ERA II 186, 326 (2)
34%
1938
Tartumaa — Rannu
Kärp, Ed.
E 66126 (2)
30%
1930
Tartumaa — Võnnu
Teppo, H.
H, R 6, 420
30%
1867
Võrumaa — Põlva
Hurt, Jakob
E 77295/6 (2)
29%
1931
Võrumaa
Henning, Osvald
ERA II 78, 375 (5)
28%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS I 219 (18a)
28%
1906
Võrumaa — Räpina
Sibul, August
ERA II 162, 590 (15)
26%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 180, 559 (2)
26%
0
Võrumaa — Rõuge
Raudsepp, Ludvig
EÜS II 320 (18)
25%
1905
Pärnumaa — Karksi; Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
EÜS XI 803 (7)
25%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 64762 (10)
25%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 25, 43 (9)
25%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 8286 (204)
24%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
ERA II 193, 217
24%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 79548/52
24%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
ERA II 55, 108 (28)
23%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 7, 268 (3)
23%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VII 2523 (505)
23%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 77865/7 (3)
23%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
E 69745/6
22%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E X 38 (191)
22%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
ERA II 14, 606/7 (28)
22%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2600 (215/ 505)
22%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
ERA II 55, 390 (9)
22%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
22%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 80186/7 (2)
21%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
E 69751/4
21%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
EÜS II 327 (29)
21%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
EÜS IX 1151 (131)
21%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 192, 491 (18)
20%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 68962
20%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luik, Helmut
H II 68, 660 (9)
20%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
E 78277/8
20%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
H III 31, 274 (2)
20%
1905
Võrumaa — Räpina
Songi, Voldemar
EÜS X 2403 (1b)
20%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
ERA II 270, 546 (17)
19%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
EÜS VII 2561 (69)
19%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS IX 308 (61)
19%
1912
Pärnumaa — Karksi
Müür, Jaan
H III 1, 591/2 (14)
19%
1888
Virumaa — Lüganuse
Bachmann, Emilie
E 69606 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
ERA II 132, 182 (44)
19%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
E 69401/3 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
E 69266/7
18%
1930
Läänemaa — Mihkli
Nessa, Aleftiina
E 78395/6
18%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
E 66127 (3)
18%
1930
Tartumaa — Võnnu
Teppo, H.
EKS 43, 7 (11)
18%
1911
Virumaa — Väike-Maarja
Miller, Osvald
ERA II 193, 167/8 (12)
18%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
EÜS X 2457/8 (37)
18%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 250, 674 (88)
18%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
E 79667/80
18%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
ERA II 135, 80 (9)
18%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
ERA II 6, 446 (7)
17%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 80098/9 (2)
17%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
E 79553/5
17%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
ERA II 5, 235 (5)
17%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 305, 374/5 (7)
17%
1942
None
None
EÜS XII 1523 (95)
17%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 78212/3 (1)
17%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
ERA II 195, 45 (6)
17%
1935
Viljandimaa — Viljandi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 166, 312 (42)
17%
1937
Virumaa — Iisaku; Virumaa — Jõhvi
Hallik, Armilda
EÜS IX 1182 (32)
17%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
ERA II 189, 543 (105)
16%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
ERA II 36, 70 (4)
16%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
AES, MT 283, 10 (1)
16%
1940
Tartumaa — Kodavere
Tanning, Salme
E 80224/5 (1)
16%
1932
Viljandimaa — Helme
Sikk, N.
ERA II 299, 396/7 (130)
16%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 61857 (15)
16%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
E 79812/3
16%
1932
Virumaa — Viru-Jaagupi
Freiberg, Aliide
EÜS VIII 503 (101/3)
16%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 153, 656 (35)
16%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
E 69596 (1)
16%
1930
Pärnumaa — Halliste
Petermann, Ilmar
E, StK 8, 90 (2)
16%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
ERA II 123, 185/6 (226)
16%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
AES, MT 225, 18
16%
1938
Tartumaa — Palamuse
Univere, Aili
ERA II 35, 564 (6)
16%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 79581/3 (2)
16%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
EÜS VIII 165 (9)
16%
0
Võrumaa — Räpina
Sibul, August
H III 31, 273/4 (1)
16%
1905
Võrumaa — Räpina
Songi, Voldemar
E X 41 (207)
15%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
EÜS VII 2579 (146a-b/ 295)
15%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 77287 (2)
15%
1931
Tartumaa — Sangaste
Ojaver, B.
EÜS VII 677 (49)
15%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E 69941/46
15%
1930
Pärnumaa — Halliste
Petermann, Ilmar
ERA II 78, 465 (1)
15%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS V 861 (121)
15%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
ERA II 295, 349/51 (5)
15%
1941
Tartumaa — Kodavere
Vint, Helmi
H II 28, 351 (25)
15%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Artis, Aleksander
ERA II 2, 253 (4)
15%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
ERA II 166, 348/9 (34)
15%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
ERA II 207, 34
15%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
H II 18, 600
15%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
E 69501
15%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
ERA II 6, 177/8 (3)
15%
1928
Harjumaa — Rapla; Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 83, 472 (15)
15%
1935
Virumaa — Viru-Jaagupi
Odraks, Leida
ERA II 36, 108/9 (5)
15%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VII 2415 (295)
15%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 186, 430 (8)
15%
1938
Tartumaa — Rannu
Kärp, Ed.
EKmS 4° 3, 375 (15)
15%
1874
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS IX 1179 (11)
15%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
E 80278/9 (4)
15%
1932
Viljandimaa — Helme
koguja teadmata
E 64760 (6)
15%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
EÜS X 2461 (45)
15%
1913
Virumaa — Viru-Nigula; Viljandimaa — Põltsamaa
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 73108
15%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
EÜS X 2750/1 (359)
15%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 35, 508/9 (10)
15%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 266, 244 (22)
14%
1939
Tartumaa — Kodavere
Univere, Aili
EKS 31, 3 (5)
14%
1911
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kõrgesaar, Emilie
E 69857 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E, StK 42, 192 (21)
14%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 56044 (99)
14%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
ERA II 30, 111 (7)
14%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 16, 393 (1)
14%
1929
Läänemaa — Kirbla; Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
E 69045/7 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Baumann, Ed.
ERA II 207, 121/2
14%
1936
Pärnumaa — Saarde
Longi kodutütarde rühm
E 35264
14%
1897
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Morritson (Morrison), Martin
E 69508 (2)
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69861 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70027 (2)
14%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
EÜS IX 1359 (350)
14%
1912
Võrumaa — Räpina
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
EÜS IX 1113 (44)
14%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS XII 453 (46)
14%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
ERA II 63, 521/3 (5)
14%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS IX 1135 (88)
14%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
H II 26, 549/50 (11)
14%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E 64762 (11)
14%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 54, 391 (453)
14%
1932
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Tartu-Maarja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 2521 (35)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
ERA II 56, 87 (5)
14%
1932
Võrumaa — Rõuge
Tampere, Herbert
E 69666 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
ERA II 55, 255/6 (1)
14%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 138, 27 (42)
14%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
E 70017 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
H I 7, 299 (1)
13%
1895
Harjumaa — Kose
Suurkask, Anton
E. StK 8, 99 (1)
13%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 69936/8 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
E 68902/3
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhart, K.
E 80333/4 (1)
13%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 207, 109
13%
1936
Pärnumaa — Karksi
Kits, Maimu
E 73177/8
13%
1932
Setumaa
Altin, Anette
ERA II 188, 521/3 (2)
13%
1938
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
ERA II 114, 499 (19)
13%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
ERA II 207, 16/7
13%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
EÜS X 2541 (102)
13%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
E 66110/1 (1)
13%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
E 78213 (2)
13%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
E 69174/6 (2)
13%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
ERA II 31, 251/2 (1)
13%
1930
Järvamaa — Paide l.
Neuman, Helene
EÜS X 2709/10 (288)
13%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EKmS 8° 2, 253/4 (28)
13%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 212, 320 (3)
13%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Koger, Asta Erika
ERA II 97, 588/9 (13)
13%
1935
Pärnumaa — Tori; Viljandimaa — Põltsamaa
Perman, Erna
ERA II 81, 719 (16)
13%
1934
Läänemaa — Märjamaa; Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Poom, Emilie
E 80137/8 (1)
13%
1932
Tartumaa — Nõo
Ottas, A.
ERA II 11, 239/41 (14)
13%
1928
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Tõnson, Helene
ERA II 254, 53 (22)
13%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
EÜS VIII 733 (324)
13%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 56122/3 (32)
12%
1925
Viljandimaa — Helme
Jõgi, Helene
E 69884/5
12%
1930
None
koguja teadmata
E 78257/8 (1)
12%
1931
Tartumaa — Äksi
Kruus, H.
E 78274/6 (2)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
EÜS VII 2445/6 (376)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 26, 143 (11)
12%
1930
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
E 69602 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 69603 (3)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
EÜS IX 276/7 (14)
12%
1912
Viljandimaa — Tarvastu
Müür, Jaan
H II 4, 604/5 (84)
12%
1887
Tartumaa — Kodavere
Härms, Johannes; Koik, Michael
H II 22, 404 (12)
12%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
H II 34, 316 (15)
12%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 80146 (1)
12%
1932
None
Kirk, A.
E, StK 37, 190 (38)
12%
1926
Järvamaa — Türi
Palm, August
ERA II 56, 107/8 (2)
12%
1932
Võrumaa — Vastseliina
Tampere, Herbert
H III 31, 493 (4)
12%
1905
Võrumaa — Räpina
Heering, Hindrik
E 69678
12%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
E 69875/7
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Arro, Karl
ERA II 304, 34/5 (591)
12%
1943
None
None
E 56993
12%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
E 70058/9 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tomson, Alfred
ERA II 291, 402/3 (7)
12%
1919
Läänemaa — Kullamaa
Almert, Rudolf
E 69517/8
12%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
EÜS VII 2536 (7/ 12)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 62, 256/7 (82)
12%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
EÜS X 1528/9 (72)
12%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E 77310/2 (2)
12%
1931
Võrumaa — Hargla
Rebane, August
E 69600 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 70037/8
12%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
E 79704/5
12%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Nõmmik, Elmar
E 56012 (2)
12%
1925
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar
E 8246 (27)
12%
1892
Viljandimaa — Paistu
Leppik (Leppik-Punabu), Jaan
ERA II 258, 156/7 (516)
12%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
ERA II 125, 68/9 (142)
12%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
EÜS X 2454 (31)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 10, 649/51 (11)
12%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
ERA II 16, 257/8 (2)
11%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
E 8° VII 10 (33)
11%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
EÜS XII 1505/7 (82)
11%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
ERA II 30, 145/6 (2)
11%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
E 69749b/c
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
ERA II 207, 150/1
11%
1936
Pärnumaa — Vändra
Toomela, Asta
ERA II 172, 58/60 (12)
11%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
H II 12, 270 (106)
11%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Karl Voldemar
E 69627/9
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
ERA II 7, 51 (1)
11%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 793/4 (71)
11%
1913
Virumaa — Haljala; Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
ERA II 123, 333/4 (4)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
E 69438 (2)
11%
1930
Harjumaa — Tallinn
Udikas, H.
EÜS VIII 2496 (11)
11%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H III 26, 398 (5)
11%
1895
Võrumaa — Kanepi
Loodus, Gustav
E 59274/5 (12)
11%
1927
Viljandimaa — Paistu
Särev, Hilda
ERA II 130, 347 (52)
11%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 64766/7 (17)
11%
1930
Võrumaa — Urvaste
Toom, Harriet-Ellen
H II 49, 550/51 (11)
11%
1894
Tartumaa — Äksi
Raid, Hermann
ERA II 166, 225 (49)
11%
1937
Virumaa — Iisaku; Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
ERA II 196, 541/2 (38)
11%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69666/7
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
E 80223 (4)
11%
1932
Viljandimaa — Tarvastu
Utsar, H.
H IV 4, 169/70 (7)
11%
1891
Saaremaa — Anseküla
Magus (Maggus), Jüri
E 71461 (2)
11%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E 79664/8
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
ERA II 198, 408 (2)
11%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS X 2631 (143)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 8° IX 36 (112)
11%
1931
Tartumaa — Sangaste
Eisen, Matthias Johann
E 54403
11%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
E 80497 (1)
11%
1932
Viljandimaa — Helme
Puusepp, L.
E 71541 (1)
11%
1931
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
ERA II 207, 3/4
11%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 80139 (1)
11%
1932
Tartumaa — Rõngu
Tamm, A. Tartu poegl. gümn. (Rõngu)
E 66115/6
11%
1930
Tartumaa — Puhja
Kukk, Erni
EÜS X 2462/3 (47)
11%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 266, 102/3 (213)
11%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
E 69770/1 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
E 51144
11%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 69825/6 (1)
11%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 70021/3 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
E 79880/1
11%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
E XV 38 (223)
11%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E 54678/9 (3)
11%
1924
Järvamaa — Järva-Madise
Klein, Hermann
ERA II 17, 64 (25)
11%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
E, StK 10, 452/4 (3)
11%
1921
Viljandimaa — Paistu
Loorits, Oskar
ERA II 78, 244/5 (3)
11%
0
Tartumaa — Puhja
Viidalepp (Viidebaum), Richard; Soldan, K.
H II 32, 191 (168)
11%
1890
Võrumaa — Hargla
Kasuk, Peeter; Pähn, Jaan
EÜS V 36/a (40)
10%
1908
Tartumaa — Kambja
Kiiss, August; Eisenschmidt, Edgar
E A 97
10%
1889
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
ERA II 207, 102/3
10%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
H II 15, 105 (30)
10%
1890
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
H II 34, 316 (16)
10%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
ERA II 27, 482/3 (27)
10%
1930
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
H II 57, 647 (31f)
10%
1897
Järvamaa — Järva-Jaani
Lüsi, Iida Mathilde; Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 7756/7 (3)
10%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
E 69243/3a (3)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 69799/a
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Tesnov, Boris
H II 65, 368 (11)
10%
0
Harjumaa — Kose
Mõsikepp (Mõsikäpp), Jaan
ERA II 6, 572 (18)
10%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKmS 4° 5, 484 (452)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
H II 74, 881 (8)
10%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
E 69604
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69908/9
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 8° V 61/2 (251, 252)
10%
1927
None
koguja teadmata
EKmS 4° 5, 509 (498b)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EKmS 4° 5, 554 (527)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 69869/72
10%
1930
Viljandimaa — Pilistvere
Saag, S.
EKmS 8° 3, 295/7 (118)
10%
1877
Võrumaa — Kanepi
Erlemann, J.
E 8° VI 89 (376)
10%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
ERA II 261, 639 (11)
10%
1939
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
E 80470 (2)
10%
1932
Viljandimaa — Helme
Graf, H.
AES, MT 236, 39
10%
1938
Võrumaa — Hargla
Niilus, Valter
ERA II 115, 253 (1)
10%
1935
Viljandimaa — Paistu
Loorits, Oskar
E 70031
10%
1930
None
Siitan, Voldemar
E 69623/4 (1)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
ERA II 56, 27/8 (1)
10%
1932
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E, StK 9, 67 (15)
10%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 123, 388 (5)
10%
1936
Tartumaa; Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
ERA II 159, 757 (31)
10%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 69598 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
ERM 21, 180/1
10%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
E 80665/6 (1)
10%
1932
Setumaa
Sibul, K.
ERA II 149, 149 (25)
10%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 27, 930/1 (63)
10%
1889
Tartumaa — Kodavere
Kirik, Villem
E 73086/8 (1)
10%
1931
Tartumaa — Sangaste
Vaher, Art.
EÜS II 41/2 (17)
10%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
E 69923/5 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
H IV 1, 810/1 (11)
10%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
E 44109 (1)
10%
1903
Virumaa — Kadrina
Seemann, Anton
Veske 1, 225 (104)
10%
0
Viljandimaa — Paistu
Veske, Mihkel
ERA II 195, 388a (11)
10%
1936
Läänemaa — Kirbla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 14, 73/4 (11)
10%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Paide
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69065/7
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Talts, M.
H II 25, 812 (176)
10%
1890
Viljandimaa — Tarvastu
Trull, Johann