ERA II 2, 383/5 (3)
52%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 69, 240/1 (4)
50%
1933
Võrumaa — Urvaste
Jeret, Anna
Veske 2, 26 ja 337
48%
1872
Setumaa
Stein, Victor
H III 9, 632/3 (35)
48%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
H II 31, 625/6 (1)
46%
1889
Tartumaa — Otepää
Õis (Wulff), Gustav
H II 5, 533/5 (2)
41%
1877
Tartumaa — Sangaste
Hurt, Joosep
H III 28, 643/5 (18)
41%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
H I 8, 9
41%
1895
Võrumaa — Rõuge
Purge, Jaan
H I 10, 762 (1)
40%
1898
välismaa
Schmidt, Jüri
E 64929/30 (1)
39%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Birnbaum, Laine
H I 3, 544 (1)
38%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
H III 15, 493/4 (5)
37%
1891
Võrumaa — Rõuge
P. Jotr
E 66329/30 (36)
37%
1930
Tartumaa — Tartu
Aab (Jõemaa), Johanna
EKmS 8° 1, 568/9 (11)
37%
1876
Tartumaa — Sangaste
Eglon, J.
H III 10, 316/7 (2)
37%
1888
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
ERA II 41, 277/9 (1a)
37%
1931
Tartumaa — Sangaste
Roose, Meta
H II 44, 344/5 (2)
36%
1891
Tartumaa — Otepää
Brücker, Johann (Juhan)
ERA II 190, 198/9 (4)
36%
1938
Setumaa
Ilvik, Jaan
H III 22, 232/3 (3)
35%
1889
Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
H III 21, 570/1 (5)
35%
1894
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Kukrus, Jaan
ERA II 186, 458/9 (8)
35%
1936
Viljandimaa — Helme; Võrumaa — Urvaste
Tangsoo, Lembit
H I 9, 548/9 (90)
35%
1898
None
Suurkask, Anton
H II 56, 579/80 (19)
34%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
E 48800 (1)
34%
1913
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H II 31, 260/2 (3)
34%
1889
Tartumaa — Otepää
Nugin, Hans
H II 24, 436/8 (219)
34%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
AES, MT 130, 32/3 (3)
34%
0
Tartumaa — Kambja
Tamm, August
H II 32, 455/6 (28)
33%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
ERA II 284, 490/1 (527)
33%
1940
None
Pedajas, Liis
H III 11, 154 (11)
32%
1889
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
H II 45, 314 (1)
32%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 56863/4 (2)
32%
1926
Tartumaa — Otepää
Sööt, Bernhard
H II 68, 641/2 (4)
32%
1903
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
H II 51, 76 (3)
31%
1895
Tartumaa — Võnnu
Moodis (Mootisse), Jaan
E 81602/3 (4)
31%
1932
Setumaa
Ilvik, Ivan
H II 24, 435/6 (218)
31%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
E 62820/2
31%
1928
Võrumaa — Põlva
Sepp, Erika
H III 23, 139/40 (36)
31%
1895
Tartumaa — Sangaste
Raid, Anette
E 18403 (13)
31%
1895
Tartumaa — Otepää
Kukrus, Johann (Juhan)
ERA II 2, 391/3 (1)
30%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
H III 11, 399/400 (40)
30%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
ERA II 41, 448/9 (32)
30%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
EKmS 8° 3, 393/5 (33)
30%
1876
Võrumaa — Räpina
Hurt, Johan (Johann)
ERA II 126, 548/9 (10)
30%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H II 3, 589/90 (101)
30%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
H II 43, 39/40 (35)
30%
1892
Viljandimaa — Helme
Ruut, Karl
EKS 39, 14/6
30%
1900
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rannu
Undritz, Paul C.
ERA II 101, 603/4 (10)
29%
1935
Võrumaa — Urvaste
Tarend, Adele
H II 30, 739/40 (2)
29%
1890
Tartumaa — Rõngu
Berg, C.
ERA II 126, 418/20 (9)
29%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H II 56, 1029 (1)
29%
1896
Võrumaa — Rõuge
Treu, Hilda
E 61863/4
29%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
H II 36, 257 (384)
28%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
E 7984 (11)
28%
1875
Võrumaa
Hurt, Joosep
H II 32, 581 (1)
28%
1889
Võrumaa — Põlva
Keerd, Saamuel (Samuel)
E 82105 (2)
28%
1932
Tartumaa — Otepää
Okas, Salme
ERA II 63, 636/7 (56)
28%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 31, 771/2 (10)
28%
1888
Tartumaa — Sangaste
Gross, Kristjan
EKmS 4° 5, 901
28%
0
Võrumaa — Kanepi
Jõgever, Veera
H II 36, 99/100 (110)
28%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 103, 309/11 (14)
28%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
ERA II 162, 584/5 (1)
27%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ARS 2, 239/41 (11)
27%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 203, 551/3 (3)
27%
1938
Setumaa; Võrumaa — Rõuge
Pallits, A.
ERA II 2, 345/7 (4)
27%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 2, 327/9 (1)
27%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA II 126, 436/7 (8)
27%
1936
Võrumaa — Põlva; Võrumaa — Vastseliina
Raadla, Amanda
H II 56, 578/9 (18)
26%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
E 77462/3 (1)
26%
1931
Tartumaa — Otepää
Okas, Adelheid
ERA II 267, 329/31 (9)
26%
1939
Setumaa
Ilvik, Maria
ERA II 63, 551/2 (12)
26%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 138, 240/2 (4)
26%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 2, 457/9 (3)
26%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E 59414/5 (10)
26%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
ERA II 151, 213/5 (1)
26%
1937
Võrumaa — Vastseliina
Tarro, Regina, Petseri ühisgümn. IV kl. õpil.
H II 29, 830/2 (2)
25%
1888
Tartumaa — Kambja
Siimus (Simos), Jakob
ARS 2, 236/8 (10)
25%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 45, 364 (1)
25%
1893
välismaa
Tamm, Jaan (Põlva khk.-st)
ERA II 85, 107/9 (4)
25%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
ERA II 2, 355/7 (1)
25%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 2, 367 (3)
25%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 138, 496/8 (8)
25%
1936
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Helme
Univer-Grünvald, Aleksandra
H II 49, 145/6 (4)
25%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 144, 387/9 (13)
25%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
ERA II 2, 369/71 (1)
25%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
AES, MT 186, 113/5
25%
1937
Viljandimaa — Helme
Tanning, Salme
H II 71, 23/4 (2)
25%
1902
Võrumaa — Vastseliina
Jakobson, Jaan (Vastseliina khk.)
E 51551
25%
1921
None
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 60, 569/70 (19)
25%
1933
Setumaa
Arolepp, Elena
ERA II 80, 71 (57)
25%
1934
Setumaa
Kivi, Karl; Kukk, Aleksandra
H II 59, 814/5 (104)
24%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
ERA I 4, 333 (1)
24%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
EÜS VI 317/8 (36)
24%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
ERA II 31, 76/7 (7)
24%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
EÜS II 85/6 (67)
24%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
H I 3, 575 (1)
24%
1887
Võrumaa
Saretok, K.
E 30195/6 (1)
24%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 204, 634 (10)
24%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
E 23589
24%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 35, 293/4 (1)
23%
1931
Tartumaa — Võnnu; Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 204, 578 (9)
23%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ARS 2, 242/4 (12)
23%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 32, 479/83 (10)
23%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
E 59408/9
23%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
E 4063 (1)
23%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
E 81755/7 (7)
23%
1932
Setumaa
Põhi, Anna
ERA II 1, 252/54 (1)
23%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H II 56, 1037 (2)
23%
1896
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Magnus (M. Laanela)
E, StK 9, 171/2 (46)
23%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 99, 452/4 (5)
23%
1935
Tartumaa — Tartu-Maarja; Tartumaa — Tartu
Sibul, Osvald
ERA II 174, 740/1 (11)
23%
1938
Setumaa
Lume, Nikolai
H III 11, 559/60 (4)
22%
1890
Võrumaa — Põlva
Tobre, Joosep
E 19159/60 (1)
22%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 66033/4 (1)
22%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
ERA II 144, 418/9 (7)
22%
1937
Setumaa
Kõrbe, Paul
EKmS 4° 5, 513 (504)
22%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 64470/2 (1)
22%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERA II 286, 380/2 (5)
22%
1940
Setumaa
Koplimägi, Aleksei
ERA II 1, 178/80 (1)
22%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H III 10, 26 (5)
22%
1888
Tartumaa — Puhja
Kalk, Peeter
ERA II 204, 582/3 (16)
22%
1934
None
Kodas, Veera
EKS 13, 21/4
22%
1909
Tartumaa — Tartu
Moodis (Mootisse), Jaan
H II 51, 90/1 (26)
22%
1894
Tartumaa — Võnnu
Suits, Johan
E 66322/3 (6)
22%
1930
Valgamaa — Valga
Aab (Jõemaa), Johanna
H II 44, 163/4 (2)
22%
1893
Tartumaa — Nõo
Grünstamm, Voldemar
EKmS 8° 4, 162/3 (34)
22%
1877
Võrumaa — Räpina
Jagomann, Jakob
ERA II 33, 333/4 (11)
21%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H III 16, 319/20 (1)
21%
1889
välismaa; Võrumaa — Räpina
Kukkel, P.
ERA II 32, 483/5 (11)
21%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
E 66788/90
21%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
E 61599/600 (31)
21%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
ERA II 144, 151/5 (40)
21%
1936
Setumaa
Toomemägi, Paul
H III 22, 239 (1)
21%
1889
Pärnumaa — Karksi; Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
E 51899/900
20%
1921
Võrumaa — Räpina
Parmasson, Oskar
ERA II 175, 255/7 (12)
20%
1938
Setumaa
Toomemägi, Paul
E 47668
20%
1911
Pärnumaa — Pärnu
Karu, A.
ERA II 2, 325 (3)
20%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 284, 136 (141)
20%
1940
None
Pedajas, Liis
E 59907/8
20%
1927
Tartumaa — Kambja
Lellep, Ally
E 51096/7 (3)
20%
1921
Tartumaa — Tartu; Võrumaa — Põlva
Eisen, Matthias Johann
H II 30, 780/1 (13)
20%
1890
Tartumaa — Rõngu
Urb, Hann
E 53172/3 (14)
20%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
E 52655/6
20%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
E 19983/5 (12)
20%
1895
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 151, 640/1 (56)
19%
1937
Setumaa
Ilvik, Feodor
E A 942/3 (6)
19%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
ERA II 151, 318/20 (5)
19%
1937
Setumaa
Luiga, Nikolai
EKmS 8° 2, 230/1 (11)
19%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 57031/3 (5)
19%
1926
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar Daniel
ERA II 85, 701 (4)
19%
1936
Setumaa
Raadla, Amanda
H III 9, 576/8 (3)
19%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, M.
ERA II 36, 266/8 (5)
18%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 33, 335 (1)
18%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 126, 420/1 (10)
18%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 7, 561 (4)
18%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
E 81947/8
18%
1932
Tartumaa — Võnnu
Rootsman, Heljo
E 18824/5
18%
1895
Võrumaa — Rõuge
Sermudis, Mihkel
E, StK 9, 57 (6)
18%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 66, 579/80 (95)
18%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 79931/3 (3)
18%
1932
Tartumaa — Nõo
Räst, Evald
E 56020 (31)
18%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
ERA II 7, 567/8 (l)
17%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 30, 246/7 (3)
17%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Tobber, A.
H I 8, 56 (2)
17%
1895
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
E 82931/2 (4)
17%
1933
None
koguja teadmata
H II 51, 113 (5)
17%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mäekala, Karl
EÜS VII 722 (114)
17%
1910
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Palamuse
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
Veske 2, 23 (170)
17%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 57, 467/8
17%
1929
Võrumaa — Hargla
Seim, Leeni
E, StK 14, 213/4 (1)
17%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 2, 291 (18)
17%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 198, 521/2
17%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 175, 777/8 (16)
16%
1938
Setumaa
Rohtla, Ilmar, Petseri gümn. õpil.
E 25050 (11)
16%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 82193 (1)
16%
1932
None
Põder, Elvi
E 64667/9 (9)
16%
1929
Setumaa
Siilbaum, E.
ERA II 85, 481/3 (1)
16%
0
välismaa
Pillenberg, Salme
H II 32, 171/2 (144)
16%
1890
Võrumaa — Hargla
Pähn, Jaan
ERA II 85, 261/2 (41)
16%
1933
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Tera, Helmi
E, StK 28, 389/90 (7)
15%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 59509
15%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
H II 28, 617
15%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Martinson, Karl Eduard
AES, MT 205, 36
15%
1937
Võrumaa — Põlva
Keem, Hella
ERA II 30, 466 (19)
15%
1930
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Ariste (Berg), Paul
ERA II 284, 494/5 (529)
15%
1940
None
Pedajas, Liis
E 58261/2
15%
1926
Tartumaa — Kambja
Kase, Elsa
ERA II 253, 394 (20)
15%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
H III 5, 846/7 (13)
15%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
E 56020 (32)
15%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
ERM 21, 186/7
15%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
E 66030/1 (52)
15%
1930
Tartumaa — Otepää
Aavik (Kleemann), Aleksandra
E 56560/1 (14)
14%
1925
Tartumaa — Nõo
Tork, Marie
ERA II 103, 191 (1)
14%
1935
Setumaa
Ossip, Endla
AES, MT 34, 6/8
14%
1926
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
E 61257/9
14%
1927
Tartumaa — Otepää
Kibbermann, Elisabet
E 40223/4 (6)
14%
1900
Tartumaa — Palamuse
Laurson, H.
E 86550 (41)
14%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 248, 347/8
14%
1939
Setumaa
Kõrgekuhi, Aleksander
H IV 8, 773/5 (16)
14%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
E 73425/6
14%
1931
None
koguja teadmata
EKmS 8° 2, 312/4 (6)
14%
1870
Viljandimaa — Paistu
Till, J.
ERA II 72, 355 (12)
14%
1934
Tartumaa — Laiuse
Tamm, Hilja
H II 30, 560/1 (4)
14%
1889
Tartumaa — Nõo
Amberg, Johan
ERA II 72, 495 (10)
13%
1934
Tartumaa — Laiuse
Siiman, Alice
ERA II 72, 343 (13)
13%
1934
Tartumaa — Palamuse
Pärn, Erna
EÜS IV 1725/6 (230)
13%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERM 22, 7/8
13%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
H III 8, 239/40 (2)
13%
1889
Tartumaa — Palamuse
Arst, Liisa
ERA II 183, 502/3 (67)
13%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
E 64475/6 (6)
13%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERA II 238, 657/8 (4)
13%
1939
Tartumaa — Laiuse
Pall, Erna
H I 5, 423 (1)
13%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Suurkask, Anton
ERA II 253, 279/80 (49)
13%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Schmidt, Elma
ERA II 32, 115/6 (2)
13%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Paalberg, Olga
ERA II 253, 241/2 (12)
13%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Peterson, Aino
ERA II 60, 557/8 (4)
13%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
ERA II 253, 115/6 (13)
13%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
E 85272/4 (14)
13%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
H II 68, 808/9 (11)
13%
1904
Võrumaa — Vastseliina; Võrumaa — Võru l.
Jõgeva, Osvald
AES, MT 3, 24
12%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
E 54741 (5)
12%
1924
Harjumaa — Tallinn
Nigols, Hella
ERA II 17, 489/90 (374)
12%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
E 664/5 (1)
12%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
ERA II 72, 283 (11)
12%
1934
Tartumaa — Laiuse
Lassman, Helmi
H II 50, 212/3 (24)
12%
1895
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Jüri
H, Asper 11 (20)
12%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
E 85970/2 (5)
12%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
ERA II 198, 395 (6)
12%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 72, 463 (10)
12%
1934
Tartumaa — Laiuse
Ploovits, Linda
ERA II 208, 76/7 (6)
12%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 253, 73 (1)
12%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
H II 22, 43/4 (1)
12%
1888
Pärnumaa — Halliste
Järve, Märt
ERA II 253, 23/4 (1)
12%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
H II 50, 574/5 (10)
12%
1895
Tartumaa — Torma
Sommer, Samuel
E 64763/4 (13)
12%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
E 85278/80 (3)
12%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
ERA II 299, 374/5 (94)
12%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 116, 329 (7)
12%
1935
Viljandimaa — Helme
Martin, Hans
E 63068 (15)
12%
1928
Viljandimaa — Viljandi l.
Kõrtsmik, Valeria
ERA II 172, 139/40 (6)
12%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
ERA II 1, 180/1 (1)
12%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS VII 725/6 (119)
12%
1910
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
ERA II 41, 279/81 (2b)
12%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
ERA II 31, 25/6 (1)
12%
1930
Tartumaa — Tartu
Duberg, Veera
H II 27, 226 (10)
12%
1888
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
ERA II 302, 52/3 (21)
12%
1942
None
None
ERA II 60, 571 (20)
12%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
H II 51, 156/7 (2)
12%
1894
Tartumaa — Puhja
Arak (Arrak), D.
ERA II 214, 118/20 (9)
12%
1939
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Karu, Armilde Marianne
ERA II 196, 331 (2)
12%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H III 7, 217/8 (2)
12%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
H II 28, 57 (9)
11%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mauer, August
ERA II 72, 39/41 (5)
11%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 123, 170/1 (211)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
H, Peet 399/401 (415)
11%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
E, StK 3, 86 (1)
11%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
EÜS IV 1757/9 (265)
11%
1907
Viljandimaa — Paistu
Saar, Mart; Siimer, Hans
H I 4, 643 (2)
11%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
ERA II 82, 519/20 (31)
11%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
ERA II 31, 43 (2)
11%
1930
Tartumaa — Tartu
Järlov, Endel
E 59298/9 (17)
11%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E, StK 28, 394/5 (9)
11%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 73923/4 (40)
11%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Matiisen, Helmi
H III 9, 149/50 (7)
11%
1889
Tartumaa — Torma
Mann, Hindrik
EÜS IX 1471 (63)
11%
1912
Võrumaa — Räpina
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
ERA II 146, 144/5 (23)
11%
0
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
E 71241 (1)
11%
1930
Tartumaa — Äksi
Otsa, Karli
H I 2, 446 (1)
10%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
ERA II 253, 303 (1)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
E 18597
10%
1895
Harjumaa — Tallinn
Salme, J.
H, Peet 371/2 (374)
10%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
H III 8, 209/10 (5)
10%
1889
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Schulbach, August
AES, MT 43, 68
10%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E 56788/90
10%
1926
Viljandimaa — Paistu
Kruusmann, J.
ERA II 274, 499 (130)
10%
1938
Tartumaa — Torma; Võrumaa — Vastseliina
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H, R 6, 656/8 (3)
10%
1874
Pärnumaa — Audru
Peet, Ado
H III 21, 35/6 (2)
10%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
E 71440 (12)
10%
1930
None
Sonnatar, Evald
H II 50, 768/9 (55)
10%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
H II 68, 664 (14)
10%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
H II 22, 532/3 (13)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
H II 74, 287/8 (2)
10%
1904
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
ERA II 229, 626/7 (5)
10%
1939
Läänemaa — Emmaste
Lauri, Hilja
EKS 1, 24
10%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
H III 6, 896/8 (66)
10%
1889
Viljandimaa — Paistu
Luts, Andres
E 64006/7 (4)
10%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 139, 37/9 (24)
10%
1936
Läänemaa — Hanila; Saaremaa — Muhu
Uusküla, Linda
ERA II 253, 96/7 (1)
10%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
H I 2, 86/7 (9)
10%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans
EÜS XII 575/9 (116)
10%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
EÜS X 2180 (9)
10%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 85, 485/8 (2)
10%
1931
Tartumaa — Tartu
Pillenberg, Salme
ERA II 253, 332/3 (22)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
H II 41, 764 (8)
10%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Öövel, J.
H I 7, 438 (11)
10%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
H III 16, 140 (2)
10%
1889
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Janno, Mart
E 70703/4 (13)
10%
1930
Harjumaa — Rapla
Uustalu, Jaan
ERA II 38, 541/2 (42)
10%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
H II 27, 120/1 (25)
10%
1888
Tartumaa — Kursi
Riomar, Tõnu
ERA II 123, 74/5 (74)
10%
1936
Viljandimaa — Paistu
Köögardal, Linda
E 64002/3 (1)
10%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
H II 42, 284/6 (2)
10%
1892
Pärnumaa — Halliste
Kivikilt, Juhan (Johann)