EÜS XI 891 (84)
24%
1914
Harjumaa — Risti
Kreek, Cyrillus
E 86050 (3)
23%
1934
Läänemaa — Mihkli
Nuutson, M.
E 69538/9 (1)
22%
1930
Järvamaa — Türi
Härg, A.
EÜS VII 2459 (397)
21%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS X 2515 (14)
21%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
EÜS X 2582/3 (51)
20%
1913
Järvamaa — Ambla; Harjumaa — Harju-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69725 (1)
19%
1930
Pärnumaa — Tori
Kajak, F.
E 60533/4 (31)
19%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
H III 15, 593 (13)
19%
1876
Harjumaa — Risti
Palmkroon, Johannes
EÜS VII 2433 (340)
19%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS X 1440/1 (17)
18%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
ERA II 55, 387/90 (7)
18%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E 61754 (52)
17%
1927
Järvamaa — Järva-Madise
Priidemann, M.
EÜS I 852 (17)
17%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
E 51144
17%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
E 77318 (5)
17%
1931
Võrumaa — Rõuge
Šmidt, Robert
ERA II 159, 759 (34)
17%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 11796/7 (26)
16%
1894
Järvamaa — Ambla
Neublau, Joosep
ERA II 56, 273 (4)
16%
1933
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
H III 25, 669/70 (6)
16%
1896
Harjumaa — Jüri; Viljandimaa — Viljandi
Suurkask, Anton
E 79880/1
16%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
ERA II 17, 822/3
16%
1929
Läänemaa — Vigala
Laugaste (Treu), Eduard
ERA II 159, 490 (51)
16%
1937
Läänemaa — Ridala; Harjumaa — Nõmme l.
Ennist, Enda
E 69734/6
16%
1930
Pärnumaa — Tori
Lorenberg, H.
E 79823
15%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
EÜS X 2732/3 (332)
15%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69609 (1)
15%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
H I 1, 78 (64)
14%
1888
Virumaa — Kadrina
Kleinmann, Kaarel
ERA II 62, 256/7 (82)
14%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
H II 26, 548/9 (10)
14%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E, StK 29, 82/3 (2)
14%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
EÜS VIII 1413 (136)
14%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS IX 722/4 (38)
14%
1912
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 207, 99
13%
1936
Pärnumaa — Halliste
Pornuse kodutütarde rühm
ERA II 55, 255/6 (1)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
ERA II 55, 318/9 (1)
13%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
E, StK 19, 72 (59)
13%
1923
Läänemaa — Ridala
Labi (abielus Urmann), Elisabeth
ERM 157, 1/2 (1)
13%
1912
Harjumaa — Jõelähtme
Leesmann, August Johannes
EÜS VIII 2285/6 (27)
13%
1911
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Keila
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS X 2416/8 (4)
13%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H III 14, 545/46 (3)
13%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
ERA II 60, 421 (1)
13%
1933
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
H III 2, 715 (3)
13%
1888
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
H II 65, 56 (14)
13%
1895
Virumaa — Simuna
Raud, Kristjan
EÜS I 905/6 (48)
13%
1904
Virumaa — Kadrina
Penna, Peeter; Topmann, August
E 69867
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
H I 1, 78, 75 (65)
13%
1888
Virumaa — Kadrina
Kleinmann, Kaarel
EÜS I 902 (43)
13%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
ERA II 27, 482/3 (27)
13%
1930
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
H II 68, 704a (1)
12%
0
None
koguja teadmata
EÜS X 1584 (134)
12%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E 80666/7 (2)
12%
1932
Setumaa
Sibul, K.
E 38007/8 (5)
12%
1899
Virumaa — Kadrina
Dania, Jakob
ERA II 159, 322/3 (53)
12%
1937
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
H IV 1, 599/604 (1)
12%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
E 60545/7 (5)
12%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
EÜS XII 11 (11)
12%
1915
Virumaa — Väike-Maarja
Elken, Juhan (Johan)
H II 7, 692/93 (12)
12%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
H III 27, 191/2 (7)
12%
1897
Harjumaa — Risti
Einbluth, Priidik
ERA II 195, 458/60 (16)
12%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 2670 (219)
12%
1913
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
ERA II 207, 34
12%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
H I 3, 42/3 (40)
12%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
ERA II 6, 572 (18)
12%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 8, 335/6 (13)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 70055/7 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tomson, Alfred
H II 26, 549/50 (11)
11%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
H II 15, 127/29 (5)
11%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
E 69347/8 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Koppel, Luise
E 56933/5 (13)
11%
1926
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
E 69920/1
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E, StK 26, 42/6 (30)
11%
1924
Harjumaa — Harju-Madise; Harjumaa — Tallinn
Liiv, Otto (Otu)
E 16737 (10)
11%
1895
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Aija, Mart
H II 11, 500 (19)
11%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Elken (Imakaevu), Anna Maria
E 69603 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
H IV 1, 810/1 (11)
11%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
E 9836/7
11%
1894
Pärnumaa — Saarde
Kangur, Julius August
EÜS VIII 62/3 (2)
11%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
E 69666 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
H III 30, 536 (8)
11%
1902
Läänemaa — Karuse; Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
ERA II 207, 77/9
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kask, Helgi
ERA II 14, 620 (2)
11%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 253, 500
11%
1939
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 69600 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 16, 202/4 (24)
11%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
ERA II 16, 257/8 (2)
11%
1929
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
E, StK 8, 238/9 (1)
10%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 8° IX 35 (110)
10%
0
Tartumaa — Sangaste
Eisen, Matthias Johann
EÜS X 2750/1 (359)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H IV 7, 85/6 (2)
10%
1896
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan
E 70048/9
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Kalbus, J.
ERA II 16, 468/9 (30)
10%
1929
Läänemaa — Kullamaa
Tampere, Herbert
ERA II 39, 375/8 (2)
10%
1931
Läänemaa — Karuse
Tampere, Herbert
EÜS VII 2372 (192)
10%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 222, 381 (7)
10%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Lehesalu, Ilse
ERA II 207, 16/7
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 69910/3
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
EÜS VII 2436/7 (347)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 70050/3
10%
1930
Viljandimaa — Helme; Pärnumaa — Pärnu l.
Beläjev, Konstantin
H II 47, 75/6 (7)
10%
1887
Harjumaa — Jüri
Kitvell, Hans
E 36885/7 (6)
10%
1898
Virumaa — Kadrina
Seemann, Anton
E, StK 31, 3/4 (3)
10%
1925
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sööt, Bernhard
ERA II 24, 318/21 (43)
10%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 27, 930/1 (63)
10%
1889
Tartumaa — Kodavere
Kirik, Villem
ERA II 7, 439 (95)
10%
1928
Harjumaa — Rapla
Saat, Aliide
EÜS VI 1400 (55)
10%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur