ERA II 203, 220 (20)
25%
1938
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
ERA II 106, 654/5 (3)
21%
1935
Võrumaa — Urvaste
Leevald, Herbert
ERA II 32, 154/5 (13)
21%
1930
Võrumaa — Räpina
Mathiesen, Ilse
ERA II 101, 469/70 (12)
20%
1935
Võrumaa — Urvaste
Jaanimägi, Ahto
H II 36, 290/1 (470)
20%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 5, 131/2 (2)
19%
1928
Harjumaa — Rapla; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 91, 714 (2)
18%
1935
Harjumaa — Hageri
Sild, Herbert
ERA II 182, 470 (388)
17%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 253, 124 (5)
17%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Pärn, Paul
ERA II 88, 191 (78)
17%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Kello, Robert
EÜS IV 219/20 (297)
16%
0
Võrumaa — Hargla
Kalkun (Kaljuvee), Julius Osvald Jean
E 8945/6 (39)
16%
1893
Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
E 41147/8 (13)
16%
1901
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 95, 595 (103)
16%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson (Mäesalu), Marta
ERA II 97, 621 (1)
16%
1935
Tartumaa — Torma
Sõber, Erna
H IV 1, 784 (6)
15%
1888
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Harju-Jaani
Jakobson, J.
ERA II 94, 785/6 (49)
15%
1935
Saaremaa — Muhu
Veskimeister, Artur
EKLA, f. 96, m. 4: 13, l. 4p-5 (3)
15%
0
None
Org, Peeter
ERA II 76, 617/8 (11)
15%
1934
Harjumaa — Jõelähtme
Vain, Aurelie
ERA II 95, 380/1 (2)
15%
1935
Pärnumaa — Saarde
Busch, Sigrid
ERA II 214, 275 (88)
15%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
H II 21, 703 (3)
15%
1889
Pärnumaa — Tori
Juurikas, A.
H II 36, 231/2 (323)
14%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H III 19, 302 (27)
14%
1894
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 203, 622/4 (30)
14%
1938
Võrumaa — Räpina
Lepson, Daniel
E 9081/2 (12)
14%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 108, 295/6 (8)
14%
1937
Tartumaa — Kodavere
Luigla, Elly
EÜS I 38, 93 (69)
14%
1904
Viljandimaa — Viljandi
Kolk, Elise
ERA II 32, 150/1 (10)
13%
1930
Võrumaa — Räpina
Mathiesen, Ilse
ERA II 123, 282/3 (34)
13%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 30, 169 (4)
13%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
H III 18, 493 (1)
13%
1895
Läänemaa — Vigala
Aitsam, Mihkel
E 54753 (1)
13%
1924
Tartumaa — Tartu
Torm, Erika; Sõõrd, Aino
ERA II 91, 725 (4)
13%
1935
Harjumaa — Hageri
Veidenberg, Aliide
E 81105 (2)
13%
1932
None
Glass (Astmäe), Erika
JR 34834
13%
1936
Etelä-Karjala — Tytärsaari
Laiho, Aili
ERA II 89, 135/6 (75)
13%
1935
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Tapa l.
Böckler, Leida
E, StK 40, 206/7 (37)
13%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 211, 163/4 (3)
13%
1939
Pärnumaa — Vändra
Koch, Õie
ARS 2, 335 (102)
13%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E XI 13 (27)
13%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
H II 38, 682 (14)
13%
1891
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E 43592 (17)
13%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
E 73935 (4)
13%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Heek, Irma
E 82829 (1)
13%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Truuväärt, Irene
ERA II 42, 681/2 (27)
12%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 63, 155/6 (3)
12%
1933
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 302, 269/70 (142)
12%
1942
None
None
E 57005/6
12%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
H III 22, 412/3 (2)
12%
1893
välismaa; Pärnumaa — Halliste; Pärnumaa — Karksi
Kitzberg, Ernst
ERA II 304, 268/9 (11)
12%
1943
None
None
ERA II 214, 634/5 (5)
12%
1939
Pärnumaa — Karksi
Kuut, Vilma
H II 22, 318/9 (12)
12%
1888
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
ERA II 107, 405 (11)
12%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
E 85281/2 (5)
11%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
H II 14, 407/9 (10)
11%
1889
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
ERA II 36, 216 (2)
11%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 56, 56 (16)
11%
1895
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Jüri
ERA II 95, 654 (7)
11%
1935
Pärnumaa — Saarde
Mütsak, Aino
ERA II 96, 229 (54)
11%
1935
Pärnumaa — Karksi
Sarv, Mari (Marie)
ERA II 172, 165/6 (7)
11%
1939
Järvamaa — Ambla
Kull, Alma
E 85275 (16)
11%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
ERA II 254, 45 (3)
11%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E 85972/3 (6)
11%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
ERA II 105, 142 (2)
11%
1935
Läänemaa — Kirbla
Jaaniks, Linda
E, StK 40, 178/80 (22)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 8, 498/9
11%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 82, 559/60 (3)
11%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 102, 161/2 (34)
11%
1935
Võrumaa — Rõuge
Lipstok, Olga
ERA II 188, 279/80 (62)
11%
1938
Läänemaa — Käina; Läänemaa — Pühalepa
Ennist, Enda
E 28097/8 (17)
10%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 72984 (62)
10%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Kreideberg, Helmi
ERA II 212, 250/2 (3)
10%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Kalmet, Glori; Kohv, Leida
H II 1, 640 (835)
10%
1888
Virumaa — Lüganuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 8° IX 90 (320)
10%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
ERA II 37, 174 (37)
10%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 253, 104/5 (12)
10%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Talida, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
E 73959 (12)
10%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 170, 453/7 (18)
10%
1937
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hendrikson, Artur
ERA II 170, 453/7 (18)
10%
1937
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hendrikson, Artur
E 73925/6 (63)
10%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Matiisen, Helmi
E, StK 40, 160 (8)
10%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 168, 415/20 (46)
10%
1937
Saaremaa — Kaarma
Õunpuu, Tiina
E XI 9 (20)
10%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 16, 497 (9)
10%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
ERA I 3, 355 (14)
10%
1930
Virumaa — Väike-Maarja; Läänemaa — Märjamaa
Piilberg, Juuli (Juulie)
ERA II 57, 33/5 (28)
10%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie