ERA II 32, 316 (8)
56%
1930
Harjumaa — Keila
Murr, Erna
EÜS VII 2303 (60)
44%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H II 14, 439/40 (2)
42%
1889
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E 7837 (2)
38%
1893
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E 70688 (8)
37%
1930
Harjumaa — Rapla
Uustalu, Jaan
H II 54, 450 (136)
36%
1896
Läänemaa — Vigala
Laipmann, Hans (Laikmaa, Ants)
E, StK 36, 62 (4)
35%
1926
Viljandimaa; Tartumaa — Võnnu
Koppel (snd. Blum), Marta
EKmS 8° 1, 67 (46)
34%
1870
Virumaa — Simuna; Virumaa — Väike-Maarja
Kallas, Rudolf Gottfried
E, StK 29, 11 (8)
31%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
H II 2, 263 (379)
29%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 7, 428 (70)
29%
1928
Harjumaa — Rapla
Saat, Aliide
E, StK 26, 20 (27)
25%
1924
Harjumaa — Harju-Madise; Harjumaa — Tallinn
Liiv, Otto (Otu)
E 5437
23%
0
Virumaa — Narva l.
Landsmann (Lantsmann), Johan
H II 24, 771 (15)
23%
1889
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
ERA II 238, 145/6 (9)
21%
1939
Viljandimaa — Suure-Jaani
Valdna, Helmut
EÜS III 247 (149)
21%
1906
Viljandimaa — Paistu
Aavik, Juhan (Johann); Sakkeus (Sakeus), J.
EÜS VII 2320 (105)
21%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS VIII 653 (214)
19%
1911
Järvamaa — Peetri; Järvamaa — Türi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 40, 30 (a)
18%
1921
Viljandimaa — Tarvastu
Vaher, Kusta
H II 19, 300 (9)
18%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Hendrik
E 60524/5 (20)
17%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
EÜS VII 1926/7 (126)
17%
1910
Virumaa — Väike-Maarja
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 9388(58)
17%
1894
Järvamaa — Ambla
Kuusik, Karp (Carp)
H II 6, 91 (122)
17%
1890
Läänemaa — Emmaste
Saul, Peeter (Peter); Seen, Gustav
EÜS IX 332 (92)
16%
1912
Viljandimaa — Helme; Viljandimaa — Tarvastu
Müür, Jaan
E 33748/9
16%
1897
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Morritson (Morrison), Martin
ERA II 11, 149 (2)
16%
1928
Harjumaa — Harju-Madise
Sarv, Erich
ERA II 13, 271 (12)
16%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS IX 454 (73)
15%
1912
Läänemaa — Lääne-Nigula
Kreek, Cyrillus; Bormeister, Mart
E A 804 (13)
15%
1892
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
ERA II 273, 493/513 (1)
15%
1940
Harjumaa — Tallinn
Kriitmäe, Ed.
ERA II 39, 191/2 (127)
15%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
EÜS II 675/6 (173)
14%
1905
Virumaa — Viru-Jaagupi
Penna, Peeter; Luud, Karl
ERA II 200, 292/3 (25)
14%
1938
Harjumaa — Rapla
Poom, Emilie
H I 4, 156 (28)
13%
1875
Harjumaa — Risti
Treumann, Gustav Johannes
ERA I 6, 132 (1)
13%
1937
Harjumaa — Jõelähtme
Roos, Hilda
ERA II 251, 548/9 (8)
13%
1938
Läänemaa — Lihula
Eenveer, Vello
H II 16, 313 (1)
12%
1891
Harjumaa — Kose
Härg, Jüri
ERA II 261, 50/1 (41)
12%
0
Harjumaa — Kuusalu
Einstruck, Johannes
H II 13, 343/4 (7)
12%
1889
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
ERA II 135, 503/4 (9)
11%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
ERA II 212, 214 (20)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Kallioja, Virve
E 7457 (8)
11%
1896
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 254, 295 (1)
11%
1939
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
H II 16, 27/8 (20)
10%
1887
Harjumaa — Kose
Sommer, Jakob Martin
E, StK 30, 26/7 (14)
10%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
EÜS VII 1947/8 (158)
10%
1910
Virumaa — Väike-Maarja; Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter