ERA II 11, 544 (6)
66%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
E 8582 (1)
65%
1892
Viljandimaa — Viljandi
Pihlap, Hans
E 59377
64%
1926
Viljandimaa — Tarvastu
Kinger, E.
ERA II 302, 37 (3)
62%
1942
None
None
Leoke 3, 163 (37)
59%
1871
None
Leoke, Hans
ERA II 85, 184 (14)
59%
1932
Pärnumaa — Saarde; Tartumaa — Tartu
Dööring, Veera
ERA II 7, 690 (1)
57%
1928
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Tartu
Laugaste (Treu), Eduard
E, StK 41, 202 (116)
57%
1927
Viljandimaa — Viljandi l.
Metsamärt, Voldemar
ERA II 3, 381/2 (20)
55%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
H I 7, 509 (6)
53%
1895
Viljandimaa — Helme
Soots, Jaan
H IV 4, 512 (24)
53%
1891
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
H III 12, 419 (11)
52%
1892
Virumaa — Simuna
Kanter, Henn
H I 4, 644 (7)
52%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
ERA II 202, 231 (5)
51%
1938
Viljandimaa — Pilistvere; Viljandimaa — Suure-Jaani
Muns, Jakob
H III 28, 969 (15)
51%
1896
välismaa
Kitzberg, Ernst
H II 22, 1050 (40)
50%
1889
Pärnumaa — Saarde
Kangur, Peeter
H I 7, 447 (37)
50%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
H III 14, 337 (2)
50%
1892
Viljandimaa — Viljandi
Täht, Jüri
ERA II 177, 368 (15)
49%
1937
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
Leoke 4, 126 (154)
49%
0
None
Leoke, Hans
E 3725 (d)
48%
1893
Viljandimaa — Tarvastu
Parts, A.
ERA II 7, 386 (5)
48%
1928
None
None
E 61860
48%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
ERA II 208, 64 (4)
47%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Niggol, Salme
ERA II 3, 317 (1)
46%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
E 8° XIV 26 (97)
46%
1933
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 6, 650 (1)
46%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 11, 313 (32)
46%
1928
Viljandimaa — Viljandi
Romulus, Alma
H II 13, 458 (3, 4)
45%
1890
Järvamaa — Koeru
Schultz (Schults), Hans (Anton)
H III 30, 405/6 (2)
45%
1902
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 72, 329 (13)
44%
1934
Tartumaa — Laiuse
Otsalt, Anni
E 64004 (4)
44%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 5, 459
44%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 2, 451 (13)
44%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 72, 297 (11)
44%
1934
Tartumaa — Laiuse
Leier, Ilme
ERA II 72, 695 (10)
44%
1934
Tartumaa — Torma
Winkmann, Osvald
ERA II 72, 795 (19)
44%
1934
Tartumaa — Torma
Ambos, Vilhelmine
ERA II 7, 557 (5)
44%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
Leoke 1, 179
44%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
ERA II 71, 97 (10)
43%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Sääsk, Alvine Marie
E 662
43%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
ERA II 11, 786 (4)
43%
1929
Viljandimaa — Helme
Kerberg, Veronika
H II 25, 479 (131)
42%
1890
Viljandimaa — Tarvastu
Tõllasson, J. ("Feldfebel")
ERA II 177, 369 (16)
42%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
ERA II 72, 465 (21)
42%
1934
Tartumaa — Laiuse
Ploovits, Linda
ERA II 71, 555 (25)
41%
1934
Harjumaa — Keila
Kalder, Alide
ERA II 71, 121 (13)
41%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Aksberg, Helmi
ERA II 71, 159 (16)
41%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Igarik, Erna
ERA II 71, 725 (20)
41%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Sein, Erich
ERA II 72, 727 (19)
41%
1934
Tartumaa — Torma
Jalakas, Elmar
ERA II 147, 258 (5)
41%
1937
Läänemaa — Kullamaa; Võrumaa — Vastseliina
Koppel, Linda
ERA II 72, 275 (28)
40%
1934
Tartumaa — Laiuse
Joosep, Marie
ERA II 253, 44 (15)
40%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Selma, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 25, 140 (43)
40%
1930
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise; Harjumaa — Tallinn
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 12, 264 (76)
39%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 71, 743 (18)
39%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Steinfeldt, Armilde
ERA II 72, 451 (19)
39%
1934
Tartumaa — Palamuse
Murakin, Evald
ERA II 71, 101 (15)
39%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani; Harjumaa — Tallinn
Tiisel, Ludmilla
ERA II 71, 287 (12)
39%
1934
Järvamaa — Türi
Eslas, Otto
E 26278/9 (10)
39%
1896
Harjumaa — Risti
Niinas, Johannes
ERA II 72, 437 (20)
39%
1934
Tartumaa — Laiuse
Mõistus, Emma
H III 6, 54 (2)
39%
1890
Viljandimaa — Helme
Veri, J.
H II 24, 235 (279)
39%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
ERA II 198, 522 (14)
38%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 24, 542 (2)
38%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 72, 831 (18)
38%
1934
Tartumaa — Torma
Kukk, Elmagda
E 8645 (19)
38%
1893
Pärnumaa — Halliste
Saabas (Sapas), Otto
ERA II 72, 921 (14)
38%
1934
Tartumaa — Torma
Raud, Armilda
H II 25, 416 (4)
38%
1890
Viljandimaa — Tarvastu
Rull, Aadu (Ado)
ERA II 71, 525 (21)
38%
1934
Harjumaa — Keila
Einberg, Ilse
E 61866
38%
1927
Harjumaa — Tallinn
Hammermann, Linda
ERA II 71, 175 (11)
38%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Nurklik, Meralda
ERA II 72, 223 (21)
38%
1934
Tartumaa — Kursi
Utsal, Erna
ERA II 72, 473 (26)
37%
1934
Tartumaa — Laiuse
Reinkubjas, Heinrich
E 76524 (12)
37%
1931
Virumaa — Haljala; Virumaa — Iisaku
Uustalu, Leida
AES, MT 258, 18
37%
1938
Pärnumaa — Karksi
Tanning, Salme
H III 19, 480 (5)
37%
1894
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
EKmS 4° 3, 187 (14)
37%
1877
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Jaan
ERA II 72, 933 (16)
37%
1934
Tartumaa — Torma
Teder, Aino
ERA II 72, 67 (22)
37%
1934
Tartumaa — Kursi
Landman, Leopold
ERA II 71, 559 (14)
37%
1934
Harjumaa — Keila
Kato, Benita
ERA II 71, 697 (14)
37%
1934
Harjumaa — Risti
Dellmann, Oskar
ERA II 5, 450
37%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 71, 43 (13)
37%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Lindermann, Õie
ERA II 72, 369 (10)
36%
1934
Tartumaa — Laiuse
Truusman, Voldemar
ERA II 253, 299 (14)
36%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Lind, Anete
ERA II 253, 329 (5)
36%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
ERA II 41, 297 (15)
36%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
H IV 9, 723 (1)
36%
1898
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 192, 600 (91)
36%
1938
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
H II 58, 493 (5)
36%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
ERA II 71, 425 (23)
36%
1934
Harjumaa — Keila
Paermann, Valve
ERA II 123, 292 (93)
36%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 72, 237 (18)
36%
1934
Tartumaa — Kursi
Valdson, Hjalmar
ERA II 72, 429 (13)
36%
1934
Tartumaa — Laiuse
Laur, Elsa
ERA II 2, 463 (10)
36%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
ERA II 179, 597 (41)
36%
1937
Tartumaa — Kursi; Tartumaa — Tartu
Viidalepp, Marta
ERA II 72, 661 (13)
36%
1934
Tartumaa — Torma
Oja, Heinrich
E 31185 (1)
36%
1897
Pärnumaa — Saarde
Saul, M.
ERA II 71, 239 (14)
35%
1934
Järvamaa — Türi
Erm, Meeta
ERA II 71, 271 (13)
35%
1934
Järvamaa — Türi
Värtmann, Elsa
ERA II 71, 127 (16)
35%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Aksberg, Hugo
ERA II 72, 279 (15)
35%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kask, Felix
E, StK 37, 53 (10)
35%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
H III 11, 97 (7)
35%
1889
Võrumaa — Rõuge
Kangur, Juhan
ERA II 72, 759 (13)
35%
1934
Tartumaa — Torma
Ottson, Elli
ERA II 193, 470 (6)
35%
1938
Viljandimaa — Põltsamaa
Lääts, Jaan
ERA II 72, 19 (11)
35%
1934
Tartumaa — Kursi
Joosepson, Marta
H II 25, 903 (1)
35%
1889
Viljandimaa — Paistu
Ainson, Jaan
E 2746 (3)
35%
0
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 30854 (12)
35%
1897
Pärnumaa — Saarde
Saul, M.
ERA II 10, 172 (16)
35%
1929
Pärnumaa — Tori; Tartumaa — Tartu
Oiderman, Erna
ERA I 2, 761 (1)
35%
1928
Viljandimaa — Kõpu; Tartumaa — Tartu
Lepik, H.
H II 22, 375 (1)
35%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
Leoke 4, 110 (21)
35%
0
None
Leoke, Hans
ERA II 72, 31 (14)
35%
1934
Tartumaa — Kursi
Kaeramaa, Herta
ERA II 253, 429 (3)
35%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi
ERA II 72, 865 (19)
35%
1934
Tartumaa — Torma
Laurisson, Elsa
ERA II 72, 945 (14)
35%
1934
Tartumaa — Torma
Welt, Jaan
ERA II 6, 707 (1)
34%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 59410
34%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 72, 837 (22)
34%
1934
Tartumaa — Torma
Kurik, Heinrich
H I 2, 473 (2)
34%
1889
Tartumaa — Äksi
Blaubrik, Karl
ERA II 253, 159/60 (22)
34%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Raudsepp, Juhannes, Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algkooli III kl.
E 78413 (4)
34%
1931
Virumaa — Rakvere l.
Tamberg, Anete
ERA II 72, 123 (10)
34%
1934
Tartumaa — Kursi
Mein, Helga
E 46514 (6)
34%
1909
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
H III 10, 159 (1)
34%
1888
Tartumaa — Nõo
Tüklov, Jaan (Tartlane)
ERA II 72, 903 (21)
34%
1934
Tartumaa — Torma
Paas, Edmund
E 9265
33%
1894
Järvamaa — Ambla
Kuusik, Karp (Carp)
ERA I 3, 331 (13)
33%
1930
Virumaa — Väike-Maarja; Läänemaa — Märjamaa
Piilberg, Juuli (Juulie)
ERA II 34, 253 (14)
33%
1931
Saaremaa — Mustjala
Kirs, Karla
ERA II 40, 385 (12)
33%
1928
Viljandimaa — Pilistvere
Künnapuu, Alma
ERA II 71, 55 (9)
33%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Nägelik, Ida
ERA II 71, 109 (17)
33%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tomingas, Linda
ERA II 71, 589 (23)
33%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Living, Nelly
ERA II 72, 215 (21)
33%
1934
Tartumaa — Kursi
Tamm, Leili
H I 5, 582 (5)
33%
1894
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Koit, Jakob
H II 9, 69/70 (43)
33%
1889
Virumaa — Viru-Nigula
Krikmann, August
ERA II 72, 939 (20)
33%
1934
Tartumaa — Torma
Teder, Selma
ERA II 253, 186 (31)
33%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Klaos, Hugo
E 59743
33%
1927
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
H III 7, 312 (1)
33%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Nigul (Niggol), Hermann
ERA II 193, 665 (3)
33%
1938
Võrumaa — Karula
Lääts, Jaan
ERA II 71, 49 (14)
33%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Mesi, Agnes
ERA II 253, 80 (10)
33%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Abel, Adeele
ERA II 72, 823 (20)
32%
1934
Tartumaa — Torma
Kukk, Aleksander
E 56297 (22)
32%
1925
Harjumaa — Tallinn
Schmidt, Hans
ERA II 71, 419 (22)
32%
1934
Harjumaa — Keila
Meierau, Leida
ERA I 4, 275 (4)
32%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
ERA II 253, 373 (4)
32%
0
Tartumaa — Torma
Tamm, Helgi, 13 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 72, 243 (12)
32%
1934
Tartumaa — Kursi
Vassil, Leida
ERA II 72, 323 (12)
32%
1934
Tartumaa — Laiuse
Müllerson, Vassili
E 56440 (6)
32%
1925
Võrumaa — Karula
Treumut, Nikolai
ERA II 82, 47 (16)
32%
1934
Harjumaa — Rapla
Kelmser, Paul
ERA II 71, 603 (20)
32%
1934
Harjumaa — Keila
Orno, Leida
H III 14, 542 (2)
32%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
E 63986 (23)
32%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
E 57629
31%
1926
Harjumaa — Kose
Noor, Selma
ERA II 147, 135 (9)
31%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Ohtra, Aita
E 19025 (1)
31%
1895
Tartumaa — Tartu
Veski, Johannes Voldemar
E 59234 (37)
31%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 149, 143 (5)
31%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 25, 106 (42)
31%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Harjumaa — Kose
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 103 (6)
31%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Talida, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 72, 657 (18)
31%
1934
Tartumaa — Torma
Martin, Armilde
E 27473 (4)
31%
1896
Virumaa — Narva l.
Sirdnak, Johannes
ERA II 9, 241 (16)
31%
1928
Läänemaa — Ridala
Meiusi, Meinhard
ERA II 6, 365 (3)
31%
1928
Harjumaa — Rapla; Harjumaa — Tallinn
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H IV 3, 525 (19)
30%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
ERA II 71, 224 (16)
30%
1934
Järvamaa — Türi
Lätti, Armilde
ERA II 182, 322 (140)
30%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 257, 403 (125)
30%
1939
Tartumaa — Kambja
Paal, Albert
ERA II 172, 170 (5)
30%
1939
Järvamaa — Ambla
Heinamägi, Harald
H II 12, 395 (8)
30%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Georg; Lurich, Karl Voldemar
ERA II 23, 157 (19)
30%
1926
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rõngu
Eisenschmidt, Edgar
ERA II 82, 20 (21)
30%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
ERA II 72, 549 (14)
30%
1934
Tartumaa — Laiuse
Noormägi, Joh.
E 56556 (7)
29%
1925
Virumaa — Haljala
Tork, Marie
H III 7, 219 (5)
29%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
E 59423
29%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 34, 238 (14)
29%
1931
Saaremaa — Mustjala
Nämm, Heimar
ERA II 71, 199 (16)
29%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Tomingas, Leida
ERA II 266, 25 (8)
29%
1939
None
Fuchs, Vera
E 46514 (5)
29%
1909
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
E, StK 11, 63/4 (26)
29%
1921
Harjumaa — Rapla
Pärt (abielus Kaal), Linda
H II 37, 364 (35)
29%
1891
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
EKmS 4° 1, 266 (3)
29%
1879
Virumaa — Viru-Nigula
Krikmann (Krickmann), Hans
ERA II 41, 146 (3)
29%
1931
Järvamaa — Türi
Ploompuu, Linda
ERA II 253, 201/2 (17)
29%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Evi
E 64439/40 (3)
28%
1929
Tartumaa — Kursi
Masing, Frieda
ERA II 72, 503 (24)
28%
1934
Tartumaa — Palamuse
Taevere, Paula
H IV 4, 388 (4)
28%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
ERA II 72, 59 (18)
28%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
E 12550 (11)
28%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
H I 5, 574 (4)
28%
1894
Viljandimaa — Pilistvere
Jung, Arthur
ERM 12, 22
27%
1920
Tartumaa — Palamuse
Kangro-Pool, Marta
Leoke 1, 295
27%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
ERA II 35, 395 (1)
27%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 34, 199 (14)
27%
1931
Saaremaa — Mustjala
Käi, Aliide
H I 6, 71
27%
1894
Võrumaa — Rõuge
Ruga (Rugga), Peeter
H II 54, 233/4 (3)
27%
1895
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Aleksander
E, StK 40, 10 (20)
27%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 147, 199 (3)
27%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Jegerson, Alide
ERA II 72, 285 (22)
27%
1934
Tartumaa — Laiuse
Lassman, Helmi
ERA II 204, 581 (9)
27%
1934
None
Kodas, Veera
ERA II 13, 257 (6)
27%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 68 (13)
27%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Ormann, Endel
ERA II 253, 265 (14)
27%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Raudsepp, August
ERA II 23, 322 (6)
27%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 42, 27 (1)
27%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Ibius, Otto
ERA II 13, 172 (13)
27%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 34, 171 (20)
27%
1926
Tartumaa — Kursi
Ariste (Berg), Paul
H II 10, 400 (141)
27%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
H II 28, 853/4 (7b)
26%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Martinson, Karl Eduard; Tõnnisson, Sohvie
ERA II 12, 211 (1)
26%
1928
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 183, 506 (79)
26%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
ERA II 71, 63 (8)
26%
1934
Järvamaa — Järva-Jaani
Pill, Johannes
ERA II 205, 393 (1)
26%
1939
Harjumaa — Keila; Harjumaa — Tallinn
Kriitmäe, Ed.
ERA II 71, 719 (18)
26%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Jaanverk, Oskar
ERA II 204, 608 (11)
26%
1934
Setumaa
Keera, Stepan, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 72, 351 (20)
26%
1934
Tartumaa — Laiuse
Soomelt, Elli
ERA II 13, 329/30 (18)
26%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 83, 559 (7)
26%
1929
Viljandimaa — Põltsamaa
Mant, Hermilde
ERA II 253, 398 (28)
26%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 72, 249 (14)
26%
1934
Tartumaa — Laiuse
Amor, Otto
ERA II 196, 539 (30)
26%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 63, 434 (6)
26%
1933
Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 186, 331 (3)
26%
1938
Tartumaa — Rannu
Kärp, Ed.
ERA II 13, 293 (6)
25%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 35, 156 (10)
25%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 26, 511 (1)
25%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
H II 54, 567 (77)
25%
1896
Läänemaa
Laipmann, Hans (Laikmaa, Ants)
E, StK 40, 84 (124)
25%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 4, 163 (1)
25%
1889
Järvamaa — Ambla
Kuusik, Karp (Carp)
H, Asper 40 (63)
25%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
E 59419
25%
1927
Harjumaa — Tallinn
Vahkal, A.
ERA II 82, 42 (16)
25%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
ERA II 161, 137 (28)
25%
1937
Virumaa — Kadrina
Põldmäe, Rudolf
ERA II 72, 93 (25)
25%
1934
Tartumaa — Kursi
Marjamägi, Helmi
ERA II 7, 223 (8)
25%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 57, 549 (128)
25%
1896
Järvamaa — Järva-Jaani
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
ERA II 71, 795 (20)
24%
1934
Harjumaa — Harju-Madise
Wurmann, Linda
E 77462 (6)
24%
1931
Virumaa — Rakvere
Okas, Adelheid
ERA II 7, 565 (11)
24%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 159, 507 (88)
24%
1937
Läänemaa — Martna
Ennist, Enda
ERA II 13, 252 (8)
24%
1929
Virumaa — Rakvere; Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 72, 37 (16)
24%
1934
Tartumaa — Kursi
Karjus, Raimond
ERA II 78, 192 (23)
24%
1934
Tartumaa — Puhja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 27, 404 (3)
24%
1888
Tartumaa — Palamuse
Uus, Mart
H II 28, 520/1 (1a)
24%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Ostrat, Hindrik
E 57003 (54)
24%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
E 84057 (332)
24%
1933
Saaremaa — Mustjala
Taev, Karl
ERA II 71, 489 (20)
24%
1934
Harjumaa — Keila
Viroja, G.
ERA II 166, 162 (28)
24%
1937
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Narva l.
Hallik, Armilda
H I 4, 175 (2)
24%
1876
Harjumaa — Risti
Samberg, J. A.
H III 5, 420 (15)
24%
1888
Pärnumaa — Vändra
Reier, Tõnis
ERA II 72, 51 (14)
24%
1934
Tartumaa — Kursi
Köört, Helmi
E 48592 (16)
23%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
ERA II 147, 125 (41)
23%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Jegerson, Alide
ERA II 10, 297 (2)
23%
1929
Harjumaa — Jüri
Põldmäe, Rudolf
H III 4, 426 (1)
23%
1889
Läänemaa — Vigala
Saalist, Ado Konstantin
H III 13, 605 (70)
23%
1891
Pärnumaa — Halliste
Riiet, Jaan
ERA II 14, 28 (15)
23%
1929
None
None
E 36999
23%
1898
Virumaa — Kadrina
Seemann, Anton
ERA II 18, 368/9 (11)
23%
1929
Harjumaa — Harju-Jaani
Põldmäe, Rudolf
EKmS 4° 5, 83 (90)
23%
1886
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
H II 9, 15 (3)
23%
1888
Virumaa — Lüganuse
Roost, V.
E 52229
23%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
ERA II 72, 157/9 (24)
23%
1934
Tartumaa — Kursi
Puskar, Erna
E, StK 40, 7 (12)
23%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 147, 466 (39)
23%
1937
Harjumaa — Rapla; Läänemaa — Märjamaa
Mätas, Vilme
ERA II 71, 737 (15)
22%
1934
Viljandimaa — Helme
Reeman, Valfried
ERA II 14, 245/7 (31)
22%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 58, 178 (15)
22%
1896
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan
E 72984 (61)
22%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Kreideberg, Helmi
ERA II 72, 915 (19)
22%
1934
Tartumaa — Torma
Pugri, Richard
EÜS XI 1268 (136)
22%
1914
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
ERA II 13, 439/40 (15)
22%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 39, 184 (110)
22%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
ERA II 9, 109 (47)
22%
1928
Läänemaa — Emmaste
Meiusi, Meinhard
ERA II 204, 554 (11)
22%
1934
Setumaa
Palgi, Maria, Jaaska algk. 5. kl. õpil
ERA II 204, 624 (11)
22%
1934
Setumaa
Keera, Matröna, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
ERA II 72, 337 (27)
22%
1934
Tartumaa — Palamuse
Puustus, Arnold
ERA II 253, 392/3 (14)
22%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kirsch, Meta
ERA II 253, 55 (27)
22%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Ada
H II 26, 372 (10)
22%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
ERA II 253, 172 (14)
22%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tamm, Elisabet
ERA II 299, 394 (125)
21%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H, Wiedemann 3, 130 (17)
21%
1872
None
Stein, Victor
E 40225
21%
1900
Tartumaa — Palamuse
Laurson, H.
ERA II 24, 379 (2)
21%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 13, 263 (10)
20%
1889
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
H III 28, 666 (1)
20%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
E 77457 (17)
20%
1931
Virumaa — Rakvere
Okas, Adelheid
ERA II 63, 340/1 (5)
20%
1933
Tartumaa — Kambja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
JR 74669
19%
1967
Satakunta — Kankaanpää
Seppälä, Vilho
E, StK 10, 395
19%
1922
Pärnumaa — Halliste
Loorits, Oskar
EKmS 4° 4, 161/2 (33)
19%
1877
Võrumaa — Räpina
Kotli, Joh.
H II 28, 801 (1)
18%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Jürgenson, Gustav
H II 28, 656 (1)
18%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
H III 27, 373/4 (15)
18%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
ERA II 28, 635 (97)
18%
1930
Virumaa — Viru-Nigula
Põldmäe, Rudolf
ERA II 183, 218 (262)
18%
1938
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
JR 74465
18%
1967
Satakunta — Kangasala
Seppälä, Helmi
H III 22, 313 (35)
18%
1894
Pärnumaa — Audru; Võrumaa — Põlva
Visse, Juhan (Joh.)
H III 15, 109 (1)
17%
1891
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
H III 4, 300/2
17%
1889
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E A 454
17%
0
Viljandimaa — Tarvastu
Pausk, Jaan
H III 3, 38 (2)
16%
1888
Harjumaa — Jõelähtme
Neumann, H.
H, Wiedemann 1, 278
16%
1872
None
Stein, Victor
ERA II 203, 555 (4)
15%
1938
Võrumaa — Rõuge
Pallits, A.
ERA II 182, 39 (1)
15%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA II 261, 670 (57)
14%
0
Harjumaa — Kuusalu
Einstruck, Johannes
E, StK 34, 221 (14)
13%
1926
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Kursi
Ariste (Berg), Paul
H II 62, 686 (49)
12%
1872
Setumaa
Stein, Victor
EÜS II 45/6 (20)
11%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
E 63409/10 (16)
11%
1928
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Käosaar, Johannes
ERA II 256, 321/4 (7)
10%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Sepp, Marie