ERA II 178, 30/1 (81)
64%
0
Järvamaa — Ambla
Eplik, J.
ERA II 253, 404 (48)
59%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 86, 101 (77)
56%
1934
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Einberg, Rudolf
ERA II 137, 569/71 (438)
55%
1935
Läänemaa — Kullamaa
Nurme, Johann (Juhan)
ERA II 16, 419 (60)
54%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
ERA II 32, 150/1 (10)
54%
1930
Võrumaa — Räpina
Mathiesen, Ilse
ERA II 166, 408/9 (11)
54%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 86513/4 (5)
52%
0
None
Eisen, Matthias Johann
ERA II 30, 133 (5)
52%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 253, 47 (13)
51%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Voiman, Elly
ERA II 106, 21/2 (7)
51%
1935
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Polli, Melanie
ERA II 253, 27 (4)
50%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kull, Leida, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 253, 305/6 (13)
50%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
ERA II 42, 681/2 (27)
50%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 28, 709 (1)
49%
1930
Virumaa — Viru-Nigula
Põldmäe, Rudolf
ERA II 222, 451 (18)
49%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Martinson, H.
ERA II 253, 104/5 (12)
48%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Talida, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 304, 268/9 (11)
48%
1943
None
None
E 82829 (1)
47%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Truuväärt, Irene
EÜS VII 499 (301)
46%
1896
Läänemaa — Hanila
Sõster, Johannes
ERA II 91, 714 (2)
46%
1935
Harjumaa — Hageri
Sild, Herbert
ERA II 37, 607/8 (61)
45%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
H III 22, 412/3 (2)
45%
1893
välismaa; Pärnumaa — Halliste; Pärnumaa — Karksi
Kitzberg, Ernst
ERA II 253, 41 (3)
45%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Selma, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 88, 527 (4)
44%
1935
Virumaa — Rakvere
Laskja, Elfriide
H IV 1, 764 (10)
44%
1891
Harjumaa — Jüri
Põldmäe, Kristjan
ERA II 302, 269/70 (142)
43%
1942
None
None
ERA II 95, 595 (103)
43%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson (Mäesalu), Marta
E 9081/2 (12)
42%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 88, 191 (78)
42%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Kello, Robert
ERA II 97, 621 (1)
41%
1935
Tartumaa — Torma
Sõber, Erna
ERA II 170, 79/80 (1)
39%
1937
Pärnumaa — Vändra
Rõõmussaar, Karl August
ERA II 253, 12 (14)
39%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Freudenberg, Valeeria; Kangur, Helgi
ERA II 253, 95 (31)
39%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kriis, Erna, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 253, 242 (2)
39%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Sommer, Linda
ERA II 253, 334 (30)
39%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
ERA II 253, 368/9 (2)
39%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Väet, Evald, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. IV kl.
H IV 1, 784 (6)
38%
1888
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Harju-Jaani
Jakobson, J.
ERA II 253, 420 (17)
37%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
ERA II 253, 299 (15)
37%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Lind, Anete
E, StK 40, 178/80 (22)
36%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 106, 654/5 (3)
36%
1935
Võrumaa — Urvaste
Leevald, Herbert
ERA II 89, 135/6 (75)
36%
1935
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Tapa l.
Böckler, Leida
ERA II 253, 181 (12)
36%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Klaos, Hugo
ERA II 108, 295/6 (8)
35%
1937
Tartumaa — Kodavere
Luigla, Elly
ERA II 159, 183 (9)
35%
1957
Läänemaa — Lääne-Nigula; Läänemaa — Martna
Ennist, Enda
ERA II 63, 155/6 (3)
35%
1933
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 94, 785/6 (49)
35%
1935
Saaremaa — Muhu
Veskimeister, Artur
ERA II 91, 769/71 (15)
35%
1935
Harjumaa — Hageri
Mesikäpp, Hans
ERA II 5, 131/2 (2)
35%
1928
Harjumaa — Rapla; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 493 (1)
35%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
ERA II 182, 466 (378)
34%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 23, 387 (1)
34%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 212, 250/2 (3)
34%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Kalmet, Glori; Kohv, Leida
E 57005/6
34%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 182, 470 (388)
34%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H I 1, 226 (85)
34%
1888
Järvamaa — Järva-Jaani
Roosileht, Mihkel
E XI 13 (27)
33%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
H II 38, 682 (14)
33%
1891
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E, StK 40, 206/7 (37)
33%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 262 (3)
33%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Raudsepp, August
ERA II 91, 725 (4)
32%
1935
Harjumaa — Hageri
Veidenberg, Aliide
ERA II 102, 161/2 (34)
32%
1935
Võrumaa — Rõuge
Lipstok, Olga
ERA II 170, 453/7 (18)
32%
1937
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hendrikson, Artur
ERA II 170, 453/7 (18)
32%
1937
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hendrikson, Artur
E 73935 (4)
32%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Heek, Irma
E 54753 (1)
32%
1924
Tartumaa — Tartu
Torm, Erika; Sõõrd, Aino
ERA II 105, 142 (2)
32%
1935
Läänemaa — Kirbla
Jaaniks, Linda
ERA II 30, 169 (4)
32%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
ERA II 101, 469/70 (12)
31%
1935
Võrumaa — Urvaste
Jaanimägi, Ahto
ERA II 211, 163/4 (3)
31%
1939
Pärnumaa — Vändra
Koch, Õie
ERA II 95, 654 (7)
31%
1935
Pärnumaa — Saarde
Mütsak, Aino
H II 56, 56 (16)
31%
1895
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Jüri
ERA II 8, 498/9
31%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
H III 27, 306/8 (7)
31%
1898
Läänemaa — Vigala
Aitsam, Mihkel
ERA II 57, 33/5 (28)
31%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 37, 174 (37)
31%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
EÜS IV 686 (1548)
30%
0
Harjumaa — Kuusalu
Treesen, Ed.
H III 18, 493 (1)
30%
1895
Läänemaa — Vigala
Aitsam, Mihkel
ERA II 168, 415/20 (46)
30%
1937
Saaremaa — Kaarma
Õunpuu, Tiina
ERA II 253, 170 (4)
30%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Elisabet
ERA II 82, 559/60 (3)
30%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 253, 59 (3)
30%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tolga, Helmi
EÜS XI 1022 (42)
30%
1914
Harjumaa — Nissi
Muda (Helila), Johannes; Muda, Julius
ERA I 3, 355 (14)
30%
1930
Virumaa — Väike-Maarja; Läänemaa — Märjamaa
Piilberg, Juuli (Juulie)
ERA II 96, 229 (54)
29%
1935
Pärnumaa — Karksi
Sarv, Mari (Marie)
H II 14, 407/9 (10)
29%
1889
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
ERA II 253, 430 (6)
29%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
E 43592 (17)
29%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
E 28097/8 (17)
28%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 73959 (12)
28%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 107, 405 (11)
28%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
H II 22, 318/9 (12)
28%
1888
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
E 41147/8 (13)
28%
1901
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
H II 67, 45 (1802)
28%
1893
Järvamaa — Koeru
Schultz (Schults), Hans (Anton)
E, StK 40, 160 (8)
28%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 73925/6 (63)
28%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Matiisen, Helmi
ERA II 253, 127 (16)
27%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Pärn, Paul
H II 17, 265 (15)
27%
1889
Läänemaa — Vigala
Getreu, Jüri
ERA II 254, 45 (3)
27%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
H II 21, 703 (3)
27%
1889
Pärnumaa — Tori
Juurikas, A.
H II 10, 453/4 (219)
27%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
E 13768 (4)
27%
1894
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
E 8945/6 (39)
27%
1893
Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
E 8° IX 90 (320)
27%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
ERA II 32, 154/5 (13)
27%
1930
Võrumaa — Räpina
Mathiesen, Ilse
ERA II 214, 275 (88)
26%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
E 16860/1 (8)
26%
1895
välismaa; Virumaa — Vaivara
Roosipuu, D. F.
H III 17, 74 (5a)
26%
1894
Virumaa — Viru-Jaagupi
Truuv, V.
EKLA, f. 96, m. 4: 13, l. 4p-5 (3)
26%
0
None
Org, Peeter
H III 19, 302 (27)
26%
1894
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 36, 216 (2)
26%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 165/6 (7)
26%
1939
Järvamaa — Ambla
Kull, Alma
E, StK 8, 6 (1)
25%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
H II 54, 548/9 (23)
25%
1896
Läänemaa — Vigala
Laipmann, Hans (Laikmaa, Ants)
ERA II 253, 86 (39)
25%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Abel, Adeele
ERA II 253, 124 (5)
25%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Pärn, Paul
ERA II 183, 435 (4)
25%
1938
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
E 72984 (62)
24%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Kreideberg, Helmi
E 81105 (2)
24%
1932
None
Glass (Astmäe), Erika
ERA II 203, 622/4 (30)
23%
1938
Võrumaa — Räpina
Lepson, Daniel
ERA II 24, 231 (43)
23%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS I 38, 93 (69)
23%
1904
Viljandimaa — Viljandi
Kolk, Elise
EKmS 4° 5, 402 (20)
23%
1888
Saaremaa — Karja
Mägi, Villem
ERA II 76, 617/8 (11)
23%
1934
Harjumaa — Jõelähtme
Vain, Aurelie
ERA II 38, 537/8 (38)
23%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 203, 220 (20)
22%
1938
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
EKmS 4° 2, 764 (63)
22%
0
Pärnumaa — Vändra
Seimann, Jaan
H II 1, 640 (835)
22%
1888
Virumaa — Lüganuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 95, 380/1 (2)
22%
1935
Pärnumaa — Saarde
Busch, Sigrid
E XI 9 (20)
22%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
EÜS X 1450 (41)
22%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
H I 4, 171 (35)
22%
1876
Harjumaa — Risti
Treumann, Gustav Johannes
EÜS VII 239 (18)
21%
0
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
ERA II 78, 223 (39)
21%
1934
Tartumaa — Puhja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VII 499 (302)
21%
1896
Läänemaa — Hanila
Sõster, Johannes
E XV 22 (144)
21%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
H II 47, 176 (7)
21%
1894
Läänemaa — Vigala
Getreu, Jüri
H II 36, 290/1 (470)
21%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
JR 03636
20%
1936
Länsi-Inkeri — Narvusi
Enäjärvi-Haavio, Elsa
E 18597
20%
1895
Harjumaa — Tallinn
Salme, J.
H II 66, 57 (27)
19%
1898
Saaremaa — Kärla
Kerg, Johannes
E 8° XIV 13 (50)
19%
1933
Tartumaa — Tartu-Maarja
Eisen, Matthias Johann
ERA II 189, 385 (47)
19%
1938
Läänemaa — Pühalepa
Ennist, Enda
H II 66, 171/2 (73)
19%
1898
Saaremaa — Mustjala
Kann, Nikolai; Niemi, Aukusti Robert
JR 35823
19%
1936
Etelä-Karjala — Tytärsaari
Laiho, Lauri
E 73987 (7)
18%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Udam, Viktor
ERA II 214, 634/5 (5)
18%
1939
Pärnumaa — Karksi
Kuut, Vilma
ERA II 123, 282/3 (34)
18%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
JR 34835
18%
1936
Etelä-Karjala — Tytärsaari
Laiho, Aili
ERA II 177, 159/60 (19)
17%
1937
Virumaa — Jõhvi
Mets, Endel
Leoke 5, 149/50 (14)
17%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Leoke, Hans
ERA II 85, 111 (7)
17%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
EÜS IV 219/20 (297)
16%
0
Võrumaa — Hargla
Kalkun (Kaljuvee), Julius Osvald Jean
E 73811 (4)
16%
1927
Virumaa — Väike-Maarja
Klaas, Elise
ERA II 249, 416/7 (7)
16%
1939
Tartumaa — Torma
Randma, Helmut
EKmS 4° 2, 833 (167)
16%
0
Pärnumaa — Vändra
Seimann, Jaan
H I 2, 283 (7)
15%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raukas, Joosep
EÜS X 1533/5 (78)
15%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E, StK 9, 42 (19)
15%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 266, 110 (222)
15%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
JR 68429
14%
1900
Länsi-Inkeri — Narvusi
Ruotsalainen, J. Fr.
ERA II 277, 178/9 (11)
14%
1940
Saaremaa — Kaarma; Saaremaa — Kuressaare l.
Jõgi, Olev
E, StK 37, 60/1 (4)
14%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
ARS 2, 335 (102)
14%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 183, 403/4 (1)
13%
1938
Virumaa — Simuna
Laanes, Felix
H III 23, 320 (30)
13%
1895
Harjumaa — Harju-Jaani
Tannenthal, Jakob
ERA II 86, 103 (78)
13%
1934
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Einberg, Rudolf
H II 44, 507/8 (2)
11%
1891
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
ERA II 7, 359 (13)
11%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 34, 133 (152)
11%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Valk, Jakob
ERA II 174, 454/5 (6)
11%
0
Setumaa
Ilvik, Feodor
E 85281/2 (5)
10%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
H I 7, 36 (16)
10%
1894
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
H II 7, 692 (10)
10%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
EÜS IX 912 (120)
10%
1912
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 85275 (16)
10%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 85972/3 (6)
10%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel