H II 44, 344/5 (2)
52%
1891
Tartumaa — Otepää
Brücker, Johann (Juhan)
H II 30, 739/40 (2)
48%
1890
Tartumaa — Rõngu
Berg, C.
H II 43, 39/40 (35)
48%
1892
Viljandimaa — Helme
Ruut, Karl
AES, MT 130, 32/3 (3)
43%
0
Tartumaa — Kambja
Tamm, August
H II 24, 435/6 (218)
42%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
EÜS II 85/6 (67)
42%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
H III 21, 570/1 (5)
41%
1894
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Kukrus, Jaan
H III 10, 316/7 (2)
40%
1888
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
H III 28, 643/5 (18)
40%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
AES, MT 186, 113/5
40%
1937
Viljandimaa — Helme
Tanning, Salme
E 18403 (13)
38%
1895
Tartumaa — Otepää
Kukrus, Johann (Juhan)
H II 31, 625/6 (1)
38%
1889
Tartumaa — Otepää
Õis (Wulff), Gustav
H II 24, 436/8 (219)
38%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
H II 31, 771/2 (10)
38%
1888
Tartumaa — Sangaste
Gross, Kristjan
ERA II 138, 240/2 (4)
37%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS VI 317/8 (36)
37%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
ERA II 2, 457/9 (3)
37%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 85, 107/9 (4)
37%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
E 56863/4 (2)
37%
1926
Tartumaa — Otepää
Sööt, Bernhard
H II 29, 830/2 (2)
37%
1888
Tartumaa — Kambja
Siimus (Simos), Jakob
H II 31, 260/2 (3)
36%
1889
Tartumaa — Otepää
Nugin, Hans
ERA II 2, 369/71 (1)
36%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
H II 44, 163/4 (2)
36%
1893
Tartumaa — Nõo
Grünstamm, Voldemar
E 61863/4
34%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
E A 942/3 (6)
34%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
ERA I 4, 333 (1)
33%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
ERA II 1, 252/54 (1)
33%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 2, 383/5 (3)
33%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 305, 545/6 (173)
33%
1943
None
None
H II 56, 579/80 (19)
32%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
ERA II 2, 391/3 (1)
32%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
E 59414/5 (10)
32%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
H II 30, 780/1 (13)
32%
1890
Tartumaa — Rõngu
Urb, Hann
ERA II 41, 277/9 (1a)
32%
1931
Tartumaa — Sangaste
Roose, Meta
ERA II 69, 240/1 (4)
32%
1933
Võrumaa — Urvaste
Jeret, Anna
ERA II 32, 483/5 (11)
31%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
H II 59, 814/5 (104)
31%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
EKS 39, 14/6
31%
1900
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rannu
Undritz, Paul C.
H I 3, 575 (1)
30%
1887
Võrumaa
Saretok, K.
E 82931/2 (4)
30%
1933
None
koguja teadmata
E 77462/3 (1)
30%
1931
Tartumaa — Otepää
Okas, Adelheid
ERA II 2, 327/9 (1)
30%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 99, 452/4 (5)
29%
1935
Tartumaa — Tartu-Maarja; Tartumaa — Tartu
Sibul, Osvald
E 82105 (2)
29%
1932
Tartumaa — Otepää
Okas, Salme
H III 9, 632/3 (35)
29%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H II 68, 641/2 (4)
28%
1903
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
E 64929/30 (1)
28%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Birnbaum, Laine
H II 32, 455/6 (28)
28%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
H III 11, 399/400 (40)
28%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
E 57031/3 (5)
28%
1926
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar Daniel
EKmS 4° 5, 513 (504)
28%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 66329/30 (36)
27%
1930
Tartumaa — Tartu
Aab (Jõemaa), Johanna
ERA II 101, 603/4 (10)
27%
1935
Võrumaa — Urvaste
Tarend, Adele
ERA II 138, 496/8 (8)
27%
1936
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Helme
Univer-Grünvald, Aleksandra
H I 9, 548/9 (90)
27%
1898
None
Suurkask, Anton
H I 3, 544 (1)
27%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
EKmS 8° 1, 568/9 (11)
26%
1876
Tartumaa — Sangaste
Eglon, J.
H II 32, 581 (1)
25%
1889
Võrumaa — Põlva
Keerd, Saamuel (Samuel)
H II 51, 76 (3)
25%
1895
Tartumaa — Võnnu
Moodis (Mootisse), Jaan
ERA II 126, 436/7 (8)
25%
1936
Võrumaa — Põlva; Võrumaa — Vastseliina
Raadla, Amanda
ERA II 186, 458/9 (8)
25%
1936
Viljandimaa — Helme; Võrumaa — Urvaste
Tangsoo, Lembit
E 66033/4 (1)
25%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
EKmS 8° 4, 162/3 (34)
25%
1877
Võrumaa — Räpina
Jagomann, Jakob
ERA II 1, 178/80 (1)
25%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
E 47668
24%
1911
Pärnumaa — Pärnu
Karu, A.
H III 11, 154 (11)
24%
1889
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
ERA II 63, 636/7 (56)
24%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 2, 345/7 (4)
23%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
H II 36, 99/100 (110)
23%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H III 23, 139/40 (36)
23%
1895
Tartumaa — Sangaste
Raid, Anette
H III 22, 239 (1)
23%
1889
Pärnumaa — Karksi; Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
E 4063 (1)
23%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
ERA II 284, 136 (141)
23%
1940
None
Pedajas, Liis
H II 71, 23/4 (2)
23%
1902
Võrumaa — Vastseliina
Jakobson, Jaan (Vastseliina khk.)
ERA II 126, 418/20 (9)
23%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H II 51, 90/1 (26)
23%
1894
Tartumaa — Võnnu
Suits, Johan
ERA II 32, 479/83 (10)
23%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
ERA II 2, 355/7 (1)
23%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
E 59408/9
23%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
E 61599/600 (31)
23%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
H II 3, 589/90 (101)
23%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 190, 198/9 (4)
23%
1938
Setumaa
Ilvik, Jaan
E 48800 (1)
22%
1913
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
ERA II 144, 387/9 (13)
22%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
E 79931/3 (3)
22%
1932
Tartumaa — Nõo
Räst, Evald
E 81602/3 (4)
22%
1932
Setumaa
Ilvik, Ivan
ERA II 2, 367 (3)
22%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
Veske 2, 26 ja 337
22%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 103, 309/11 (14)
22%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
E 82193 (1)
22%
1932
None
Põder, Elvi
ERA II 203, 551/3 (3)
22%
1938
Setumaa; Võrumaa — Rõuge
Pallits, A.
H II 56, 1037 (2)
22%
1896
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Magnus (M. Laanela)
ARS 2, 242/4 (12)
22%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H III 16, 319/20 (1)
22%
1889
välismaa; Võrumaa — Räpina
Kukkel, P.
ERA II 151, 213/5 (1)
21%
1937
Võrumaa — Vastseliina
Tarro, Regina, Petseri ühisgümn. IV kl. õpil.
E 59907/8
21%
1927
Tartumaa — Kambja
Lellep, Ally
H I 7, 438 (11)
21%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
ERA II 204, 634 (10)
21%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
E 56560/1 (14)
21%
1925
Tartumaa — Nõo
Tork, Marie
ERA II 144, 151/5 (40)
21%
1936
Setumaa
Toomemägi, Paul
ERA II 33, 333/4 (11)
21%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 56, 578/9 (18)
21%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
ERA II 85, 261/2 (41)
21%
1933
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Tera, Helmi
H III 9, 576/8 (3)
21%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, M.
E 81947/8
20%
1932
Tartumaa — Võnnu
Rootsman, Heljo
H II 30, 560/1 (4)
20%
1889
Tartumaa — Nõo
Amberg, Johan
ERA II 162, 584/5 (1)
20%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ARS 2, 236/8 (10)
20%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 325 (3)
20%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
H II 45, 314 (1)
20%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H II 5, 533/5 (2)
20%
1877
Tartumaa — Sangaste
Hurt, Joosep
ERA II 284, 494/5 (529)
20%
1940
None
Pedajas, Liis
E 61257/9
19%
1927
Tartumaa — Otepää
Kibbermann, Elisabet
ERA II 85, 701 (4)
19%
1936
Setumaa
Raadla, Amanda
ERA II 175, 255/7 (12)
19%
1938
Setumaa
Toomemägi, Paul
H I 10, 762 (1)
19%
1898
välismaa
Schmidt, Jüri
ERA II 31, 76/7 (7)
19%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
E 18824/5
19%
1895
Võrumaa — Rõuge
Sermudis, Mihkel
H II 56, 1029 (1)
19%
1896
Võrumaa — Rõuge
Treu, Hilda
EKmS 8° 2, 230/1 (11)
19%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ARS 2, 239/41 (11)
19%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 63, 551/2 (12)
19%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 66322/3 (6)
18%
1930
Valgamaa — Valga
Aab (Jõemaa), Johanna
ERA II 286, 380/2 (5)
18%
1940
Setumaa
Koplimägi, Aleksei
ERA II 7, 561 (4)
18%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 204, 578 (9)
18%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 267, 329/31 (9)
18%
1939
Setumaa
Ilvik, Maria
H I 3, 490 (3)
18%
1891
Viljandimaa — Paistu
Lõo, J.
ERA II 204, 582/3 (16)
18%
1934
None
Kodas, Veera
E 81755/7 (7)
18%
1932
Setumaa
Põhi, Anna
H I 8, 9
18%
1895
Võrumaa — Rõuge
Purge, Jaan
E 64470/2 (1)
18%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERA II 80, 71 (57)
18%
1934
Setumaa
Kivi, Karl; Kukk, Aleksandra
H II 45, 364 (1)
18%
1893
välismaa
Tamm, Jaan (Põlva khk.-st)
ERM 21, 186/7
18%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
ERA II 174, 740/1 (11)
17%
1938
Setumaa
Lume, Nikolai
ERA II 17, 489/90 (374)
17%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 41, 279/81 (2b)
17%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
EKmS 4° 5, 901
17%
0
Võrumaa — Kanepi
Jõgever, Veera
ERA II 1, 180/1 (1)
17%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
AES, MT 34, 6/8
17%
1926
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
E 58261/2
17%
1926
Tartumaa — Kambja
Kase, Elsa
ERM 22, 7/8
17%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
E 64475/6 (6)
17%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
EKS 13, 21/4
17%
1909
Tartumaa — Tartu
Moodis (Mootisse), Jaan
E 51899/900
17%
1921
Võrumaa — Räpina
Parmasson, Oskar
E 52655/6
17%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
H III 15, 493/4 (5)
17%
1891
Võrumaa — Rõuge
P. Jotr
H III 22, 232/3 (3)
17%
1889
Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
H II 66, 579/80 (95)
17%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
H II 51, 113 (5)
17%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mäekala, Karl
H II 49, 145/6 (4)
16%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 64667/9 (9)
16%
1929
Setumaa
Siilbaum, E.
ERA II 123, 244/6 (101)
16%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
E 19983/5 (12)
16%
1895
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
E 23589
16%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 126, 548/9 (10)
16%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 7, 567/8 (l)
16%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 66788/90
16%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
H I 8, 56 (2)
16%
1895
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
E 19159/60 (1)
16%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 41, 448/9 (32)
15%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 144, 418/9 (7)
15%
1937
Setumaa
Kõrbe, Paul
H III 6, 896/8 (66)
15%
1889
Viljandimaa — Paistu
Luts, Andres
H II 30, 246/7 (3)
15%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Tobber, A.
E 71440 (12)
15%
1930
None
Sonnatar, Evald
ERA II 30, 466 (19)
15%
1930
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Ariste (Berg), Paul
ERA II 198, 521/2
15%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 151, 640/1 (56)
15%
1937
Setumaa
Ilvik, Feodor
H II 50, 768/9 (55)
15%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
EÜS VI 555/6 (152)
15%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
ERA II 123, 74/5 (74)
15%
1936
Viljandimaa — Paistu
Köögardal, Linda
H II 68, 808/9 (11)
15%
1904
Võrumaa — Vastseliina; Võrumaa — Võru l.
Jõgeva, Osvald
E 7984 (11)
15%
1875
Võrumaa
Hurt, Joosep
EKmS 8° 3, 393/5 (33)
14%
1876
Võrumaa — Räpina
Hurt, Johan (Johann)
H IV 8, 773/5 (16)
14%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
E 53172/3 (14)
14%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
E 51551
14%
1921
None
Vilberg (Vilbaste), Gustav
H II 28, 395 (77)
14%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
ERA II 31, 25/6 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Duberg, Veera
ERA II 151, 318/20 (5)
14%
1937
Setumaa
Luiga, Nikolai
ERA II 31, 43 (2)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Järlov, Endel
ERA II 175, 777/8 (16)
14%
1938
Setumaa
Rohtla, Ilmar, Petseri gümn. õpil.
ERA II 124, 486/8 (17)
14%
1936
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
E 73425/6
14%
1931
None
koguja teadmata
EKmS 8° 2, 312/4 (6)
13%
1870
Viljandimaa — Paistu
Till, J.
ERA II 85, 485/8 (2)
13%
1931
Tartumaa — Tartu
Pillenberg, Salme
AES, MT 183, 17/8
13%
1936
Pärnumaa — Karksi
Univer-Grünvald, Aleksandra
ERA II 85, 481/3 (1)
13%
0
välismaa
Pillenberg, Salme
H II 22, 532/3 (13)
13%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
H III 21, 35/6 (2)
13%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
E 30195/6 (1)
13%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 103, 191 (1)
13%
1935
Setumaa
Ossip, Endla
EÜS IV 1757/9 (265)
13%
1907
Viljandimaa — Paistu
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 40, 95
13%
1926
Viljandimaa — Paistu
Loorits, Johan
ERA II 123, 495/6 (17)
13%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
H III 5, 846/7 (13)
13%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
ERA II 116, 329 (7)
13%
1935
Viljandimaa — Helme
Martin, Hans
H II 32, 171/2 (144)
13%
1890
Võrumaa — Hargla
Pähn, Jaan
ERA II 40, 59
13%
1922
Viljandimaa — Tarvastu
Laretei, J.
H II 28, 57 (9)
13%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mauer, August
ERA II 248, 347/8
13%
1939
Setumaa
Kõrgekuhi, Aleksander
E 86550 (41)
13%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
H III 8, 239/40 (2)
13%
1889
Tartumaa — Palamuse
Arst, Liisa
H II 23, 9/10 (2)
13%
1889
Pärnumaa — Karksi
Kuusik, Juhan
E 18859/60 (16)
12%
1895
välismaa
J. P.
ERA II 138, 256/7 (38)
12%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 25050 (11)
12%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 78, 391/2 (13)
12%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 114, 243 (9)
12%
1935
Viljandimaa — Paistu
Põldmäe, Rudolf
AES, MT 3, 24
12%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 253, 96/7 (1)
12%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
E 59387/8
12%
1927
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 57, 467/8
12%
1929
Võrumaa — Hargla
Seim, Leeni
E, StK 14, 213/4 (1)
12%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 177, 353/5 (2)
12%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
H II 27, 120/1 (25)
12%
1888
Tartumaa — Kursi
Riomar, Tõnu
EÜS VII 725/6 (119)
12%
1910
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H II 74, 287/8 (2)
12%
1904
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
H II 51, 156/7 (2)
12%
1894
Tartumaa — Puhja
Arak (Arrak), D.
H III 11, 559/60 (4)
12%
1890
Võrumaa — Põlva
Tobre, Joosep
ERA II 253, 23/4 (1)
12%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
ERA II 82, 519/20 (31)
12%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
ERA II 35, 293/4 (1)
12%
1931
Tartumaa — Võnnu; Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VII 722 (114)
12%
1910
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Palamuse
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H I 2, 446 (1)
11%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
H II 42, 284/6 (2)
11%
1892
Pärnumaa — Halliste
Kivikilt, Juhan (Johann)
H II 59, 815 (105)
11%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA II 33, 335 (1)
11%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 90, 538 (2)
11%
1935
Harjumaa — Kuusalu; Viljandimaa — Paistu
Treiman, Alide
E 664/5 (1)
11%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
AES, MT 205, 36
11%
1937
Võrumaa — Põlva
Keem, Hella
ERA II 40, 45/7
11%
1922
Pärnumaa — Halliste; Tartumaa — Sangaste
Loorits, Oskar
AES, MT 283, 20/1 (2)
11%
1940
Tartumaa — Kodavere
Tanning, Salme
H II 36, 257 (384)
11%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H II 22, 43/4 (1)
11%
1888
Pärnumaa — Halliste
Järve, Märt
ERA II 31, 15 (1)
11%
1930
Tartumaa — Tartu
Agu, Salomia
E 8541/2 (32)
11%
1893
Viljandimaa — Tarvastu
Parts, A.
EÜS IX 1471 (63)
11%
1912
Võrumaa — Räpina
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
AES, MT 43, 68
11%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
ERA II 123, 170/1 (211)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
H III 10, 26 (5)
11%
1888
Tartumaa — Puhja
Kalk, Peeter
E 59509
11%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
H III 8, 209/10 (5)
11%
1889
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Schulbach, August
ERA II 122, 32 (10)
11%
1935
Järvamaa — Türi; Järvamaa — Paide l.
Neumann, H.
ERA II 124, 214/6 (11)
11%
1936
Pärnumaa — Halliste; Pärnumaa — Saarde
Takk, Leili
E 62820/2
11%
1928
Võrumaa — Põlva
Sepp, Erika
E, StK 28, 389/90 (7)
11%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 253, 73 (1)
11%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
ERA II 214, 118/20 (9)
11%
1939
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Karu, Armilde Marianne
ERA II 238, 620 (46)
11%
1939
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Otto
H II 28, 760/1 (3)
11%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Puus, Gustav (Kustav)
E 56020 (31)
10%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
H I 4, 643 (2)
10%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
ERA II 40, 56
10%
1922
Viljandimaa — Paistu
Laretei, J.
ERA II 249, 609/11 (10)
10%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Ots, Elsa
ERA II 126, 420/1 (10)
10%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 253, 394 (20)
10%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 253, 115/6 (13)
10%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA I 2, 419
10%
1928
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Viljandi l.
Korka, E.
ERA II 72, 373 (8)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Tooming, Arnold
H, Peet 371/2 (374)
10%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
ERA II 71, 395 (14)
10%
1934
Harjumaa — Keila
Liiving, Selma
ERA II 141, 166/7 (26)
10%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
ERA II 302, 52/3 (21)
10%
1942
None
None
ERA II 32, 115/6 (2)
10%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Paalberg, Olga
E, StK 3, 86 (1)
10%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
E 54741 (5)
10%
1924
Harjumaa — Tallinn
Nigols, Hella
H III 7, 217/8 (2)
10%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
ERA II 72, 533 (12)
10%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kõrgesaar, Auguste
ERA II 253, 303 (1)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
ERA II 253, 404/5 (49)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 2, 291 (18)
10%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 177, 366/7 (13)
10%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
E 18321 (15)
10%
1895
Tartumaa — Äksi
Mauer, August
Leoke 1, 235/7 (a)
10%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
E 85272/4 (14)
10%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 85970/2 (5)
10%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
ERA II 172, 61/3 (17)
10%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
H III 31, 35/6 (26)
10%
1889
Viljandimaa — Tarvastu
Rennit, Ado
E 64763/4 (13)
10%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 31, 35 (3)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Ind, Linda
E 85278/80 (3)
10%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
AES, MT 3, 1 (1)
10%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi; Virumaa — Viru-Nigula
Oras, Ants
ERA II 253, 35 (41)
10%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kull, Leida, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 253, 241/2 (12)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Peterson, Aino
ERA II 72, 39/41 (5)
10%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
H II 25, 662/3 (11)
10%
1891
Viljandimaa — Tarvastu
Ungerson, Jaak
ERA II 198, 395 (6)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander