H II 54, 360 (2)
72%
1894
Läänemaa — Lääne-Nigula
Prooses, Ivan (Joann)
H III 8, 164 (55)
66%
1888
Tartumaa — Äksi
Treifeldt, Heinrich Julius
Leoke 5, 65/6
57%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
H II 41, 432 (3)
52%
1891
Saaremaa — Anseküla
Peeters (Peters), Friidu (Friedrich)
ERA II 16, 50 (43)
51%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
ERA II 79, 340 (1)
49%
1934
Läänemaa — Mihkli
Piile, Mari
E 5140 (13)
49%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
E 70592 (44)
49%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
H II 18, 582 (47)
48%
1889
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
ERA II 82, 30 (21)
47%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
E 59531/2 (21)
44%
1927
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 8, 482/3
44%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
E 73927/8 (3)
44%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
E 73964 (11)
44%
1924
Järvamaa — Ambla; Harjumaa — Harju-Madise
Reeman, Victor
E 73980 (6)
42%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Lilienberg, Julie
E 73993 (5)
42%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
E 73910 (1)
42%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
EÜS IV 1736 (248)
41%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 276, 198 (128)
41%
1939
None
Lepp, Kaljo
ERA II 199, 26/7 (57)
41%
1938
Virumaa — Narva l.
Männioks, Endel
H IV 6, 137 (52)
41%
1893
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Esken, Johannes
H II 58, 494 (8)
41%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
H II 26, 644 (35)
40%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mägi, Ottu
ERA II 172, 238 (9)
39%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
E 66019/20 (18)
38%
1930
Tartumaa — Otepää
Aavik (Kleemann), Aleksandra
ERA II 191, 582/3 (23)
38%
1938
Saaremaa — Muhu
Viidalepp, Marta
AES, MT 59, 9
37%
1927
Virumaa — Viru-Nigula
Kriisa, Alice
H II 58, 494 (9)
36%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
ERA II 276, 528 (80)
36%
1940
Saaremaa — Karja
Kruusmägi, Voldemar
H II 33, 509 (1)
35%
1890
Läänemaa — Hanila
Einbluth, Priidik
Leoke 4, 375
34%
0
Viljandimaa — Viljandi l.
Leoke, Hans
Leoke 3, 256 (35)
34%
1873
None
Leoke, Hans
ERA II 82, 20 (24)
34%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
ERA II 35, 350 (31)
33%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
Veske 2, 213
33%
0
None
koguja teadmata
ERA II 70, 469 (4)
32%
1934
Virumaa — Haljala
Vebermann, Ilse
ERA II 2, 363 (1)
31%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
E 63988 (3)
30%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Wedler, W.
H IV 5, 111 (7)
30%
1894
Läänemaa — Hanila
Reimann, Aadu (Aado)
H II 16, 477
29%
1889
Harjumaa — Rapla
Välli (Välly), J.
ERA II 189, 104 (161)
28%
1938
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
ERA II 9, 102 (12)
28%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
E 52588 (2)
28%
0
None
koguja teadmata
E 63986 (24)
27%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 281, 490 (18)
27%
1940
Saaremaa — Püha; Saaremaa — Pöide
Truu, Albert
H II 7, 803 (3)
27%
1889
Virumaa — Iisaku
Timotheus, Dietrich
AES, MT 275, 1
27%
1940
Virumaa — Viru-Nigula
Vint, Helmi
H II 26, 321/2 (30)
26%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
ERA II 130, 378/9 (125)
24%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 132, 68 (35)
23%
1936
Võrumaa — Hargla
Laur, Magda
H II 36, 315 (526)
23%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H II 6, 77/8 (102)
23%
1890
Läänemaa — Reigi
Saul, Peeter (Peter); Seen, Gustav
ERA II 2, 313 (3)
22%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 16, 273 (42)
21%
1929
Läänemaa — Hanila
Tampere, Herbert
ERA II 34, 302 (1)
21%
1928
Läänemaa — Reigi
Loorits, Oskar
H II 6, 461/2 (105)
21%
1890
Saaremaa — Muhu
Seen, Gustav
JR 26150
21%
1914
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
ERA II 189, 146 (60)
21%
1938
Läänemaa — Emmaste
Ennist, Enda
JR 82223
21%
1910
Varsinais-Suomi — Uskela
Valve, Antti
JR 21658
20%
1912
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, V. J.
E 56291/2 (5)
20%
1925
Pärnumaa — Vändra
Schmidt, Hans
ERA II 13, 593 (12)
20%
1929
Tartumaa — Torma
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 2, 477 (1)
19%
1928
Viljandimaa — Viljandi; Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 70, 281 (3)
19%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa
JR 26162
19%
1913
Varsinais-Suomi — Kisko
Kivialho, Kaaperi
JR 61822
19%
1905
Pohjois-Karjala — Kiihtelysvaara
Puustinen, A.
ERA II 31, 53 (1)
19%
1930
Tartumaa — Tartu
Kippik, Leida
ERA II 70, 232 (1)
19%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Aigro, O.
E 66009 (10)
19%
1930
Virumaa — Tapa l.
Aavik (Kleemann), Aleksandra
E, StK 30, 92 (14)
19%
1925
Läänemaa — Käina
Perv (abielus Prüüs), Selma
ERA II 183, 500 (58)
19%
1938
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 183, 501 (60)
19%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 7, 364 (20)
18%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 70, 405 (2)
18%
1934
Virumaa — Väike-Maarja
Kriisental, Meta
EÜS VII 583 (6)
18%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
E 61440/1 (4)
18%
1927
Virumaa — Narva l.
Kasikov, Maria
ERA II 7, 571 (1)
18%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 70, 389 (6)
18%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Truubok, Meeri
ERA II 5, 448
17%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 83, 559 (1)
17%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
SKVR XII1 1242.
17%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
ERA II 132, 169 (1)
17%
1936
Tartumaa — Torma
Haav, August
ERA II 83, 476 (58)
17%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Leemets, Ellen
ERA II 208, 78 (1)
17%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
SKVR IV3 3884.
17%
1911
Keski-Inkeri — Moloskovitsa
Lukkarinen, Juho
JR 26220
17%
1911
Varsinais-Suomi — Suomusjärvi
Kivisaari, Lauri
E 73991 (1)
17%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
ERA II 183, 509 (91)
17%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 70, 403 (1)
17%
1934
Virumaa — Rakvere
Nõmtak, Hildegard
ERA II 204, 602 (8)
17%
1934
Setumaa
Kikkas, Ekaterina, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
E 63982 (5)
17%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 5, 450
17%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
SKVR VII3 3994.
17%
1891
Pohjois-Karjala — Kontiolahti
Räty, A. J.
ERA II 70, 393 (5)
17%
1934
Virumaa — Lüganuse
Napa, Aleksander
ERA II 172, 223 (2)
17%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Laos, Elfriide
E 73908 (3)
17%
1925
None
Uustalu, Hilda
E 73910 (2)
17%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Aamisepp, Salme
E 73812 (5)
17%
1927
Virumaa — Väike-Maarja
Klaas, Elise
ERA I 2, 336/7 (2)
17%
1928
Virumaa — Haljala
Viltrop, J.
ERA II 250, 617/8 (2)
17%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 146, 824 (59)
17%
1915
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
JR 71296
17%
1910
Varsinais-Suomi — Mynämäki
Saarimaa, Eemil
ERA II 24, 483/4 (11)
17%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 221/2 (2)
17%
0
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 70, 533 (1)
17%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Grüntal, Alma
ERA II 5, 469/70
16%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 172, 210 (1)
16%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Kroon, Magdaleena
ERA II 251, 27/8 (16)
16%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
SKVR VI1 2038.
16%
1933
Etelä-Savo — Lappee
Kohvakka, Toini
E 52656
16%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
ERA II 79, 340 (2)
16%
1934
Läänemaa — Mihkli
Piile, Mari
ERA II 258, 372/5 (33)
16%
1939
Virumaa — Väike-Maarja
Ross, Marsell
ERA II 31, 101 (1)
16%
1930
Tartumaa — Tartu
Puust, Liidia
ERA II 36, 574 (11)
16%
1931
Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 5, 446
16%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
E, StK 35, 10 (8)
16%
1926
Saaremaa — Karja
Ränk, Gustav
ERA II 5, 481
16%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 5, 453
16%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 31, 223 (1)
16%
1930
Tartumaa — Tartu-Maarja
Väljaots, Arnold
ERA II 60, 567 (15)
16%
1933
Setumaa; Võrumaa — Vastseliina
Liiv, Pelageia
ERA II 82, 26 (6)
16%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
ERA II 31, 135 (1)
16%
1930
Tartumaa — Tartu
Koppel, A. (Tartu)
ERA II 201, 204 (73)
16%
1938
Saaremaa — Karja
Lepp, Kaljo
E 73919 (2)
16%
1925
None
Gering, Leida
ERA II 82, 540 (5)
16%
1934
Tartumaa — Kambja
Tagepera, Õie
ERA II 5, 467
16%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 82, 570 (3)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
E 61492
16%
1927
Virumaa — Simuna
Kasikov, Maria
ERA II 70, 239 (13)
16%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Karjus, Eliise
ERA II 31, 63 (5)
16%
1930
Tartumaa — Tartu
Küüsvek, Ella
ERA II 250, 675/6 (92)
16%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
E 58234 (9)
16%
1926
Tartumaa — Torma
Paigaline, Lonny
ERA II 82, 562 (7)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sigibert, Susanna
E 48590/1 (10)
16%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
ERA II 172, 159/60 (3)
16%
1939
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
H II 32, 924 (14)
16%
1891
Võrumaa — Räpina
Keerd, Saamuel (Samuel)
ERA II 31, 59 (3)
16%
1930
Tartumaa — Tartu
Kärsna, Armilde
ERA II 172, 203 (10)
15%
0
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Peetov, A.
ERA II 7, 577 (2)
15%
1928
Tartumaa — Tartu-Maarja
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 6, 228/9 (34)
15%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 204, 571 (3)
15%
1934
Setumaa
Jürisaar, Jevdokia, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 291, 379 (2)
15%
1940
Läänemaa — Lääne-Nigula
Pross, Johannes
ERA II 31, 127 (1)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Kletenberg, Antonina
ERA II 250, 639 (30)
15%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
JR 27613
15%
1950
Pohjois-Savo — Tuusniemi
Korhonen, Sirkka
ERA II 172, 197 (2)
15%
0
Järvamaa — Ambla
Ader, Verner
ERA II 172, 237 (3)
15%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Armand
ERA II 172, 140 (11)
15%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
E 57000 (37)
15%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 31, 95 (1)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Posti, Helga
ERA II 7, 556 (2)
15%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 82, 38 (6)
15%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
E 73928 (4)
15%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Traut, Linda
ERA II 7, 222 (5)
15%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 89 (1)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmpuu, Amanda
ERA II 9, 292/3 (11)
15%
1928
Läänemaa — Käina
Meiusi, Meinhard
ERA II 6, 283/4 (29)
15%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 21 (1)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Aumann, Lehte
ERA II 31, 45 (2)
15%
1930
Tartumaa — Tartu
Kerge, E.
ERA II 70, 479 (15)
15%
1934
Virumaa — Viru-Jaagupi
Västo, Amanda
ERA II 172, 143 (1)
15%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Hints, Erika
ERA II 31, 147 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Savasson, Ella
ERA II 83, 485 (7)
14%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Lillenberg, Vaike
ERA II 70, 345 (4)
14%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Abner, E.
ERA II 31, 199 (2)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Palmas, L.
ERA II 172, 141 (6)
14%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Ader, Erna
ERA II 6, 592 (20)
14%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 172, 147 (2)
14%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Joosing, Linda
ERA II 69, 419/20 (2)
14%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Vaino, Johannes
ERA II 70, 435 (4)
14%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Paju, Leida
E 59923
14%
1927
Pärnumaa — Tori
Johannson, H.
ERA II 24, 302/3 (5)
14%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
SKVR VI1 2041.
14%
1930
Pohjois-Savo — Tuusniemi
Räsänen, Otto
ERA II 31, 35 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Ind, Linda
ERA II 31, 231 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Valdman, Linda
ERA II 82, 563 (3)
14%
1934
Saaremaa — Mustjala
Kaiste, Vladimir
ERA II 210, 245/6 (8)
14%
1939
Pärnumaa — Tõstamaa
Kiirats, Õie
ERA II 82, 530 (11)
14%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
ERA II 204, 585 (1)
14%
1934
Setumaa
Hõbesaar, Maria, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 31, 145 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Peeda, Leida
ERA II 172, 171 (10)
14%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
ERA II 183, 618 (3)
14%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
ERA II 31, 37 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Jantson, Agnes
E 59417
14%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
ERA II 8, 490
14%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
ERA II 70, 469 (5)
14%
1934
Virumaa — Haljala
Vebermann, Ilse
E 74023 (1)
14%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Viilas, Aliide
ERA II 31, 81 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Namm, Linda
ERA II 31, 104 (2)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Saar, Aksella
ERA II 82, 9 (5)
14%
1934
Harjumaa — Rapla
Möllmann, Aleksander
E 57623
14%
1926
Virumaa — Kadrina
Noor, Selma
ERA II 31, 69 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Lepp, Linda
JR 44111
14%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
ERA II 70, 351/2 (3)
14%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Kala, Eduard
ERA II 299, 385 (106)
14%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 44305
14%
1903
Virumaa — Viru-Nigula
Jürjev (Kallus), Gustav Johann
ERA II 31, 183/4 (3)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Laats, Robert
ERA II 31, 211 (1)
14%
1930
Tartumaa — Tartu
Selgis, Hans
ERA II 7, 558 (1)
14%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 166, 67/8 (76)
13%
1937
Virumaa — Jõhvi; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 25245 (4)
13%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
E 73996 (1)
13%
1924
Harjumaa — Risti
Ehrlich, Ed.
ERA II 7, 346 (4)
13%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 17/8 (4)
13%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
E 73916 (1)
13%
1925
None
Sillart, A.
ERA II 82, 553 (3)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Käsper, A.
ERA II 204, 565 (3)
13%
1934
Setumaa
Kink, Anna, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 7, 565/6 (1)
13%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 54700 (1)
13%
1924
Tartumaa — Torma
Sööt, Bernhard
E 57200
13%
1926
Viljandimaa — Viljandi l.
Jakobson, H.
ERA II 24, 400/1 (13)
13%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 24848
13%
1932
Häme — Iitti
Kauppinen, Eino
ERA II 70, 359 (3)
13%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Lill, Gottfried
ERA II 70, 426 (19)
13%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Männik, Linda
ERA II 70, 365 (2)
13%
1934
Virumaa — Rakvere
Ploom, Julius
ERA II 266, 240/1 (10)
13%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
ERA II 14, 271/3 (9)
13%
1929
None
None
ERA II 82, 556 (6)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Loodus, A.
ERA II 204, 619 (3)
13%
1934
Setumaa
Kallo, Nikolai, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 73986 (4)
13%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Udam, Viktor
ERA II 31, 121 (1)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Joonas, Ethel
ERA II 131, 91 (103)
13%
1936
Virumaa — Viru-Jaagupi
Böckler, Leida
ERA II 172, 231/2 (2)
13%
0
Järvamaa — Ambla
Viikov, Harald
E 63990/1 (9)
13%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Wedler, W.
E, StK 14, 205 (2)
13%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 82, 568 (7)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Põlder, Klement
JR 21171
13%
1910
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Ilmari
ERÄ II 172, 185 (1)
13%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Edgar
ERA II 70, 377 (1)
13%
1934
Virumaa — Kadrina
Rink, Evald
SKVR XII1 1245.
13%
1920
Peräpohjola — Kemi
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 74074
13%
1967
Pohjois-Savo — Varpaisjärvi
Savolainen, Jukka
ERA II 31, 17 (1)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Aloe, Aksella
E 73959/60 (16)
13%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 84, 275 (26)
13%
1933
Tartumaa — Kambja
Pastak, Alaida
ERA II 204, 607 (4)
13%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 204, 609 (5)
13%
1934
Setumaa
Luha, Aleksei, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 63991/2 (2)
13%
1928
Tartumaa — Kursi
Wedler, W.
ERA II 25, 111/2 (2)
13%
1930
Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 82, 572 (6)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Piht, Hildegard
ERA II 82, 576 (7)
13%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
ERA II 31, 182 (3)
13%
1930
Tartumaa — Äksi
Kriisa, Herbert
ERA II 70, 523 (14)
13%
1934
Virumaa — Rakvere l.
Siirak, Elita
ERA II 82, 532 (16)
13%
1934
Tartumaa — Kambja
Adler, Arnold
SKVR XIV 2078.
13%
1893
Uusimaa — Sippola
Rytkönen, Antti
E 70593 (45)
12%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 31, 153 (1)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Talv, B.
ERA II 70, 408 (7)
12%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Peedar, Adeline
JR 20720
12%
1941
Peräpohjola — Turtola
Kaakinen, Iikka
ERA II 82, 558 (7)
12%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
ERA II 204, 623 (5)
12%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 70, 452 (11)
12%
1934
Virumaa — Haljala
Adamberg, Agnes
E 20730
12%
1895
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 7, 570/1 (1)
12%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 73956 (8)
12%
0
Harjumaa — Harju-Madise
Busch, Iida
ERA II 31, 173/4 (2)
12%
1930
Tartumaa — Nõo
Jõgar, Hugo
ERA II 24, 217 (104)
12%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 31, 75 (1)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
ERA II 31, 115 (1)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Vään, Erna
H II 41, 432 (4)
12%
1891
Saaremaa — Anseküla
Peeters (Peters), Friidu (Friedrich)
ERA II 82, 582 (6)
12%
1934
Saaremaa — Mustjala
Väärt, Alla
ERA II 172, 145 (2)
12%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Elts, Magda
ERA II 172, 199 (1)
12%
0
Järvamaa — Ambla
Elts, Magda
H II 7, 804 (9)
12%
1889
Virumaa — Iisaku
Timotheus, Dietrich
ERA II 31, 19/20 (3)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Armulik, Valter
E 5140 (12)
12%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
E 64007/8 (3)
12%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 70, 341 (1)
12%
1934
Virumaa — Kadrina
Kalle, Andres
ERA II 207, 659 (27)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
ERA II 204, 632 (11)
11%
1934
Setumaa
Lillik, Ivan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
SKVR X1 1507.
11%
1889
Satakunta — Tyrvää
Ojansuu, A. H.
SKVR XII1 1241.
11%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
ERA II 306, 141/2 (66)
11%
1943
None
None
ERA II 204, 591 (4)
11%
1934
Setumaa
Ilosaar, Anna, Jaaska algk. 6 kl. õpil.
ERA II 83, 482 (16)
11%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Uustalu, Auguste
E 63995/6 (2)
11%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 70, 367 (2)
11%
1934
Virumaa — Viru-Nigula
Tori, Elmar
SKVR XII1 1252.
11%
1932
Länsipohja — Vittanki
Tuovinen, Inkeri
SKVR VI1 2040.
11%
9999
Etelä-Savo
Gottlund, K. A.
ERA II 172, 161 (3)
11%
1939
Järvamaa — Järva-Madise
Kokaselts, Meeta
ERA II 82, 536 (4)
11%
1934
Tartumaa — Kambja
Köösel, Eduard
ERA II 31, 111 (1)
11%
1930
Tartumaa — Tartu
Vuchmann, Leida
ERA II 204, 639 (6)
11%
1934
Setumaa
Kalda, Aleksei, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
ERA II 147, 210/1 (8)
11%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ots, Erna
ERA II 35, 313 (5)
10%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 75607
10%
1938
Pohjois-Karjala — Pielisjärvi
Silvennoinen, Aaro
ERA II 31, 83 (2)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Nurk, Helgi
JR 35908
10%
1938
Länsi-Inkeri — Narvusi
Laiho, Lauri
ERA II 31, 149 (1)
10%
1930
Tartumaa — Tartu
Scheff, Walentine
JR 35664
10%
1942
Länsi-Inkeri — Narvusi
Laiho, Aili
ERA II 63, 287 (1)
10%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 69, 183 (10)
10%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson, M.