H II 26, 549/50 (11)
25%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
ERA II 207, 5/6
23%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 79625/30
22%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Seiman, Lydia
ERA II 250, 674 (88)
22%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
E 69799/a
21%
1930
Pärnumaa — Tori
Tesnov, Boris
E 79664/8
21%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
EÜS XII 1523 (95)
21%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
ERA II 299, 396/7 (130)
21%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 70037/8
21%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
E 69603 (1)
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
ERA II 39, 165/7 (77)
19%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
H II 18, 600
19%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
E 69604
19%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
19%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69898/900
19%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
E 69602 (2)
19%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
ERA II 39, 61/3 (1)
19%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 69045/7 (2)
19%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
E 69312/5 (2)
18%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Martin, L.
ERA II 130, 347 (52)
18%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 258, 156/7 (516)
18%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
E 69884/5
18%
1930
None
koguja teadmata
E 79812/3
18%
1932
Virumaa — Viru-Jaagupi
Freiberg, Aliide
ERA II 281, 420 (10)
17%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
E 69148/50 (1)
17%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
ERA II 54, 391 (453)
17%
1932
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Tartu-Maarja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 3, 78 (2)
17%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
H II 68, 660 (9)
17%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
ERA II 207, 16/7
17%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 79602/6
17%
1932
None
Kask, Theodor
E 69276/9
17%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Roots, Antoniina
E 64764/5 (14)
17%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
E 69606 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
ERM 146, 63/5 (21)
16%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
AES, MT 225, 18
16%
1938
Tartumaa — Palamuse
Univere, Aili
E 69174/6 (2)
16%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
E 79553/5
16%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
ERA II 166, 312 (42)
16%
1937
Virumaa — Iisaku; Virumaa — Jõhvi
Hallik, Armilda
E 78395/6
16%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
E 55117/8 (1)
16%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.
E 69780/81 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Audru
Mälk, P.
EÜS VIII 733 (324)
16%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69749b/c
16%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
ERA II 39, 245 (4)
16%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 79880/1
16%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
ERA II 207, 150/1
16%
1936
Pärnumaa — Vändra
Toomela, Asta
E 73177/8
15%
1932
Setumaa
Altin, Anette
E 59524/5 (9)
15%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69603 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69618 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69751/4
15%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
ERA II 195, 388a (11)
15%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 2461 (45)
15%
1913
Virumaa — Viru-Nigula; Viljandimaa — Põltsamaa
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 84867/8 (4)
15%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
EÜS VIII 676 (246)
15%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 40, 1072/3 (1)
15%
1891
Läänemaa — Vigala
Lemmerkänd, Mihkel
ERA II 207, 54/5
15%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
E 69677/8
15%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
ERA II 189, 543 (105)
15%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
E 68984/5 (4)
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
E 84800/1 (1)
15%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
ERA II 107, 392
15%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
H II 19, 897 (8)
15%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
E 69973/5
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
E 69596 (3)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 69917/9 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
ERA II 149, 149 (25)
15%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69708/10
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Padalka, V.
ERA II 191, 284 (15)
14%
1938
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 304, 34/5 (591)
14%
1943
None
None
H II 47, 694 (2)
14%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 69032/3 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
ERA II 135, 80 (9)
14%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
E X 41 (207)
14%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 182, 447/8 (331)
14%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69401/3 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
E 69825/6 (1)
14%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 79823
14%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
EÜS X 2750/1 (359)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 79702/4 (1)
14%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
EÜS IX 1135 (88)
14%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 25, 283 (13)
14%
1930
Pärnumaa — Vändra
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69823/4
14%
1930
Läänemaa — Lihula
koguja teadmata
E 69517/8
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69923/5 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
ERA II 207, 117/8
14%
1936
Pärnumaa — Saarde
Sepp, H. (Talli kodutütarde rühm)
ERA II 207, 127/8
14%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Steinbach, Hilda
E 78432/3 (2)
14%
1931
Läänemaa — Ridala
koguja teadmata
ERA II 207, 131/2
14%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik, Ellen
EÜS VII 1929/30 (130)
14%
1910
Virumaa — Väike-Maarja
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69745/6
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E 69684/5
14%
1930
Pärnumaa — Saarde
Toots, Hendrik
ERA II 196, 415/6 (1590)
14%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 207, 27/8
13%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 70068/71
13%
1930
Pärnumaa — Halliste
Kivisild, K.
ERA II 207, 3/4
13%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 56993
13%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
E 78245/5a (1)
13%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
E 69869/72
13%
1930
Viljandimaa — Pilistvere
Saag, S.
E 78399/400 (1/2)
13%
1931
Viljandimaa — Helme
Kivi, August
EÜS VI 1087/8 (262)
13%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 39, 346/7 (3)
13%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
ERA II 207, 102/3
13%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
E 69857 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 70017 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
H II 34, 316 (15)
13%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 79545/7 (7)
13%
1932
Pärnumaa — Pärnu l.
Dreving, A.
E 78277/8
13%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
E 69880/1
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Paiso, E.
E 69666/7
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 70014/6 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Estam, R.
E 69835/7
13%
1930
Pärnumaa — Audru; Pärnumaa — Pärnu l.
Lilles, Herbert
E 48989/91
13%
1914
Pärnumaa — Saarde
Teearu, J. E.
E 86077/8 (2)
13%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Lõpp, Feliks
ERA II 305, 374/5 (7)
13%
1942
None
None
E 80098/9 (2)
13%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
E 69956/7
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
H II 22, 403/4 (11)
13%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
E 78421/2 (1)
13%
1931
Läänemaa — Ridala
Halliksberg, A.
E 61198/9 (7)
13%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
E 78259/61
13%
1931
Pärnumaa — Vändra
Adamson, J.
E 79714/6
13%
1932
Pärnumaa — Vändra
Pärnik, Lilli
ERA II 5, 235 (5)
13%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 132, 182 (44)
13%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
E 8° VI 89 (375)
13%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
ERA II 55, 643 (3)
13%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
ERA II 189, 228 (113)
13%
1938
Läänemaa — Reigi
Ennist, Enda
ERA II 254, 361 (8)
13%
1939
Läänemaa — Reigi
Ennist, Enda
ERA II 58, 304/5 (15)
13%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 83, 472 (15)
13%
1935
Virumaa — Viru-Jaagupi
Odraks, Leida
E 70002/3 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
ERA II 207, 34
13%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
ERA II 254, 53 (22)
13%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
E 79622/4
13%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Paoliin, Boris
ERA II 10, 611/2 (6)
13%
1924
Läänemaa — Vigala
Liinat, Jaan
ERA II 266, 102/3 (213)
13%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
E 69599 (1)
12%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69936/8 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
E 84866 (2)
12%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
ERA II 30, 145/6 (2)
12%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
ERA II 58, 305/6 (16)
12%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 69875/7
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Arro, Karl
E 69495/6
12%
1930
Järvamaa — Paide
koguja teadmata
E 69602 (3)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
ERA II 39, 326/8 (8)
12%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
E 69630/3
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Toots, A.
E 69144/6 (2)
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
ERA II 207, 56
12%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
ERA II 166, 225 (49)
12%
1937
Virumaa — Iisaku; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 207, 109
12%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kits, Maimu
E 70000/2 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
ERA II 159, 489 (49)
12%
1937
Läänemaa — Ridala; Harjumaa — Nõmme l.
Ennist, Enda
E, StK 42, 192 (21)
12%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 69438 (2)
12%
1930
Harjumaa — Tallinn
Udikas, H.
ERA II 7, 51 (1)
12%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 207, 18/20
12%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
EÜS VII 2523 (505)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS VII 2600 (215/ 505)
12%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 70031
12%
1930
None
Siitan, Voldemar
ERA I 3, 103 (17)
12%
1930
Saaremaa — Kärla
Noot, Vassili
E 78241 (1)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibbar, Hulda
E 78274/6 (2)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 69196/7 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Kukk, Anastasia
ERA II 166, 348/9 (34)
12%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
ERA II 6, 446 (7)
12%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 39, 255/6 (1)
12%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
E 69664/5
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Joost, Kr.
H III 5, 669/70 (5)
12%
1888
Pärnumaa — Tori
Tohv, Mart
EÜS XII 453 (46)
12%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
ERA II 55, 108 (28)
12%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 76391/2 (22)
12%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
ERA II 25, 43 (9)
12%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69102/4
12%
1930
Pärnumaa — Vändra
Mang, Aug.
TEM 5, 15/6 (7)
12%
1924
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
koguja teadmata
E 78242/4 (1)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruus, Eugen
ERA II 298, 151 (17)
12%
0
None
None
ERA II 14, 606/7 (28)
12%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E 69666 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
ERA II 138, 27 (42)
12%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
EKS 37, 39 (20)
12%
1906
Harjumaa — Hageri
Kanketer, Hans
ERA II 56, 313/4 (79)
12%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
E 69867
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 7, 226 (13)
12%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 85959/61 (1)
12%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Markin, G.
ERA II 6, 572 (18)
12%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 79704/5
11%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
E 68934 (4)
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
E 69507/8 (1)
11%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
11%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
11%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 71461 (2)
11%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E 78613 (1)
11%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
ERA II 207, 134/5
11%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
E 69747/8
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Siliksaar, Eerik
ERA II 130, 317/8 (13)
11%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VIII 503 (101/3)
11%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 55, 390 (9)
11%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
11%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 66107/9 (1)
11%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
ERA II 195, 314/6 (26)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 64760 (6)
11%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
E 13925/6 (30)
11%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
H III 2, 829 (24)
11%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
E 79661/3
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Teko, Juuli
E 69692/4
11%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Ustritsov, Ed.
E 78430/1
11%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 81462/4 (1)
11%
1932
None
Malsup, L.
H II 74, 451 (1)
11%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 69627/9
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
E 70045/7
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Markin, G.
E 69316/9 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Karksi
Luukas, Erna
E 69914/6
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
EÜS XI 718 (277)
11%
1914
Harjumaa — Juuru
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
ERA II 83, 567/71 (3)
11%
1934
Järvamaa — Türi
Nõmmela, Oskar
H II 21, 297/8 (17)
11%
1888
Pärnumaa — Tori
Tilk, Jüri (Virola, Yrjö)
E 60892/5 (11)
11%
1926
Pärnumaa — Kihnu
Teder, Veera
ERA II 56, 193/4 (2)
11%
1933
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
ERA II 153, 656 (35)
11%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
ERA II 207, 119
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Talli kodutütarde rühm
E 69014/17
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Prikmann, A.
E 52163/4
11%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 79647/51
11%
1932
None
Tõntson, Endel
E 69932/5
11%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
ERA II 130, 243 (22)
11%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 8286 (204)
11%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
ERA II 193, 217
11%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
EÜS IX 1151 (131)
11%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 69600 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 69603 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 147, 59 (4)
11%
1937
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Lundt, Rosina
E 69582/3
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
E 70040/2 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Diesfeldt, Endel
E 79643/5
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Lilienthal, A.
EÜS II 711 (202)
11%
1905
Virumaa — Simuna
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS VIII 747/8 (347)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 68921/3
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
ERA II 207, 93/4
11%
1936
Pärnumaa — Halliste
Tauts, Maimu
E 77865/7 (3)
11%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
E 80186/7 (2)
11%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
ERA II 192, 491 (18)
11%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
H IV 1, 810/1 (11)
11%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
EKmS 4° 4, 720 (25)
11%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
E 82999/3000 (2)
11%
1933
Pärnumaa — Tori
Kask, Alfred
E 69420/2 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Koger, L.
ERA II 17, 171/2 (123)
11%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 196, 541/2 (38)
11%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 39, 332 (2)
11%
1931
Läänemaa — Varbla; Saaremaa — Muhu
Tampere, Herbert
E 79667/80
11%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
ERA II 207, 141/4
11%
1936
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laini
ERA II 55, 643 (2)
11%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
ERA II 195, 433/4 (1)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 16, 388/9 (21)
11%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
E 70060/3
11%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Miller, Aleksander
EÜS VIII 837/8 (481)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 16, 378/9 (16)
11%
1888
Harjumaa — Juuru
Waldt, J.
EKS 1, 53/4
11%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
E 79673/6
11%
1932
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kallaspoolik, E.
EÜS XI 803 (7)
11%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
ERA II 207, 48/9
11%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kulbok, Salme
E, StK 26, 42 (29)
11%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
E 69604
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Taggo, L.
ERA II 16, 468/9 (30)
11%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
EÜS VII 2561 (69)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 298, 448/9 (9)
11%
0
None
None
EÜS X 2403 (1b)
10%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
EÜS IX 1171 (156a)
10%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 63688 (1)
10%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
E 8° VI 89 (376)
10%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
E 78252/4 (1)
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kull, Johann
E 79577/81 (1)
10%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
ERA II 16, 204/5 (25)
10%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
E 51144
10%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 69862/5
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Goldschmidt, Elmar
ERA II 14, 32/3 (4)
10%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69819/22
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiit, Arnold
E 69623/4 (1)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
E 68977/80 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Ollino, Karl
E 69597 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Raap, V.
E 66110/1 (1)
10%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
EÜS VII 2579 (146a-b/ 295)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H III 8, 551/3 (9)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 69901/3
10%
1930
None
Evert, A.
ERA II 55, 255/6 (1)
10%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 207, 77/9
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kask, Helgi
E 69838/40
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Tohv, R.
E 70021/3 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
E 59215 (14)
10%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 85250/1 (2)
10%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 68932/3 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Jürgens, A.
H III 23, 236/38 (16)
10%
1895
Järvamaa — Ambla
Tannenthal, Jakob
H, Ostrov 197/8 (10)
10%
1887
Tartumaa — Laiuse
Johannson, Gustav
E 69358/60 (2)
10%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
ERA II 78, 465 (1)
10%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 79710/3
10%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Suure-Jaani
Peterson, Anna
ERA II 306, 68/71 (63)
10%
1943
None
None
ERA II 16, 126 (4)
10%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
ERA II 207, 30/1
10%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
EÜS X 2457/8 (37)
10%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69258/9
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
EÜS VII 2415 (295)
10%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS IX 1113 (44)
10%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS V 685 (129)
10%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
ERA II 4, 49/51 (20)
10%
1928
Läänemaa — Hanila
Noot, Vassili
B 77324/5 (3)
10%
1931
None
Nälk, Ernst
ERA II 41, 348 (3)
10%
1929
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Narva l.
Room, Lilli
ERA II 222, 376/7 (2)
10%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Lehesalu, Ilse
ERA II 147, 555/6 (7)
10%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
E 69703
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
ERA II 17, 139 (81)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Vändra
Laugaste (Treu), Eduard
EÜS IX 1182 (32)
10%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
H II 26, 972/3 (6)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
ERA II 195, 94 (12)
10%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 8° VII 10 (33)
10%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
EÜS I 1041/2 (37)
10%
1904
Pärnumaa — Vändra
Saar, Mart
E X 38 (191)
10%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
E 69333/41 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kuutan, Hilda
E 69803/9
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Palitka, Hermann
E 80339/40 (4)
10%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
EÜS VI 458/9 (33)
10%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
E 69501
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
E 79592/5
10%
1932
None
Kull, Mart
ERA II 193, 167/8 (12)
10%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 68991/4 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Paal, Elmar
AES, MT 74, 3
10%
1929
Virumaa — Lüganuse
Koppel (snd. Blum), Marta
H II 11, 727/8 (4)
10%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Reise, Johannes (Johann)