ARS 2, 266 (33)
73%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 56520/1 (10)
59%
1925
Võrumaa — Rõuge
Rattus, Paul
ARS 2, 263 (30)
57%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 285 (8)
56%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 63, 496/7 (48)
55%
1933
Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 204, 561 (5)
55%
1934
Setumaa
Õuna, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 557 (4)
55%
1934
Setumaa
Kaivo, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 63, 287 (1)
55%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 33, 332 (8)
54%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 335 (1)
54%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 257, 401 (118)
54%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 31, 142 (2)
54%
1930
Tartumaa — Tartu
Mehine, Linda
E 53411 (1)
53%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 2, 273 (4)
53%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 35, 313 (5)
52%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 131 (1)
52%
1930
Tartumaa — Tartu
Kolsar, Linda
ERA II 31, 123 (2)
51%
1930
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
ERA II 82, 536 (4)
51%
1934
Tartumaa — Kambja
Köösel, Eduard
ERA II 2, 407 (26)
51%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 2, 447 (5)
50%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 31, 31 (1)
50%
1930
Tartumaa — Tartu
Hindrikson, Selma
ERA II 41, 448 (31)
50%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 204, 595 (5)
49%
1934
Setumaa
Võsu, Peeter, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 31, 139 (2)
48%
1930
Tartumaa — Kambja
Kõve, Lisbeth
ERA II 11, 673 (22)
47%
1929
Tartumaa — Sangaste
Müllerson, Linda
ERA II 31, 35 (1)
45%
1930
Tartumaa — Tartu
Ind, Linda
ERA II 204, 633 (7)
45%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 204, 603 (5)
45%
1934
Setumaa
Palomägi, Aleksander, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 619 (3)
45%
1934
Setumaa
Kallo, Nikolai, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 59406/7
44%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 31, 19/20 (3)
44%
1930
Tartumaa — Tartu
Armulik, Valter
ERA II 31, 95 (1)
44%
1930
Tartumaa — Tartu
Posti, Helga
ERA II 31, 145 (1)
44%
1930
Tartumaa — Tartu
Peeda, Leida
ERA II 31, 183/4 (3)
44%
1930
Tartumaa — Tartu
Laats, Robert
ERA II 31, 104 (2)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Saar, Aksella
ERA II 31, 59 (3)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Kärsna, Armilde
ERA II 31, 81 (1)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Namm, Linda
ERA II 31, 199 (2)
43%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmas, L.
ERA II 31, 21 (1)
42%
1930
Tartumaa — Tartu
Aumann, Lehte
ERA II 31, 45 (2)
42%
1930
Tartumaa — Tartu
Kerge, E.
ERA II 31, 17 (1)
42%
1930
Tartumaa — Tartu
Aloe, Aksella
ERA II 63, 342 (11)
42%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 223 (1)
42%
1930
Tartumaa — Tartu-Maarja
Väljaots, Arnold
ERA II 31, 211 (1)
41%
1930
Tartumaa — Tartu
Selgis, Hans
E, StK 14, 205 (2)
41%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 2, 435 (9)
41%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 31, 115 (1)
41%
1930
Tartumaa — Tartu
Vään, Erna
ERA II 31, 75 (1)
41%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
ERA II 31, 149 (1)
41%
1930
Tartumaa — Tartu
Scheff, Walentine
E 52656
40%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 31, 111 (1)
40%
1930
Tartumaa — Tartu
Vuchmann, Leida
E 54700 (1)
40%
1924
Tartumaa — Torma
Sööt, Bernhard
ERA II 204, 609 (5)
40%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 73812 (5)
39%
1927
Virumaa — Väike-Maarja
Klaas, Elise
ERA II 31, 89 (1)
39%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmpuu, Amanda
H III 9, 915 (1)
39%
1890
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 266, 240/1 (10)
39%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 84, 275 (26)
39%
1933
Tartumaa — Kambja
Pastak, Alaida
E 48590/1 (10)
39%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
ERA II 31, 83 (2)
38%
1930
Tartumaa — Tartu
Nurk, Helgi
ERA II 31, 121 (1)
38%
1930
Tartumaa — Tartu
Joonas, Ethel
E 58234 (9)
38%
1926
Tartumaa — Torma
Paigaline, Lonny
E 73991 (1)
38%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 82, 530 (11)
38%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
ERA II 172, 221/2 (2)
38%
0
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
E 63982 (5)
38%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 204, 602 (8)
38%
1934
Setumaa
Kikkas, Ekaterina, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
E 61440/1 (4)
37%
1927
Virumaa — Narva l.
Kasikov, Maria
E 73908 (3)
37%
1925
None
Uustalu, Hilda
E 73910 (2)
37%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 172, 140 (11)
36%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 7, 558 (1)
36%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 166, 67/8 (76)
36%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 172, 159/60 (3)
36%
1939
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 183, 500 (58)
36%
1938
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 82, 520/1 (33)
36%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
ERA II 31, 147 (1)
36%
1930
Tartumaa — Tartu
Savasson, Ella
ERA II 299, 385 (106)
36%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 57000 (37)
36%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 31, 182 (3)
36%
1930
Tartumaa — Äksi
Kriisa, Herbert
E 56291/2 (5)
36%
1925
Pärnumaa — Vändra
Schmidt, Hans
ERA II 13, 593 (12)
36%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 74023 (1)
35%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
ERA II 31, 135 (1)
35%
1930
Tartumaa — Tartu
Koppel, A. (Tartu)
ERA II 207, 659 (27)
35%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 172, 231/2 (2)
35%
0
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
ERA II 251, 27/8 (16)
35%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
E 73919 (2)
35%
1925
None
Gering, Leida
ERA II 6, 592 (20)
35%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 291, 379 (2)
35%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Pross, Johannes
ERA II 5, 446
34%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 204, 607 (4)
34%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 623 (5)
34%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 31, 37 (1)
34%
1930
Tartumaa — Tartu
Jantson, Agnes
ERA II 36, 574 (11)
34%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 26 (6)
34%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
ERA II 210, 245/6 (8)
34%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
ERA II 82, 558 (7)
34%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
E 63991/2 (2)
34%
1928
Tartumaa — Kursi
Wedler, W.
ERA II 204, 632 (11)
34%
1934
Setumaa
Lillik, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 31, 153 (1)
34%
1930
Tartumaa — Tartu
Talv, B.
ERA II 82, 570 (3)
33%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ARS 2, 265 (32)
33%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 31, 69 (1)
33%
1930
Tartumaa — Tartu
Lepp, Linda
ERA I 2, 336/7 (2)
33%
1928
Virumaa — Haljala
Viltrop, J.
ERA II 70, 435 (4)
33%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Paju, Leida
ERA II 2, 477 (1)
33%
1928
Viljandimaa — Viljandi; Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 70, 351/2 (3)
33%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Kala, Eduard
ERA II 266, 241 (11)
33%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 82, 568 (7)
33%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
ERA II 5, 453
33%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E 73986 (4)
33%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Udam, Viktor
ERA II 70, 452 (11)
33%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Agnes
ERA II 250, 617/8 (2)
33%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
E 59923
33%
1927
Pärnumaa — Tori
Johannson, H.
E 73916 (1)
33%
1925
None
Sillart, A.
ERA II 82, 553 (3)
33%
1934
Saaremaa — Mustjala
Käsper, A.
E 73996 (1)
32%
1924
Harjumaa — Risti
Ehrlich, Ed.
ERA II 204, 585 (1)
32%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 172, 147 (2)
32%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Joosing, Linda
ERA II 69, 419/20 (2)
32%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Vaino, Johannes
ERA II 183, 509 (91)
32%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 204, 571 (3)
32%
1934
Setumaa
Jürisaar, Jevdokia, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 83, 476 (58)
32%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Leemets, Ellen
ERA II 60, 567 (15)
32%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
E 59417
32%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
ERA II 5, 467
32%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 7, 364 (20)
32%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 345 (4)
31%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Abner, E.
ERA II 7, 565/6 (1)
31%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 556 (6)
31%
1934
Saaremaa — Mustjala
Loodus, A.
ERA II 183, 618 (3)
31%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
ERA II 82, 562 (7)
31%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sigibert, Susanna
ERA II 258, 372/5 (33)
31%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
E 64007/8 (3)
31%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 7, 346 (4)
31%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 79, 340 (2)
31%
1934
Läänemaa — Mihkli
Piile, Mari
ERA II 250, 675/6 (92)
31%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
ERA II 70, 533 (1)
31%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Grüntal, Alma
ERA II 82, 17/8 (4)
31%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
ERA II 208, 78 (1)
31%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
E 20730
31%
1895
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
E 66009 (10)
31%
1930
Virumaa — Tapa l.
Aavik (Kleemann), Aleksandra
ERA II 131, 91 (103)
31%
1936
Virumaa — Viru-Jaagupi
Böckler, Leida
ERA II 250, 639 (30)
31%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 6, 228/9 (34)
31%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 556 (2)
31%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 70, 377 (1)
31%
1934
Virumaa — Kadrina
Rink, Evald
ERA II 70, 469 (5)
31%
1934
Virumaa — Haljala
Vebermann, Ilse
ERA II 83, 485 (7)
31%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Lillenberg, Vaike
ERA II 70, 281 (3)
31%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa
E 73928 (4)
30%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 70, 479 (15)
30%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Västo, Amanda
ERA II 172, 203 (10)
30%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Peetov, A.
E 57200
30%
1926
Viljandimaa — Viljandi l.
Jakobson, H.
ERA II 204, 565 (3)
30%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 8, 490
29%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 83, 559 (1)
29%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
ERA II 31, 127 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Kletenberg, Antonina
ERA II 9, 292/3 (11)
29%
1928
Läänemaa — Käina
Meiusi, Meinhard
ERA II 7, 571 (1)
29%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 31, 231 (1)
29%
1930
Tartumaa — Tartu
Valdman, Linda
ERA II 204, 591 (4)
29%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
E 63995/6 (2)
29%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 70, 405 (2)
29%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Kriisental, Meta
ERA II 5, 450
29%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 204, 617 (4a)
29%
1934
Setumaa
Haabla, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 172, 197 (2)
29%
0
Järvamaa — Ambla
Ader, Verner
ERA II 70, 239 (13)
29%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Karjus, Eliise
ERA II 82, 38 (6)
29%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 70, 365 (2)
29%
1934
Virumaa — Rakvere
Ploom, Julius
ERA II 70, 403 (1)
29%
1934
Virumaa — Rakvere
Nõmtak, Hildegard
E 54700 (2)
29%
1923
Virumaa — Haljala
Sööt, Bernhard
E 57623
28%
1926
Virumaa — Kadrina
Noor, Selma
ERA II 172, 143 (1)
28%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ERA II 172, 223 (2)
28%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Laos, Elfriide
ERA II 31, 53 (1)
28%
1930
Tartumaa — Tartu
Kippik, Leida
ERA II 70, 359 (3)
28%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Lill, Gottfried
ERA II 69, 183 (10)
28%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson, M.
ERA II 31, 123 (1)
28%
1930
Tartumaa — Tartu
Kera, Elsa
E 44305
28%
1903
Virumaa — Viru-Nigula
Jürjev (Kallus), Gustav Johann
E 61492
28%
1927
Virumaa — Simuna
Kasikov, Maria
ERA II 70, 408 (7)
28%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Peedar, Adeline
EÜS VII 583 (6)
28%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 5, 481
28%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 183, 501 (60)
28%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
E 73959/60 (16)
27%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 7, 570/1 (1)
27%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 25, 111/2 (2)
27%
1930
Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 70593 (45)
27%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 306, 141/2 (66)
27%
1943
None
None
ERA II 70, 426 (19)
27%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Männik, Linda
ERA II 31, 173/4 (2)
27%
1930
Tartumaa — Nõo
Jõgar, Hugo
ERA II 132, 169 (1)
27%
1936
Tartumaa — Torma
Haav, August
ERA II 14, 271/3 (9)
27%
1929
None
None
ERA II 83, 482 (16)
27%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Uustalu, Auguste
ERA II 7, 577 (2)
26%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 70, 523 (14)
26%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Siirak, Elita
ERA II 204, 639 (6)
26%
1934
Setumaa
Kalda, Aleksei, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 5, 448
26%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 201, 204 (73)
26%
1938
Saaremaa — Karja
Lepp, Kaljo
E 53758
26%
1923
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
ERA II 82, 540 (5)
26%
1934
Tartumaa — Kambja
Tagepera, Õie
ERA II 5, 469/70
26%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 172, 145 (2)
25%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Elts, Magda
ERA II 172, 199 (1)
25%
0
Järvamaa — Ambla
Elts, Magda
E 63990/1 (9)
25%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Wedler, W.
ERA II 7, 222 (5)
25%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 204, 613 (4)
25%
1934
Setumaa
Kadastik, Mihail, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
H II 7, 804 (9)
25%
1889
Virumaa — Iisaku
Timotheus, Dietrich
ERA II 24, 483/4 (11)
25%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 217 (1)
25%
1930
Tartumaa — Tartu
Tawet, J.
ERA II 31, 101 (1)
24%
1930
Tartumaa — Tartu
Puust, Liidia
E 74001 (3)
24%
0
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Harju-Madise
Schvan, Alfred
ERA II 70, 466 (24)
24%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Jõesaar, Ellen
ERA II 189, 146 (60)
24%
1938
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
ERA II 70, 367 (2)
24%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Tori, Elmar
ERA II 13, 595/6 (2)
24%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 244 (8)
24%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Adler, A.
E, StK 30, 92 (14)
24%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 146, 824 (59)
23%
1915
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 24, 217 (104)
23%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 475 (44)
23%
1934
Virumaa — Haljala
Traks, M.
E, StK 37, 51 (1)
23%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
ERA II 147, 210/1 (8)
23%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ots, Erna
E 73956 (8)
22%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
ERA II 14, 87 (17)
22%
1929
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 331 (3)
22%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Avikson, Arnold
ERA II 179, 595 (34)
22%
1937
Tartumaa — Kursi; Tartumaa — Tartu
Viidalepp, Marta
ERA II 24, 302/3 (5)
22%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 562 (4)
22%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 41909/10
22%
1901
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Aleksander
E XIII 62 (337)
21%
0
Tartumaa — Tartu-Maarja
Eisen, Matthias Johann
ERA II 70, 393 (5)
21%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa, Aleksander
ERA II 177, 70 (118)
21%
1937
Virumaa — Jõhvi
Mets, Endel
ERA II 34, 302 (1)
21%
1928
Läänemaa — Reigi
Loorits, Oskar
E, StK 35, 10 (8)
20%
1926
Saaremaa — Karja
Ränk, Gustav
ERA II 6, 199 (20)
20%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ARS 2, 267 (34)
20%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 70, 232 (1)
20%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
ARS 2, 264 (31)
20%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 12, 489 (14)
20%
1928
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Tartu-Maarja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 25245 (4)
20%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
ERA II 70, 389 (6)
19%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Truubok, Meeri
ERA II 13, 80 (85)
19%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 69, 292 (13)
19%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Adamson, Linda
ERA II 172, 237 (3)
19%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
JR 72033
18%
1930
Länsi-Inkeri — Narvusi
Salminen, Kaarina
ERA II 69, 407 (9)
18%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Koppel, Linda
ERA II 31, 63 (5)
18%
1930
Tartumaa — Tartu
Küüsvek, Ella
ERA II 9, 102/3 (13)
18%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
ERA II 16, 272 (41)
18%
1929
Läänemaa — Hanila
Tampere, Herbert
ERA II 6, 344/5 (2)
18%
1928
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Lääne-Nigula
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 333 (3)
17%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rostar, V.
ERA II 70, 460 (9)
17%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Marta
ERA II 70, 386 (12)
17%
1934
Viljandimaa
Persman, Mari
ERA II 42, 29 (3)
17%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
ERA II 82, 572 (6)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Piht, Hildegard
ERA II 82, 576 (7)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
ERA II 82, 9 (5)
16%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
ERA II 70, 343 (2)
16%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Hammer, Olev
ERA II 70, 232 (2)
16%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
ERA II 82, 565 (4)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Nukk, Taaniel
ERA II 172, 141 (6)
16%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Erna
ERA II 70, 349 (3)
16%
1934
Virumaa — Simuna
Toming, Erich
ERA II 6, 343 (3)
15%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 355 (3)
15%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Rosenberg, Hendrik
ERÄ II 172, 185 (1)
15%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Edgar
ERA II 24, 400/1 (13)
15%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 341 (1)
15%
1934
Virumaa — Kadrina
Kalle, Andres
ERA II 172, 171 (10)
15%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
ERA II 82, 582 (6)
14%
1934
Saaremaa — Mustjala
Väärt, Alla
E 73999 (5)
14%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Trik, Salme
ERA II 172, 161 (3)
14%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Meeta
E 73939 (8)
14%
1924
Harjumaa — Harju-Jaani
Schvan, Alfred
ERA II 204, 553 (5)
14%
1934
Setumaa
Palgi, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil
H I 9, 98 (76)
14%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
JR 68993
13%
1935
Pohjois-Karjala — Pielisjärvi
Saarelainen, J. V.
JR 24921
13%
1932
Uusimaa — Mäntsälä
Kauppinen, Eino
ERA II 12, 171 (13)
13%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR XI 309.
13%
1924
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
E 73927/8 (3)
13%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
SKVR XIII4 12231.
12%
1937
Etelä-Karjala — Koivisto
Mannonen, Ulla
SKVR XIII3 6857.
12%
1933
Etelä-Karjala — Kurkijoki
Haltsonen, Sulo
SKVR XIII4 12230.
12%
1938
Etelä-Karjala — Uusikirkko Vpl.
Mannonen, Ulla
SKVR XIV 1823.
12%
1915
Uusimaa — Pukkila
Salminen, Tyyne
ERA II 82, 563 (3)
12%
1934
Saaremaa — Mustjala
Kaiste, Vladimir
SKVR XIV 1820.
12%
1915
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Tyyne
SKVR XIV 1822.
12%
1886
Uusimaa — Askola
Tyyskä, J.
JR 82543
12%
1918
Uusimaa
Velho, Osku
SKVR XIV 1829.
12%
1932
Uusimaa — Nurmijärvi
Ollila, Reino
ERA II 13, 252 (7)
11%
1929
Virumaa — Rakvere; Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 6, 283/4 (29)
11%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR XIV 1824.
11%
1915
Uusimaa — Mäntsälä
Louhe, Lempi
JR 24939
11%
1932
Uusimaa — Mäntsälä
Kauppinen, Eino
JR 72865
11%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 72808
11%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 51615
11%
1930
Etelä-Pohjanmaa — Perho
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 73674
11%
1936
Häme — Asikkala
Sanakirjasäätiön välityksellä,
ERA II 147, 205 (18)
11%
1937
Virumaa — Simuna; Läänemaa — Märjamaa
Aalbau, V,
JR 17365
11%
1907
Häme — Hollola
Heporauta, F. A.
SKVR XII1 1210.
11%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 24883
10%
1932
Häme — Jaala
Kauppinen, Eino
SKVR XIV 1821.
10%
1919
Uusimaa — Myrskylä
Salminen, Väinö
JR 38960
10%
1963
Etelä-Savo — Rantasalmi
Leinonen, Liisa
JR 82950
10%
1963
Etelä-Karjala — Muolaa
Virolainen, Aatu
JR 67601
10%
1932
Uusimaa — Hyvinkää
Renlund, T.
JR 26905
10%
1935
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Korpiselkä
Koljonen, Vilho
JR 31191
10%
1938
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Suistamo
Kyttälä, Elli
SKVR XI 312.
10%
1914
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Salmela, Alfred
JR 65633
10%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
SKVR XI 311.
10%
1899
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Koskimies, Ilta
JR 80905
10%
1949
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Tuomaala, Väinö
JR 73227
10%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne