ERA II 204, 607 (4)
88%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 623 (5)
88%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 82, 558 (7)
88%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 204, 609 (5)
87%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 70, 351/2 (3)
87%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Kala, Eduard
E 73916 (1)
86%
1925
None
Sillart, A.
ERA II 82, 553 (3)
86%
1934
Saaremaa — Mustjala
Käsper, A.
ERA II 70, 345 (4)
85%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Abner, E.
ERA II 82, 556 (6)
85%
1934
Saaremaa — Mustjala
Loodus, A.
ERA II 131, 91 (103)
84%
1936
Virumaa — Viru-Jaagupi
Böckler, Leida
ERA II 204, 632 (11)
84%
1934
Setumaa
Lillik, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 60, 567 (15)
83%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
ERA II 5, 467
83%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 82, 562 (7)
83%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sigibert, Susanna
ERA II 204, 571 (3)
82%
1934
Setumaa
Jürisaar, Jevdokia, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 403 (1)
81%
1934
Virumaa — Rakvere
Nõmtak, Hildegard
ERA II 204, 565 (3)
81%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 7, 556 (2)
81%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 568 (7)
81%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 204, 633 (7)
80%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 291, 379 (2)
80%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Pross, Johannes
ERA II 204, 639 (6)
79%
1934
Setumaa
Kalda, Aleksei, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 82, 570 (3)
79%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 8, 490
79%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 204, 602 (8)
79%
1934
Setumaa
Kikkas, Ekaterina, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 204, 595 (5)
78%
1934
Setumaa
Võsu, Peeter, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 31, 101 (1)
78%
1930
Tartumaa — Tartu
Puust, Liidia
ARS 2, 265 (32)
77%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 201, 204 (73)
76%
1938
Saaremaa — Karja
Lepp, Kaljo
ERA II 204, 591 (4)
76%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 70, 239 (13)
76%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Karjus, Eliise
ERA II 70, 426 (19)
76%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Männik, Linda
ERA II 31, 53 (1)
74%
1930
Tartumaa — Tartu
Kippik, Leida
ERA II 70, 393 (5)
74%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa, Aleksander
ERA II 204, 561 (5)
74%
1934
Setumaa
Õuna, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 557 (4)
73%
1934
Setumaa
Kaivo, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 70, 232 (1)
73%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
ERA II 204, 603 (5)
72%
1934
Setumaa
Palomägi, Aleksander, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 31, 153 (1)
71%
1930
Tartumaa — Tartu
Talv, B.
ERA II 204, 585 (1)
70%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 70, 389 (6)
70%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Truubok, Meeri
E 73812 (5)
70%
1927
Virumaa — Väike-Maarja
Klaas, Elise
ERA II 70, 405 (2)
69%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Kriisental, Meta
ERA II 82, 9 (5)
69%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
ERA II 70, 367 (2)
68%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Tori, Elmar
ERA II 204, 553 (5)
65%
1934
Setumaa
Palgi, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil
ERA II 70, 466 (24)
65%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Jõesaar, Ellen
ERA II 31, 83 (2)
64%
1930
Tartumaa — Tartu
Nurk, Helgi
ERA II 70, 331 (3)
64%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Avikson, Arnold
ERA II 7, 577 (2)
63%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 17/8 (4)
59%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
ERA II 13, 595/6 (2)
59%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 73991 (1)
59%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 31, 183/4 (3)
59%
1930
Tartumaa — Tartu
Laats, Robert
E 66009 (10)
58%
1930
Virumaa — Tapa l.
Aavik (Kleemann), Aleksandra
ERA II 204, 617 (4a)
58%
1934
Setumaa
Haabla, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 73908 (3)
58%
1925
None
Uustalu, Hilda
E 73910 (2)
58%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 70, 341 (1)
58%
1934
Virumaa — Kadrina
Kalle, Andres
ERA II 172, 203 (10)
58%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Peetov, A.
ERA II 6, 283/4 (29)
58%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 223 (2)
58%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Laos, Elfriide
ERA II 31, 95 (1)
56%
1930
Tartumaa — Tartu
Posti, Helga
ERA II 70, 333 (3)
56%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rostar, V.
ERA II 82, 563 (3)
56%
1934
Saaremaa — Mustjala
Kaiste, Vladimir
ERA II 183, 501 (60)
54%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 266, 240/1 (10)
54%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
E 63982 (5)
54%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 31, 89 (1)
54%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmpuu, Amanda
ERA II 172, 140 (11)
53%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
E 73986 (4)
53%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Udam, Viktor
ERA II 172, 221/2 (2)
53%
0
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 172, 231/2 (2)
53%
0
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 13, 593 (12)
53%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 72033
53%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
ERA II 172, 159/60 (3)
53%
1939
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 31, 115 (1)
52%
1930
Tartumaa — Tartu
Vään, Erna
ERA II 82, 536 (4)
52%
1934
Tartumaa — Kambja
Köösel, Eduard
ERA II 31, 81 (1)
52%
1930
Tartumaa — Tartu
Namm, Linda
E 61440/1 (4)
52%
1927
Virumaa — Narva l.
Kasikov, Maria
ERA II 31, 145 (1)
52%
1930
Tartumaa — Tartu
Peeda, Leida
ERA II 7, 571 (1)
51%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 31, 35 (1)
51%
1930
Tartumaa — Tartu
Ind, Linda
ERA II 70, 281 (3)
51%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa
E, StK 35, 10 (8)
51%
1926
Saaremaa — Karja
Ränk, Gustav
ERA II 31, 45 (2)
51%
1930
Tartumaa — Tartu
Kerge, E.
ERA II 70, 377 (1)
50%
1934
Virumaa — Kadrina
Rink, Evald
ERA II 31, 17 (1)
50%
1930
Tartumaa — Tartu
Aloe, Aksella
ERA II 31, 21 (1)
50%
1930
Tartumaa — Tartu
Aumann, Lehte
ERA II 31, 104 (2)
50%
1930
Tartumaa — Tartu
Saar, Aksella
ERA II 183, 500 (58)
50%
1938
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 251, 27/8 (16)
50%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
E, StK 14, 205 (2)
49%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
E 63991/2 (2)
49%
1928
Tartumaa — Kursi
Wedler, W.
ERA II 31, 111 (1)
49%
1930
Tartumaa — Tartu
Vuchmann, Leida
E 54700 (1)
49%
1924
Tartumaa — Torma
Sööt, Bernhard
ERA II 5, 446
49%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 31, 19/20 (3)
49%
1930
Tartumaa — Tartu
Armulik, Valter
ERA II 69, 419/20 (2)
49%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Vaino, Johannes
ERA II 7, 570/1 (1)
48%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 57000 (37)
48%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 31, 59 (3)
48%
1930
Tartumaa — Tartu
Kärsna, Armilde
ERA II 31, 211 (1)
48%
1930
Tartumaa — Tartu
Selgis, Hans
ERA II 70, 408 (7)
48%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Peedar, Adeline
EÜS VII 583 (6)
48%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 257, 401 (118)
48%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 31, 199 (2)
48%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmas, L.
ERA II 166, 67/8 (76)
48%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 31, 223 (1)
48%
1930
Tartumaa — Tartu-Maarja
Väljaots, Arnold
E 52656
48%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 31, 139 (2)
48%
1930
Tartumaa — Kambja
Kõve, Lisbeth
ERA II 63, 496/7 (48)
48%
1933
Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 56291/2 (5)
48%
1925
Pärnumaa — Vändra
Schmidt, Hans
ERA II 70, 469 (5)
48%
1934
Virumaa — Haljala
Vebermann, Ilse
ERA II 31, 142 (2)
47%
1930
Tartumaa — Tartu
Mehine, Linda
E 74023 (1)
47%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
ERA II 70, 452 (11)
47%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Agnes
ERA II 31, 149 (1)
47%
1930
Tartumaa — Tartu
Scheff, Walentine
ERA II 31, 127 (1)
47%
1930
Tartumaa — Tartu
Kletenberg, Antonina
E 53411 (1)
47%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 63, 287 (1)
47%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 48590/1 (10)
47%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
ERA II 207, 659 (27)
47%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 82, 26 (6)
47%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
ERA II 5, 469/70
46%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 58234 (9)
46%
1926
Tartumaa — Torma
Paigaline, Lonny
E 73919 (2)
46%
1925
None
Gering, Leida
ERA II 5, 453
46%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 41, 448 (31)
46%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 31, 75 (1)
46%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
E 57200
46%
1926
Viljandimaa — Viljandi l.
Jakobson, H.
E 73928 (4)
46%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 35, 313 (5)
46%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 208, 78 (1)
46%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 31, 121 (1)
46%
1930
Tartumaa — Tartu
Joonas, Ethel
ERA II 36, 574 (11)
46%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 558 (1)
46%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 31, 37 (1)
46%
1930
Tartumaa — Tartu
Jantson, Agnes
ERA II 84, 275 (26)
46%
1933
Tartumaa — Kambja
Pastak, Alaida
ERA II 183, 618 (3)
46%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
ERA II 5, 450
46%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 44305
46%
1903
Virumaa — Viru-Nigula
Jürjev (Kallus), Gustav Johann
ERA II 299, 385 (106)
46%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 31, 69 (1)
46%
1930
Tartumaa — Tartu
Lepp, Linda
E 73996 (1)
46%
1924
Harjumaa — Risti
Ehrlich, Ed.
E 59417
46%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
ERA II 31, 131 (1)
45%
1930
Tartumaa — Tartu
Kolsar, Linda
ERA II 7, 346 (4)
45%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 540 (5)
45%
1934
Tartumaa — Kambja
Tagepera, Õie
ERA II 7, 364 (20)
45%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 20730
45%
1895
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 132, 169 (1)
45%
1936
Tartumaa — Torma
Haav, August
ERA II 83, 476 (58)
45%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Leemets, Ellen
ERA II 204, 641 (6)
45%
1934
Setumaa
Ojaperv, Vassili, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 31, 173/4 (2)
45%
1930
Tartumaa — Nõo
Jõgar, Hugo
ERA II 31, 31 (1)
45%
1930
Tartumaa — Tartu
Hindrikson, Selma
ERA II 82, 530 (11)
44%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
ERA II 2, 407 (26)
44%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 266, 241 (11)
44%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 2, 447 (5)
44%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 5, 481
44%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 31, 231 (1)
44%
1930
Tartumaa — Tartu
Valdman, Linda
ERA II 172, 197 (2)
44%
0
Järvamaa — Ambla
Ader, Verner
E 57623
43%
1926
Virumaa — Kadrina
Noor, Selma
ERA II 31, 123 (2)
43%
1930
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
ERA II 31, 147 (1)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Savasson, Ella
E 64007/8 (3)
43%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 9, 102/3 (13)
43%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
ERA II 5, 448
43%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 6, 592 (20)
43%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 565/6 (1)
43%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 172, 147 (2)
43%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Joosing, Linda
ERA II 79, 340 (2)
43%
1934
Läänemaa — Mihkli
Piile, Mari
ERA II 250, 617/8 (2)
43%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 306, 141/2 (66)
42%
1943
None
None
ERA II 250, 639 (30)
42%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 204, 613 (4)
42%
1934
Setumaa
Kadastik, Mihail, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ARS 2, 266 (33)
42%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 477 (1)
42%
1928
Viljandimaa — Viljandi; Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 83, 482 (16)
42%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Uustalu, Auguste
ERA II 31, 182 (3)
42%
1930
Tartumaa — Äksi
Kriisa, Herbert
ERA I 2, 336/7 (2)
42%
1928
Virumaa — Haljala
Viltrop, J.
ERA II 210, 245/6 (8)
42%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
ERA II 70, 359 (3)
42%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Lill, Gottfried
E 61492
41%
1927
Virumaa — Simuna
Kasikov, Maria
ERA II 70, 244 (8)
41%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Adler, A.
ERA II 183, 509 (91)
41%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 83, 485 (7)
41%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Lillenberg, Vaike
ERA II 11, 673 (22)
41%
1929
Tartumaa — Sangaste
Müllerson, Linda
ERA II 83, 559 (1)
41%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
ERA II 70, 435 (4)
41%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Paju, Leida
E 54700 (2)
41%
1923
Virumaa — Haljala
Sööt, Bernhard
ERA II 14, 271/3 (9)
41%
1929
None
None
ERA II 31, 135 (1)
41%
1930
Tartumaa — Tartu
Koppel, A. (Tartu)
E 59406/7
41%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 33, 332 (8)
41%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 70, 479 (15)
41%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Västo, Amanda
H II 7, 804 (9)
41%
1889
Virumaa — Iisaku
Timotheus, Dietrich
E 73959/60 (16)
41%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 250, 675/6 (92)
40%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
ERA II 2, 335 (1)
40%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 6, 228/9 (34)
40%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 143 (1)
40%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ARS 2, 263 (30)
40%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 56520/1 (10)
40%
1925
Võrumaa — Rõuge
Rattus, Paul
E, StK 30, 92 (14)
40%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 63, 342 (11)
40%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 69, 292 (13)
39%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Adamson, Linda
E 63995/6 (2)
39%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 2, 273 (4)
39%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 258, 372/5 (33)
39%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
ERA II 70, 365 (2)
39%
1934
Virumaa — Rakvere
Ploom, Julius
E 59923
38%
1927
Pärnumaa — Tori
Johannson, H.
ERA II 82, 38 (6)
38%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 69, 183 (10)
38%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson, M.
ERA II 69, 407 (9)
38%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Koppel, Linda
ERA II 70, 533 (1)
38%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Grüntal, Alma
ERA II 189, 146 (60)
38%
1938
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
ERA II 9, 292/3 (11)
37%
1928
Läänemaa — Käina
Meiusi, Meinhard
ERA II 24, 483/4 (11)
37%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 145 (2)
37%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Elts, Magda
ERA II 172, 199 (1)
37%
0
Järvamaa — Ambla
Elts, Magda
ERA II 82, 572 (6)
37%
1934
Saaremaa — Mustjala
Piht, Hildegard
ERA II 2, 285 (8)
37%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 24, 302/3 (5)
37%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERÄ II 172, 185 (1)
37%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Edgar
ERA II 82, 582 (6)
37%
1934
Saaremaa — Mustjala
Väärt, Alla
ERA II 25, 111/2 (2)
37%
1930
Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 576 (7)
37%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
H III 9, 915 (1)
37%
1890
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
E 70593 (45)
36%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 82, 565 (4)
36%
1934
Saaremaa — Mustjala
Nukk, Taaniel
ERA II 24, 217 (104)
36%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 73956 (8)
35%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
ERA II 70, 335 (3)
35%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Überbach, Hans
ERA II 70, 523 (14)
35%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Siirak, Elita
ERA II 34, 302 (1)
35%
1928
Läänemaa — Reigi
Loorits, Oskar
ERA II 172, 141 (6)
35%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Erna
E 25245 (4)
34%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
ERA II 172, 171 (10)
34%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
E 63990/1 (9)
34%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Wedler, W.
ERA II 7, 562 (4)
34%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 7, 222 (5)
33%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 237 (3)
33%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
ERA II 2, 435 (9)
33%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E 41909/10
33%
1901
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Aleksander
ERA II 179, 595 (34)
32%
1937
Tartumaa — Kursi; Tartumaa — Tartu
Viidalepp, Marta
ERA II 146, 824 (59)
32%
1915
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 24, 400/1 (13)
32%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 147, 210/1 (8)
32%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ots, Erna
ERA II 172, 161 (3)
32%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Meeta
E 53758
31%
1923
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 74017 (13)
31%
1927
Harjumaa — Harju-Madise; Virumaa — Narva l.
Klein, Paul
ERA II 14, 87 (17)
30%
1929
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 520/1 (33)
30%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
E 74001 (3)
30%
0
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Harju-Madise
Schvan, Alfred
ERA II 6, 343 (3)
29%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 28049
28%
1914
Varsinais-Suomi — Salo
Koskenpää, Martta
ERA II 70, 475 (44)
28%
1934
Virumaa — Haljala
Traks, M.
E, StK 37, 51 (1)
28%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
E XIII 62 (337)
27%
0
Tartumaa — Tartu-Maarja
Eisen, Matthias Johann
JR 43729
27%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 31, 123 (1)
27%
1930
Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
ERA II 42, 29 (3)
27%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
ERA II 31, 217 (1)
27%
1930
Tartumaa — Tartu
Tawet, J.
ERA II 6, 344/5 (2)
26%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Lääne-Nigula
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 177, 70 (118)
26%
1937
Virumaa — Jõhvi
Mets, Endel
JR 71259
26%
1910
Varsinais-Suomi — Mynämäki
Saarimaa, Eemil
ERA II 39, 422 (21)
26%
1931
Viljandimaa — Viljandi
Tampere, Herbert
JR 13683
26%
1939
Varsinais-Suomi — Perniö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
E 74017 (1-2)
26%
1927
Harjumaa — Harju-Madise; Virumaa — Narva l.
Klein, Paul
E 73927/8 (3)
25%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 6, 199 (20)
25%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 272 (41)
25%
1929
Läänemaa — Hanila
Tampere, Herbert
ERA II 31, 63 (5)
25%
1930
Tartumaa — Tartu
Küüsvek, Ella
JR 11967
25%
1933
Varsinais-Suomi — Perniö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 55045
24%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
SKVR XIII4 12230.
24%
1938
Etelä-Karjala — Uusikirkko Vpl.
Mannonen, Ulla
JR 55077
24%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 41156
24%
1913
Varsinais-Suomi — Sauvo
Mannerhovi, N. V.
SKVR XIV 1837.
23%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 55099
23%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
ERA II 12, 489 (14)
23%
1928
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Tartu-Maarja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 43948
23%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 13, 80 (85)
23%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR XIV 1841.
22%
1916
Uusimaa — Sammatti
Teräskivi, Einar
SKVR XII1 1215.
22%
1915
Peräpohjola — Simo
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 46113
22%
1915
Varsinais-Suomi — Uusikirkko Tl.
Numminen, Jalo
H I 9, 98 (76)
22%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
JR 21381
22%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
JR 43657
21%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 26177
21%
1913
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 55030
21%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 64605
21%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 68993
21%
1935
Pohjois-Karjala — Pielisjärvi
Saarelainen, J. V.
ERA II 70, 386 (12)
21%
1934
Viljandimaa
Persman, Mari
JR 26151
21%
1914
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 73388
21%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
SKVR XIV 1842.
21%
1915
Uusimaa — Inkoo
Petelius, Juhani
SKVR X1 1656.
20%
1911
Satakunta — Alastaro
Vihervaara, Eemeli
JR 17404
20%
1914
Varsinais-Suomi — Piikkiö
Häyrinen, Kalle
JR 17189
20%
1936
Pohjois-Karjala — Tohmajärvi
Härkönen, Edvard
JR 71268
20%
1910
Varsinais-Suomi — Laitila
Saarimaa, Eemil
JR 81217
20%
1935
Varsinais-Suomi — Vehmaa
Tuominen, Gunnar
E 64006 (1)
20%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
JR 42876
20%
1912
Häme — Pälkäne
Mikkola, Edv.
JR 43645
20%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 43819
20%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
E 5140 (12)
20%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
JR 08894
20%
1916
Varsinais-Suomi — Perniö
Höijer E. B.
SKVR XIV 1843.
19%
1932
Uusimaa — Inkoo
Renlund, T.
JR 24849
19%
1932
Häme — Iitti
Kauppinen, Eino
SKVR XII1 1208.
19%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
SKVR XIV 1839.
19%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 72838
19%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 72808
19%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
SKVR XIII4 12231.
19%
1937
Etelä-Karjala — Koivisto
Mannonen, Ulla
JR 21357
19%
1914
Varsinais-Suomi — Salo
Kallio, Niilo
ERA II 70, 460 (9)
19%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Marta
JR 72780
18%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 35217
18%
1926
Häme — Jaala
Lahti, Erkki
JR 71040
18%
1912
Varsinais-Suomi — Muurla
Saariluoma, Vilho
JR 21467
18%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
SKVR XIV 1840.
18%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 72865
18%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 17367
18%
1907
Häme — Iitti
Heporauta, F. A.
JR 73359
18%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 83452
18%
1962
Etelä-Karjala — Vuoksenranta
Virtanen, Lilja
JR 72853
18%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
SKVR XIV 1831.
18%
1915
Uusimaa — Vihti
Hakalehto, Mimmi
JR 10202
18%
1925
Satakunta — Teisko
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 34663
18%
1914
Varsinais-Suomi — Naantali mlk
Kärnä, Saima
ERA II 70, 349 (3)
18%
1934
Virumaa — Simuna
Toming, Erich
JR 07347
18%
1935
Häme — Hartola
Heino, Arvo
SKVR XIV 1818.
18%
1913
Uusimaa — Elimäki
Kujala, Antti
SKVR XIII3 6857.
17%
1933
Etelä-Karjala — Kurkijoki
Haltsonen, Sulo
JR 12228
17%
1933
Häme — Hartola
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR X1 1658.
17%
1924
Satakunta — Huittinen
Hirsikoski, Anna
SKVR XIV 1816.
17%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
SKVR XIV 1829.
17%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
JR 82224
17%
1910
Varsinais-Suomi — Uskela
Valve, Antti
JR 72876
17%
1914
Etelä-Savo — Kangasniemi
Salo, Aukusti
SKVR X1 1664.
17%
1920
Satakunta — Vesilahti
Vihervaara, Eemeli
JR 12288
17%
1933
Satakunta — Kiikoinen
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 13861
17%
1939
Satakunta — Kiikoinen
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 73674
17%
1936
Häme — Asikkala
Sanakirjasäätiön välityksellä,
JR 82543
17%
1918
Uusimaa
Velho, Osku
JR 66352
17%
1913
Varsinais-Suomi — Yläne
Rantasalo, Varma
SKVR X1 1665.
16%
1925
Satakunta — Kuru
Jussila, K. V.
ERA II 70, 355 (3)
16%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rosenberg, Hendrik
JR 82950
16%
1963
Etelä-Karjala — Muolaa
Virolainen, Aatu
SKVR XIV 1838.
16%
1931
Uusimaa — Sammatti
Ruoppila, Veikko
JR 07367
16%
1935
Häme — Hartola
Heino, Arvo
ERA II 70, 343 (2)
16%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Hammer, Olev
SKVR XIV 1820.
16%
1915
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Tyyne
SKVR XIV 1823.
16%
1915
Uusimaa — Pukkila
Salminen, Tyyne
SKVR XIV 1822.
16%
1886
Uusimaa — Askola
Tyyskä, J.
SKVR XII1 1211.
16%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
ERA II 70, 232 (2)
16%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
SKVR XIV 1821.
16%
1919
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Väinö
JR 71263
16%
1910
Varsinais-Suomi — Paattinen
Saarimaa, Eemil
ERA II 12, 171 (13)
16%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 44056
16%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
SKVR XIV 1813.
16%
1920
Uusimaa — Vehkalahti
Vuorisalo, Katri
JR 58597
16%
1932
Peräpohjola
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 55080
16%
1913
Varsinais-Suomi — Kuusjoki
Pennanen, S.
JR 25584
16%
1913
Varsinais-Suomi — Rymättylä
Ketolainen, Eemil
JR 24939
16%
1932
Uusimaa — Mäntsälä
Kauppinen, Eino
JR 26905
16%
1935
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Korpiselkä
Koljonen, Vilho
JR 27490
15%
1935
Pohjois-Pohjanmaa — Ylikiiminki
Korhonen, Lyyli
SKVR XIV 1836.
15%
1915
Uusimaa — Pusula
Nyberg, Väinö ja Ylänne, Yrjö
JR 26150
15%
1914
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 74900
15%
1936
Etelä-Savo — Savonlinna
Seppänen, Aleks.
ERA II 147, 205 (18)
15%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
JR 17365
15%
1907
Häme — Hollola
Heporauta, F. A.
SKVR XIV 1824.
15%
1915
Uusimaa — Mäntsälä
Louhe, Lempi
JR 72034
15%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
JR 21494
15%
1914
Varsinais-Suomi — Pertteli
Kallio, Niilo
JR 24921
15%
1932
Uusimaa — Mäntsälä
Kauppinen, Eino
JR 46164
15%
1936
Peräpohjola — Rovaniemi
Nuotio, Valo
SKVR X1 1659.
15%
1921
Satakunta — Kokemäki
Kujonpää, Lyyli
JR 65884
15%
1954
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Rantalaiho, H. A.
SKVR X1 1657 α.
15%
1925
Satakunta — Alastaro
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 65317
15%
1968
Etelä-Karjala — Johannes
Railonsala, Artturi
JR 63475
14%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 35086
14%
1930
Häme — Lahti
Lahden kansanopiston oppilaat,
H II 41, 432 (3)
14%
1891
Saaremaa — Anseküla
Peeters (Peters), Friidu (Friedrich)
JR 38233
14%
1913
Häme — Hauho
Leander, M.
SKVR XIV 1830.
14%
1932
Uusimaa — Vihti
Enäjärvi-Haavio, Elsa
JR 26162
14%
1913
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 76118
14%
1914
Varsinais-Suomi — Laitila
Sonkkila, Linda
JR 06674
14%
1945
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Hautala, Jouko
SKVR XIV 1825.
14%
1916
Uusimaa — Mäntsälä
Teräskivi, Einar
JR 17364
14%
1907
Häme — Orimattila
Heporauta, F. A.
H II 18, 582 (47)
14%
1889
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
JR 09061
14%
1936
Satakunta — Vampula
Hongisto, Paavo
SKVR XIV 1817.
14%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
JR 01811
14%
1935
Kainuu — Suomussalmi
Alopaeus, Aulis
SKVR XIII4 12233.
14%
1938
Etelä-Karjala — Kirvu
Kymäläinen, Ensio
SKVR XIV 1832.
13%
1932
Uusimaa — Vihti
Ollila, Reino
JR 81198
13%
1913
Varsinais-Suomi — Karuna
Tuominen, Bertel
JR 21479
13%
1914
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Niilo
JR 65633
13%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 24883
13%
1932
Häme — Jaala
Kauppinen, Eino
ERA II 13, 252 (7)
13%
1929
Virumaa — Rakvere; Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR XIV 1835.
13%
1932
Uusimaa — Nummi
Renlund, T.
JR 51615
13%
1930
Etelä-Pohjanmaa — Perho
Paulaharju, Samuli ja Jenny
SKVR XIV 1834.
13%
1932
Uusimaa — Pyhäjärvi Ul
Renlund, T.
ERA II 299, 470 (362)
13%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
SKVR XI 312.
13%
1914
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Salmela, Alfred
SKVR III1 375.
13%
1858
Länsi-Inkeri — Soikkola
Länkelä, Jaako
SKVR X1 1662.
13%
1921
Satakunta — Hämeenkyrö
Valkama, Sylvi
JR 65260
13%
1968
Peräpohjola — Simo
Railonsala, Artturi
JR 31412
13%
1962
Etelä-Karjala — Ylämaa
Kälviäinen, Hilda
SKVR XII1 1228.
13%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 21657
13%
1912
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, V. J.
JR 71890
13%
1923
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Salmela, Alfred
JR 74770
13%
1937
Etelä-Savo — Savonlinna
Seppänen, Aleks.
JR 76157
13%
1889
Satakunta — Pirkkala
Starck, Anni
JR 46450
13%
1922
Varsinais-Suomi — Uskela
Nyyrikki, Ella
JR 68045
13%
1957
Pohjois-Karjala — Ilomantsi
Romppanen, Pekka
SKVR VI2 6959.
13%
1934
Etelä-Savo — Lemi
Kohvakka, Toini
JR 65395
13%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
SKVR XII1 1212.
13%
1915
Peräpohjola — Kemi
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
E 52588 (2)
13%
0
None
koguja teadmata
SKVR VI1 2026.
13%
1913
Etelä-Savo — Mäntyharju
Kantele, Toini
JR 80905
13%
1949
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Tuomaala, Väinö
JR 76164
13%
1889
Satakunta — Pirkkala
Starck, Anni
SKVR X1 1661.
13%
1917
Satakunta — Kiikka
Numminen, Jalo
H III 8, 164 (55)
12%
1888
Tartumaa — Äksi
Treifeldt, Heinrich Julius
JR 26581
12%
1913
Varsinais-Suomi — Rymättylä
Koisaari, Alli
SKVR VI1 2029.
12%
1924
Pohjois-Savo — Siilinjärvi
Heikkinen, Edith
JR 38960
12%
1963
Etelä-Savo — Rantasalmi
Leinonen, Liisa
JR 67601
12%
1932
Uusimaa — Hyvinkää
Renlund, T.
JR 76704
12%
1958
Häme — Hausjärvi
Sykäri, Hilma
JR 12229
12%
1933
Häme — Lahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 75542
12%
1935
Pohjois-Pohjanmaa — Sievi
Siirtola, Helvi
SKVR VI1 2028.
12%
1924
Pohjois-Savo — Siilinjärvi
Heikkinen, Edith
JR 63419
12%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 06927
12%
1938
Pohjois-Pohjanmaa — Oulu
Heikkilä, Heimo
SKVR XIV 1827.
12%
1932
Uusimaa — Tuusula
Renlund, T.
JR 67566
12%
1932
Uusimaa — Hyvinkää
Renlund, T.
JR 74806
12%
1938
Etelä-Savo — Savonlinna
Seppänen, Aleks.
SKVR XI 309.
12%
1924
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
JR 46518
12%
1967
Pohjois-Pohjanmaa — Rantsila
Näsänen, Aune
SKVR XII1 1210.
12%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
H II 54, 360 (2)
12%
1894
Läänemaa — Lääne-Nigula
Prooses, Ivan (Joann)
SKVR XIV 1828.
12%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
JR 82643
12%
1945
Pohjois-Karjala — Pyhäselkä
Venäläinen, Ida
SKVR XII1 1207.
12%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
SKVR XIV 1819.
12%
1915
Uusimaa — Lapinjärvi
Salminen, Tyyne
JR 23319
12%
1936
Pohjois-Savo — Kuopio
Karhu, Lyyli
E 73999 (5)
12%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Trik, Salme
JR 38259
12%
1913
Häme — Hauho
Leander, M.
JR 27681
12%
1962
Häme — Kalvola
Korpela, Aune
JR 21181
12%
1910
Varsinais-Suomi — Kaarina
Kallio, Ilmari
JR 13795
12%
1939
Häme — Lahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 73227
12%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
SKVR XII1 1225.
12%
1920
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 53335
12%
1936
Etelä-Pohjanmaa — Töysä
Peltonen, Erkki
JR 26221
12%
1911
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Kivisaari, Lauri
SKVR XII1 1226.
11%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 13797
11%
1939
Häme — Hartola
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR XII1 1218.
11%
1921
Peräpohjola — Muonio
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 68115
11%
1935
Häme — Renko
Röök, Taimi
SKVR XIV 1815.
11%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
JR 71270
11%
1909
Varsinais-Suomi — Nousiainen
Saarimaa, Eemil
SKVR X1 1666.
11%
1917
Satakunta — Ruovesi
Lutonen, Ahto
SKVR XI 306.
11%
1907
Etelä-Pohjanmaa — Kurikka
Paulaharju, Lyyli
JR 03839
11%
1950
Keski-Suomi — Viitasaari
Etelälahti, Eemeli
JR 21067
11%
1909
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Ilmari
JR 31191
11%
1938
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Suistamo
Kyttälä, Elli
JR 73327
11%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
SKVR XIV 1826.
11%
1915
Uusimaa — Tuusula
Lindstedt, Armas
JR 25526
10%
1909
Varsinais-Suomi — Koski Tl.
Kesälä, Eelis
SKVR XII1 1204.
10%
1921
Pohjois-Pohjanmaa — Kalajoki
Hongell, Aune
SKVR XII2 8250.
10%
1915
Peräpohjola — Kittilä
Kemppainen, Eino
SKVR XII1 1209.
10%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 51268
10%
1909
Etelä-Karjala — Johannes
Paulaharju, Samuli ja Jenny
SKVR XII1 1222.
10%
1920
Peräpohjola — Sodankylä
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 46132
10%
1917
Varsinais-Suomi — Uusikirkko Tl.
Numminen, Jalo
SKVR XII1 1206.
10%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys