ERA II 124, 522 (11)
82%
1936
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
E 667 (4)
57%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
H IV 3, 493 (4)
57%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
ERA II 71, 489 (17)
54%
1934
Harjumaa — Keila
Viroja, G.
ERA II 123, 283 (36)
54%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 82, 41 (14)
53%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 71, 555 (23)
52%
1934
Harjumaa — Keila
Kalder, Alide
ERA II 11, 544 (5)
52%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
E 61856 (13)
49%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
ERA II 71, 445 (19)
48%
1934
Harjumaa — Keila
Schultson, Elmar
E 59406
47%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 72, 933 (14)
47%
1934
Tartumaa — Torma
Teder, Aino
ERA II 72, 129 (13)
45%
1934
Tartumaa — Kursi
Mettis, Maimo
H I 2, 328 (1)
45%
1888
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Koit, Jakob
ERA II 123, 200 (268)
44%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 123, 242 (94)
44%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 82, 13 (24)
44%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
ERA II 177, 372 (20)
42%
1937
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 113, 653 (2)
42%
1931
Pärnumaa — Pärnu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 24, 328 (55)
41%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 302, 54 (25)
41%
1942
None
None
ERA II 72, 81 (15)
41%
1934
Tartumaa — Kursi
Lossmann, Aino
ERA II 172, 140 (12)
40%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 82, 29 (16)
40%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
E 74019 (2)
40%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
ERA II 59, 94 (2)
39%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 72, 913 (16)
39%
1934
Tartumaa — Torma
Pugri, Richard
ERA II 82, 47 (15)
38%
1934
Harjumaa — Rapla
Kelmser, Paul
ERA II 253, 111 (1)
38%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 72, 795 (16)
38%
1934
Tartumaa — Torma
Ambos, Vilhelmine
ERA II 72, 209 (14)
37%
1934
Tartumaa — Kursi
Suits, Linda
ERA II 253, 17 (38)
36%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Freudenberg, Valeeria; Kangur, Helgi
ERA II 71, 787 (24)
36%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Link, Hilda
ERA II 172, 213 (5)
36%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Part, Eliisbeth
ERA II 72, 299 (18)
36%
1934
Tartumaa — Laiuse
Leier, Ilme
ERA II 253, 371 (15)
35%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Väet, Evald, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. IV kl.
ERA II 2, 449 (12)
35%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 204, 582 (15)
35%
1934
None
Kodas, Veera
ERA II 108, 79 (191)
35%
1936
Harjumaa — Kuusalu
Kronström, Adolf
ERA II 72, 635 (13)
34%
1934
Tartumaa — Torma
Jakobson, Eduard
ERA II 98, 142 (6)
34%
1935
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Seitam, Helju
ERA II 72, 717 (25)
34%
1934
Tartumaa — Torma
Õim, Helmi
ERA II 207, 436 (20)
34%
1939
Harjumaa — Rapla
Poom, Emilie
ERA II 6, 249 (63)
34%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 182, 469 (387)
34%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 253, 264 (12)
33%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Raudsepp, August
ERA II 72, 57 (16)
33%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
ERA II 12, 264 (77)
32%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 72, 381 (20)
32%
1934
Tartumaa — Laiuse
Voorman, Hugo
ERA II 2, 459 (4)
32%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 71, 111 (15)
32%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tuisk, Harald
H III 1, 378
32%
1890
Virumaa — Jõhvi
Tõnorist, August
H II 55, 438 (29)
32%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 63985 (19)
32%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 42, 29 (4)
32%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
ERA II 72, 165 (16)
32%
1934
Tartumaa — Kursi
Rehesaar, Meeta
ERA II 253, 68 (11)
32%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Ormann, Endel
Leoke 3, 280
32%
1873
None
Leoke, Hans
H III 7, 219 (4)
32%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
ERA II 147, 205/6 (23)
32%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
EÜS X 464/5 (35)
31%
1914
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
ERA II 72, 157 (21)
31%
1934
Tartumaa — Kursi
Puskar, Erna
E 64008 (5)
31%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 253, 100 (13)
31%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
ERA II 253, 430 (7)
31%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
ERA II 253, 104 (9)
31%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Talida, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 149, 157 (39)
31%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 64440 (4)
31%
1929
Tartumaa — Kursi
Masing, Frieda
Leoke 4, 109 (8)
30%
0
None
Leoke, Hans
ERA II 71, 333 (25)
30%
1934
Harjumaa — Keila
Alter, Salme
ERA II 123, 497/8 (23)
29%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 172, 144 (12)
29%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ERA II 253, 236 (15)
29%
0
Virumaa — Simuna
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Laane, Selma
ERA II 202, 225 (2)
29%
1938
Viljandimaa — Pilistvere; Viljandimaa — Suure-Jaani
Muns, Jakob
ERA II 72, 511 (16)
29%
1934
Tartumaa — Laiuse
Voormann, Hilda
ERA II 72, 269 (22)
29%
1934
Tartumaa — Laiuse
Glasberg, Johannes
ERA II 285, 262 (25)
29%
0
None
Lätt, Selma
E 56557 (9)
28%
1925
Tartumaa — Laiuse
Tork, Marie
ERA II 131, 12 (4)
28%
1936
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Böckler, Leida
ERA II 253, 172 (12)
28%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Elisabet
ERA II 257, 399 (113)
28%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 59, 94 (1)
28%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 253, 347 (5)
28%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Tartu
Taal, A.; Kangur, Helgi; Ostrat, Vilma
ERA II 253, 391 (10)
28%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 85, 452 (12)
28%
0
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 253, 330 (8)
28%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
ERA II 72, 521 (16)
28%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kadak, Salme
H II 55, 244 (111)
28%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Tõllasson, J. ("Feldfebel")
ERA II 149, 66 (4)
27%
1937
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Kose
Mesikäpp, Hans
ERA II 250, 680 (100)
27%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
E 7069 (4)
27%
1893
Viljandimaa — Viljandi
Pihlap, J.
Leoke 1, 178
27%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
Leoke 3, 47 (38)
27%
1872
None
Leoke, Hans
ERA II 299, 394 (123)
27%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERM 114, 30
27%
0
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
H II 22, 366 (11)
27%
1889
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
H II 26, 346 (21)
26%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
ERA II 60, 567 (17)
26%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
ERA II 149, 175 (57)
26%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 172, 176 (8)
26%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kalme, Friedrich
ERA II 172, 167 (1)
25%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Nuiamäe, Edgar
H III 5, 405/6 (3)
25%
1888
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Jüri
ERA II 63, 341/2 (9)
25%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 43 (8)
25%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Selma, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 253, 420 (18)
25%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
E 73951/2 (6)
25%
1924
Harjumaa — Harju-Madise; Harjumaa — Tallinn
Klaas, Eduard
E 59378
25%
1926
Viljandimaa — Tarvastu
Kinger, E.
E 70693 (1)
24%
1930
Harjumaa — Rapla
Uustalu, Jaan
H, Asper 4 (5)
24%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
ERA II 57, 11 (4)
23%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 56996 (29)
23%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
SKVR XIV 1050.
23%
1892
Uusimaa — Vihti
Alava, Vihtori
ERA II 42, 365 (20)
23%
0
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mägiste, Julius
SKVR XIV 1083.
22%
1932
Uusimaa — Inkoo
Renlund, T.
EKmS 4° 5, 83 (91)
22%
1886
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
H III 10, 159 (2a)
22%
1888
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 258, 372 (30)
22%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
ERA II 172, 151 (6)
22%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kalme, Meralda
ERA II 183, 507 (83)
22%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 253, 75 (7)
22%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
H IV 9, 733 (?)
20%
1898
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 85, 491 (6)
20%
0
välismaa
Pillenberg, Salme
SKVR XIV 1042.
20%
1932
Uusimaa — Tuusula
Renlund, T.
ERA I 3, 272 (16)
20%
1930
Virumaa — Väike-Maarja; Läänemaa — Märjamaa
Piilberg, Juuli (Juulie)
ERA II 196, 499/500 (14)
20%
1938
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 22, 488 (5)
19%
1889
Pärnumaa — Halliste
Laarmann, Mats
ERA II 178, 222 (102)
19%
1938
Järvamaa — Ambla
Eplik, J.
ERA II 172, 525 (54)
18%
0
Harjumaa — Kuusalu
Viinistu algk. õpil-d.
JR 40628
18%
1962
Uusimaa — Pusula
Lusenius, Ida
JR 68301
16%
1932
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
SKVR XIV 1052.
16%
1932
Uusimaa — Vihti
Enäjärvi-Haavio, Elsa
SKVR XIV 1053.
16%
1915
Uusimaa — Vihti
Hakalehto, Mimmi
JR 65889
16%
1954
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Rantalaiho, H. A.
SKVR XIV 1051.
15%
1932
Uusimaa — Vihti
Enäjärvi-Haavio, Elsa
SKVR VIII 1605.
15%
1913
Varsinais-Suomi — Pertteli
Jansen, Alma
SKVR XIV 1061.
15%
1935
Uusimaa — Lohja
Vuorio, Hilda
SKVR XIV 1069.
15%
1932
Uusimaa — Nummi
Renlund, T.
SKVR XIV 1048.
15%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
SKVR XIV 1049.
15%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
SKVR XIV 1072.
15%
1932
Uusimaa — Pusula
Renlund, T.
SKVR XIV 1041.
15%
1921
Uusimaa — Tuusula
Nieminen, Julia
JR 02142
15%
1900
Uusimaa — Karjalohja
Anthoni, Hj.
SKVR XIV 1077.
15%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
SKVR XIV 1079.
15%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 68313
15%
1932
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 68322
15%
1932
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 00601
14%
1921
Häme — Ypäjä
Ainonen, Anna
SKVR XIV 1065.
14%
1932
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Renlund, T.
SKVR XIV 1039.
14%
1921
Uusimaa — Tuusula
Lehtonen, Fanny
SKVR XIV 1059.
14%
1937
Uusimaa — Lohja
Juselius, Tilda
SKVR VIII 1520.
14%
1911
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Kivisaari, Lauri
SKVR XIV 1047.
14%
1936
Uusimaa — Vihti
Halén, Vilho
SKVR XIV 1064.
14%
1935
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Raunio, Kustaa
SKVR XIV 1078.
14%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
SKVR XIV 1054.
13%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
SKVR XIV 1081.
13%
1915
Uusimaa — Inkoo
Petelius, Juhani
SKVR IX1 708.
12%
1910
Häme — Somerniemi
Vihervaara, Eemeli
SKVR XIV 1060.
12%
1932
Uusimaa — Lohja
Renlund, T.
SKVR XIV 1045.
11%
1919
Uusimaa — Tuusula
Vikström, Rauha
SKVR XIV 1055.
10%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
SKVR XIV 1057.
10%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
SKVR XIV 1058.
10%
1936
Uusimaa — Vihti
Ranta, Kaarlo
SKVR XIV 1063.
10%
1935
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Raunio, Kustaa