E 7756/7 (3)
35%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
EÜS VII 2470 (426)
31%
1910
Virumaa — Väike-Maarja; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H I 7, 41 (28)
31%
1894
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
E 70074/5 (2)
31%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
H II 65, 7 (14)
31%
1894
Virumaa — Rakvere
Raud, Kristjan
EÜS X 2541 (102)
30%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
EÜS VIII 844/5 (496)
28%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IX 1113 (44)
28%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 14702
27%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Keller, Hans
EÜS IX 1134 (86)
27%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
H II 27, 598/9 (16)
26%
1889
Tartumaa — Palamuse
Saar, Mihkel
EÜS X 2643/4 (171)
26%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 50, 761 (42)
26%
1894
Tartumaa — Äksi
Sepp, Paul
H I 2, 258 (7)
26%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raukas, Joosep
E 36885/7 (6)
26%
1898
Virumaa — Kadrina
Seemann, Anton
H II 10, 532/4 (306)
25%
1889
Järvamaa — Ambla
Ustallo, Jüri
ERA II 107, 392
25%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
H II 57, 647 (31f)
25%
1897
Järvamaa — Järva-Jaani
Lüsi, Iida Mathilde; Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 78293/4 (2)
25%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
EÜS VII 2536 (7/ 12)
25%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H IV 5, 527 (14)
25%
1894
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
EÜS VII 2273/4 (12)
25%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H, Ostrov 197/8 (10)
25%
1887
Tartumaa — Laiuse
Johannson, Gustav
EÜS V 606/7 (24)
25%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
E 59025
24%
1926
Virumaa — Kadrina
Balder, Linda
EÜS VII 697/8 (80)
24%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
EÜS XII 1505/7 (82)
24%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H II 13, 554 (64)
24%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
EÜS VII 700 (86)
24%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
H II 56, 359 (24)
24%
1895
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tammemägi, Jaan
ERA II 149, 150 (26)
24%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS X 2662 (202)
24%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VIII 1802/3 (16)
23%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS X 2229 (14)
23%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2246 (24)
23%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS V 861 (121)
23%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
EÜS IX 1171 (156a)
23%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 24, 93/4 (3)
23%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VI 1400/1 (56)
23%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
EÜS IX 1001/2 (90)
23%
1912
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 30, 111/2 (1)
23%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 42, 158/9 (7)
23%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
TEM 13, 15/6 (10)
23%
0
Järvamaa — Ambla
Grenberg (Greenberg), Aleksander
H IV 1, 605/6 (2)
23%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
H II 58, 367/8 (7)
23%
1897
Saaremaa — Sõrve
Lemmerkänd, Mihkel
Veske 2, 113/4
23%
0
None
Veske, Mihkel
E 8353/4 (12)
22%
1893
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
EÜS VII 581/2 (3)
22%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
E 66110/1 (1)
22%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
H II 13, 428 (1)
22%
1888
Järvamaa — Koeru
Schultz, Kaarel (Karl, Karp?)
ERA II 281, 420 (10)
22%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
E, StK 37, 190 (38)
22%
1926
Järvamaa — Türi
Palm, August
ERA II 182, 448 (332)
22%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 74, 451 (1)
22%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 59525 (10)
22%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 208, 417/8 (11)
22%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Tartumaa — Äksi
Koppel, Paul
E 80337/9 (3)
21%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
EÜS IX 956 (19)
21%
1912
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 8° VI 89 (375)
21%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
E 79643/5
21%
1932
Pärnumaa — Vändra
Lilienthal, A.
H III 23, 238/40 (17)
21%
1895
Järvamaa — Ambla
Tannenthal, Jakob
E 79581/3 (2)
21%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
E 69867/8
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 266, 150 (350)
21%
1939
None
Fuchs, Vera
EÜS VI 1080 (250)
21%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
H II 26, 973/5 (7)
21%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
E 86456/7 (2)
21%
0
None
Rein, Ernestine
EKmS 4° 1, 529/31 (1)
21%
1879
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sommer, Jakob Martin
TEM 12, 7 (7)
21%
0
Virumaa — Simuna
Kriikmann, M.
EÜS X 2182 (13)
20%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 11, 192 (6)
20%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
EÜS VIII 2496 (11)
20%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERM 167, 19 (21)
20%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
E 8° VII 10 (33)
20%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
E 69507/8 (1)
20%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
20%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
20%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
20%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 78430/1
20%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 78613 (1)
20%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
E 81462/4 (1)
20%
1932
None
Malsup, L.
ERA II 207, 134/5
20%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
EÜS IV 1584/5 (42)
20%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
E 8° V 42 (160)
20%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
H, R 7, 48 (32)
20%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
EÜS VIII 1413 (136)
20%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 196, 541/2 (38)
20%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS IV 1651 (130)
20%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
H III 9, 181/2 (26)
20%
1888
Tartumaa — Laiuse
Sepp, Julie
EKS 1, 53/4
20%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
EKmS 4° 4, 721 (26)
19%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
E 69932/5
19%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
EÜS IX 1179 (11)
19%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
E 64762 (11)
19%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
EÜS X 2461 (45)
19%
1913
Virumaa — Viru-Nigula; Viljandimaa — Põltsamaa
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 183, 590 (4)
19%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
E 17829/1 (16)
19%
1895
Järvamaa — Ambla
Hintzenberg, Otto
E 78399/400 (1/2)
19%
1931
Viljandimaa — Helme
Kivi, August
ERA II 177, 486 (52)
19%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
E 68934 (4)
19%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
H, Kolga-Jaani 2, 182/3 (110)
19%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
EÜS X 2521 (35)
19%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
E 70076/8
19%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Tamm, Theodor
E 83337/9 (1)
19%
1933
Pärnumaa — Vändra; Pärnumaa — Pärnu l.
Timusk, H.
E 68984/5 (4)
18%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
EÜS IX 763/4 (97)
18%
1912
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 14, 73/4 (11)
18%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Paide
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 793/4 (71)
18%
1913
Virumaa — Haljala; Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
H II 3, 663 (307)
18%
1890
Virumaa — Simuna
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 30, 106 (7)
18%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E 80144/5 (2)
18%
1932
Tartumaa — Tartu
koguja teadmata
E 9969/70 (5)
18%
1894
Järvamaa — Ambla
Kuusik, Karp (Carp)
EKmS 4° 4, 720 (25)
18%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
EÜS XI 854 (72)
18%
1914
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 59215 (14)
18%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VI 985 (139)
18%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
E 55117/8 (1)
18%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.
E 79553/5
18%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
EÜS IX 31 (6)
18%
1912
välismaa
Kõhelik, Ruuben
ERM 30, 25/7
18%
1912
Harjumaa — Jõelähtme
Lusmann, August Johannes
EÜS VII 2462 (405)
18%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Türi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
TEM 11, 2 (4)
18%
1921
Virumaa — Simuna
Viedebaum, Otto
E 69032/3 (3)
18%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
H II 14, 39/40 (54)
18%
1888
Järvamaa — Ambla
Kullerkupp, Villem
AES, MT 29, 4
18%
1926
Järvamaa — Koeru
Priidemann, M.
E 78213 (2)
18%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
E 80098/9 (2)
18%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
EÜS V 685 (129)
18%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
E 71461 (2)
18%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
H II 68, 660 (9)
17%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
EÜS VII 2445/6 (376)
17%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H III 9, 696/7 (5)
17%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Seen, Gustav
ERA II 37, 58/9 (47)
17%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 298, 448/9 (9)
17%
0
None
None
H I 1, 220/21 (72)
17%
1888
Järvamaa — Järva-Jaani
Roosileht, Mihkel
E 8047/8 (34)
17%
1893
Järvamaa — Järva-Madise
Kuusik, Karp (Carp)
EÜS VII 2371/2 (191)
17%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS IX 562 (58)
17%
1912
Viljandimaa — Põltsamaa
Siiak, Oskar; Einer, Helmi
EÜS X 2730 (325)
17%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 13, 175/8 (1)
17%
1888
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
H II 4, 604/5 (84)
17%
1887
Tartumaa — Kodavere
Härms, Johannes; Koik, Michael
ERA II 55, 643 (3)
17%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
E 69603 (2)
17%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69973/5
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
ERA II 123, 304/5 (9)
17%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
E 68921/3
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
E 85214/5 (5)
17%
1933
Läänemaa — Lihula; Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
E, StK 37, 103 (9)
17%
1926
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Palm, August
E 69386/9 (2)
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Jaakson, Liina
EÜS VII 424 (205)
17%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
E 69618 (3)
17%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 69922
17%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 61198/9 (7)
17%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
E 70002/3 (2)
17%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
E 71432/3 (1)
17%
1930
Tartumaa — Kambja; Viljandimaa — Viljandi l.
Peterson, Karl
ERA II 10, 651 (12)
17%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
ERA II 25, 43/4 (10)
17%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 17, 867/8 (1)
17%
1889
Läänemaa — Karuse
Reimann, Madis
H II 34, 142/3 (2)
17%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Valk, Jakob
E 69858 (2)
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 66107/9 (1)
17%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
EÜS VIII 728 (312)
17%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 7, 693 (14)
17%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
ERA II 195, 94 (12)
17%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69170/2 (3)
16%
1930
Pärnumaa — Audru
Metsaots, Juta
E 59524/5 (9)
16%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69158
16%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Ennik, Maria
ERA II 58, 586 (2)
16%
1933
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
EKmS 4° 5, 509 (498b)
16%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EKmS 4° 5, 554 (527)
16%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 123, 388 (5)
16%
1936
Tartumaa; Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
EÜS XI 1102/3 (10)
16%
1914
Virumaa — Viru-Jaagupi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Sollmann, Julius
EÜS X 2670 (220)
16%
1913
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 13071/3 (23)
16%
1889
Läänemaa — Karuse
Reimann, Madis
H II 19, 658/60 (13)
16%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Weltmann, Jakob
E 66127 (3)
16%
1930
Tartumaa — Võnnu
Teppo, H.
H I 3, 41 (31)
16%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
E 69243/3a (3)
16%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 85291/2
16%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
ERA II 207, 34
16%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
H II 47, 694 (3)
16%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 57956 (8)
16%
1926
Harjumaa — Kuusalu
Sandbank, Helmi
E 69224/7 (2)
16%
1930
Harjumaa
Tuttar, Dagmar
E 64764/5 (14)
16%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 30, 111 (7)
16%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E, StK 2, 99/100 (118)
16%
1921
Virumaa — Jõhvi
Martinson, Arnold
EÜS XII 1431/3 (19)
16%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H II 22, 403/4 (11)
16%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
EÜS X 1756/7 (346)
16%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E 69618 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
H II 1, 634 (824)
15%
1888
Virumaa — Lüganuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 14, 104/5 (15)
15%
1929
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 40976/8 (8)
15%
1901
Virumaa — Vaivara
Feldbach, Friedrich
ERA II 23, 368/9 (11)
15%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rätsepp, Julie
EÜS X 2749/50 (358)
15%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VIII 1436/7 (17)
15%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 19, 897 (8)
15%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
E 79625/30
15%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Seiman, Lydia
H II 7, 254/5 (127)
15%
1889
Virumaa — Vaivara; Virumaa — Viru-Nigula
Masing, Heinrich
EÜS VIII 1337/40 (12)
15%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69613
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Raap, V.
E A 97
15%
1889
Läänemaa — Vigala
Eisen, Matthias Johann
EÜS X 2644 (172)
15%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 84800/1 (1)
15%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
E 70058/9 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tomson, Alfred
EÜS II 327 (30)
15%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
EÜS VIII 64 (3)
15%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
E 80234/5 (2)
15%
1932
Viljandimaa — Helme
Pirs, H.
H II 34, 316 (15)
15%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 69618 (2)
15%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69955 (2)
15%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
EÜS VIII 2507 (41)
15%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 179, 111/3 (5)
15%
1937
Virumaa — Haljala
Päss, Elmar
EÜS V 673/4 (113)
15%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
ERA II 132, 302/3 (16)
15%
1936
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
EÜS VIII 1426 (1)
15%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 13, 764/6 (84)
15%
1889
Järvamaa — Järva-Jaani
Õiglas, Carl
E 69102/4
15%
1930
Pärnumaa — Vändra
Mang, Aug.
E 69703
15%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
E 79614
15%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kolnes, H.
E, StK 18, 129 (100)
15%
1923
Pärnumaa — Häädemeeste
Johanson, Anna
H II 56, 377/8 (52)
15%
1895
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tammemägi, Jaan
E 21163
15%
1895
Pärnumaa — Saarde
Kangur, Julius August
EÜS X 1250 (9)
15%
1913
Harjumaa — Kuusalu
Raudkats, Anna
ERA II 212, 455/7 (55)
15%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
E 68995 (3)
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
E 69666 (1)
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
H II 15, 105 (30)
15%
1890
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
E 69677/8
15%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
H II 9, 818/20 (99)
15%
1890
Virumaa — Haljala
Leetberg, Karl Johannes (Kaarel)
ERA II 304, 34/5 (591)
15%
1943
None
None
ERA II 157, 506/7 (7)
14%
1937
Saaremaa — Mustjala
Raadla, Amanda
E 82743 (4)
14%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Mägi, Leida
ERA II 14, 74/5 (12)
14%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Paide
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 207, 24/6
14%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
H III 2, 829 (24)
14%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
ERA II 207, 3/4
14%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 69606 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
EÜS VI 1549/50 (295)
14%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
H II 16, 378/9 (16)
14%
1888
Harjumaa — Juuru
Waldt, J.
ERA II 83, 567/71 (3)
14%
1934
Järvamaa — Türi
Nõmmela, Oskar
EÜS X 2898 (57)
14%
1913
Virumaa — Vaivara
Vilmansen, Richard; Kingu, August
E 69515/6
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
ERA II 212, 320 (3)
14%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Koger, Asta Erika
H II 11, 631/2 (26)
14%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
EÜS VII 2459 (397)
14%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H II 11, 325/7 (91)
14%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
H III 23, 236/38 (16)
14%
1895
Järvamaa — Ambla
Tannenthal, Jakob
EÜS VIII 2285/6 (27)
14%
1911
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Keila
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H III 23, 197 (13)
14%
1895
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2613 (102)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 208, 53/7 (6)
14%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Niggol, Salme
EÜS VII 1675/6 (230)
14%
1910
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS X 1721/3 (296)
14%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
H III 14, 546 (4)
14%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
H, Ostrov 265/7 (19)
14%
1887
Virumaa — Simuna
Ostrov, Mihkel
E 7756 (2)
14%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
ERA II 60, 421 (1)
14%
1933
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
EÜS XI 698 (241)
14%
1914
Harjumaa — Juuru
Kõhelik, Ruuben; Viidakas, Eduard
H II 15, 127/29 (5)
14%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
E 6776 (33)
14%
1889
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
E 69751/4
14%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
E 69914/6
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
EÜS V 1125/6 (154)
14%
1908
Viljandimaa — Põltsamaa
Välbe, Jüri; Sulg, Hans
ERA II 17, 302/3 (184)
14%
1929
Läänemaa — Kirbla
Laugaste (Treu), Eduard
E 16737 (10)
14%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Aija, Mart
ERA II 207, 102/3
14%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
E, StK 10, 364/6
14%
1922
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
H IV 4, 169/70 (7)
14%
1891
Saaremaa — Anseküla
Magus (Maggus), Jüri
E 69919 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
E 56933/5 (13)
14%
1926
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
E 69164/5 (3)
14%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Maria
H II 59, 476/77 (18)
14%
1896
Viljandimaa — Pilistvere
Söödur (Söödor), Jaan
EÜS XI 897 (98)
14%
1914
Harjumaa — Risti
Kreek, Cyrillus
ERA II 56, 313/4 (79)
14%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
E 79661/3
14%
1932
Pärnumaa — Vändra
Teko, Juuli
EÜS XII 457/9 (47)
14%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 69144/6 (2)
14%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
ERA II 130, 176/7 (15)
14%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 18, 600
14%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
E 78395/6
14%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
E 83445/6 (2)
14%
1933
Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
ERA II 91, 150/2 (3)
13%
1935
Harjumaa — Jõelähtme
Kaasik, Helene
EKmS 4° 4, 707/8 (12)
13%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
EÜS IX 69/70 (60)
13%
1912
välismaa; Järvamaa — Järva-Madise
Kõhelik, Ruuben
ERA II 31, 559 (8)
13%
1930
Tartumaa — Tartu
Nigol, A.
E 64767/8 (18)
13%
1930
Võrumaa — Urvaste
Toom, Harriet-Ellen
E, StK 34, 233/4 (17)
13%
1926
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Kursi
Ariste (Berg), Paul
H III 2, 277 (14)
13%
1890
Virumaa — Haljala
Lepp-Viikmann (Pruul), Leena
AES, MT 43, 76
13%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
H II 38, 82 (5)
13%
1891
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H IV 3, 706 (5)
13%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Moks, Karl
E 69742
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
H II 12, 270 (106)
13%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Karl Voldemar
H III 30, 316
13%
1902
Läänemaa — Hanila
Treumann, Jaan
E 9314/5 (6)
13%
1894
Virumaa — Haljala; Virumaa — Kadrina
Kuusik, Karp (Carp)
E XV 38 (223)
13%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E, StK 29, 82/3 (2)
13%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
H II 17, 472 (108)
13%
1889
Läänemaa — Vigala
Liedenberg, Madis
ERA II 110, 57 (126)
13%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Treiman, Alide
E 69127/8 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Miglai, Heinrich
E 85248/50 (1)
13%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
EÜS II 359/60 (80)
13%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
H II 16, 190/1 (7)
13%
1888
Harjumaa — Kose
Tombach, A.
ERA II 55, 255/6 (1)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS VIII 837/8 (481)
13%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 207, 106/8
13%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
E 78274/6 (2)
13%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
E 69742/3
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
AES, MT 3, 22
13%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
E 9003/4 (14)
13%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 58, 305/6 (16)
13%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 114, 429 (31)
13%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
H IV 7, 85/6 (2)
13%
1896
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan
E 6698/9 (6)
13%
1893
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Weltmann, Jakob
ERA I 3, 103 (17)
13%
1930
Saaremaa — Kärla
Noot, Vassili
ERA II 77, 448 (96)
13%
1934
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
H III 18, 879/81 (8)
13%
1894
Läänemaa — Lääne-Nigula
Uudeberg, Robert
EÜS VIII 625/6 (163)
13%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS VIII 2245/7 (549)
13%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 53194/5 (2)
13%
1922
Järvamaa — Türi
Kruus, August
H II 26, 972/3 (6)
13%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
E X 41 (207)
13%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
EÜS IX 722/4 (38)
13%
1912
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 149, 149 (25)
13%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS II 711 (202)
13%
1905
Virumaa — Simuna
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS I 905/6 (48)
13%
1904
Virumaa — Kadrina
Penna, Peeter; Topmann, August
H II 12, 393/4 (7)
13%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Georg; Lurich, Karl Voldemar
H II 2, 482 (633)
13%
1889
Läänemaa — Hanila
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 16, 388/9 (21)
13%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
EÜS VIII 483 (19/16)
13%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 30, 97 (3)
13%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E 69401/3 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
EÜS VII 2062/3 (297)
13%
1910
Virumaa — Väike-Maarja
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H IV 1, 599/604 (1)
13%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
H II 14, 476/7 (6)
12%
1890
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
ERA II 31, 251/2 (1)
12%
1930
Järvamaa — Paide l.
Neuman, Helene
ERA II 81, 719 (16)
12%
1934
Läänemaa — Märjamaa; Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Poom, Emilie
H II 28, 396/7 (82)
12%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
E 69749b/c
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
E, StK 8, 335/6 (13)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
EÜS XII 1523 (95)
12%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 61754 (52)
12%
1927
Järvamaa — Järva-Madise
Priidemann, M.
E 70037/8
12%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
E 66115/6
12%
1930
Tartumaa — Puhja
Kukk, Erni
H II 11, 254 (11)
12%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
E 63688 (1)
12%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
E 8286 (204)
12%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
ERA II 193, 217
12%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 23569/70
12%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
EÜS VIII 2051/2 (345)
12%
1910
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 78242/4 (1)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruus, Eugen
E 8° V 43 (163)
12%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
E 54949/51
12%
1923
Järvamaa — Türi
Born, H.
ERA II 291, 402/3 (7)
12%
1919
Läänemaa — Kullamaa
Almert, Rudolf
EÜS VI 1372/3 (24)
12%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
E 80333/4 (1)
12%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
H III 4, 427 (1)
12%
1889
Läänemaa — Vigala
Holm, Madis
ERA II 37, 172/3 (32)
12%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
E 79880/1
12%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
E 69617 (1)
12%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
EKmS 4° 1, 156 (241)
12%
1878
Virumaa — Viru-Nigula
Krikmann (Krickmann), Hans
E 69220/1 (4)
12%
1930
None
koguja teadmata
EÜS VII 677 (49)
12%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E, StK 1, 121 (191)
12%
1921
Pärnumaa — Audru
Lind, Siegfried (Siim)
EÜS II 576/7 (82)
12%
1905
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Penna, Peeter; Luud, Karl
EKS 31, 3 (5)
12%
1911
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kõrgesaar, Emilie
E 80186/7 (2)
12%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
E A 862/4 (10)
12%
1893
Pärnumaa — Tõstamaa
Anniko, Gustav
ERA II 166, 348/9 (34)
12%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
H IV 3, 653/4 (3)
12%
1889
Viljandimaa — Pilistvere
Bock, Jaan
E 71515/6 (12)
12%
1931
Võrumaa — Kanepi
Kuusik, A. (August?)
EÜS XI 1113/5 (38)
12%
1914
Virumaa — Viru-Jaagupi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Sollmann, Julius
E 8° VI 89 (376)
12%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
H II 26, 549/50 (11)
12%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E 70004/6 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
H II 37, 450/1 (38)
12%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
EÜS X 1639/42 (215)
12%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E 79638/42
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, Vilma
E A 59/60 (108)
12%
1889
Läänemaa — Vigala
Liedenberg, Madis
E 68962
12%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luik, Helmut
H I 7, 299 (1)
12%
1895
Harjumaa — Kose
Suurkask, Anton
H II 37, 504 (41)
12%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
H II 49, 550/51 (11)
12%
1894
Tartumaa — Äksi
Raid, Hermann
E 8138/9 (2)
12%
1895
Virumaa — Haljala
Lepp-Viikmann, Toomas
EKS a 55/6
12%
0
Virumaa — Rakvere
Lepp-Viikmann, Toomas
E 80341/3 (5)
12%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 79683/4
12%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Matson, Ergraf
EÜS VII 1558 (54)
12%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 207, 5/6
12%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
ERA II 55, 108 (28)
12%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 182, 447/8 (331)
12%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS VIII 1710/11 (56)
12%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS X 2454 (31)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 79622/4
12%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Paoliin, Boris
ERA II 193, 167/8 (12)
12%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
E 59292/3 (11)
12%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
EÜS VII 2523 (505)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS XI 803 (7)
12%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 69420/2 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Koger, L.
E, StK 8, 238/9 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 11796/7 (26)
12%
1894
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
E. StK 8, 99 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 77865/7 (3)
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
ERA II 39, 245 (4)
12%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
B 77324/5 (3)
12%
1931
None
Nälk, Ernst
E 69770/1 (2)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
ERA II 16, 442 (1)
12%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
E 80339/40 (4)
12%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 8° IX 36 (112)
12%
1931
Tartumaa — Sangaste
Eisen, Matthias Johann
H II 11, 767/8 (53)
12%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Reise, Johannes (Johann)
E 70028/30
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Losson, Viktor
ERA II 24, 318/21 (43)
12%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 31, 3/4 (3)
12%
1925
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sööt, Bernhard
ERA II 192, 491 (18)
12%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
EÜS I 891 (30)
12%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
EÜS X 2403 (1b)
12%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
ERA II 196, 415/6 (1590)
11%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 10, 175/6 (198)
11%
1889
Virumaa — Kadrina
Langsepp, Eduard
E 52163/4
11%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
EÜS II 674 (170)
11%
1905
Virumaa — Jõhvi; Järvamaa — Türi
Penna, Peeter; Luud, Karl
E 69258/9
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
ERA II 14, 40 (3)
11%
1929
Järvamaa — Anna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 1, 160 (230)
11%
1888
Virumaa — Vaivara
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EÜS VIII 2279/82 (21)
11%
1911
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 207, 56
11%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Laredei, Meiu
H III 3, 387/91 (3)
11%
1889
Harjumaa — Hageri
Luthverk, Johan
EKS 47, 45
11%
1921
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
E 61553/4
11%
1927
Järvamaa — Türi
Kõrge, Adele
EÜS VI 1087/8 (262)
11%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
ERA II 86, 31/3 (19)
11%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Einberg, Rudolf
ERA II 111, 513/5 (40)
11%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Treiman, Alide
ERA II 250, 641 (38)
11%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
ERA II 132, 400/1 (50)
11%
1935
Harjumaa — Harju-Jaani
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 759/60 (36)
11%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
EÜS VIII 1427 (3)
11%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 79823
11%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
ERA II 55, 390 (9)
11%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
11%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 69726/7
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Kajak, F.
ERA II 17, 362/4 (245)
11%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 188, 521/3 (2)
11%
1938
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
E 79548/52
11%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
TEM 6, 17/8 (11)
11%
1924
Viljandimaa — Paistu
koguja teadmata
E 69796/8
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Puust, Joh.
E 80797 (1)
11%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Huberg, E.
E 69303/5 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Veisson, Hilja
E 69956/7
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
E 69360 (3)
11%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
E 84866 (2)
11%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
ERA II 130, 347 (52)
11%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 41876
11%
1901
Järvamaa — Koeru
Ploompuu, Aleksander
E 80597/8 (5)
11%
1932
Setumaa
Urbanik, A.
E, StK 8, 127/8 (1)
11%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
H III 5, 537 (8)
11%
1888
Pärnumaa — Tori
Tults, Christian
ERA II 261, 217/8 (41)
11%
1939
Harjumaa — Jõelähtme; Harjumaa — Kuusalu
Võimula, Tõnu
E 69763/4
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tael, Hanion
EÜS X 1748/9 (329)
11%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E 36876/7 (9)
11%
1898
Virumaa — Kadrina
Seemann, Anton
H II 15, 772/3 (58)
11%
1889
Harjumaa — Harju-Jaani
Tiidermann (Tiedermann), Heinrich
ERA II 24, 155/6 (1)
11%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 34, 264/6 (179)
11%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Valk, Jakob
EÜS VIII 1759 (141b)
11%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS VIII 1999 (279)
11%
1910
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS VIII 2229 (533)
11%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69603 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 30, 88 (40)
11%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
E 69148/50 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
ERA II 298, 151 (17)
11%
0
None
None
H II 22, 586 (11)
11%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
ERA II 123, 185/6 (226)
11%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
H, Peet 293/4 (298)
11%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
EÜS III 628 (94)
11%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
EÜS III 451/3 (118)
11%
1906
Viljandimaa — Paistu
Aavik, Juhan (Johann); Sakkeus (Sakeus), J.
E 69497/8
11%
1930
Järvamaa — Järva-Jaani
koguja teadmata
E 69240/2
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
EÜS IX 1135 (88)
11%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
ERA II 114, 499 (19)
11%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
E 79685/90
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Riimann, Ervin
H II 40, 696 (7)
11%
1892
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Odenberg, Madis
ERA II 222, 381 (7)
11%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Lehesalu, Ilse
EÜS III 21 (39)
11%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
EÜS X 2515 (14)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
E 73160/2 (1)
11%
1932
Viljandimaa — Tarvastu
Pudel, Aug.
H I 9, 43 (14)
11%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
ERA II 196, 559 (5)
11%
1937
Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
H II 10, 29/32 (21)
11%
1889
Virumaa — Kadrina
Langsepp, Eduard
E 70006/7 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
E 8° V 63/4 (254)
11%
1928
Järvamaa; Tartumaa
Eisen, Matthias Johann
E, StK 40, 101 (142)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VIII 581/2 (96)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 9, 718/9 (99)
11%
1888
Virumaa — Väike-Maarja
Kuus, Juuli
EÜS X 1245/6 (1)
11%
1913
Harjumaa — Kuusalu
Raudkats, Anna
EÜS VII 2436/7 (347)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 73108
11%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
ERA II 189, 543 (105)
11%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
E 69132/3 (5)
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Miglai, Heinrich
ERA II 195, 314/6 (26)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 55, 643 (2)
11%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
E 64760 (6)
11%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
EÜS X 2582/3 (51)
11%
1913
Järvamaa — Ambla; Harjumaa — Harju-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69600 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
EÜS IV 1605 (61)
10%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 25, 43 (9)
10%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 69634/6
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Sepp, Joh.
H I 9, 132 (74)
10%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
E 8° XIII 7 (8)
10%
1933
Võrumaa — Põlva
Eisen, Matthias Johann
H III 8, 60/1 (2)
10%
1889
Tartumaa — Kursi
Paap, H.
ERA II 258, 156/7 (516)
10%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
E 78250/1 (1)
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Krikmann, Martin
EÜS VIII 62/3 (2)
10%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
ERA II 5, 235 (5)
10%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
ERA II 14, 241 (28)
10%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Järva-Madise
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 42, 192 (21)
10%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
E 69438 (2)
10%
1930
Harjumaa — Tallinn
Udikas, H.
E 83453 (4)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mirk, A.
E 69857 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
ERA II 56, 193/4 (2)
10%
1933
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
E 69538/9 (1)
10%
1930
Järvamaa — Türi
Härg, A.
E 69884/5
10%
1930
None
koguja teadmata
H II 15, 549/52 (35)
10%
1889
Harjumaa — Harju-Jaani
Neumann, Mihkel
ERA II 14, 606/7 (28)
10%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2600 (215/ 505)
10%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
H II 11, 973 (2)
10%
1891
Virumaa — Simuna
Mõik, Kaarel; Sepp, Julie
H II 3, 662 (303)
10%
1890
Virumaa — Simuna
Prants, Hindrik (Heinrich)
ERA II 207, 121/2
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Longi kodutütarde rühm
EÜS X 1247/8 (4)
10%
1913
Harjumaa — Kuusalu
Raudkats, Anna
E 69825/6 (1)
10%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 69745/6
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
E 69983/5
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Raap, V.
E 69605
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
ERA II 3, 556/7 (9)
10%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
E 69602 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
EÜS X 2457/8 (37)
10%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EKmS 8° 1, 486/8 (12)
10%
1878
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
E 69501
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
E 69273/5
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Tõõtsi, Leida
E 70578/80 (1)
10%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
H II 29, 82/3 (4)
10%
1888
Tartumaa — Tartu
Bergmann, Sophie
E 69733 (2)
10%
1930
None
Kallit, Herman
ERA II 159, 322/3 (53)
10%
1937
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
ERA II 132, 20/1
10%
0
Harjumaa — Risti
Truusmann, Jaan
H II 2, 270 (392)
10%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 84865 (1)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mihelson (Linnolt), Erik
ERA II 16, 312/13 (11)
10%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
ERA II 88, 100/1 (5)
10%
1935
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenberg, Robert
E, StK 10, 355/6 (?)
10%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E, StK 10, 355/6 (?)
10%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
H III 17, 57/8 (19)
10%
1894
Virumaa — Haljala
Klaas, Viilip
EKmS 4° 1, 288
10%
0
Virumaa — Rakvere
koguja teadmata
EÜS X 2416/8 (4)
10%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 39, 165/7 (77)
10%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
EÜS VIII 747/8 (347)
10%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69936/8 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
E 78246/7 (2)
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
ERA II 16, 204/5 (25)
10%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
E 69355/6 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Busch, Vilma
H I 3, 22 (35)
10%
1888
Virumaa — Narva l.
Raudmann (Raudman), Jakob (Jacob)
ERA II 39, 346/7 (3)
10%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
E A 569 (29)
10%
0
Viljandimaa — Tarvastu
Meos, Adu
ERA II 138, 27 (42)
10%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
H III 8, 551/3 (9)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 51745/6 (2)
10%
1922
Harjumaa — Kuusalu
Lambot, Salme
E 54678/9 (3)
10%
1924
Järvamaa — Järva-Madise
Klein, Hermann
EKmS 4° 3, 375 (15)
10%
1874
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS X 2716/7 (302)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS X 721 (19)
10%
1913
Harjumaa — Hageri; Läänemaa — Märjamaa
Kalbek, Robert; Landt, Viktor; Lemendik, Helmi
ERA II 298, 123/7 (1)
10%
0
None
None
H II 10, 392 (124)
10%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
H II 15, 186/9 (52)
10%
1888
Harjumaa — Jõelähtme
Redlich, Hindrik
H II 34, 700 (385)
10%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Lohk, Hans
ERA II 30, 145/6 (2)
10%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
E 69696
10%
1930
Tartumaa — Kursi
Kivi
EÜS VII 2300/1 (55)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H III 14, 545/46 (3)
10%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
E 79667/80
10%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
ERA II 132, 182 (44)
10%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
EÜS VIII 2191 (483)
10%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69880/1
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Paiso, E.
ERA II 207, 16/7
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
H II 2, 19 (34)
10%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EKmS 4° 1, 289
10%
0
Virumaa — Rakvere
koguja teadmata
H II 44, 103/4 (11)
10%
1892
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, Hans
E 12991/2 (31)
10%
1894
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
E 85959/61 (1)
10%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Markin, G.
EÜS II 630 (130)
10%
1905
Järvamaa — Järva-Jaani; Virumaa — Narva l.
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS VI 1729 (211)
10%
1909
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
ERA II 39, 326/8 (8)
10%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
E 80798 (2)
10%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Vuksi, O.
E 79691/4
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Vehterstein, Aino
H II 58, 782/3 (16)
10%
1896
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Pilistvere
Vompson, J.
E 79664/8
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
EÜS X 2750/1 (359)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H IV 1, 811/3 (12)
10%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
H III 27, 216/7 (11)
10%
1898
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
ERA II 135, 80 (9)
10%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
EÜS IX 914 (124)
10%
1912
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 82866/9 (2)
10%
1933
Järvamaa — Järva-Jaani
Nahkur, Alfred
ERM 146, 63/5 (21)
10%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
ERA II 16, 126 (4)
10%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
H III 15, 603/4 (23)
10%
1876
Harjumaa — Risti
Palmkroon, Johannes
E 13890 (8)
10%
1894
Pärnumaa — Saarde
Kangur, Julius August
AES, MT 60, 37 (29)
10%
1928
Järvamaa — Järva-Madise
Soosaar, Meeta
ERA II 159, 757 (31)
10%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
EÜS VII 2278/9 (17)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri