ERA II 82, 556 (6)
71%
1934
Saaremaa — Mustjala
Loodus, A.
ERA II 131, 91 (103)
71%
1936
Virumaa — Viru-Jaagupi
Böckler, Leida
ERA II 204, 632 (11)
70%
1934
Setumaa
Lillik, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 7, 556 (2)
69%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 73916 (1)
69%
1925
None
Sillart, A.
ERA II 70, 351/2 (3)
69%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Kala, Eduard
ERA II 70, 367 (2)
69%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Tori, Elmar
ERA II 82, 553 (3)
69%
1934
Saaremaa — Mustjala
Käsper, A.
ERA II 82, 558 (7)
69%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 204, 565 (3)
69%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 607 (4)
69%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 609 (5)
69%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 623 (5)
69%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 639 (6)
69%
1934
Setumaa
Kalda, Aleksei, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 333 (3)
68%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rostar, V.
ERA II 204, 571 (3)
67%
1934
Setumaa
Jürisaar, Jevdokia, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 345 (4)
67%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Abner, E.
ERA II 5, 467
66%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 31, 101 (1)
66%
1930
Tartumaa — Tartu
Puust, Liidia
ERA II 60, 567 (15)
66%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
ERA II 70, 393 (5)
66%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa, Aleksander
ERA II 82, 562 (7)
66%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sigibert, Susanna
ERA II 291, 379 (2)
66%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Pross, Johannes
ERA II 201, 204 (73)
66%
1938
Saaremaa — Karja
Lepp, Kaljo
ERA II 204, 619 (3)
65%
1934
Setumaa
Kallo, Nikolai, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 6, 283/4 (29)
65%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 570 (3)
64%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 8, 490
64%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 70, 232 (1)
63%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
ERA II 70, 403 (1)
63%
1934
Virumaa — Rakvere
Nõmtak, Hildegard
ERA II 70, 239 (13)
63%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Karjus, Eliise
ERA II 82, 568 (7)
63%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 70, 341 (1)
62%
1934
Virumaa — Kadrina
Kalle, Andres
ERA II 31, 53 (1)
61%
1930
Tartumaa — Tartu
Kippik, Leida
ERA II 204, 602 (8)
61%
1934
Setumaa
Kikkas, Ekaterina, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 31, 153 (1)
60%
1930
Tartumaa — Tartu
Talv, B.
ARS 2, 265 (32)
60%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 82, 9 (5)
59%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
ERA II 70, 389 (6)
58%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Truubok, Meeri
ERA II 204, 557 (4)
58%
1934
Setumaa
Kaivo, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 591 (4)
57%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 70, 426 (19)
57%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Männik, Linda
ERA II 70, 335 (3)
55%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Überbach, Hans
ERA II 204, 633 (7)
55%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 82, 563 (3)
55%
1934
Saaremaa — Mustjala
Kaiste, Vladimir
ERA II 70, 405 (2)
53%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Kriisental, Meta
ERA II 204, 585 (1)
53%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 331 (3)
52%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Avikson, Arnold
ERA II 70, 466 (24)
52%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Jõesaar, Ellen
ERA II 204, 603 (5)
52%
1934
Setumaa
Palomägi, Aleksander, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 13, 595/6 (2)
50%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 204, 595 (5)
49%
1934
Setumaa
Võsu, Peeter, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 204, 561 (5)
48%
1934
Setumaa
Õuna, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 7, 562 (4)
48%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 179, 595 (34)
47%
1937
Tartumaa — Kursi; Tartumaa — Tartu
Viidalepp, Marta
ERA II 7, 577 (2)
47%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
E 73812 (5)
47%
1927
Virumaa — Väike-Maarja
Klaas, Elise
ERA II 9, 102/3 (13)
46%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
E 66009 (10)
46%
1930
Virumaa — Tapa l.
Aavik (Kleemann), Aleksandra
ERA II 208, 78 (1)
44%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 31, 83 (2)
44%
1930
Tartumaa — Tartu
Nurk, Helgi
JR 28049
44%
1914
Varsinais-Suomi — Salo
Koskenpää, Martta
ERA II 39, 422 (21)
44%
1931
Viljandimaa — Viljandi
Tampere, Herbert
ERA II 82, 17/8 (4)
44%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
E 74017 (13)
43%
1927
Harjumaa — Harju-Madise; Virumaa — Narva l.
Klein, Paul
ERA II 14, 87 (17)
43%
1929
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 53758
43%
1923
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
ERA II 172, 203 (10)
42%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Peetov, A.
ERA II 204, 613 (4)
42%
1934
Setumaa
Kadastik, Mihail, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 74001 (3)
42%
0
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Harju-Madise
Schvan, Alfred
ERA II 31, 127 (1)
42%
1930
Tartumaa — Tartu
Kletenberg, Antonina
E 74017 (1-2)
41%
1927
Harjumaa — Harju-Madise; Virumaa — Narva l.
Klein, Paul
E 73991 (1)
41%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 204, 617 (4a)
41%
1934
Setumaa
Haabla, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 42, 29 (3)
41%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
ERA II 70, 281 (3)
40%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa
ERA II 5, 450
40%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 70, 377 (1)
40%
1934
Virumaa — Kadrina
Rink, Evald
ERA II 6, 343 (3)
40%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 346 (4)
40%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 475 (44)
40%
1934
Virumaa — Haljala
Traks, M.
ERA II 5, 469/70
40%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E, StK 14, 205 (2)
39%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 69, 419/20 (2)
39%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Vaino, Johannes
E 73908 (3)
39%
1925
None
Uustalu, Hilda
E 73910 (2)
39%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
EÜS VII 583 (6)
39%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
E 57200
39%
1926
Viljandimaa — Viljandi l.
Jakobson, H.
ERA II 172, 159/60 (3)
39%
1939
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 31, 183/4 (3)
38%
1930
Tartumaa — Tartu
Laats, Robert
ERA II 172, 223 (2)
38%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Laos, Elfriide
ERA II 172, 231/2 (2)
38%
0
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
JR 72033
38%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
E 63990/1 (9)
38%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Wedler, W.
E, StK 37, 51 (1)
38%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
ERA II 31, 217 (1)
37%
1930
Tartumaa — Tartu
Tawet, J.
ERA II 177, 70 (118)
37%
1937
Virumaa — Jõhvi
Mets, Endel
ERA II 5, 481
37%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E, StK 35, 10 (8)
37%
1926
Saaremaa — Karja
Ränk, Gustav
ERA II 5, 446
37%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 13, 593 (12)
37%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 408 (7)
37%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Peedar, Adeline
ERA II 266, 240/1 (10)
37%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 5, 448
37%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 31, 95 (1)
36%
1930
Tartumaa — Tartu
Posti, Helga
E 70593 (45)
36%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
E 73986 (4)
36%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Udam, Viktor
E 63991/2 (2)
36%
1928
Tartumaa — Kursi
Wedler, W.
ERA II 207, 659 (27)
36%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 31, 89 (1)
36%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmpuu, Amanda
ERA II 6, 199 (20)
36%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 183, 501 (60)
36%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 70, 469 (5)
36%
1934
Virumaa — Haljala
Vebermann, Ilse
E 56291/2 (5)
35%
1925
Pärnumaa — Vändra
Schmidt, Hans
ERA II 70, 359 (3)
35%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Lill, Gottfried
E 64007/8 (3)
35%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 7, 571 (1)
35%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERÄ II 172, 185 (1)
35%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Edgar
ERA II 70, 244 (8)
35%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Adler, A.
E 61440/1 (4)
34%
1927
Virumaa — Narva l.
Kasikov, Maria
ERA II 82, 572 (6)
34%
1934
Saaremaa — Mustjala
Piht, Hildegard
ERA II 172, 197 (2)
34%
0
Järvamaa — Ambla
Ader, Verner
ERA II 82, 565 (4)
34%
1934
Saaremaa — Mustjala
Nukk, Taaniel
E 73919 (2)
34%
1925
None
Gering, Leida
ERA II 132, 169 (1)
34%
1936
Tartumaa — Torma
Haav, August
ERA II 82, 26 (6)
34%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
ERA II 82, 582 (6)
34%
1934
Saaremaa — Mustjala
Väärt, Alla
ERA II 82, 576 (7)
34%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
E 59417
34%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
E 63982 (5)
34%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 5, 453
34%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 34, 302 (1)
33%
1928
Läänemaa — Reigi
Loorits, Oskar
ERA II 7, 570/1 (1)
33%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 31, 231 (1)
33%
1930
Tartumaa — Tartu
Valdman, Linda
JR 43729
33%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
E 44305
33%
1903
Virumaa — Viru-Nigula
Jürjev (Kallus), Gustav Johann
E 73928 (4)
33%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 172, 140 (11)
33%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 7, 364 (20)
32%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 250, 617/8 (2)
32%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
JR 11967
32%
1933
Varsinais-Suomi — Perniö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 172, 141 (6)
32%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Erna
ERA II 172, 221/2 (2)
32%
0
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 306, 141/2 (66)
32%
1943
None
None
ERA II 83, 476 (58)
32%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Leemets, Ellen
SKVR XIV 1841.
32%
1916
Uusimaa — Sammatti
Teräskivi, Einar
JR 55077
32%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
E 20730
32%
1895
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 172, 171 (10)
32%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
E 57623
32%
1926
Virumaa — Kadrina
Noor, Selma
JR 13683
32%
1939
Varsinais-Suomi — Perniö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
E 57000 (37)
32%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 250, 639 (30)
32%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 251, 27/8 (16)
31%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
ERA II 70, 435 (4)
31%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Paju, Leida
JR 41156
31%
1913
Varsinais-Suomi — Sauvo
Mannerhovi, N. V.
SKVR XIV 1837.
31%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
ERA II 79, 340 (2)
31%
1934
Läänemaa — Mihkli
Piile, Mari
ERA II 14, 271/3 (9)
31%
1929
None
None
JR 55045
31%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
E 54700 (1)
31%
1924
Tartumaa — Torma
Sööt, Bernhard
E 73996 (1)
31%
1924
Harjumaa — Risti
Ehrlich, Ed.
ERA II 6, 228/9 (34)
31%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 183, 618 (3)
31%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
ERA II 266, 241 (11)
31%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 299, 385 (106)
31%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 64006 (1)
31%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 31, 37 (1)
31%
1930
Tartumaa — Tartu
Jantson, Agnes
ERA II 36, 574 (11)
30%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 161 (3)
30%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Meeta
ERA II 31, 19/20 (3)
30%
1930
Tartumaa — Tartu
Armulik, Valter
JR 43657
30%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
E 59923
30%
1927
Pärnumaa — Tori
Johannson, H.
ERA II 69, 183 (10)
30%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson, M.
ERA I 2, 336/7 (2)
30%
1928
Virumaa — Haljala
Viltrop, J.
ERA II 82, 540 (5)
30%
1934
Tartumaa — Kambja
Tagepera, Õie
ERA II 6, 592 (20)
30%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 55030
30%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
ERA II 183, 500 (58)
30%
1938
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 7, 222 (5)
30%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 38 (6)
30%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 172, 145 (2)
30%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Elts, Magda
ERA II 172, 199 (1)
30%
0
Järvamaa — Ambla
Elts, Magda
JR 71259
29%
1910
Varsinais-Suomi — Mynämäki
Saarimaa, Eemil
ERA II 70, 365 (2)
29%
1934
Virumaa — Rakvere
Ploom, Julius
ERA II 31, 69 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Lepp, Linda
ERA II 166, 67/8 (76)
29%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 31, 21 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Aumann, Lehte
ERA II 31, 35 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Ind, Linda
ERA II 31, 45 (2)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Kerge, E.
JR 43948
29%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 24, 400/1 (13)
29%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 81 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Namm, Linda
ERA II 24, 302/3 (5)
29%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 21381
29%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
ERA II 31, 173/4 (2)
29%
1930
Tartumaa — Nõo
Jõgar, Hugo
E 74023 (1)
29%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
ERA II 69, 292 (13)
29%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Adamson, Linda
JR 21357
29%
1914
Varsinais-Suomi — Salo
Kallio, Niilo
E 73956 (8)
29%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
ERA II 31, 17 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Aloe, Aksella
ERA II 83, 482 (16)
29%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Uustalu, Auguste
JR 22142
29%
1913
Häme — Asikkala
Kantele, Toini
ERA II 31, 145 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Peeda, Leida
ERA II 82, 536 (4)
29%
1934
Tartumaa — Kambja
Köösel, Eduard
ERA II 172, 147 (2)
29%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Joosing, Linda
ERA II 83, 559 (1)
29%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
ERA II 70, 452 (11)
29%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Agnes
ERA II 7, 565/6 (1)
29%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 58234 (9)
29%
1926
Tartumaa — Torma
Paigaline, Lonny
E 61492
28%
1927
Virumaa — Simuna
Kasikov, Maria
ERA II 7, 558 (1)
28%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 31, 121 (1)
28%
1930
Tartumaa — Tartu
Joonas, Ethel
E 73959/60 (16)
28%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 70, 479 (15)
28%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Västo, Amanda
SKVR XIV 1842.
28%
1915
Uusimaa — Inkoo
Petelius, Juhani
ERA II 172, 143 (1)
28%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ERA II 183, 509 (91)
28%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
H II 7, 804 (9)
28%
1889
Virumaa — Iisaku
Timotheus, Dietrich
ERA II 83, 485 (7)
27%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Lillenberg, Vaike
SKVR XIV 1839.
27%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
ERA II 31, 135 (1)
27%
1930
Tartumaa — Tartu
Koppel, A. (Tartu)
ERA II 69, 407 (9)
27%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Koppel, Linda
SKVR XIV 1831.
27%
1915
Uusimaa — Vihti
Hakalehto, Mimmi
ERA II 147, 210/1 (8)
27%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ots, Erna
ERA II 172, 237 (3)
27%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
E 63995/6 (2)
27%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 2, 477 (1)
27%
1928
Viljandimaa — Viljandi; Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
JR 07347
27%
1935
Häme — Hartola
Heino, Arvo
ERA II 31, 59 (3)
27%
1930
Tartumaa — Tartu
Kärsna, Armilde
ERA II 70, 533 (1)
27%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Grüntal, Alma
ERA II 250, 675/6 (92)
27%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
JR 43645
27%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
E 52656
27%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
JR 26177
26%
1913
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 12288
26%
1933
Satakunta — Kiikoinen
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 13861
26%
1939
Satakunta — Kiikoinen
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 31, 211 (1)
26%
1930
Tartumaa — Tartu
Selgis, Hans
JR 46113
26%
1915
Varsinais-Suomi — Uusikirkko Tl.
Numminen, Jalo
ERA II 31, 199 (2)
26%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmas, L.
E 48590/1 (10)
26%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
E 54700 (2)
26%
1923
Virumaa — Haljala
Sööt, Bernhard
ERA II 31, 115 (1)
26%
1930
Tartumaa — Tartu
Vään, Erna
ERA II 24, 217 (104)
26%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 258, 372/5 (33)
26%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
JR 39636
26%
1915
Uusimaa — Tuusula
Lindstedt, Armas
JR 73388
26%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
ERA II 31, 75 (1)
26%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
SKVR XII1 1215.
26%
1915
Peräpohjola — Simo
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
SKVR XIV 1840.
26%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
ERA II 31, 223 (1)
25%
1930
Tartumaa — Tartu-Maarja
Väljaots, Arnold
ERA II 31, 149 (1)
25%
1930
Tartumaa — Tartu
Scheff, Walentine
ERA II 41, 448 (31)
25%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 210, 245/6 (8)
25%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
SKVR X1 1656.
25%
1911
Satakunta — Alastaro
Vihervaara, Eemeli
JR 44056
25%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 26151
25%
1914
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
ERA II 31, 111 (1)
25%
1930
Tartumaa — Tartu
Vuchmann, Leida
JR 64605
24%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
ERA II 146, 824 (59)
24%
1915
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
JR 42876
24%
1912
Häme — Pälkäne
Mikkola, Edv.
ERA II 84, 275 (26)
24%
1933
Tartumaa — Kambja
Pastak, Alaida
ERA II 189, 146 (60)
24%
1938
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
JR 72808
24%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
SKVR XIV 1843.
24%
1932
Uusimaa — Inkoo
Renlund, T.
ERA II 25, 111/2 (2)
24%
1930
Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 530 (11)
24%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
ERA II 70, 523 (14)
24%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Siirak, Elita
JR 72838
23%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 17404
23%
1914
Varsinais-Suomi — Piikkiö
Häyrinen, Kalle
ERA II 31, 147 (1)
23%
1930
Tartumaa — Tartu
Savasson, Ella
E, StK 30, 92 (14)
23%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
SKVR XIV 1838.
23%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 46164
23%
1936
Peräpohjola — Rovaniemi
Nuotio, Valo
JR 72865
23%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
ERA II 31, 104 (2)
23%
1930
Tartumaa — Tartu
Saar, Aksella
JR 21467
23%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
ERA II 31, 139 (2)
23%
1930
Tartumaa — Kambja
Kõve, Lisbeth
JR 73674
23%
1936
Häme — Asikkala
Sanakirjasäätiön välityksellä,
JR 17189
23%
1936
Pohjois-Karjala — Tohmajärvi
Härkönen, Edvard
ERA II 9, 292/3 (11)
23%
1928
Läänemaa — Käina
Meiusi, Meinhard
JR 43819
23%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 34663
23%
1914
Varsinais-Suomi — Naantali mlk
Kärnä, Saima
JR 72780
23%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
E 25245 (4)
22%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
JR 55080
22%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 72853
22%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
E 41909/10
22%
1901
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Aleksander
JR 24849
22%
1932
Häme — Iitti
Kauppinen, Eino
E 73939 (8)
22%
1924
Harjumaa — Harju-Jaani
Schvan, Alfred
E 53411 (1)
22%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
JR 43877
22%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 31, 182 (3)
22%
1930
Tartumaa — Äksi
Kriisa, Herbert
SKVR XIV 1836.
22%
1915
Uusimaa — Pusula
Nyberg, Väinö ja Ylänne, Yrjö
JR 83452
22%
1962
Etelä-Karjala — Vuoksenranta
Virtanen, Lilja
JR 12229
22%
1933
Häme — Lahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 24, 483/4 (11)
22%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 58597
22%
1932
Peräpohjola
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 55099
22%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 17367
21%
1907
Häme — Iitti
Heporauta, F. A.
SKVR X1 1658.
21%
1924
Satakunta — Huittinen
Hirsikoski, Anna
ERA II 31, 142 (2)
21%
1930
Tartumaa — Tartu
Mehine, Linda
ERA II 257, 401 (118)
21%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 63, 342 (11)
21%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR XIII4 12230.
21%
1938
Etelä-Karjala — Uusikirkko Vpl.
Mannonen, Ulla
ERA II 31, 131 (1)
21%
1930
Tartumaa — Tartu
Kolsar, Linda
JR 38259
21%
1913
Häme — Hauho
Leander, M.
JR 81217
21%
1935
Varsinais-Suomi — Vehmaa
Tuominen, Gunnar
ERA II 35, 313 (5)
21%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 68993
21%
1935
Pohjois-Karjala — Pielisjärvi
Saarelainen, J. V.
JR 08894
21%
1916
Varsinais-Suomi — Perniö
Höijer E. B.
SKVR XIV 1818.
20%
1913
Uusimaa — Elimäki
Kujala, Antti
ERA II 13, 252 (7)
20%
1929
Virumaa — Rakvere; Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 71263
20%
1910
Varsinais-Suomi — Paattinen
Saarimaa, Eemil
SKVR XII1 1208.
20%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 82224
20%
1910
Varsinais-Suomi — Uskela
Valve, Antti
JR 35217
20%
1926
Häme — Jaala
Lahti, Erkki
JR 43937
20%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 13795
20%
1939
Häme — Lahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 25584
20%
1913
Varsinais-Suomi — Rymättylä
Ketolainen, Eemil
JR 73359
20%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
ERA II 31, 123 (2)
20%
1930
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
E 59406/7
20%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
SKVR XIV 1830.
20%
1932
Uusimaa — Vihti
Enäjärvi-Haavio, Elsa
SKVR X1 1662.
20%
1921
Satakunta — Hämeenkyrö
Valkama, Sylvi
ERA II 63, 287 (1)
20%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 2, 407 (26)
20%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
JR 82543
19%
1918
Uusimaa
Velho, Osku
JR 71040
19%
1912
Varsinais-Suomi — Muurla
Saariluoma, Vilho
JR 10202
19%
1925
Satakunta — Teisko
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
ERA II 31, 31 (1)
19%
1930
Tartumaa — Tartu
Hindrikson, Selma
ERA II 31, 63 (5)
19%
1930
Tartumaa — Tartu
Küüsvek, Ella
JR 71268
19%
1910
Varsinais-Suomi — Laitila
Saarimaa, Eemil
JR 63475
19%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 06674
19%
1945
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Hautala, Jouko
JR 46450
19%
1922
Varsinais-Suomi — Uskela
Nyyrikki, Ella
SKVR X1 1665.
19%
1925
Satakunta — Kuru
Jussila, K. V.
ERA II 2, 447 (5)
19%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
JR 65395
19%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
SKVR XIV 1820.
19%
1915
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Tyyne
ERA II 13, 80 (85)
19%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 38233
19%
1913
Häme — Hauho
Leander, M.
SKVR XIV 1834.
19%
1932
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Renlund, T.
SKVR XIV 1828.
19%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
SKVR XIV 1823.
19%
1915
Uusimaa — Pukkila
Salminen, Tyyne
ERA II 16, 272 (41)
19%
1929
Läänemaa — Hanila
Tampere, Herbert
ERA II 2, 285 (8)
19%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
SKVR XIV 1822.
18%
1886
Uusimaa — Askola
Tyyskä, J.
SKVR XIV 1832.
18%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
SKVR XIV 1816.
18%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
JR 66352
18%
1913
Varsinais-Suomi — Yläne
Rantasalo, Varma
ERA II 63, 496/7 (48)
18%
1933
Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H I 9, 98 (76)
18%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
JR 12228
18%
1933
Häme — Hartola
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR X1 1659.
18%
1921
Satakunta — Kokemäki
Kujonpää, Lyyli
ERA II 70, 386 (12)
18%
1934
Viljandimaa
Persman, Mari
JR 24939
18%
1932
Uusimaa — Mäntsälä
Kauppinen, Eino
E 73999 (5)
18%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Trik, Salme
JR 26905
18%
1935
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Korpiselkä
Koljonen, Vilho
JR 07367
18%
1935
Häme — Hartola
Heino, Arvo
E 5140 (12)
18%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
SKVR XIV 1813.
18%
1920
Uusimaa — Vehkalahti
Vuorisalo, Katri
JR 72876
18%
1914
Etelä-Savo — Kangasniemi
Salo, Aukusti
ERA II 11, 673 (22)
18%
1929
Tartumaa — Sangaste
Müllerson, Linda
JR 17365
18%
1907
Häme — Hollola
Heporauta, F. A.
SKVR XII1 1211.
18%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
SKVR XIII4 12231.
17%
1937
Etelä-Karjala — Koivisto
Mannonen, Ulla
JR 72034
17%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
SKVR XIV 1821.
17%
1919
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Väinö
JR 09061
17%
1936
Satakunta — Vampula
Hongisto, Paavo
SKVR X1 1657 α.
17%
1925
Satakunta — Alastaro
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 24921
17%
1932
Uusimaa — Mäntsälä
Kauppinen, Eino
JR 43873
17%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 65317
17%
1968
Etelä-Karjala — Johannes
Railonsala, Artturi
SKVR XIII3 6857.
17%
1933
Etelä-Karjala — Kurkijoki
Haltsonen, Sulo
ERA II 6, 344/5 (2)
17%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Lääne-Nigula
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR XIV 1829.
17%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
JR 35086
17%
1930
Häme — Lahti
Lahden kansanopiston oppilaat,
SKVR X1 1664.
17%
1920
Satakunta — Vesilahti
Vihervaara, Eemeli
E 73927/8 (3)
16%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
JR 31412
16%
1962
Etelä-Karjala — Ylämaa
Kälviäinen, Hilda
ERA II 2, 273 (4)
16%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
JR 67601
16%
1932
Uusimaa — Hyvinkää
Renlund, T.
JR 76704
16%
1958
Häme — Hausjärvi
Sykäri, Hilma
SKVR XIV 1835.
16%
1932
Uusimaa — Nummi
Renlund, T.
JR 21066
16%
1909
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Ilmari
SKVR XIV 1824.
16%
1915
Uusimaa — Mäntsälä
Louhe, Lempi
SKVR X1 1657.
16%
1911
Satakunta — Alastaro
Vihervaara, Eemeli
JR 26221
16%
1911
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Kivisaari, Lauri
SKVR XI 312.
15%
1914
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Salmela, Alfred
SKVR XIV 1825.
15%
1916
Uusimaa — Mäntsälä
Teräskivi, Einar
JR 82950
15%
1963
Etelä-Karjala — Muolaa
Virolainen, Aatu
JR 65633
15%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
SKVR XIV 1826.
15%
1915
Uusimaa — Tuusula
Lindstedt, Armas
JR 17364
15%
1907
Häme — Orimattila
Heporauta, F. A.
JR 71890
15%
1923
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Salmela, Alfred
JR 80905
15%
1949
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Tuomaala, Väinö
SKVR XIV 1817.
15%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
JR 27681
15%
1962
Häme — Kalvola
Korpela, Aune
JR 24883
15%
1932
Häme — Jaala
Kauppinen, Eino
JR 76164
15%
1889
Satakunta — Pirkkala
Starck, Anni
JR 65884
15%
1954
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Rantalaiho, H. A.
SKVR XII1 1212.
15%
1915
Peräpohjola — Kemi
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 76118
15%
1914
Varsinais-Suomi — Laitila
Sonkkila, Linda
JR 26581
15%
1913
Varsinais-Suomi — Rymättylä
Koisaari, Alli
JR 75542
14%
1935
Pohjois-Pohjanmaa — Sievi
Siirtola, Helvi
JR 81198
14%
1913
Varsinais-Suomi — Karuna
Tuominen, Bertel
JR 51615
14%
1930
Etelä-Pohjanmaa — Perho
Paulaharju, Samuli ja Jenny
SKVR XII1 1204.
14%
1921
Pohjois-Pohjanmaa — Kalajoki
Hongell, Aune
SKVR X1 1666.
14%
1917
Satakunta — Ruovesi
Lutonen, Ahto
JR 76157
14%
1889
Satakunta — Pirkkala
Starck, Anni
ARS 2, 263 (30)
14%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
JR 74900
14%
1936
Etelä-Savo — Savonlinna
Seppänen, Aleks.
JR 21494
14%
1914
Varsinais-Suomi — Pertteli
Kallio, Niilo
ERA II 204, 641 (6)
14%
1934
Setumaa
Ojaperv, Vassili, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 460 (9)
14%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Marta
SKVR XIV 1833.
14%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
JR 38960
14%
1963
Etelä-Savo — Rantasalmi
Leinonen, Liisa
SKVR XIV 1819.
14%
1915
Uusimaa — Lapinjärvi
Salminen, Tyyne
JR 27490
14%
1935
Pohjois-Pohjanmaa — Ylikiiminki
Korhonen, Lyyli
SKVR XIV 1827.
14%
1932
Uusimaa — Tuusula
Renlund, T.
JR 82643
14%
1945
Pohjois-Karjala — Pyhäselkä
Venäläinen, Ida
ERA II 33, 332 (8)
14%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
JR 68045
13%
1957
Pohjois-Karjala — Ilomantsi
Romppanen, Pekka
ERA II 2, 335 (1)
13%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
JR 21067
13%
1909
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Ilmari
JR 25526
13%
1909
Varsinais-Suomi — Koski Tl.
Kesälä, Eelis
SKVR XI 306.
13%
1907
Etelä-Pohjanmaa — Kurikka
Paulaharju, Lyyli
SKVR XII1 1213.
13%
1920
Peräpohjola — Kemi
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 67566
13%
1932
Uusimaa — Hyvinkää
Renlund, T.
JR 21479
13%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
JR 23319
13%
1936
Pohjois-Savo — Kuopio
Karhu, Lyyli
JR 68115
13%
1935
Häme — Renko
Röök, Taimi
JR 73227
13%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
JR 46518
13%
1967
Pohjois-Pohjanmaa — Rantsila
Näsänen, Aune
JR 13797
13%
1939
Häme — Hartola
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 06927
13%
1938
Pohjois-Pohjanmaa — Oulu
Heikkilä, Heimo
JR 74770
13%
1937
Etelä-Savo — Savonlinna
Seppänen, Aleks.
JR 53335
13%
1936
Etelä-Pohjanmaa — Töysä
Peltonen, Erkki
SKVR X1 1661.
13%
1917
Satakunta — Kiikka
Numminen, Jalo
SKVR XII1 1218.
12%
1921
Peräpohjola — Muonio
Paulaharju, Samuli ja Jenny
ERA II 70, 349 (3)
12%
1934
Virumaa — Simuna
Toming, Erich
JR 21657
12%
1912
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, V. J.
ERA II 2, 435 (9)
12%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
JR 74806
12%
1938
Etelä-Savo — Savonlinna
Seppänen, Aleks.
ARS 2, 266 (33)
12%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
JR 47947
12%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
ERA II 12, 171 (13)
12%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 343 (2)
12%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Hammer, Olev
ERA II 70, 355 (3)
12%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rosenberg, Hendrik
JR 65260
12%
1968
Peräpohjola — Simo
Railonsala, Artturi
JR 63419
11%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
ERA II 147, 205 (18)
11%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
JR 73327
11%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
ERA II 70, 232 (2)
11%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
JR 19133
11%
1914
Varsinais-Suomi — Pertteli
Jansen, Alma