ARS 2, 272 (39)
31%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 24, 439 (222)
30%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
ARS 2, 269 (36)
28%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 162, 588/9 (8)
28%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 554 (13)
28%
1934
Setumaa
Palgi, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil
ERA II 144, 368 (4)
27%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
ARS 2, 270 (37)
26%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ARS 2, 271 (38)
26%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ARS 2, 229 (3)
26%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 597 (14)
25%
1934
Setumaa
Võsu, Peeter, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ARS 2, 231 (5)
25%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H, Wiedemann 1, 125
25%
1872
Võrumaa; Setumaa
Stein, Victor
H, Wiedemann 2, 388 (2)
25%
1872
Võrumaa; Setumaa
Stein, Victor
ERA II 204, 616 (10)
25%
1934
Setumaa
Männapuu, Nikolai, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ARS 2, 227 (1)
24%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ARS 2, 228 (2)
24%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 610 (12)
24%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 33, 334 (12)
24%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 103, 316/7 (18)
24%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
ERA II 143, 546 (3)
24%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raudsepp, Ludvig
H II 3, 590 (104)
22%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 56, 183 (42)
22%
1932
Setumaa
Tampere, Herbert
ERA II 204, 581 (7)
22%
1934
None
Kodas, Veera
ERA II 162, 588 (7)
22%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 56518 (2)
22%
1925
Võrumaa — Põlva
Rattus, Paul
ERA II 204, 635 (12)
21%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 568 (14)
21%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 608 (10)
21%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 155, 225/7 (85)
19%
1937
Setumaa
Sõrmus, Nikolai
ERA II 204, 559 (17)
19%
1934
Setumaa
Kaivo, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 592 (10)
19%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 175, 334 (12)
19%
1938
Setumaa
Tubli, Aleksei
ERA II 82, 541 (11)
18%
1934
Tartumaa — Kambja
Tagepera, Õie
H I 3, 544 (2)
18%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
ERA II 2, 389 (1)
18%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ARS 2, 268 (35)
18%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 371 (2)
18%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
ERA II 204, 579 (11)
17%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 587 (8)
17%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 624 (13)
17%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
EKmS 8° 3, 284 (103)
16%
1877
Võrumaa — Kanepi
Erlemann, J.
E 59509
16%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
E 4025 (6)
16%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 66035/6 (2b)
16%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
ERA II 204, 642 (14)
16%
1934
Setumaa
Ojaperv, Vassili, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
E 52658
15%
1922
Tartumaa — Kodavere
Kasvandik, Hildegard
ERA II 100, 632 (8)
15%
1935
Tartumaa — Võnnu
Küpli, Veera
AES, MT 55, 3
15%
1927
Setumaa
Kask, Arnold
H II 36, 274 (438)
15%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 82, 545 (8)
15%
1934
Tartumaa — Kambja
Nukk, Linda
E 59411/2 (3)
14%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 2, 393 (4)
14%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 192, 674/5 (319)
14%
1938
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
ERA II 60, 579 (33)
14%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Puidet, Leida
ERA II 204, 611 (2)
14%
1934
Setumaa
Käoleht, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ARS 2, 230 (4)
13%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 83, 453 (5)
13%
1935
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sarapuu, Kristjan
E 9602 (8)
13%
1894
Võrumaa — Rõuge
Kanger, P.
ERA II 36, 201/2 (2)
13%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 253 (1)
13%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Aio, Silvia
ERA II 183, 494 (24)
13%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
H III 9, 635 (38)
13%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 2, 381 (2)
12%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
H III 16, 169 (1)
12%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H I 9, 426 (46)
12%
1898
None
Suurkask, Anton
ERA II 103, 157/8 (1)
12%
1935
Setumaa
Visla, Paul
ERA II 7, 549 (3)
12%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 11, 675 (1)
12%
1929
Tartumaa — Sangaste
Müllerson, Linda
E 49354b
12%
1903
Võrumaa — Räpina
Sibul, August
H IV 9, 733 (?)
12%
1898
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 7, 578 (2)
12%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 2, 343 (2)
11%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 284, 554 (613)
11%
1940
None
Pedajas, Liis
E 18153/4 (7)
11%
1894
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
E 4025 (8)
11%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H IV 4, 503 (19)
11%
1891
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
H IV 8, 789 (22)
11%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
ERA II 2, 353 (1)
10%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert