Märjamaa
Eenveer, Vello
ERA II 159, 489 (49)
18%
1937
Läänemaa — Ridala; Harjumaa — Nõmme l.
Ennist, Enda
ERA II 166, 312 (42)
17%
1937
Virumaa — Iisaku; Virumaa — Jõhvi
Hallik, Armilda
ERA II 6, 686 (10)
17%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS XII 1523 (95)
17%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
ERA II 39, 326/8 (8)
17%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
H II 16, 401/2 (4)
17%
1888
Läänemaa — Vigala
Waldt, J.
E 69600 (1)
17%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 6, 572 (18)
16%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 125, 68/9 (142)
16%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
EÜS X 2416/8 (4)
16%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 7, 252/3 (5)
16%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 388/9 (21)
16%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
E 84867/8 (4)
16%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
H II 2, 17 (31)
16%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 17, 332 (208)
16%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
E 44774 (16)
16%
1904
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
E, StK 40, 100 (141)
16%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 15, 127/29 (5)
15%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
ERA II 56, 313/4 (79)
15%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
E 69887/90
15%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 222, 639/40 (43)
15%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Sommer, Ellen
ERA II 7, 226 (13)
15%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69749b/c
15%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
E 69045/7 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
E, StK 42, 192 (21)
14%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 69602 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
ERA II 207, 131/2
14%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik, Ellen
ERA II 147, 555/6 (7)
14%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
ERA II 159, 482/4 (35)
14%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
ERA II 254, 53 (22)
14%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E 69656/8 (1)
14%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Martson, H.
ERA II 58, 304/5 (15)
14%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 69603 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
H II 40, 1072/3 (1)
13%
1891
Läänemaa — Vigala
Lemmerkänd, Mihkel
ERA II 266, 102/3 (213)
13%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
ERA II 16, 442 (1)
13%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
E 69604
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
E, StK 29, 5/8 (5)
13%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
E 79622/4
13%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Paoliin, Boris
E 69867
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 55, 614 (51)
13%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
H II 19, 897 (8)
13%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
ERA II 264, 36/7 (57)
13%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Samet, Alfred
ERA II 16, 202/4 (24)
13%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
E, StK 7, 45/9 (9)
13%
1921
Pärnumaa — Häädemeeste
Ammon (Amon), August
E 69763/4
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tael, Hanion
H II 58, 820/1 (16)
13%
1897
Harjumaa — Keila
Vompson, J.
EÜS X 2750/1 (359)
13%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69799/a
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Tesnov, Boris
ERA II 55, 318/9 (1)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 861 (121)
13%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E, StK 26, 42/6 (30)
13%
1924
Harjumaa — Harju-Madise; Harjumaa — Tallinn
Liiv, Otto (Otu)
ERA II 55, 255/6 (1)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 16, 377/9 (28)
13%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
ERA II 130, 317/8 (13)
13%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H I 5, 218 (6)
13%
1894
Saaremaa — Pöide
Undritz, Thomas
H II 18, 600
13%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
ERA II 189, 543 (105)
13%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
E 8° VI 89 (376)
12%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
ERA II 39, 245 (4)
12%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
ERA II 256, 319/20 (5)
12%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Sepp, Marie
E 79625/30
12%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Seiman, Lydia
EÜS X 2454 (31)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 70031
12%
1930
None
Siitan, Voldemar
H II 27, 627/9 (2)
12%
1889
Tartumaa — Palamuse
Varik (Varrik), Jüri
ERA II 17, 139 (81)
12%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Vändra
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 250, 674 (88)
12%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
E 51144
12%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 70060/3
12%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Miller, Aleksander
EKS 6, 1/3 (1)
12%
1915
Läänemaa — Kullamaa
Tulmin, Karl
H III 4, 465/7 (12)
12%
1889
Läänemaa — Kullamaa
Veidermann, Jaan
ERA II 306, 68/71 (63)
12%
1943
None
None
E 69401/3 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
H II 16, 547/52 (19)
12%
1890
Läänemaa — Märjamaa
Bernstein, Adolf Ferdinand
E 69745/6
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E 16737 (10)
12%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Aija, Mart
ERA II 11, 155/9 (9)
12%
1928
Harjumaa — Harju-Madise
Sarv, Erich
ERA II 195, 458/60 (16)
12%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS XI 653 (167)
12%
1914
Harjumaa — Juuru
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
H I 9, 43 (14)
12%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
E 79812/3
12%
1932
Virumaa — Viru-Jaagupi
Freiberg, Aliide
ERA II 62, 256/7 (82)
12%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
EKmS 8° 2, 9/12 (1-3)
11%
1878
Pärnumaa — Tori
Lossmann, J.
ERA II 37, 58/9 (47)
11%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 207, 5/6
11%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 85523/5 (1)
11%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mang, Aug.
H III 18, 639/43 (12)
11%
1895
Läänemaa — Vigala
Pulst, Tõnis
ERA II 207, 56
11%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
E 69857 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 70017 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
ERA II 6, 446 (7)
11%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 43/5 (27)
11%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 78277/8
11%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
ERA II 759/60 (36)
11%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 79574/ (1)
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Arnold
E 84927/8
11%
1933
Läänemaa — Varbla
Ollino, Karl
ERA II 196, 541/2 (38)
11%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 5, 235 (5)
11%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 69846/8
11%
1930
Läänemaa — Lihula
Erne, Arnold
ERA II 83, 472 (15)
11%
1935
Virumaa — Viru-Jaagupi
Odraks, Leida
ERA II 123, 304/5 (9)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
EÜS VIII 844/5 (496)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 3, 601/4 (4)
11%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
E 80341/3 (5)
11%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 207, 106/8
11%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
EÜS VII 2317/9 (102)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 60892/5 (11)
11%
1926
Pärnumaa — Kihnu
Teder, Veera
ERA II 130, 467/70 (1)
11%
1937
Läänemaa — Karuse; Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 257/8 (2)
11%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
ERA II 299, 396/7 (130)
11%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69910/3
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
EÜS VI 1087/8 (262)
11%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 17, 122/3 (66)
11%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 3, 628/30
11%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
ERA II 207, 34
11%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
ERA II 39, 375/8 (2)
11%
1931
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
ERA II 23, 368/9 (11)
11%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rätsepp, Julie
ERA II 207, 117/8
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Sepp, H. (Talli kodutütarde rühm)
E 69956/7
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
EKmS 4° 5, 509 (498b)
11%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EKmS 4° 5, 554 (527)
11%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 70578/80 (1)
11%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 207, 16/7
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
EÜS VII 2565 (86a/ 148)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H II 47, 172/3 (2)
11%
1894
Läänemaa — Vigala
Getreu, Jüri
E 68995 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
ERA II 147, 59 (4)
10%
1937
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Lundt, Rosina
E 84866 (2)
10%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
E, StK 27, 114/6 (6)
10%
1925
Järvamaa — Koeru
Kõrv, August Voldemar
E 69630/3
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Toots, A.
E 79647/51
10%
1932
None
Tõntson, Endel
H III 14, 545/46 (3)
10%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
E 68955/7 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Kõlvart, Artemi
ERA II 138, 27 (42)
10%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
E 76391/2 (22)
10%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
ERA II 123, 185/6 (226)
10%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
E 69174/6 (2)
10%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
E 69582/3
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
ERA II 130, 347 (52)
10%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 2709/10 (288)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 17, 8 (8)
10%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
E 78427/8
10%
1931
Läänemaa — Ridala
Kroon, Emmi
ERA II 17, 301 (183)
10%
1929
Läänemaa — Kirbla
Laugaste (Treu), Eduard
AES, MT 225, 18
10%
1938
Tartumaa — Palamuse
Univere, Aili
ERA II 166, 107/8 (1)
10%
1937
Virumaa — Jõhvi
Hallik, Armilda
ERA II 70, 697/701 (1)
10%
1934
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lihula
Samet, Alfred
E 69666 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 69517/8
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
H I 4, 172/3 (44a)
10%
1876
Harjumaa — Risti
Treumann, Gustav Johannes
E 69862/5
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Goldschmidt, Elmar
E 69596 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69917/9 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
EÜS VII 2469/70 (425)
10%
1910
Virumaa — Väike-Maarja; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 16, 126 (4)
10%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
ERA II 70, 79/85 (1)
10%
1933
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lihula
Samet, Alfred
ERA II 55, 108 (28)
10%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 137, 409/11
10%
1937
Läänemaa — Martna
Isberg (Hiiemägi), August
E 70028/30
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Losson, Viktor
ERA II 27, 482/3 (27)
10%
1930
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
EÜS X 721 (19)
10%
1913
Harjumaa — Hageri; Läänemaa — Märjamaa
Kalbek, Robert; Landt, Viktor; Lemendik, Helmi
EÜS X 185/8 (14)
10%
1913
Läänemaa — Kullamaa
Treumann, Juh.; Tulmin, Martin Ferdinand
E 69627/9
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
E 79664/8
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
H II 26, 549/50 (11)
10%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
ERA II 39, 346/7 (3)
10%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
ERA II 159, 757 (31)
10%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 84916/9
10%
1933
Läänemaa — Varbla
Jürgens, A.
H II 2, 483/4 (634)
10%
1889
Läänemaa — Hanila
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 69928/31
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
E 69936/8 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
ERA II 58, 305/6 (16)
10%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 39, 165/7 (77)
10%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
ERA II 207, 127/8
10%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Steinbach, Hilda
E 61554/5
10%
1927
Järvamaa — Türi
Kõrge, Adele
H II 74, 451 (1)
10%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 61198/9 (7)
10%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
E 69884/5
10%
1930
None
koguja teadmata
ERA II 306, 402/4 (22)
10%
1943
None
None
E 69605
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar