EKmS 8° 1, 568/9 (11)
51%
1876
Tartumaa — Sangaste
Eglon, J.
ERA II 2, 391/3 (1)
42%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
E 56863/4 (2)
42%
1926
Tartumaa — Otepää
Sööt, Bernhard
E 77462/3 (1)
41%
1931
Tartumaa — Otepää
Okas, Adelheid
AES, MT 130, 32/3 (3)
41%
0
Tartumaa — Kambja
Tamm, August
H II 44, 163/4 (2)
41%
1893
Tartumaa — Nõo
Grünstamm, Voldemar
E 82105 (2)
40%
1932
Tartumaa — Otepää
Okas, Salme
E 56560/1 (14)
39%
1925
Tartumaa — Nõo
Tork, Marie
H II 31, 260/2 (3)
39%
1889
Tartumaa — Otepää
Nugin, Hans
E 81947/8
38%
1932
Tartumaa — Võnnu
Rootsman, Heljo
ERA II 284, 490/1 (527)
37%
1940
None
Pedajas, Liis
H II 30, 780/1 (13)
37%
1890
Tartumaa — Rõngu
Urb, Hann
ERA II 2, 327/9 (1)
36%
1928
Võrumaa — Karula
Tampere, Herbert
ERA I 4, 333 (1)
36%
1932
Tartumaa — Nõo
Sild, Oskar
ERA II 32, 483/5 (11)
35%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
ERA II 126, 436/7 (8)
35%
1936
Võrumaa — Põlva; Võrumaa — Vastseliina
Raadla, Amanda
H III 10, 316/7 (2)
35%
1888
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
H II 56, 1037 (2)
34%
1896
Võrumaa — Rõuge
Jennes, Magnus (M. Laanela)
EÜS II 85/6 (67)
34%
1905
Tartumaa — Rõngu
Kurg, Peeter
H II 44, 344/5 (2)
34%
1891
Tartumaa — Otepää
Brücker, Johann (Juhan)
E 82193 (1)
33%
1932
None
Põder, Elvi
ERA II 2, 457/9 (3)
33%
1928
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E 59907/8
33%
1927
Tartumaa — Kambja
Lellep, Ally
E 73425/6
33%
1931
None
koguja teadmata
H III 11, 399/400 (40)
32%
1891
Võrumaa — Urvaste
Teder, Jakob
ERA II 284, 136 (141)
32%
1940
None
Pedajas, Liis
ERA II 186, 458/9 (8)
32%
1936
Viljandimaa — Helme; Võrumaa — Urvaste
Tangsoo, Lembit
ERA II 2, 369/71 (1)
32%
1928
Tartumaa — Sangaste
Tampere, Herbert
ARS 2, 239/41 (11)
32%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 49, 145/6 (4)
32%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
H II 51, 76 (3)
32%
1895
Tartumaa — Võnnu
Moodis (Mootisse), Jaan
H I 9, 548/9 (90)
31%
1898
None
Suurkask, Anton
E 59408/9
31%
1927
Tartumaa — Otepää
Vahkal, A.
ERA II 63, 636/7 (56)
31%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 22, 239 (1)
31%
1889
Pärnumaa — Karksi; Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
H III 11, 154 (11)
31%
1889
Võrumaa — Rõuge
Gutves, Jaan
H I 8, 56 (2)
31%
1895
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
H II 31, 625/6 (1)
31%
1889
Tartumaa — Otepää
Õis (Wulff), Gustav
E 30195/6 (1)
31%
1897
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
H II 30, 739/40 (2)
31%
1890
Tartumaa — Rõngu
Berg, C.
H IV 8, 773/5 (16)
31%
1896
Tartumaa — Rõngu
Käärik, Andres
E 64929/30 (1)
30%
1930
Võrumaa — Vastseliina
Birnbaum, Laine
H II 56, 579/80 (19)
30%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
H III 22, 232/3 (3)
30%
1889
Võrumaa — Rõuge
Uuk, Hindrik (Heinrich)
ERA II 69, 240/1 (4)
30%
1933
Võrumaa — Urvaste
Jeret, Anna
ERA II 2, 345/7 (4)
30%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
E 61599/600 (31)
29%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
H II 68, 641/2 (4)
29%
1903
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
H III 23, 139/40 (36)
29%
1895
Tartumaa — Sangaste
Raid, Anette
E 66322/3 (6)
29%
1930
Valgamaa — Valga
Aab (Jõemaa), Johanna
H II 30, 560/1 (4)
29%
1889
Tartumaa — Nõo
Amberg, Johan
EKmS 4° 5, 901
28%
0
Võrumaa — Kanepi
Jõgever, Veera
EKS 39, 14/6
28%
1900
Viljandimaa — Tarvastu; Tartumaa — Rannu
Undritz, Paul C.
H I 8, 9
28%
1895
Võrumaa — Rõuge
Purge, Jaan
EKS 13, 21/4
28%
1909
Tartumaa — Tartu
Moodis (Mootisse), Jaan
E 66329/30 (36)
28%
1930
Tartumaa — Tartu
Aab (Jõemaa), Johanna
H II 31, 771/2 (10)
28%
1888
Tartumaa — Sangaste
Gross, Kristjan
E 19159/60 (1)
28%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
E 58261/2
28%
1926
Tartumaa — Kambja
Kase, Elsa
H II 32, 455/6 (28)
28%
1889
Võrumaa — Kanepi
Väggi (Vägi), Johan (Johann)
H III 28, 643/5 (18)
27%
1896
Tartumaa — Otepää
Silde, Joosep
H III 21, 570/1 (5)
27%
1894
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Kukrus, Jaan
H II 51, 113 (5)
27%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mäekala, Karl
ERA II 2, 355/7 (1)
27%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
ERA II 2, 383/5 (3)
27%
1928
Võrumaa — Kanepi
Tampere, Herbert
H II 66, 579/80 (95)
27%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 7984 (11)
27%
1875
Võrumaa
Hurt, Joosep
E 4063 (1)
27%
0
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
ERA II 99, 452/4 (5)
26%
1935
Tartumaa — Tartu-Maarja; Tartumaa — Tartu
Sibul, Osvald
H II 24, 436/8 (219)
26%
1887
Võrumaa — Karula
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
H II 56, 1029 (1)
26%
1896
Võrumaa — Rõuge
Treu, Hilda
H II 43, 39/40 (35)
26%
1892
Viljandimaa — Helme
Ruut, Karl
H I 3, 575 (1)
26%
1887
Võrumaa
Saretok, K.
ERA II 138, 240/2 (4)
26%
1936
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Sangaste
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 23589
26%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 35, 340 (11)
26%
1931
Tartumaa — Võnnu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 18824/5
25%
1895
Võrumaa — Rõuge
Sermudis, Mihkel
ERA II 101, 603/4 (10)
25%
1935
Võrumaa — Urvaste
Tarend, Adele
H II 29, 830/2 (2)
25%
1888
Tartumaa — Kambja
Siimus (Simos), Jakob
E 53172/3 (14)
25%
1922
Harjumaa — Tallinn; Tartumaa — Tartu-Maarja
Ariste (Berg), Paul
ERA II 2, 367 (3)
25%
1928
Võrumaa — Urvaste
Tampere, Herbert
H I 3, 544 (1)
25%
1891
Tartumaa — Otepää
Jürgenson, Jaan
ERA II 72, 39/41 (5)
25%
1934
Tartumaa — Kursi
Krass, Karl
ERA II 85, 261/2 (41)
25%
1933
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Tera, Helmi
E 19983/5 (12)
25%
1895
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
ERA II 204, 582/3 (16)
25%
1934
None
Kodas, Veera
ERA II 63, 551/2 (12)
25%
1933
Võrumaa — Räpina
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 71, 23/4 (2)
25%
1902
Võrumaa — Vastseliina
Jakobson, Jaan (Vastseliina khk.)
ERA II 85, 107/9 (4)
25%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
ERA II 80, 71 (57)
25%
1934
Setumaa
Kivi, Karl; Kukk, Aleksandra
H II 51, 156/7 (2)
25%
1894
Tartumaa — Puhja
Arak (Arrak), D.
E 61863/4
25%
1928
Viljandimaa — Helme
Lillimägi, Käthe
EKmS 4° 5, 513 (504)
25%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 71, 225/7
24%
1934
Järvamaa — Türi
Raudsepp, Helene
H II 24, 435/6 (218)
24%
1887
Viljandimaa — Helme
Einer, Jaan (Johannes); Einer, Peeter
ERA II 85, 701 (4)
24%
1936
Setumaa
Raadla, Amanda
ERA II 305, 545/6 (173)
24%
1943
None
None
ERA II 114, 243 (9)
24%
1935
Viljandimaa — Paistu
Põldmäe, Rudolf
H II 56, 578/9 (18)
24%
1895
Tartumaa — Võnnu
Mikkel, Hindrik
E 51551
24%
1921
None
Vilberg (Vilbaste), Gustav
H II 3, 589/90 (101)
24%
1890
Võrumaa — Vastseliina
Prants, Hindrik (Heinrich)
H III 9, 632/3 (35)
24%
1888
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
E, StK 9, 57 (6)
24%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 36, 240 (2)
24%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 248, 347/8
23%
1939
Setumaa
Kõrgekuhi, Aleksander
E 48800 (1)
23%
1913
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
Veske 2, 26 ja 337
23%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 32, 479/83 (10)
23%
1931
Tartumaa — Otepää
Normann, Erna
H II 51, 90/1 (26)
23%
1894
Tartumaa — Võnnu
Suits, Johan
E 25050 (11)
23%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 286, 380/2 (5)
23%
1940
Setumaa
Koplimägi, Aleksei
ERA II 35, 293/4 (1)
23%
1931
Tartumaa — Võnnu; Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 79931/3 (3)
23%
1932
Tartumaa — Nõo
Räst, Evald
ERA II 36, 266/8 (5)
22%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 66033/4 (1)
22%
1930
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
AES, MT 186, 113/5
22%
1937
Viljandimaa — Helme
Tanning, Salme
E 59414/5 (10)
22%
1927
Viljandimaa — Helme
Vahkal, A.
E 86550 (41)
22%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E 51096/7 (3)
22%
1921
Tartumaa — Tartu; Võrumaa — Põlva
Eisen, Matthias Johann
H III 9, 576/8 (3)
22%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, M.
ERA II 144, 387/9 (13)
22%
1937
Setumaa
Ress, Nikolai
ERA II 151, 213/5 (1)
22%
1937
Võrumaa — Vastseliina
Tarro, Regina, Petseri ühisgümn. IV kl. õpil.
E 18403 (13)
22%
1895
Tartumaa — Otepää
Kukrus, Johann (Juhan)
H II 32, 581 (1)
22%
1889
Võrumaa — Põlva
Keerd, Saamuel (Samuel)
E 81755/7 (7)
22%
1932
Setumaa
Põhi, Anna
H III 15, 493/4 (5)
21%
1891
Võrumaa — Rõuge
P. Jotr
ARS 2, 236/8 (10)
21%
1927
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 190, 198/9 (4)
21%
1938
Setumaa
Ilvik, Jaan
ERA II 174, 740/1 (11)
21%
1938
Setumaa
Lume, Nikolai
E A 942/3 (6)
21%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
AES, MT 34, 6/8
21%
1926
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
ERA II 126, 418/20 (9)
21%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
ERA II 85, 485/8 (2)
21%
1931
Tartumaa — Tartu
Pillenberg, Salme
ARS 2, 242/4 (12)
20%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
EKmS 8° 2, 312/4 (6)
20%
1870
Viljandimaa — Paistu
Till, J.
ERA II 33, 333/4 (11)
20%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 5, 533/5 (2)
20%
1877
Tartumaa — Sangaste
Hurt, Joosep
ERA II 138, 496/8 (8)
20%
1936
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Helme
Univer-Grünvald, Aleksandra
ERA II 126, 420/1 (10)
20%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
E, StK 14, 213/4 (1)
20%
1922
Tartumaa — Tartu
Pärt (abielus Kaal), Linda
E 81602/3 (4)
20%
1932
Setumaa
Ilvik, Ivan
E 64002/3 (1)
20%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
H III 10, 26 (5)
20%
1888
Tartumaa — Puhja
Kalk, Peeter
E 664/5 (1)
20%
0
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
EKmS 8° 2, 230/1 (11)
20%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 82, 549/50 (7)
19%
1934
Tartumaa — Kambja
Sulp, Ella
E, StK 28, 394/5 (9)
19%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
H II 50, 768/9 (55)
19%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
E 71441 (12a)
19%
1930
None
Sonnatar, Evald
ERA II 214, 118/20 (9)
19%
1939
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Karu, Armilde Marianne
ERA II 126, 548/9 (10)
19%
1936
Võrumaa — Rõuge
Raadla, Amanda
H III 5, 846/7 (13)
19%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
E 64475/6 (6)
19%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
E 64470/2 (1)
19%
1929
Võrumaa — Põlva
Musto
ERA II 40, 95
19%
1926
Viljandimaa — Paistu
Loorits, Johan
ERA II 203, 551/3 (3)
19%
1938
Setumaa; Võrumaa — Rõuge
Pallits, A.
EÜS IV 1757/9 (265)
19%
1907
Viljandimaa — Paistu
Saar, Mart; Siimer, Hans
EKmS 8° 4, 162/3 (34)
19%
1877
Võrumaa — Räpina
Jagomann, Jakob
ERA II 41, 277/9 (1a)
19%
1931
Tartumaa — Sangaste
Roose, Meta
E 66788/90
19%
1930
Tartumaa — Tartu
Metslang, K.
H II 30, 246/7 (3)
19%
1889
Tartumaa — Tartu-Maarja
Tobber, A.
H I 10, 762 (1)
19%
1898
välismaa
Schmidt, Jüri
E 61257/9
19%
1927
Tartumaa — Otepää
Kibbermann, Elisabet
Veske 2, 23 (170)
19%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 1, 252/54 (1)
19%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 302, 52/3 (21)
19%
1942
None
None
ERA II 103, 309/11 (14)
18%
1935
Setumaa
Pihlapuu, Mihkel
H II 45, 364 (1)
18%
1893
välismaa
Tamm, Jaan (Põlva khk.-st)
ERA II 204, 578 (9)
18%
1934
Setumaa
Tapper, Olga, Jaaska algk. 5. kl. õpil.
E 66663/5
18%
1930
Tartumaa — Tartu
Jürgens, B.
EÜS X 2675 (234)
18%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 64667/9 (9)
18%
1929
Setumaa
Siilbaum, E.
ERA II 57, 467/8
18%
1929
Võrumaa — Hargla
Seim, Leeni
ERA II 31, 25/6 (1)
18%
1930
Tartumaa — Tartu
Duberg, Veera
E 85272/4 (14)
18%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 85970/2 (5)
18%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
H II 32, 171/2 (144)
18%
1890
Võrumaa — Hargla
Pähn, Jaan
ERA II 35, 18/9 (3)
18%
1931
Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 144, 151/5 (40)
18%
1936
Setumaa
Toomemägi, Paul
ERA II 204, 634 (10)
18%
1934
Setumaa
Kuuse, Feodor, Jaaska algk. 6. kl. õpil.
E 66030/1 (52)
18%
1930
Tartumaa — Otepää
Aavik (Kleemann), Aleksandra
H III 6, 896/8 (66)
18%
1889
Viljandimaa — Paistu
Luts, Andres
ERA II 72, 533 (12)
18%
1934
Tartumaa — Laiuse
Kõrgesaar, Auguste
E 51899/900
18%
1921
Võrumaa — Räpina
Parmasson, Oskar
E 85278/80 (3)
17%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
H II 59, 814/5 (104)
17%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
EÜS XII 575/9 (116)
17%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E, StK 9, 171/2 (46)
17%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 2, 291 (18)
17%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 31, 76/7 (7)
17%
1930
Tartumaa — Tartu
Looga
H II 45, 314 (1)
17%
1888
välismaa; Võrumaa — Põlva
Tamm, Joosep
H II 22, 532/3 (13)
17%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
ERA II 298, 597/8 (1)
17%
0
None
None
ERA II 60, 557/8 (4)
17%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Külm, Aino
E 47668
17%
1911
Pärnumaa — Pärnu
Karu, A.
ERA II 162, 584/5 (1)
17%
1937
Võrumaa — Räpina
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E 18859/60 (16)
17%
1895
välismaa
J. P.
ERA II 208, 76/7 (6)
17%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Pirnimäe, Asta
ERA II 103, 191 (1)
17%
1935
Setumaa
Ossip, Endla
E 8936/7 (20)
17%
1893
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 17, 489/90 (374)
17%
1929
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 1, 178/80 (1)
17%
1928
Viljandimaa — Helme
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 267, 329/31 (9)
17%
1939
Setumaa
Ilvik, Maria
ERA II 78, 123/4 (56)
16%
1934
Viljandimaa — Helme; Viljandimaa — Tarvastu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKS 1, 24
16%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
H III 11, 559/60 (4)
16%
1890
Võrumaa — Põlva
Tobre, Joosep
ERA II 131, 14/5 (7)
16%
1936
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Böckler, Leida
ERA II 198, 521/2
16%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS VII 722 (114)
16%
1910
Viljandimaa — Põltsamaa; Tartumaa — Palamuse
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H II 68, 808/9 (11)
16%
1904
Võrumaa — Vastseliina; Võrumaa — Võru l.
Jõgeva, Osvald
E 82931/2 (4)
16%
1933
None
koguja teadmata
E, StK 28, 389/90 (7)
16%
1925
välismaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 253, 35 (41)
16%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Kull, Leida, 14 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. õpil.
ERA II 298, 600/1 (1)
16%
0
None
None
H III 5, 307/8 (3)
16%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Saat, Hans
E 59298/9 (17)
16%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
EÜS IX 1471 (63)
16%
1912
Võrumaa — Räpina
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
ERA II 30, 466 (19)
16%
1930
Tartumaa — Puhja; Tartumaa — Tartu
Ariste (Berg), Paul
EKmS 8° 3, 393/5 (33)
16%
1876
Võrumaa — Räpina
Hurt, Johan (Johann)
H I 3, 490 (3)
16%
1891
Viljandimaa — Paistu
Lõo, J.
H I 4, 643 (2)
16%
1874
Viljandimaa — Paistu
Pärrmann, Jakob
ERA II 95, 467/8 (1)
16%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Kohv, Lydia
ERM 22, 7/8
16%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
ERA II 85, 481/3 (1)
16%
0
välismaa
Pillenberg, Salme
ERM 21, 186/7
16%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
ERA II 175, 777/8 (16)
15%
1938
Setumaa
Rohtla, Ilmar, Petseri gümn. õpil.
E 71241 (1)
15%
1930
Tartumaa — Äksi
Otsa, Karli
ERA II 40, 56
15%
1922
Viljandimaa — Paistu
Laretei, J.
ERA II 60, 569/70 (19)
15%
1933
Setumaa
Arolepp, Elena
E 59387/8
15%
1927
Tartumaa — Puhja
Vahkal, A.
H III 21, 35/6 (2)
15%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Evert, Johan
ERA II 284, 494/5 (529)
15%
1940
None
Pedajas, Liis
E 18597
15%
1895
Harjumaa — Tallinn
Salme, J.
ERA II 175, 255/7 (12)
15%
1938
Setumaa
Toomemägi, Paul
ERA II 60, 571 (20)
15%
1933
Võrumaa — Vastseliina
Trusilla, Leida
ERA II 7, 337/8 (1)
15%
1928
Harjumaa — Hageri; Läänemaa — Lääne-Nigula
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 144, 418/9 (7)
15%
1937
Setumaa
Kõrbe, Paul
E 52655/6
15%
1922
Tartumaa — Tartu
Kasvandik, Hildegard
E 59110/1 (7)
15%
1926
Tartumaa — Tartu
Potsepp. Erna
ERA II 72, 463 (10)
15%
1934
Tartumaa — Laiuse
Ploovits, Linda
ERA II 151, 318/20 (5)
15%
1937
Setumaa
Luiga, Nikolai
ERA II 24, 96/7 (5)
15%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 16, 647/8 (14)
15%
1889
Harjumaa — Keila
Melles, Hans
ERA II 14, 34/5 (8)
15%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
AES, MT 3, 24
15%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 7, 567/8 (l)
15%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 36, 257 (384)
15%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 123, 74/5 (74)
15%
1936
Viljandimaa — Paistu
Köögardal, Linda
E 8° XIV 17 (59)
15%
1933
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 41, 448/9 (32)
15%
1932
Võrumaa — Urvaste
Kink, Antonina
ERA II 183, 502/3 (67)
15%
0
Järvamaa — Järva-Madise
Lunts, Julius
E 71440 (12)
14%
1930
None
Sonnatar, Evald
H II 74, 287/8 (2)
14%
1904
Valgamaa — Valga
Undritz, Johannes
EÜS IV 712/3 (1610c)
14%
0
Harjumaa — Rapla
Aaron, J.
E, StK 3, 86 (1)
14%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
EÜS VI 317 (35)
14%
1909
Tartumaa — Rõngu
Kiiss, August; Sossi, Jaan; Mõttus, Alfred
E 9891/3 (6)
14%
1891
Pärnumaa — Karksi
Kivisäk, Jaak
H II 13, 238/9 (11)
14%
1889
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
H I 5, 423 (1)
14%
1894
Viljandimaa — Viljandi
Suurkask, Anton
H III 7, 297/8 (d)
14%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Nigul (Niggol), Hermann
ERA II 33, 335 (1)
14%
1928
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 123, 244/6 (101)
14%
1936
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 151, 640/1 (56)
14%
1937
Setumaa
Ilvik, Feodor
EÜS IV 1725/6 (230)
14%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 82, 22/3 (35)
14%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Heinu
H III 15, 629 (9)
14%
1876
Tartumaa — Tartu-Maarja
Uus, Mart
ERA II 11, 750/2 (9)
14%
1929
Järvamaa — Järva-Jaani; Viljandimaa — Paistu
Puulbert, Lydia
ERA II 123, 170/1 (211)
14%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
EKmS 4° 3, 438 (39)
14%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Pausk, Jaan
H, Peet 399/401 (415)
14%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
ERA II 25, 34/6 (2)
14%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H III 16, 319/20 (1)
14%
1889
välismaa; Võrumaa — Räpina
Kukkel, P.
E 40223/4 (6)
14%
1900
Tartumaa — Palamuse
Laurson, H.
ERA II 208, 65/6 (6)
14%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Niggol, Salme
ERA II 146, 144/5 (23)
14%
0
Pärnumaa — Saarde
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 2, 325 (3)
14%
1928
Võrumaa — Hargla
Tampere, Herbert
ERA II 250, 544/6 (21)
14%
1940
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Peetri
Böckler, Leida
H I 7, 438 (11)
14%
1894
Viljandimaa — Paistu
Reevits, Jaak
E 76522 (4)
14%
1931
Virumaa — Haljala; Virumaa — Iisaku
Uustalu, Leida
ERA II 72, 55 (9)
14%
1934
Tartumaa — Kursi
Kütt, Helju
ERA II 6, 708
14%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 186, 49/51 (19)
14%
1937
Tartumaa — Äksi
Johanson, Juhan
ERA II 125, 475/7 (81)
14%
1936
Virumaa — Vaivara; Pärnumaa — Häädemeeste
Kraavik, Ludmilla
ERA II 274, 499 (130)
14%
1938
Tartumaa — Torma; Võrumaa — Vastseliina
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
ERA I 2, 419
14%
1928
Pärnumaa — Karksi; Viljandimaa — Viljandi l.
Korka, E.
ERA II 42, 565/7 (3)
14%
1932
Pärnumaa — Karksi
Sarv, Mari (Marie)
E 56788/90
14%
1926
Viljandimaa — Paistu
Kruusmann, J.
ERA II 172, 139/40 (6)
13%
1939
Järvamaa — Ambla
Nikopensius, Elfriide
EÜS XI 432 (15)
13%
1914
välismaa; Viljandimaa — Pilistvere
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
H II 23, 171/2 (7)
13%
1891
Pärnumaa — Karksi
Kivisäk, Jaak
H III 7, 217/8 (2)
13%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Toss, Jaak
H I 2, 446 (1)
13%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Pool, Mihkel
E 23824/5
13%
1896
Pärnumaa — Halliste
Reissar, Hans
ERA II 213, 295 (1)
13%
1939
Pärnumaa — Saarde
Juha, Ly
Veske 2, 24/5
13%
1872
Setumaa
Stein, Victor
ERA II 38, 541/2 (42)
13%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 82, 27/8 (10)
13%
1934
Harjumaa — Rapla
Tallenhof, Vaike
H II 22, 533 (13a)
13%
1889
Pärnumaa — Halliste
Ilus, Mihkel
E 59509
13%
1927
Setumaa
Lauk, Marie
ERA II 198, 395 (6)
13%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
H II 28, 617
13%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Martinson, Karl Eduard
E 59887/8
13%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKmS 4° 3, 601 (2)
13%
0
Viljandimaa — Viljandi l.
koguja teadmata
H III 7, 560 (9)
13%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Karl
E 62820/2
13%
1928
Võrumaa — Põlva
Sepp, Erika
E 77220 (1)
13%
1931
Viljandimaa — Pilistvere
Palmeos, Paula
H III 16, 80/1 (1)
13%
1890
välismaa
Vehm, K.
H II 54, 795/6 (4)
13%
1895
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
E, StK 40, 2/3 (3)
13%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 7, 561 (4)
13%
1928
Tartumaa — Äksi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 28, 57 (9)
13%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mauer, August
H I 1, 230/1 (97)
13%
1888
Järvamaa — Järva-Jaani
Roosileht, Mihkel
AES, MT 3, 25
13%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
ERA II 72, 495 (10)
13%
1934
Tartumaa — Laiuse
Siiman, Alice
H III 28, 1009/11 (1)
13%
1896
Pärnumaa — Halliste
Sakk, Johan
ERA II 6, 153/4 (1)
13%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 13, 81 (87)
13%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 211, 648/9 (3)
13%
1939
Pärnumaa — Tori
Univer, Laine
H III 26, 39/40 (1)
13%
1896
Tartumaa — Kursi
Sturm, Jaan
ERA II 82, 519/20 (31)
13%
1934
Tartumaa — Kambja; Tartumaa — Nõo
Viilup, Endla
ERA II 229, 626/7 (5)
13%
1939
Läänemaa — Emmaste
Lauri, Hilja
ERA II 31, 43 (2)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Järlov, Endel
ERA II 9, 365/6 (1)
13%
1928
Saaremaa — Muhu; Saaremaa — Pöide
Kaljo, Theodor
H III 8, 239/40 (2)
13%
1889
Tartumaa — Palamuse
Arst, Liisa
H II 36, 99/100 (110)
13%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 253, 96/7 (1)
13%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Davel, Valve
E 82112/3 (1)
12%
1932
Tartumaa — Nõo
Mart, H.
AES, MT 3, 24
12%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
H II 59, 815 (105)
12%
1898
Tartumaa — Sangaste
Tamm, Jaak
H III 19, 294/5 (21)
12%
1894
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 78, 391/2 (13)
12%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 185, 120 (80)
12%
0
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
H II 21, 970 (5)
12%
1889
Pärnumaa — Tori
Volmerson, Jaan
ERA II 13, 190 (9)
12%
1929
Virumaa — Simuna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 15, 335/6 (12)
12%
1889
Harjumaa — Jüri
Angelus, Karl (C.)
H I 2, 706 (5)
12%
1888
välismaa; Pärnumaa — Tori
Volmerson, Gustav
E 56963
12%
1926
välismaa
Päss, Elmar
EÜS X 1855/6 (18)
12%
1913
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 24, 542/4 (3)
12%
1930
Järvamaa — Türi; Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 72, 355 (12)
12%
1934
Tartumaa — Laiuse
Tamm, Hilja
E 23876/7
12%
1896
Pärnumaa — Saarde
Ramberg, Peeter
H II 15, 156/9 (28)
12%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
ERA II 196, 331 (2)
12%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 18321 (15)
12%
1895
Tartumaa — Äksi
Mauer, August
ERA II 96, 322/3 (1)
12%
1935
Viljandimaa — Kõpu; Viljandimaa — Paistu
Kark, Aliide
ERA II 7, 365/6 (21)
12%
1928
Järvamaa — Peetri; Harjumaa — Keila
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 18960/1
12%
0
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reijal, Fr.
E 84428/9
12%
1933
Pärnumaa — Karksi
Puidet, Helene
ERA II 11, 546 (12a)
12%
1929
Viljandimaa — Viljandi l.
Kiilas, Elfriede
H I 8, 351/2 (12)
12%
1896
Võrumaa — Vastseliina
Sandra, Jaan
H, R 7, 28 (13)
12%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
ERA II 172, 61/3 (17)
12%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
ERA II 253, 23/4 (1)
12%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Arro, Hilda
ERA II 10, 19/20 (43)
12%
1923
Virumaa — Haljala
Lepik, Mart
ERA II 24, 313 (31)
12%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 139, 37/9 (24)
12%
1936
Läänemaa — Hanila; Saaremaa — Muhu
Uusküla, Linda
E 85430 (3)
12%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Seeman, J.
H II 19, 703 (61)
12%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Weltmann, Jakob
H, Kase 98/9a
12%
1868
Pärnumaa — Halliste; Pärnumaa — Karksi
Kase (Kaur), Leena
H III 12, 446/8 (3)
12%
1891
Järvamaa — Anna
Preisberg, Konrad Engelbrecht
E A 293/5 (5)
12%
0
Viljandimaa — Tarvastu
Pausk, Jaan
H III 21, 312/3 (1)
12%
1895
Tartumaa — Kursi
Sturm, Jaan
EÜS X 2180 (9)
12%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H IV 7, 327/9 (7)
12%
1895
Viljandimaa — Viljandi
Pihlap, Hans
ERA II 130, 135 (1)
12%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 41, 279/81 (2b)
12%
1931
Pärnumaa — Karksi
Roose, Meta
ERA I 3, 354/5 (13)
12%
1930
Virumaa — Väike-Maarja; Läänemaa — Märjamaa
Piilberg, Juuli (Juulie)
E, StK 40, 102 (143)
12%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 41, 463/7 (3)
12%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kanter, Elga
H II 42, 284/6 (2)
12%
1892
Pärnumaa — Halliste
Kivikilt, Juhan (Johann)
ERA II 107, 435 (1)
12%
1936
Viljandimaa — Tarvastu
Veskemäe, Jaak
ERA II 122, 32 (10)
12%
1935
Järvamaa — Türi; Järvamaa — Paide l.
Neumann, H.
ERA II 139, 27/9 (12)
11%
1936
Läänemaa — Hanila; Saaremaa — Muhu
Uusküla, Linda
E 64763/4 (13)
11%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
H II 16, 153/4 (191)
11%
1887
Harjumaa — Kose
Altschneider, G.; Sommer, Jakob Martin
E 63068 (15)
11%
1928
Viljandimaa — Viljandi l.
Kõrtsmik, Valeria
ERA II 71, 661 (7)
11%
1934
Harjumaa — Keila
Talkop, Richard
EKmS 4° 2, 502/3 (6)
11%
1879
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
EÜS V 1430 (44)
11%
0
None
Ruut, Karl
ERA II 214, 327/8 (5)
11%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
E 59532/3 (22)
11%
1927
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H I 5, 126 (5)
11%
1894
Harjumaa — Keila
Lipstall, Alide
ERA II 72, 283 (11)
11%
1934
Tartumaa — Laiuse
Lassman, Helmi
E 54741 (5)
11%
1924
Harjumaa — Tallinn
Nigols, Hella
ERA II 123, 495/6 (17)
11%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 291, 94 (2)
11%
1940
Läänemaa — Kullamaa
Eenveer, Vello
H II 6, 340/2 (13)
11%
1890
Saaremaa — Muhu
Seen, Gustav
H II 68, 664 (14)
11%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
H III 16, 140 (2)
11%
1889
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Janno, Mart
EÜS VI 1632/3 (75)
11%
1909
Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
ERA II 95, 668/9 (3)
11%
1935
Pärnumaa — Saarde
Koik, Hilda
H IV 1, 258/61 (1)
11%
1888
Virumaa — Väike-Maarja
Haus, K. J.
EÜS V 575 (7)
11%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
ERA II 72, 343 (13)
11%
1934
Tartumaa — Palamuse
Pärn, Erna
ERA II 170, 479/80 (16)
11%
1937
Läänemaa — Varbla; Pärnumaa — Tõstamaa
Prisk, Evald
ERA II 253, 115/6 (13)
11%
0
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Tamara, 10 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
EKS 44, 2/3
11%
1907
Saaremaa — Jämaja
Usin, Hindrik
ERA II 14, 171/5 (6)
11%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 40, 62/3 (96)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 36, 361/3 (33)
11%
1893
Virumaa — Vaivara
Masing, Heinrich
E 57031/3 (5)
11%
1926
Viljandimaa — Helme
Päss, Elmar Daniel
H II 15, 432/3 (16)
11%
1889
Harjumaa — Harju-Jaani
Neumann, Mihkel
ERA II 17, 124/5 (67)
11%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 212, 281/2 (14)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Toomiste, Felonilla
AES, MT 43, 68
11%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
ERA II 35, 486 (3)
11%
1931
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 274, 491/2 (123)
11%
1938
Viljandimaa — Pilistvere
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS IV 1326 (43)
11%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
E 56020 (32)
11%
1925
Tartumaa — Sangaste
Päss, Elmar
ERA II 72, 639 (10)
11%
1934
Tartumaa — Torma
Jalakas, Ida
H, R 6, 656/8 (3)
11%
1874
Pärnumaa — Audru
Peet, Ado
ERA II 266, 110/11 (223)
11%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
EÜS X 2187/8 (21)
11%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 55, 203/6 (3)
11%
1895
Viljandimaa — Tarvastu
Bausk (Pausk), Jaan
H II 10, 399 (139)
11%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
H, Peet 371/2 (374)
11%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
EKmS 4° 2, 753 (33)
11%
0
Pärnumaa — Vändra
Seimann, Jaan
EÜS IV 1365/6 (87)
11%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
H II 22, 43/4 (1)
11%
1888
Pärnumaa — Halliste
Järve, Märt
E, StK 23, 16/7 (11)
11%
1924
Läänemaa — Karuse
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 8541/2 (32)
11%
1893
Viljandimaa — Tarvastu
Parts, A.
E 64006/7 (4)
11%
1928
Viljandimaa — Põltsamaa
Wedler, W.
ERA II 249, 219/21 (3)
11%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Siider, Hermine
E 56389 (15)
11%
1925
Võrumaa — Kanepi
Grünberg, Ev.
ERA II 6, 200 (24)
11%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 10, 472/3
11%
1922
Pärnumaa — Halliste
Loorits, Oskar
ERA II 1, 111/2 (2)
11%
1927
Järvamaa — Koeru
Böckler, Klarissa
ERA II 71, 379 (13)
11%
1934
Harjumaa — Keila
Laap, Melita
E 82996 (2)
11%
1933
Läänemaa — Mihkli; Pärnumaa — Pärnu l.
Martinson, M.
EKmS 8° 2, 674/5 (10)
11%
1879
Tartumaa — Laiuse
Kolluk, Mihkel
E 17577/8 (3)
10%
1895
Valgamaa; Viljandimaa — Paistu
Lensin, Hans
ERA I 6, 407 (57)
10%
1939
Pärnumaa — Saarde
Raudoja, Amilde
ERA II 253, 9/10 (3)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Freudenberg, Valeeria; Kangur, Helgi
H II 19, 852 (4)
10%
1889
Pärnumaa — Audru
Jagor, Paula
ERA II 82, 40 (10)
10%
1934
Harjumaa — Rapla
Dubro, Helmi
H II 28, 395 (77)
10%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
ERA II 99, 105/7 (2)
10%
1935
Pärnumaa — Halliste; Tartumaa — Nõo
Avarsoo, Eino
H III 31, 35/6 (26)
10%
1889
Viljandimaa — Tarvastu
Rennit, Ado
ERA II 7, 250/1 (3)
10%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 73 (1)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Tiit, Johanna
E 51879/80 (1)
10%
1921
Tartumaa — Kursi
Tohvelmann, H.
ERA II 124, 74/5 (15)
10%
1936
Pärnumaa — Halliste
Takk, Leili
H II 20, 173 (7)
10%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Hansschmidt, J.
H II 33, 90/1 (61)
10%
1845
Läänemaa — Karuse
Jaanson, Juhan (koguja pojapoeg); Jaanson, Jaan (Juhan)
ERA II 253, 303 (1)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Plumfeldt, Valve
AES, MT 283, 20/1 (2)
10%
1940
Tartumaa — Kodavere
Tanning, Salme
H IV 4, 120/1 (2)
10%
1893
Saaremaa
Allas, Carl (Karl); Klauren, Mihkel
H I 2, 86/7 (9)
10%
1888
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans
H II 19, 169/71 (55)
10%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
ERA II 238, 657/8 (4)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Pall, Erna
ERA II 191, 508/9 (181)
10%
1938
Saaremaa — Muhu
Viidalepp, Marta
ERA I 5, 777/8 (2)
10%
1937
Harjumaa — Tallinn; Saaremaa — Pöide
Kampf (a.-st 1936 Kamp), August
ERA II 188, 288/9 (114)
10%
1938
Läänemaa — Käina
Ennist, Enda
ERA II 5, 331/2 (10)
10%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 238, 620 (46)
10%
1939
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Otto
E 19892 (1)
10%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reitvelt, J.
E, StK 11, 53 (1)
10%
1921
Harjumaa — Rapla
Pärt (abielus Kaal), Linda
ERA II 124, 486/8 (17)
10%
1936
Viljandimaa — Viljandi; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
E, StK 40, 85/6 (125)
10%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 2, 528/9 (683)
10%
1889
Läänemaa — Karuse; Läänemaa — Varbla
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 82, 578 (2)
10%
1934
Saaremaa — Mustjala
Harjus, Martaliine
EÜS I 879/80 (19)
10%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
ERA II 6, 123 (1)
10%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 6, 353/5 (2)
10%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 17, 74/5 (37)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
EKmS 4° 2, 597/8 (30)
10%
1868
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Jüri
E, StK 30, 10/4 (8)
10%
1925
Läänemaa — Emmaste
Perv (abielus Prüüs), Selma
EKmS 4° 4, 644 (28)
10%
1869
Pärnumaa — Vändra
Eglon, J.
ERA II 127, 137/8 (50)
10%
1936
Läänemaa — Varbla
Meindok, Helga
H II 41, 924/5 (14)
10%
1888
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik (Lussik), Hendrik (Hindrik)
ERA II 59, 84/5 (1)
10%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Mäesalu (Martinson), Marta
H, Asper 11 (20)
10%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
E 82820/2
10%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Toom, Marta
ERA II 147, 40/1 (24)
10%
1937
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Lundt, Rosina
E 73923/4 (40)
10%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Matiisen, Helmi
ERA II 130, 149/51 (1)
10%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 253, 332/3 (22)
10%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Busman, Aleksander
EÜS IV 1412/3 (127)
10%
1907
Saaremaa — Muhu
Pehka, Mihkel; Grünthal (Ridala), Villem
E 78298/300 (8)
10%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
ERA II 32, 337/9 (1)
10%
1930
Harjumaa — Keila
Murr, Erna
ERA II 17, 168/9 (118)
10%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
H I 1, 340 (5)
10%
1888
Harjumaa — Jüri
Petroff (Petrov), M.
H II 24, 816/7 (15)
10%
1889
Läänemaa — Mihkli; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
E 70584/5 (13)
10%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
ERA II 222, 577/8 (34)
10%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Allemann, Alma
TEM X, 7/8
10%
0
Läänemaa — Pühalepa
koguja teadmata
H II 11, 249/51 (7)
10%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
ERA II 123, 194/5 (243)
10%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 16, 420/2 (65)
10%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
EKmS 4° 2, 306/7 (13)
10%
0
Pärnumaa — Audru
koguja teadmata; Grenzstein, Ado
H, R 1, 194/5 (5)
10%
0
Pärnumaa — Audru
Kõrts, Mihkel
EÜS VI 555/6 (152)
10%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
E 63407/8 (15)
10%
1928
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Käosaar, Johannes
H II 54, 163/5 (29)
10%
1895
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
H II 27, 226 (10)
10%
1888
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 30850/1 (5)
10%
1897
Pärnumaa — Saarde
Saul, M.
H II 34, 410/1 (172)
10%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
AES, MT 266, 7/9
10%
1939
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Volt, A.
H III 3, 530/1 (5)
10%
1888
Harjumaa — Rapla
Sokrates, Hans
E 28160/1 (31)
10%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
ERA II 95, 448/50 (21)
10%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Allikivi, Salme
H II 28, 760/1 (3)
10%
1890
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Puus, Gustav (Kustav)
E 36278/9
10%
1898
Viljandimaa — Tarvastu
Anderson, August
E 61868/9 (2)
10%
1927
Harjumaa — Hageri
Hammermann, Linda
ERA II 42, 548/9 (14)
10%
1932
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Pruhl, Eduard
H I 4, 437/8 (2)
10%
0
Saaremaa — Karja
Allas, Carl (Karl)
H II 33, 992/3 (20)
10%
1888
välismaa; Harjumaa — Jüri
Pihlakas, Johan
Veske 4, 344/5 (65)
10%
0
Pärnumaa
koguja teadmata
ERA II 95, 670/1 (5)
10%
1935
Pärnumaa — Saarde
Koik, Hilda
H I 7, 105 (13)
10%
1895
Harjumaa — Kose; Harjumaa — Rapla
Maksim, J.
H II 27, 120/1 (25)
10%
1888
Tartumaa — Kursi
Riomar, Tõnu