ERA II 204, 557 (4)
77%
1934
Setumaa
Kaivo, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 619 (3)
74%
1934
Setumaa
Kallo, Nikolai, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 595 (5)
72%
1934
Setumaa
Võsu, Peeter, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 204, 633 (7)
69%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 82, 568 (7)
65%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 204, 607 (4)
65%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 623 (5)
65%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 82, 558 (7)
64%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 204, 603 (5)
64%
1934
Setumaa
Palomägi, Aleksander, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 602 (8)
64%
1934
Setumaa
Kikkas, Ekaterina, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 82, 556 (6)
63%
1934
Saaremaa — Mustjala
Loodus, A.
ERA II 70, 351/2 (3)
63%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Kala, Eduard
E 73916 (1)
63%
1925
None
Sillart, A.
ERA II 31, 153 (1)
63%
1930
Tartumaa — Tartu
Talv, B.
ERA II 82, 553 (3)
63%
1934
Saaremaa — Mustjala
Käsper, A.
ERA II 82, 570 (3)
63%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 70, 345 (4)
63%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Abner, E.
ERA II 204, 609 (5)
62%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 632 (11)
61%
1934
Setumaa
Lillik, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 291, 379 (2)
61%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Pross, Johannes
ERA II 60, 567 (15)
60%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
ERA II 5, 467
60%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 82, 562 (7)
60%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sigibert, Susanna
ERA II 131, 91 (103)
60%
1936
Virumaa — Viru-Jaagupi
Böckler, Leida
ERA II 7, 556 (2)
59%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 70, 239 (13)
59%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Karjus, Eliise
ERA II 204, 571 (3)
59%
1934
Setumaa
Jürisaar, Jevdokia, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 617 (4a)
58%
1934
Setumaa
Haabla, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 70, 403 (1)
58%
1934
Virumaa — Rakvere
Nõmtak, Hildegard
ERA II 204, 639 (6)
58%
1934
Setumaa
Kalda, Aleksei, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 585 (1)
57%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ARS 2, 265 (32)
56%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 204, 565 (3)
56%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 426 (19)
56%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Männik, Linda
ERA II 8, 490
56%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 204, 591 (4)
55%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 204, 641 (6)
55%
1934
Setumaa
Ojaperv, Vassili, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 201, 204 (73)
54%
1938
Saaremaa — Karja
Lepp, Kaljo
ERA II 31, 101 (1)
53%
1930
Tartumaa — Tartu
Puust, Liidia
ERA II 63, 496/7 (48)
52%
1933
Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ARS 2, 266 (33)
52%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 70, 466 (24)
51%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Jõesaar, Ellen
ERA II 31, 53 (1)
49%
1930
Tartumaa — Tartu
Kippik, Leida
ERA II 82, 9 (5)
49%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
ERA II 31, 83 (2)
49%
1930
Tartumaa — Tartu
Nurk, Helgi
ERA II 70, 232 (1)
49%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
ERA II 33, 332 (8)
49%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 56520/1 (10)
49%
1925
Võrumaa — Rõuge
Rattus, Paul
ERA II 204, 553 (5)
48%
1934
Setumaa
Palgi, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil
ERA II 70, 331 (3)
48%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Avikson, Arnold
ERA II 70, 367 (2)
47%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Tori, Elmar
E 73812 (5)
47%
1927
Virumaa — Väike-Maarja
Klaas, Elise
ERA II 70, 389 (6)
47%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Truubok, Meeri
E 53411 (1)
47%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 2, 335 (1)
47%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 70, 393 (5)
47%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa, Aleksander
ERA II 7, 577 (2)
46%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 13, 595/6 (2)
46%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ARS 2, 263 (30)
46%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 31, 115 (1)
45%
1930
Tartumaa — Tartu
Vään, Erna
ERA II 63, 287 (1)
45%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 183/4 (3)
45%
1930
Tartumaa — Tartu
Laats, Robert
ERA II 31, 131 (1)
45%
1930
Tartumaa — Tartu
Kolsar, Linda
ERA II 35, 313 (5)
44%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 2, 285 (8)
44%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 257, 401 (118)
44%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 70, 405 (2)
44%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Kriisental, Meta
ERA II 82, 536 (4)
44%
1934
Tartumaa — Kambja
Köösel, Eduard
ERA II 172, 223 (2)
43%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Laos, Elfriide
ERA II 266, 240/1 (10)
43%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 31, 95 (1)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Posti, Helga
ERA II 31, 142 (2)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Mehine, Linda
ERA II 31, 123 (2)
43%
1930
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
ERA II 2, 447 (5)
43%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 31, 111 (1)
42%
1930
Tartumaa — Tartu
Vuchmann, Leida
E 73991 (1)
42%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 13, 593 (12)
42%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 89 (1)
42%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmpuu, Amanda
ERA II 2, 407 (26)
41%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 183, 501 (60)
41%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
E 73908 (3)
41%
1925
None
Uustalu, Hilda
E 73910 (2)
41%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 31, 31 (1)
41%
1930
Tartumaa — Tartu
Hindrikson, Selma
ERA II 41, 448 (31)
40%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 2, 273 (4)
40%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 31, 145 (1)
40%
1930
Tartumaa — Tartu
Peeda, Leida
ERA II 11, 673 (22)
40%
1929
Tartumaa — Sangaste
Müllerson, Linda
E 66009 (10)
40%
1930
Virumaa — Tapa l.
Aavik (Kleemann), Aleksandra
ERA II 31, 81 (1)
40%
1930
Tartumaa — Tartu
Namm, Linda
ERA II 31, 35 (1)
39%
1930
Tartumaa — Tartu
Ind, Linda
ERA II 31, 139 (2)
39%
1930
Tartumaa — Kambja
Kõve, Lisbeth
ERA II 31, 104 (2)
39%
1930
Tartumaa — Tartu
Saar, Aksella
ERA II 31, 17 (1)
39%
1930
Tartumaa — Tartu
Aloe, Aksella
ERA II 70, 333 (3)
39%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rostar, V.
H III 9, 915 (1)
39%
1890
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
E 54700 (1)
39%
1924
Tartumaa — Torma
Sööt, Bernhard
E 73986 (4)
38%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Udam, Viktor
ERA II 31, 19/20 (3)
38%
1930
Tartumaa — Tartu
Armulik, Valter
ERA II 7, 571 (1)
38%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 563 (3)
37%
1934
Saaremaa — Mustjala
Kaiste, Vladimir
E 59406/7
37%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 63, 342 (11)
37%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 211 (1)
37%
1930
Tartumaa — Tartu
Selgis, Hans
ERA II 166, 67/8 (76)
37%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 70, 341 (1)
37%
1934
Virumaa — Kadrina
Kalle, Andres
ERA II 31, 21 (1)
36%
1930
Tartumaa — Tartu
Aumann, Lehte
ERA II 207, 659 (27)
36%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
E 74023 (1)
36%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
ERA II 31, 59 (3)
36%
1930
Tartumaa — Tartu
Kärsna, Armilde
ERA II 2, 435 (9)
36%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 82, 540 (5)
36%
1934
Tartumaa — Kambja
Tagepera, Õie
ERA II 31, 199 (2)
36%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmas, L.
E, StK 14, 205 (2)
36%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
E 63982 (5)
36%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 82, 17/8 (4)
35%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
E 52656
35%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 31, 75 (1)
35%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
JR 72033
35%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
E 58234 (9)
35%
1926
Tartumaa — Torma
Paigaline, Lonny
ERA II 31, 45 (2)
35%
1930
Tartumaa — Tartu
Kerge, E.
ERA II 31, 223 (1)
35%
1930
Tartumaa — Tartu-Maarja
Väljaots, Arnold
ERA II 84, 275 (26)
35%
1933
Tartumaa — Kambja
Pastak, Alaida
ERA II 31, 121 (1)
35%
1930
Tartumaa — Tartu
Joonas, Ethel
ERA II 172, 203 (10)
35%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Peetov, A.
ERA II 31, 149 (1)
34%
1930
Tartumaa — Tartu
Scheff, Walentine
E 63991/2 (2)
34%
1928
Tartumaa — Kursi
Wedler, W.
E 48590/1 (10)
34%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
ERA II 31, 127 (1)
34%
1930
Tartumaa — Tartu
Kletenberg, Antonina
ERA II 9, 102/3 (13)
34%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
ERA II 299, 385 (106)
34%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 70, 377 (1)
34%
1934
Virumaa — Kadrina
Rink, Evald
ERA II 31, 37 (1)
34%
1930
Tartumaa — Tartu
Jantson, Agnes
E 61440/1 (4)
34%
1927
Virumaa — Narva l.
Kasikov, Maria
ERA II 31, 173/4 (2)
34%
1930
Tartumaa — Nõo
Jõgar, Hugo
ERA II 5, 448
34%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 172, 231/2 (2)
34%
0
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 70, 408 (7)
34%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Peedar, Adeline
ERA II 172, 159/60 (3)
34%
1939
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 172, 140 (11)
34%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 204, 613 (4)
33%
1934
Setumaa
Kadastik, Mihail, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 172, 221/2 (2)
33%
0
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 82, 530 (11)
33%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
ERA II 6, 283/4 (29)
33%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 266, 241 (11)
33%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
E 57000 (37)
33%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 70, 281 (3)
33%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa
ERA II 7, 558 (1)
33%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 26 (6)
33%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
ERA II 2, 477 (1)
33%
1928
Viljandimaa — Viljandi; Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E 56291/2 (5)
32%
1925
Pärnumaa — Vändra
Schmidt, Hans
EÜS VII 583 (6)
32%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 5, 450
32%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 31, 182 (3)
32%
1930
Tartumaa — Äksi
Kriisa, Herbert
ERA II 7, 565/6 (1)
32%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 31, 147 (1)
32%
1930
Tartumaa — Tartu
Savasson, Ella
ERA II 208, 78 (1)
32%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 7, 570/1 (1)
32%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 132, 169 (1)
32%
1936
Tartumaa — Torma
Haav, August
ERA II 31, 135 (1)
32%
1930
Tartumaa — Tartu
Koppel, A. (Tartu)
ERA II 70, 452 (11)
31%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Agnes
ERA II 70, 335 (3)
31%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Überbach, Hans
E 73996 (1)
31%
1924
Harjumaa — Risti
Ehrlich, Ed.
ERA II 183, 500 (58)
31%
1938
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 5, 453
31%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 251, 27/8 (16)
31%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
ERA II 31, 69 (1)
30%
1930
Tartumaa — Tartu
Lepp, Linda
ERA II 5, 446
30%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 69, 292 (13)
30%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Adamson, Linda
ERA II 5, 481
30%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 20730
30%
1895
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 69, 407 (9)
30%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Koppel, Linda
ERA II 70, 469 (5)
30%
1934
Virumaa — Haljala
Vebermann, Ilse
ERA II 183, 618 (3)
30%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
ERA II 70, 244 (8)
30%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Adler, A.
E, StK 35, 10 (8)
30%
1926
Saaremaa — Karja
Ränk, Gustav
E 73928 (4)
30%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 36, 574 (11)
30%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 5, 469/70
30%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 7, 346 (4)
30%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 64007/8 (3)
29%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
E 73919 (2)
29%
1925
None
Gering, Leida
E 44305
29%
1903
Virumaa — Viru-Nigula
Jürjev (Kallus), Gustav Johann
ERA II 83, 476 (58)
29%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Leemets, Ellen
ERA II 172, 197 (2)
29%
0
Järvamaa — Ambla
Ader, Verner
ERA II 7, 562 (4)
29%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 6, 592 (20)
29%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 231 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Valdman, Linda
E 57200
28%
1926
Viljandimaa — Viljandi l.
Jakobson, H.
ERA II 306, 141/2 (66)
28%
1943
None
None
ERA II 146, 824 (59)
28%
1915
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 82, 38 (6)
28%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
E 59923
28%
1927
Pärnumaa — Tori
Johannson, H.
ERA II 69, 419/20 (2)
28%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Vaino, Johannes
ERA II 172, 147 (2)
27%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Joosing, Linda
ERA II 250, 675/6 (92)
27%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
ERA II 79, 340 (2)
27%
1934
Läänemaa — Mihkli
Piile, Mari
ERA II 7, 364 (20)
27%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 54700 (2)
27%
1923
Virumaa — Haljala
Sööt, Bernhard
E 63990/1 (9)
27%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Wedler, W.
ERA II 179, 595 (34)
27%
1937
Tartumaa — Kursi; Tartumaa — Tartu
Viidalepp, Marta
E 63995/6 (2)
27%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 6, 228/9 (34)
27%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 572 (6)
27%
1934
Saaremaa — Mustjala
Piht, Hildegard
ERA II 82, 576 (7)
27%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
E 59417
27%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
ERA II 70, 435 (4)
27%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Paju, Leida
ERA II 183, 509 (91)
27%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
E 57623
26%
1926
Virumaa — Kadrina
Noor, Selma
ERA II 69, 183 (10)
26%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson, M.
E 70593 (45)
26%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 83, 482 (16)
26%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Uustalu, Auguste
ERA II 210, 245/6 (8)
26%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
ERA I 2, 336/7 (2)
26%
1928
Virumaa — Haljala
Viltrop, J.
ERA II 250, 617/8 (2)
26%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERÄ II 172, 185 (1)
26%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Edgar
ERA II 14, 87 (17)
26%
1929
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 520/1 (33)
26%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
ERA II 250, 639 (30)
26%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 70, 479 (15)
26%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Västo, Amanda
ERA II 7, 222 (5)
25%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 141 (6)
25%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Erna
ERA II 82, 565 (4)
25%
1934
Saaremaa — Mustjala
Nukk, Taaniel
ERA II 172, 171 (10)
25%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
ERA II 70, 533 (1)
25%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Grüntal, Alma
ERA II 24, 483/4 (11)
25%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 582 (6)
25%
1934
Saaremaa — Mustjala
Väärt, Alla
E 73959/60 (16)
25%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
E 74017 (13)
25%
1927
Harjumaa — Harju-Madise; Virumaa — Narva l.
Klein, Paul
H II 7, 804 (9)
24%
1889
Virumaa — Iisaku
Timotheus, Dietrich
ERA II 14, 271/3 (9)
24%
1929
None
None
ERA II 83, 559 (1)
24%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
ERA II 172, 143 (1)
24%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ERA II 70, 365 (2)
24%
1934
Virumaa — Rakvere
Ploom, Julius
ERA II 83, 485 (7)
24%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Lillenberg, Vaike
ERA II 147, 210/1 (8)
24%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ots, Erna
ERA II 258, 372/5 (33)
24%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
ERA II 25, 111/2 (2)
24%
1930
Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 53758
23%
1923
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
ERA II 172, 145 (2)
23%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Elts, Magda
ERA II 172, 199 (1)
23%
0
Järvamaa — Ambla
Elts, Magda
ERA II 189, 146 (60)
23%
1938
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
E 61492
23%
1927
Virumaa — Simuna
Kasikov, Maria
ERA II 24, 302/3 (5)
23%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 24, 217 (104)
23%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E XIII 62 (337)
23%
0
Tartumaa — Tartu-Maarja
Eisen, Matthias Johann
ERA II 172, 161 (3)
23%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Meeta
ERA II 70, 359 (3)
23%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Lill, Gottfried
ERA II 24, 400/1 (13)
23%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 9, 292/3 (11)
23%
1928
Läänemaa — Käina
Meiusi, Meinhard
ERA II 70, 523 (14)
22%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Siirak, Elita
ERA II 34, 302 (1)
22%
1928
Läänemaa — Reigi
Loorits, Oskar
JR 28049
22%
1914
Varsinais-Suomi — Salo
Koskenpää, Martta
JR 43729
21%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 31, 123 (1)
21%
1930
Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
E 25245 (4)
21%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 73956 (8)
21%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
E 74001 (3)
21%
0
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Harju-Madise
Schvan, Alfred
E 41909/10
20%
1901
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Aleksander
ERA II 31, 217 (1)
20%
1930
Tartumaa — Tartu
Tawet, J.
ERA II 6, 343 (3)
19%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 42, 29 (3)
19%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
ERA II 12, 489 (14)
19%
1928
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Tartu-Maarja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 30, 92 (14)
19%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
JR 71268
19%
1910
Varsinais-Suomi — Laitila
Saarimaa, Eemil
JR 41156
19%
1913
Varsinais-Suomi — Sauvo
Mannerhovi, N. V.
JR 55045
18%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 55077
18%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 43948
18%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 70, 475 (44)
18%
1934
Virumaa — Haljala
Traks, M.
SKVR XIV 1841.
17%
1916
Uusimaa — Sammatti
Teräskivi, Einar
JR 43657
17%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 46113
17%
1915
Varsinais-Suomi — Uusikirkko Tl.
Numminen, Jalo
JR 73388
17%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 55030
17%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
SKVR XII1 1215.
17%
1915
Peräpohjola — Simo
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
SKVR XIV 1842.
17%
1915
Uusimaa — Inkoo
Petelius, Juhani
JR 13683
16%
1939
Varsinais-Suomi — Perniö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
E, StK 37, 51 (1)
16%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
ERA II 177, 70 (118)
16%
1937
Virumaa — Jõhvi
Mets, Endel
E 73927/8 (3)
16%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 172, 237 (3)
16%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
JR 64605
16%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 11967
16%
1933
Varsinais-Suomi — Perniö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 55099
16%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
SKVR XIV 1837.
16%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 71259
15%
1910
Varsinais-Suomi — Mynämäki
Saarimaa, Eemil
SKVR X1 1656.
15%
1911
Satakunta — Alastaro
Vihervaara, Eemeli
JR 21381
15%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
ERA II 13, 80 (85)
15%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 6, 344/5 (2)
15%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Lääne-Nigula
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 272 (41)
15%
1929
Läänemaa — Hanila
Tampere, Herbert
JR 43819
15%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
H I 9, 98 (76)
15%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
ERA II 6, 199 (20)
15%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 21357
15%
1914
Varsinais-Suomi — Salo
Kallio, Niilo
JR 08894
15%
1916
Varsinais-Suomi — Perniö
Höijer E. B.
ARS 2, 267 (34)
15%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
JR 71040
15%
1912
Varsinais-Suomi — Muurla
Saariluoma, Vilho
SKVR XIV 1840.
14%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 17404
14%
1914
Varsinais-Suomi — Piikkiö
Häyrinen, Kalle
JR 26177
14%
1913
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
ERA II 70, 349 (3)
14%
1934
Virumaa — Simuna
Toming, Erich
JR 12288
14%
1933
Satakunta — Kiikoinen
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 13861
14%
1939
Satakunta — Kiikoinen
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR XIV 1831.
14%
1915
Uusimaa — Vihti
Hakalehto, Mimmi
ERA II 70, 386 (12)
14%
1934
Viljandimaa
Persman, Mari
SKVR XIII4 12230.
14%
1938
Etelä-Karjala — Uusikirkko Vpl.
Mannonen, Ulla
JR 73359
14%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 43645
14%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 21467
14%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
JR 24849
14%
1932
Häme — Iitti
Kauppinen, Eino
SKVR X1 1658.
14%
1924
Satakunta — Huittinen
Hirsikoski, Anna
JR 26151
14%
1914
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 82224
14%
1910
Varsinais-Suomi — Uskela
Valve, Antti
SKVR XIV 1839.
14%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
ERA II 31, 63 (5)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Küüsvek, Ella
JR 81217
13%
1935
Varsinais-Suomi — Vehmaa
Tuominen, Gunnar
JR 17189
13%
1936
Pohjois-Karjala — Tohmajärvi
Härkönen, Edvard
JR 68993
13%
1935
Pohjois-Karjala — Pielisjärvi
Saarelainen, J. V.
SKVR X1 1664.
12%
1920
Satakunta — Vesilahti
Vihervaara, Eemeli
JR 34663
12%
1914
Varsinais-Suomi — Naantali mlk
Kärnä, Saima
SKVR XIV 1838.
12%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 25584
12%
1913
Varsinais-Suomi — Rymättylä
Ketolainen, Eemil
ERA II 12, 171 (13)
12%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 17367
12%
1907
Häme — Iitti
Heporauta, F. A.
SKVR XIV 1813.
12%
1920
Uusimaa — Vehkalahti
Vuorisalo, Katri
JR 26905
12%
1935
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Korpiselkä
Koljonen, Vilho
SKVR XIV 1843.
12%
1932
Uusimaa — Inkoo
Renlund, T.
ERA II 70, 460 (9)
12%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Marta
E 5140 (12)
12%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
SKVR XIV 1818.
11%
1913
Uusimaa — Elimäki
Kujala, Antti
JR 71263
11%
1910
Varsinais-Suomi — Paattinen
Saarimaa, Eemil
SKVR XIV 1836.
11%
1915
Uusimaa — Pusula
Nyberg, Väinö ja Ylänne, Yrjö
JR 72034
11%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
SKVR XIII4 12231.
11%
1937
Etelä-Karjala — Koivisto
Mannonen, Ulla
JR 35217
11%
1926
Häme — Jaala
Lahti, Erkki
JR 42876
11%
1912
Häme — Pälkäne
Mikkola, Edv.
JR 66352
11%
1913
Varsinais-Suomi — Yläne
Rantasalo, Varma
JR 83452
11%
1962
Etelä-Karjala — Vuoksenranta
Virtanen, Lilja
JR 65884
11%
1954
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Rantalaiho, H. A.
ERA II 70, 232 (2)
11%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
JR 76118
11%
1914
Varsinais-Suomi — Laitila
Sonkkila, Linda
JR 21494
11%
1914
Varsinais-Suomi — Pertteli
Kallio, Niilo
SKVR XIV 1830.
10%
1932
Uusimaa — Vihti
Enäjärvi-Haavio, Elsa
SKVR X1 1657 α.
10%
1925
Satakunta — Alastaro
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 07367
10%
1935
Häme — Hartola
Heino, Arvo
JR 82543
10%
1918
Uusimaa
Velho, Osku
SKVR XIV 1816.
10%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
ERA II 147, 205 (18)
10%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
JR 73674
10%
1936
Häme — Asikkala
Sanakirjasäätiön välityksellä,
JR 72838
10%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 72876
10%
1914
Etelä-Savo — Kangasniemi
Salo, Aukusti
JR 72808
10%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 72865
10%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
SKVR XIV 1820.
10%
1915
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Tyyne
ERA II 70, 343 (2)
10%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Hammer, Olev
ERA II 70, 355 (3)
10%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rosenberg, Hendrik
JR 12228
10%
1933
Häme — Hartola
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR XIV 1832.
10%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
SKVR XIV 1823.
10%
1915
Uusimaa — Pukkila
Salminen, Tyyne
JR 06674
10%
1945
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Hautala, Jouko
SKVR XIV 1819.
10%
1915
Uusimaa — Lapinjärvi
Salminen, Tyyne
SKVR XII1 1208.
10%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 10202
10%
1925
Satakunta — Teisko
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR XIV 1835.
10%
1932
Uusimaa — Nummi
Renlund, T.
JR 38233
10%
1913
Häme — Hauho
Leander, M.