H II 33, 38/9 (20)
41%
1826
Pärnumaa — Pärnu
Jaanson, Juhan (koguja pojapoeg); Jaanson, Jaan (Juhan)
H II 20, 164/5 (32)
39%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Tärn, A.
H II 26, 831/2 (6)
38%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Böhr, J.
EKmS 8° 1, 405/6 (16)
37%
1875
Pärnumaa — Tõstamaa
Anspahl, J.
E 54328 (36)
36%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
E 78298/300 (8)
35%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
Leoke 5, 99/100 (5)
35%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Leoke, Hans
H II 26, 825/6 (1)
34%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kraut, Martin
EÜS IV 1672/3 (174)
33%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
H II 46, 206
33%
1893
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H III 7, 150/1 (26)
32%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karus, Jaan
H II 26, 634/5 (11)
31%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mägi, Ottu
E 57387/8
29%
1926
Harjumaa — Tallinn
Sengbusch, M.
H II 49, 560/2 (2)
29%
1894
Viljandimaa — Suure-Jaani
Raid, Hermann
ERM 146, 99/101 (35)
29%
1920
Viljandimaa — Suure-Jaani
Tomp, Karl
EKmS 8° 1, 423/4 (6)
28%
1874
Pärnumaa — Audru
Tarkpea, Karl
H II 26, 665/6 (1)
28%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Siimer, Jaak
EKmS 8° 2, 530/1 (2)
27%
1875
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruhs (Ruus), Jaan
H II 26, 138 (6)
26%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Jüri
H, Peet 380/1 (390)
26%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
H I 5, 423 (1)
26%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Suurkask, Anton
H II 19, 852 (4)
26%
1889
Pärnumaa — Audru
Jagor, Paula
EÜS XII 575/9 (116)
25%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
H II 26, 453/4 (20)
24%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri; Köstner, Tõnis; Stiem, Aadu
Veske 4, 344/5 (65)
24%
0
Pärnumaa
koguja teadmata
H I 4, 643 (2)
24%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
E 18597
23%
1895
Harjumaa — Tallinn
Salme, J.
ERA II 41, 463/7 (3)
23%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kanter, Elga
H, R 6, 656/8 (3)
23%
1874
Pärnumaa — Audru
Peet, Ado
ERA II 210, 244/5 (7)
22%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
E 57196/8
22%
1926
Viljandimaa — Põltsamaa
Jakobson, H.
ERA I 6, 423/4 (2)
22%
1939
Pärnumaa — Tori
Miilaste, Virve
E 63068 (15)
22%
1928
Viljandimaa — Viljandi l.
Kõrtsmik, Valeria
H II 26, 597/8 (3a)
22%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mikkor, Henr.
EÜS VII 722 (114)
22%
1910
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Palamuse
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H II 66, 112/3 (8)
22%
1898
Saaremaa — Pöide
Kann, Nikolai; Niemi, Aukusti Robert
E 77220 (1)
21%
1931
Viljandimaa — Pilistvere
Palmeos, Paula
EKS 1, 24
21%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
E, StK 30, 6/8 (5)
21%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
H II 54, 795/6 (4)
21%
1895
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
H, Peet 371/2 (374)
21%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
E 82820/2
21%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Toom, Marta
H II 26, 259 (7)
21%
1888
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mein, Juhan
E 85272/4 (14)
21%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 82555 (1)
20%
1933
Viljandimaa — Suure-Jaani
Krikmann, M.
E 85970/2 (5)
20%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
H II 20, 173 (7)
20%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Hansschmidt, J.
E 13935/6 (42)
20%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
H III 5, 307/8 (3)
20%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Saat, Hans
E 85278/80 (3)
20%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
EKmS 4° 3, 601 (2)
20%
0
Viljandimaa — Viljandi l.
koguja teadmata
EKmS 4° 4, 465/6 (25)
20%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
H II 21, 153/4 (7)
20%
1889
Pärnumaa — Tori
Ostrov, Mihkel (Tori)
EÜS II 927/9 (86)
20%
1905
Läänemaa — Reigi
Lauri, Gustav
E 56788/90
19%
1926
Viljandimaa — Paistu
Kruusmann, J.
H, R 6, 683/4 (20)
19%
1875
Läänemaa — Mihkli
Sakson, Kaarli (Karl)
E 28160/1 (31)
19%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 23876/7
19%
1896
Pärnumaa — Saarde
Ramberg, Peeter
ERA II 123, 194/5 (243)
19%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
H IV 3, 492/3 (2)
19%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
H II 6, 466/7 (110)
19%
1890
Saaremaa — Muhu
Seen, Gustav
E 85430 (3)
19%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Seeman, J.
H II 6, 340/2 (13)
19%
1890
Saaremaa — Muhu
Seen, Gustav
ERA I 5, 777/8 (2)
18%
1937
Harjumaa — Tallinn; Saaremaa — Pöide
Kampf (a.-st 1936 Kamp), August
E 664/5 (1)
18%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
ERA II 72, 39/41 (5)
18%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 177, 366/7 (13)
18%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 188, 288/9 (114)
18%
1938
Läänemaa — Käina
Ennist, Enda
H II 19, 169/71 (55)
18%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
H II 53, 342/3 (1)
18%
1895
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ant, J.
ERA II 208, 76/7 (6)
18%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 177, 353/5 (2)
18%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 211, 648/9 (3)
18%
1939
Pärnumaa — Tori
Univer, Laine
H II 19, 377/8 (5)
18%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Hendrik
ERA I 6, 407 (57)
17%
1939
Pärnumaa — Saarde
Raudoja, Amilde
ERA II 146, 144/5 (23)
17%
0
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
E 85063/4 (7)
17%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kikas, Oleg
E 84428/9
17%
1933
Pärnumaa — Karksi
Puidet, Helene
EKmS 4° 2, 502/3 (6)
17%
1879
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
H I 4, 61 (3)
17%
1877
Saaremaa; Harjumaa — Jõelähtme
Matson, Frido
H, Peet 399/401 (415)
17%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
H, R 4, 224/5 (10)
17%
1865
Võrumaa — Põlva
Hurt, Jakob
H II 30, 246/7 (3)
16%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Tobber, A.
EKS 8, 3/5 (3)
16%
1872
Saaremaa — Mustjala
Doll, August Jakob
E, StK 24, 65/6 (10)
16%
1924
Läänemaa — Käina
Kõrv, August Voldemar
ERA II 211, 731/2 (2)
16%
1939
Pärnumaa — Tori
Tilk, Elli
H IV 3, 749/50 (13)
16%
1890
Tartumaa — Kursi
Tiidur, Aadu (Tidor, Ado)
ERA II 158, 41/2 (1)
16%
1937
Saaremaa — Anseküla
Ahurand, Aino
H III 25, 765/5 (13)
16%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
H, R 1, 194/5 (5)
16%
0
Pärnumaa — Audru
Kõrts, Mihkel
H III 7, 217/8 (2)
16%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
E, StK 30, 17/9 (10)
16%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
EÜS X 2329/30 (166)
16%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 64002/3 (1)
16%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
E 30850/1 (5)
16%
1897
Pärnumaa — Saarde
Saul, M.
E, StK 3, 86 (1)
16%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
ERA II 24, 503/4 (1)
16%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 59, 84/5 (1)
16%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 294, 106/8 (3)
16%
1941
None
Õunpuu, Tiina
E 51879/80 (1)
16%
1921
Tartumaa — Kursi
Tohvelmann, H.
H II 66, 337/9 (259)
16%
1898
Saaremaa — Kihelkonna
Kann, Nikolai; Niemi, Aukusti Robert
H I 2, 86/7 (9)
16%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans
E 17577/8 (3)
15%
1895
Valgamaa; Viljandimaa — Paistu
Lensin, Hans
H II 41, 325/7 (5)
15%
1891
Saaremaa — Kärla
Loiken, Karl
H II 21, 661/5 (1)
15%
1889
Pärnumaa — Tori
Juurikas, Tõnis
ERA II 214, 118/20 (9)
15%
1939
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Karu, Armilde Marianne
H III 15, 535 (11)
15%
1883
Viljandimaa — Põltsamaa
koguja teadmata
ERA II 17, 74/5 (37)
15%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 266, 110/11 (223)
15%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
EÜS IV 1725/6 (230)
15%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
E, StK 30, 14/6 (9)
15%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 130, 135 (1)
15%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKmS 4° 2, 306/7 (13)
15%
0
Pärnumaa — Audru
koguja teadmata; Grenzstein, Ado
Leoke 1, 237/8 (b)
15%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
ERA II 254, 47/9 (6)
15%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
H II 18, 838 (9)
15%
1890
Saaremaa — Kärla
Jank, Tõnis
ERA II 254, 256/7 (3)
15%
1939
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
ERA II 36, 571/3 (8)
15%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 74, 877/878 (2)
15%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
E 71222 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Jürgens, B.
H III 21, 35/6 (2)
15%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
H II 24, 691/2 (6)
15%
1889
Pärnumaa — Häädemeeste
Aru, J.; Sitska, J.
H II 41, 395/6 (15)
15%
1891
Saaremaa — Kaarma
Peeters (Peters), Friidu (Friedrich)
ERA II 298, 600/1 (1)
15%
0
None
None
ERA II 8, 493/6
15%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
H I 4, 310/1 (2)
15%
0
Saaremaa — Karja
Allas, Carl (Karl); Kallas, Eduard Friedrich
ERA II 6, 123 (1)
15%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 18, 57/9 (1)
14%
1929
Saaremaa — Pöide
Põldmäe, Rudolf
E 42912/3
14%
1902
Saaremaa — Muhu; Saaremaa — Pöide
Pallas, Mihkel
ERA II 38, 541/2 (42)
14%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 214, 327/8 (5)
14%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
ERA II 291, 94 (2)
14%
1940
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
EÜS IV 1412/3 (127)
14%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
E A 983/4 (14)
14%
1893
Järvamaa — Ambla
Karelson, J.
ERA II 170, 479/80 (16)
14%
1937
Läänemaa — Varbla; Pärnumaa — Tõstamaa
Prisk, Evald
H, Jõgever 2, 109/10 (699 (1))
14%
1882
Pärnumaa — Tori
Kiisk, Mihkel
E 32249/50 (16)
14%
1897
Läänemaa — Hanila
Reimann, Aadu (Aado)
E, StK 30, 9/10 (7)
14%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 229, 626/7 (5)
14%
1939
Läänemaa — Emmaste
Lauri, Hilja
ERA II 147, 581 (1)
14%
1937
Läänemaa — Emmaste
Kiibus, Haivy
EKLA, f. 199, m. 5: 1, l. 140-142
14%
1923
Saaremaa — Mustjala
Ottenson-Kleis, Helmi
ERA II 276, 9/10 (1)
14%
0
Saaremaa — Karja
Unger, Karl
H IV 4, 120/1 (2)
14%
1893
Saaremaa
Allas, Carl (Karl); Klauren, Mihkel
EKmS 4° 2, 597/8 (30)
14%
1868
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Jüri
EÜS VI 555/6 (152)
14%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
ERA II 191, 508/9 (181)
14%
1938
Saaremaa — Muhu
Viidalepp, Marta
ERA II 201, 474/6 (16)
14%
1938
Saaremaa — Kaarma
Toomessalu, Aadu
ERA II 60, 571 (20)
14%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
H III 22, 404/5
14%
1894
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ilves, M.
EKmS 4° 2, 228/9 (10)
14%
0
Saaremaa
koguja teadmata
Leoke 1, 235/7 (a)
14%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
H II 6, 116/8 (154)
13%
1890
Läänemaa — Pühalepa
Saul, Peeter (Peter); Seen, Gustav
H II 21, 468/9 (3)
13%
1882
Pärnumaa — Tori
Kiisk, Mihkel
H II 35, 582/4 (360)
13%
1892
Saaremaa — Pöide
Ilves, Jakob; Keerig, Johann (Johan)
EKmS 4° 4, 644 (28)
13%
1869
Pärnumaa — Vändra
Eglon, J.
EKmS 4° 3, 438 (39)
13%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Pausk, Jaan
EÜS III 23 (47)
13%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
H I 4, 294
13%
0
Saaremaa — Kaarma
koguja teadmata
ERA II 276, 215/17 (33b)
13%
1940
None
Lepp, Kaljo
ERA II 7, 250/1 (3)
13%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS IX 863/4 (32)
13%
1912
Harjumaa — Harju-Jaani; Saaremaa — Püha
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
TEM X, 7/8
13%
0
Läänemaa — Pühalepa
koguja teadmata
E 52635
13%
1921
Saaremaa — Kaarma; Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eisen, Matthias Johann
ERA II 95, 448/50 (21)
13%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Allikivi, Salme
AES, MT 266, 7/9
13%
1939
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Volt, A.
AES, MT 3, 23
13%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 17, 168/9 (118)
13%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 519/20 (31)
13%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
H, Mapp 51/2 (1)
13%
0
Virumaa — Väike-Maarja
Johans
EKmS 4° 4, 746 (11)
13%
0
Pärnumaa — Vändra
koguja teadmata
H II 35, 259/61 (156)
13%
1892
Saaremaa — Pöide
Ilves, Jakob; Keerig, Johann (Johan)
E 19892 (1)
13%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reitvelt, J.
ERA II 24, 473/4 (1)
13%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 10, 323/4 (14)
13%
1921
Saaremaa — Jaani
Jõgever, Veera
E 8936/7 (20)
13%
1893
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 122, 32 (10)
13%
1935
Järvamaa — Türi; Järvamaa — Paide l.
Neumann, H.
EÜS III 601/2 (63)
13%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
EÜS IV 1361/2 (81)
13%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
H, Mapp 132
13%
1891
Saaremaa — Anseküla
Magus (Maggus), Jüri
H III 9, 200/1 (2)
13%
1888
Tartumaa — Laiuse
Sepp, Mari
ERA II 116, 289/91 (2)
13%
1936
Saaremaa — Püha; Saaremaa — Valjala
Kuusk, Arnold
EÜS X 2180 (9)
12%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 18, 578 (9)
12%
1889
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
ERA II 254, 83/4 (3)
12%
1939
Läänemaa — Käina
Ennist, Enda
ERA II 139, 37/9 (24)
12%
1936
Läänemaa — Hanila; Saaremaa — Muhu
Uusküla, Linda
ERA II 298, 597/8 (1)
12%
0
None
None
ERA II 82, 578 (2)
12%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
ERA II 94, 307/8 (115)
12%
1935
Saaremaa — Valjala
Vilsaar, August
ERA II 85, 485/8 (2)
12%
1931
Tartumaa — Tartu
Pillenberg, Salme
ERA II 206, 43/5 (1)
12%
1939
Saaremaa — Karja
Grepp, Oskar
E, StK 30, 10/4 (8)
12%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 253, 115/6 (13)
12%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
H II 18, 608/9 (3)
12%
1889
Saaremaa — Kaarma
Kappel, Johan (Johann)
ERA II 187, 264/5 (60)
12%
1938
Saaremaa — Karja
Lepp, Kaljo
H II 66, 27/8 (3)
12%
1898
Saaremaa — Karja
Kuldsep, Gustav
EÜS XI 349 (12)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Vitsut, G.
E, StK 30, 3/5 (3)
12%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
H III 12, 446/8 (3)
12%
1891
Järvamaa — Anna
Preisberg, Konrad Engelbrecht
EÜS IV 1365/6 (87)
12%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
EÜS I 879/80 (19)
12%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
ERA II 164, 317/8 (22)
12%
1937
Saaremaa — Kihelkonna
Köögardal, Linda
ERA II 40, 58
12%
1922
Viljandimaa — Viljandi
Laretei, J.
ERA II 139, 27/9 (12)
12%
1936
Läänemaa — Hanila; Saaremaa — Muhu
Uusküla, Linda
ERA II 210, 590/2 (14)
12%
1939
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Madissoo, Leili
EÜS X 2187/8 (21)
12%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 95, 467/8 (1)
12%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Kohv, Lydia
H II 29, 193/5 (3)
12%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Sander, Tõnu
ERA II 14, 171/5 (6)
12%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 1855/6 (18)
12%
1913
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 19, 703 (61)
12%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Weltmann, Jakob
ERA II 60, 557/8 (4)
11%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
ERA II 123, 170/1 (211)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
EÜS XI 432 (15)
11%
1914
välismaa; Viljandimaa — Pilistvere
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
ERA II 276, 549/50 (124)
11%
1940
None
Kruusmägi, Voldemar
ERA II 158, 396/7 (11)
11%
1937
Saaremaa — Mustjala
Ahurand, Aino
ERA II 7, 365/6 (21)
11%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H, R 3, 502/4 (7)
11%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Sander, Tõnu
H II 18, 472 (3)
11%
1889
Saaremaa — Karja
Mägi, Villem
ERA II 260, 412/4 (11)
11%
1939
Saaremaa — Mustjala
Lepp, Kaljo
H II 54, 163/5 (29)
11%
1895
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
ERA II 12, 206/7 (114)
11%
1928
Virumaa — Simuna; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 41, 147/9 (6)
11%
1931
Järvamaa — Türi
Ploompuu, Linda
E 59887/8
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS V 1430 (44)
11%
0
None
Ruut, Karl
E, StK 35, 3/5 (2)
11%
1926
Saaremaa — Karja
Ränk, Gustav
EKmS 4° 2, 95/6 (7)
11%
0
Saaremaa — Kärla
Rattur, Villem
EKmS 4° 2, 377/80 (91)
11%
0
Pärnumaa — Audru
koguja teadmata; Grenzstein, Ado
EÜS V 665/6 (102)
11%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
E 78657 (2)
11%
1932
Tartumaa — Kursi
Sikk, Felix
EÜS X 268 (59)
11%
1914
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
EKS 44, 2/3
11%
1907
Saaremaa — Jämaja
Usin, Hindrik
H II 13, 238/9 (11)
11%
1889
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
EKmS 4° 2, 753 (33)
11%
0
Pärnumaa — Vändra
Seimann, Jaan
E 40223/4 (6)
11%
1900
Tartumaa — Palamuse
Laurson, H.
ERA II 34, 69 (1)
11%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Loorits, Oskar
ERA II 277, 74/6 (2)
11%
1940
Saaremaa — Kaarma
Jõgi, Olev
H I 4, 437/8 (2)
11%
0
Saaremaa — Karja
Allas, Carl (Karl)
ERA II 195, 497/8 (12)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 24, 96/7 (5)
11%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 14, 34/5 (8)
11%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 241/2 (2)
11%
1930
Järvamaa — Paide
Neuman, Helene
ERA II 95, 670/1 (5)
11%
1935
Pärnumaa — Saarde
Koik, Hilda
EÜS VI 474/6 (64)
11%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
H III 7, 560 (9)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Karl
ERA II 185, 120 (80)
10%
0
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
H, R 4, 186 (1)
10%
0
Järvamaa — Koeru
Erme, Johannes Eduard
ERA II 7, 561 (4)
10%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
H III 4, 650/1 (7)
10%
1888
Läänemaa
Liewoh, Jaan
E, StK 40, 102 (143)
10%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 420/2 (65)
10%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
E A 941/2 (5)
10%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
ERA II 5, 433/5
10%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 9, 365/6 (1)
10%
1928
Saaremaa — Muhu; Saaremaa — Pöide
Kaljo, Theodor
ERA II 172, 139/40 (6)
10%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 183, 502/3 (67)
10%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 125, 475/7 (81)
10%
1936
Virumaa — Vaivara; Pärnumaa — Häädemeeste
Kraavik, Ludmilla
EKmS 8° 2, 674/5 (10)
10%
1879
Tartumaa — Laiuse
Kolluk, Mihkel
H II 50, 740/1 (12)
10%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
E 59298/9 (17)
10%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
H III 15, 629 (9)
10%
1876
Tartumaa — Tartu-Maarja
Uus, Mart
H, R 7, 28 (13)
10%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
H III 28, 367/8 (1)
10%
1896
Viljandimaa — Suure-Jaani
Käär, M.
ERA II 124, 486/8 (17)
10%
1936
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
H, R 4, 186
10%
0
Järvamaa — Koeru
Erme, Johannes Eduard
ERA II 289, 497/8 (12)
10%
1940
None
Vinkel, Aarne
ERA II 202, 424/5 (40)
10%
1938
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
H III 19, 294/5 (21)
10%
1894
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
E 76522 (4)
10%
1931
Virumaa — Haljala; Virumaa — Iisaku
Uustalu, Leida
ERA II 72, 55 (9)
10%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
ERA II 35, 18/9 (3)
10%
1931
Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 40, 56
10%
1922
Viljandimaa — Paistu
Laretei, J.
ERA II 254, 237/8 (3)
10%
1939
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
ERA II 306, 257/9 (21)
10%
1943
None
None
EÜS IV 712/3 (1610c)
10%
0
Harjumaa — Rapla
Aaron, J.
H II 16, 647/8 (14)
10%
1889
Harjumaa — Keila
Melles, Hans
E 18960/1
10%
0
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reijal, Fr.
ERA II 24, 313 (31)
10%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 27, 226 (10)
10%
1888
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 66804/5 (11)
10%
1930
Virumaa — Väike-Maarja
Tombach, Vera
ERA II 13, 190 (9)
10%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 211, 613/5 (4)
10%
1939
Pärnumaa — Tori
Kask, Hilja
ERA II 251, 306/7 (20)
10%
1938
Läänemaa — Mihkli
Eenveer, Vello
EÜS IV 1326 (43)
10%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
H II 41, 924/5 (14)
10%
1888
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik (Lussik), Hendrik (Hindrik)
H II 41, 764 (8)
10%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Öövel, J.
ERA II 17, 124/5 (67)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 33, 90/1 (61)
10%
1845
Läänemaa — Karuse
Jaanson, Juhan (koguja pojapoeg); Jaanson, Jaan (Juhan)
ERA II 123, 495/6 (17)
10%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 31, 43 (2)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Järlov, Endel
H II 65, 735/6 (5)
10%
1898
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan