EÜS X 2749/50 (358)
35%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS X 2644 (172)
29%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS X 2631 (143)
29%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS X 2662 (202)
28%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS X 2670 (220)
26%
1913
Virumaa — Kadrina; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VII 697/8 (80)
24%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
ERA II 30, 111 (7)
24%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H II 4, 604/5 (84)
24%
1887
Tartumaa — Kodavere
Härms, Johannes; Koik, Michael
EÜS XI 1102/3 (10)
24%
1914
Virumaa — Viru-Jaagupi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Sollmann, Julius
E, StK 37, 190 (38)
24%
1926
Järvamaa — Türi
Palm, August
EÜS VIII 64 (3)
24%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
EÜS IX 1179 (11)
24%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan)
EÜS XI 803 (7)
23%
1914
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
EÜS VIII 837/8 (481)
23%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IX 1171 (156a)
23%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 86456/7 (2)
23%
0
None
Rein, Ernestine
ERA II 183, 590 (4)
23%
1938
Järvamaa — Koeru
Priks, Laine
EÜS IX 1113 (44)
23%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS VIII 660/1 (228)
22%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EKS 43, 7 (11)
22%
1911
Virumaa — Väike-Maarja
Miller, Osvald
E 66110/1 (1)
22%
1930
Tartumaa — Äksi
Tolpats, Arnold
E 78213 (2)
22%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
H II 15, 772/3 (58)
22%
1889
Harjumaa — Harju-Jaani
Tiidermann (Tiedermann), Heinrich
H II 15, 105 (30)
22%
1890
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
EÜS VIII 625/6 (163)
21%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IX 1134 (86)
21%
1912
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 69867/8
21%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
ERA II 149, 150 (26)
21%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 70002/3 (2)
21%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste; Pärnumaa — Pärnu
Tischler, Arkadi
EÜS X 2613 (102)
21%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VII 677 (49)
21%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
ERA II 30, 106 (7)
21%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H II 58, 367/8 (7)
21%
1897
Saaremaa — Sõrve
Lemmerkänd, Mihkel
EÜS V 861 (121)
20%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E 68995 (3)
20%
1930
Pärnumaa — Audru
Paal, Elmar
EÜS X 793/4 (71)
20%
1913
Virumaa — Haljala; Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
E 69603 (2)
20%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
E 69973/5
20%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Reinhaus, J.
H IV 3, 653/4 (3)
20%
1889
Viljandimaa — Pilistvere
Bock, Jaan
EÜS VII 2273/4 (12)
20%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
EÜS XII 1505/7 (82)
20%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
E 8° V 43 (163)
20%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
EÜS VII 2469/70 (425)
20%
1910
Virumaa — Väike-Maarja; Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 30, 111/2 (1)
20%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2536 (7/ 12)
20%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H IV 7, 85/6 (2)
20%
1896
Harjumaa — Jüri
Saalverk, Jaan
E 71515/6 (12)
20%
1931
Võrumaa — Kanepi
Kuusik, A. (August?)
ERA II 182, 448 (332)
20%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E 7756/7 (3)
19%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
ERA II 107, 392
19%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
EÜS VII 700 (86)
19%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
E 59025
19%
1926
Virumaa — Kadrina
Balder, Linda
H III 5, 327 (6)
19%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Sippelgas, J.
ERA II 281, 420 (10)
19%
1940
Saaremaa — Püha
Kask, Artemi
EKmS 4° 5, 554 (527)
19%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS VIII 747/8 (347)
19%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 177, 486 (52)
19%
1937
Viljandimaa — Viljandi
Mikk, August
H II 27, 598/9 (16)
19%
1889
Tartumaa — Palamuse
Saar, Mihkel
EÜS II 327 (30)
19%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
H II 57, 647 (31f)
19%
1897
Järvamaa — Järva-Jaani
Lüsi, Iida Mathilde; Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
EÜS IX 562 (58)
18%
1912
Viljandimaa — Põltsamaa
Siiak, Oskar; Einer, Helmi
H I 3, 41 (31)
18%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
E 56993
18%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
EÜS X 2521 (35)
18%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
ERA II 298, 448/9 (9)
18%
0
None
None
E 9314/5 (6)
18%
1894
Virumaa — Haljala; Virumaa — Kadrina
Kuusik, Karp (Carp)
E 69618 (1)
18%
1930
Pärnumaa — Vändra
Reinhaus, J.
EKmS 4° 5, 509 (498b)
18%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 69858 (2)
18%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
ERA II 42, 158/9 (7)
18%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
EÜS VII 2523 (505)
18%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 61198/9 (7)
18%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
H III 23, 197 (13)
18%
1895
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 8° VII 10 (33)
18%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
EÜS X 2643/4 (171)
18%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69777/8 (1)
18%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Luks, Herman
E 80797 (1)
18%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Huberg, E.
H, Kolga-Jaani 2, 182/3 (110)
18%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
E 79581/3 (2)
18%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
E 69770/1 (2)
18%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
E 79614
18%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Kolnes, H.
E 80144/5 (2)
18%
1932
Tartumaa — Tartu
koguja teadmata
H II 59, 476/77 (18)
18%
1896
Viljandimaa — Pilistvere
Söödur (Söödor), Jaan
E 69618 (3)
18%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
E 69922
18%
1930
Läänemaa — Karuse
Martinson, M.
EÜS IV 1714/5 (218)
17%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
H II 38, 82 (5)
17%
1891
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 57956 (8)
17%
1926
Harjumaa — Kuusalu
Sandbank, Helmi
E, StK 18, 129 (100)
17%
1923
Pärnumaa — Häädemeeste
Johanson, Anna
ERA II 125, 68/9 (142)
17%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
E 69504/5
17%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
EÜS X 2730 (325)
17%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VIII 1710/11 (56)
17%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 2, 21 (37)
17%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EÜS VII 2600 (215/ 505)
17%
1910
Võrumaa — Kanepi
Sossi, Jaan; Tatz (Avarsoo), Peeter
ERA II 30, 97 (3)
17%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
ERA II 261, 639 (11)
17%
1939
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
EÜS VII 1675/6 (230)
16%
1910
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 80337/9 (3)
16%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 70076/8
16%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Tamm, Theodor
E 8286 (204)
16%
1892
Virumaa — Rakvere
Lilienbach (Lilleoja), Juhan
ERA II 193, 217
16%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
EÜS VII 1706 (290)
16%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani; Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 49, 550/51 (11)
16%
1894
Tartumaa — Äksi
Raid, Hermann
E 70074/5 (2)
16%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
ERA II 25, 43 (9)
16%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS IX 31 (6)
16%
1912
välismaa
Kõhelik, Ruuben
EÜS V 741 (19)
16%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E 79548/52
16%
1932
Võrumaa — Võru l.
Hendrikson, Herbert
E XV 38 (223)
16%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
ERA II 159, 322/3 (53)
16%
1937
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
E 84865 (1)
16%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mihelson (Linnolt), Erik
ERA II 132, 182 (44)
16%
1936
Tartumaa — Torma; Virumaa — Rakvere l.
Haav, August
ERA II 58, 305/6 (16)
16%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
E 80186/7 (2)
16%
1932
Virumaa — Väike-Maarja
Kuusler, S.
ERA II 10, 651 (12)
16%
1929
Virumaa — Rakvere; Viljandimaa — Pilistvere
Leichter, Karl
EÜS IV 1650 (128)
16%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
E 82866/9 (2)
16%
1933
Järvamaa — Järva-Jaani
Nahkur, Alfred
E 68934 (4)
16%
1930
Pärnumaa — Audru
Jürgens, A.
E 69618 (2)
16%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 69955 (2)
16%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
ERA II 55, 108 (28)
16%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EKmS 4° 3, 375 (15)
16%
1874
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 14, 73/4 (11)
16%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Paide
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 17, 334 (11)
16%
1889
Läänemaa — Vigala
Redlich, Hindrik
EÜS I 905/6 (48)
15%
1904
Virumaa — Kadrina
Penna, Peeter; Topmann, August
E 77865/7 (3)
15%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kald, Elmar
ERA II 17, 254/5 (176)
15%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
H II 34, 316 (16)
15%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 69132/3 (5)
15%
1930
Pärnumaa — Halliste
Miglai, Heinrich
E 85291/2
15%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
ERA II 17, 208/9 (141)
15%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Laugaste (Treu), Eduard
H II 13, 764/6 (84)
15%
1889
Järvamaa — Järva-Jaani
Õiglas, Carl
EÜS X 2403 (1b)
15%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
ERA II 166, 348/9 (34)
15%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
ERA II 123, 388 (5)
15%
1936
Tartumaa; Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
ERA II 192, 491 (18)
15%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 78262/3
15%
1931
Läänemaa — Varbla
Koppel, A.
ERA II 266, 150 (350)
15%
1939
None
Fuchs, Vera
ERA II 55, 390 (9)
15%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS V 248d (12)
15%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
H III 14, 828/9 (3)
15%
1893
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Viljandimaa — Viljandi l.
Orras, Chr.
EÜS X 2457/8 (37)
15%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H III 31, 101/4 (19)
15%
1903
Viljandimaa — Põltsamaa
Kees, William
EÜS IX 69/70 (60)
15%
1912
välismaa; Järvamaa — Järva-Madise
Kõhelik, Ruuben
H III 2, 829 (24)
15%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
E 63688 (1)
15%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
ERA II 123, 185/6 (226)
15%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
EKS 43, 1/2 (1)
15%
1910
Virumaa — Simuna
Miller, Osvald
ERA II 14, 29 (22)
15%
1929
Järvamaa — Anna
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 68984/5 (4)
15%
1930
Pärnumaa — Audru
Ollino, Karl
E 70006/7 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
E 69751/4
15%
1930
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Laut, V.
ERA II 14, 606/7 (28)
15%
1929
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
EÜS VII 2436/7 (347)
15%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 172, 58/60 (12)
14%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
EKS 31, 3 (5)
14%
1911
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kõrgesaar, Emilie
E 68914/6
14%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
H II 26, 972/3 (6)
14%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
EÜS VI 985 (139)
14%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
EÜS VII 2462 (405)
14%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Türi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 305, 374/5 (7)
14%
1942
None
None
ERA II 25, 43/4 (10)
14%
1930
Järvamaa — Järva-Madise; Järvamaa — Koeru
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 55, 424/5 (12)
14%
1896
Viljandimaa — Tarvastu
Sikk (Sick), Jaan
ERA II 56, 309/10 (68)
14%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
ERA II 207, 16/7
14%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E, StK 2, 99/100 (118)
14%
1921
Virumaa — Jõhvi
Martinson, Arnold
E 69032/3 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Audru
Rebane, G.
EÜS X 2182 (13)
14%
1913
Harjumaa — Kose
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS X 721 (19)
14%
1913
Harjumaa — Hageri; Läänemaa — Märjamaa
Kalbek, Robert; Landt, Viktor; Lemendik, Helmi
E 8° VI 89 (376)
14%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
H I 9, 43 (14)
14%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
H, Peet 47 (50)
14%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
E 66127 (3)
14%
1930
Tartumaa — Võnnu
Teppo, H.
ERA II 195, 94 (12)
14%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS X 1251 (10)
14%
1913
Harjumaa — Kuusalu
Raudkats, Anna
H II 26, 549/50 (11)
14%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E 63689/90 (2)
14%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
E 69606 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
AES, MT 43, 76
14%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
H, R 1, 59/60 (1)
14%
0
None
koguja teadmata
E 84866 (2)
14%
1933
Pärnumaa — Tõstamaa
Mihelson (Linnolt), Erik
H II 7, 634 (5)
14%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
E 78277/8
14%
1931
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Vilma
E 85959/61 (1)
14%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Markin, G.
EÜS X 2679 (242)
14%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EKS 40, 16/7 (6)
14%
1910
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
ERA II 193, 167/8 (12)
14%
1938
Tartumaa — Torma
Hallik, Armilda
EÜS X 2229 (14)
14%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2246 (24)
14%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS IX 1108/9 (34)
14%
1912
Harjumaa — Harju-Jaani; Virumaa — Rakvere l.
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2458 (38)
14%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
TEM 13, 15/6 (10)
14%
0
Järvamaa — Ambla
Grenberg (Greenberg), Aleksander
ERA II 306, 68/71 (63)
14%
1943
None
None
E 85248/50 (1)
14%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
ERA II 16, 312/13 (11)
14%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
H IV 5, 527 (14)
14%
1894
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
E 80234/5 (2)
14%
1932
Viljandimaa — Helme
Pirs, H.
ERA II 212, 455/7 (55)
14%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
E, StK 1, 121 (191)
14%
1921
Pärnumaa — Audru
Lind, Siegfried (Siim)
H II 2, 20 (35)
14%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 42668/9
14%
1902
Tartumaa — Torma
Kask, Aleksander
ERA II 207, 106/8
14%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
H II 26, 522/4 (17)
14%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
E 60548 (6)
14%
1927
Harjumaa — Harju-Madise
Strandberg, Marta
EÜS IV 1651 (130)
14%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
H III 9, 181/2 (26)
14%
1888
Tartumaa — Laiuse
Sepp, Julie
EÜS VIII 581/2 (96)
14%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 11, 592/3 (20)
14%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Rooswaldt, Anna; Rooswaldt, Heinrich
E 69401/3 (1)
14%
1930
Pärnumaa — Tori
Parm, J.
E 79667/80
14%
1932
Järvamaa — Ambla
Truuman, Karl
EÜS VIII 844/5 (496)
13%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69914/6
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
EÜS I 891 (30)
13%
1904
Harjumaa — Keila
Penna, Peeter; Topmann, August
EÜS X 2541 (102)
13%
1913
Virumaa — Kadrina
Viljak, Karl
Leoke 1, 123/4 (1)
13%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
H I 3, 13/5 (6)
13%
1888
Viljandimaa — Viljandi; Virumaa — Narva l.
Heek, P.
E 59292/3 (11)
13%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
ERA II 166, 44 (4)
13%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
EÜS VII 2371/2 (191)
13%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 195, 314/6 (26)
13%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 114, 429 (31)
13%
1935
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
EÜS IX 956 (19)
13%
1912
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 11, 631/2 (26)
13%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
E 79607/10
13%
1932
Järvamaa — Järva-Madise
Remberg, Leop.
ERA II 77, 448 (96)
13%
1934
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
EÜS X 2416/8 (4)
13%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 24, 812/3 (9)
13%
1889
Läänemaa — Mihkli; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
ERA II 5, 235 (5)
13%
1928
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Erm, Voldemar
H I 9, 132 (74)
13%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
ERA II 83, 472 (15)
13%
1935
Virumaa — Viru-Jaagupi
Odraks, Leida
H II 48, 21/2 (2)
13%
1893
Pärnumaa — Halliste
Kivikilt, Juhan (Johann)
ERA II 153, 656 (35)
13%
0
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander; Länts, Hermann
E, StK 13, 53 (78)
13%
1922
Harjumaa — Kuusalu
Lepik, Mart
H, Kolga-Jaani 2, 144/5 (78)
13%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
ERA II 6, 446 (7)
13%
1928
Järvamaa — Türi; Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 78212/3 (1)
13%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kibar, Heinrich
H I 1, 541 (3)
13%
1889
Läänemaa — Vigala
Getreu, Jüri
E 66107/9 (1)
13%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
ERA II 30, 88 (40)
13%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H III 7, 925 (7)
13%
1890
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Pihlak, Anton
E 40512/3 (51)
13%
1900
Tartumaa — Torma
Õunapuu, Eduard Johannes
E 66115/6
13%
1930
Tartumaa — Puhja
Kukk, Erni
EÜS XII 457/9 (47)
13%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
EKmS 8° 2, 253/4 (28)
13%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 11, 192 (6)
13%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
ERM 167, 19 (21)
13%
1925
Järvamaa — Koeru
Mugasto, Helene
E 59525 (10)
13%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 31720
13%
1897
Viljandimaa — Põltsamaa
Kaur, Mats
E 78293/4 (2)
13%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
E 18350
13%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Keller, Hans
EÜS II 724 (9)
13%
1905
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS VII 1700 (274)
13%
1910
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IX 1118 (53)
13%
1912
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
H II 17, 397 (14)
13%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Redlich, Hindrik
E 8353/4 (12)
13%
1893
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
EÜS IV 1638 (112)
13%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
EÜS V 941 (208)
13%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
E, StK 42, 192 (21)
13%
1927
Saaremaa — Muhu
Noot, Vassili
ERA II 141, 258/9 (21)
13%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
EÜS IX 1076 (19)
13%
1912
Viljandimaa — Paistu
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E X 41 (207)
13%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
EKmS 8° 1, 486/8 (12)
13%
1878
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Reinson, Jüri
E 83445/6 (2)
13%
1933
Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
ERA II 258, 156/7 (516)
13%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
EÜS VII 2345/6 (148)
13%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H II 34, 700 (385)
13%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Lohk, Hans
E 69158
13%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Ennik, Maria
ERA II 56, 193/4 (2)
13%
1933
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
E 69501
13%
1930
Järvamaa — Paide l.
Jürgenson, S.
E 80597/8 (5)
13%
1932
Setumaa
Urbanik, A.
ERA II 207, 3/4
13%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E X 38 (191)
13%
0
Tartumaa — Tartu
Eisen, Matthias Johann
E 80339/40 (4)
13%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 79553/5
13%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
H, Ostrov 265/7 (19)
13%
1887
Virumaa — Simuna
Ostrov, Mihkel
E 69174/6 (2)
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Karlsbach, H.
H II 11, 492 (61)
12%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Elken, Juhan (Johan)
H, Asper 9 (15)
12%
1887
Tartumaa — Laiuse
Asper, Hans; Ostrov, Mihkel
E 80341/3 (5)
12%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 56, 107/8 (2)
12%
1932
Võrumaa — Vastseliina
Tampere, Herbert
EÜS IV 1552 (6)
12%
1907
Viljandimaa — Pilistvere; Viljandimaa — Viljandi
Saar, Mart; Siimer, Hans
ERA II 222, 639/40 (43)
12%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Sommer, Ellen
EÜS X 2258 (50)
12%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 41876
12%
1901
Järvamaa — Koeru
Ploompuu, Aleksander
H II 35, 108/9 (68)
12%
1892
Saaremaa — Jaani
Ilves, Jakob; Keerig, Johann (Johan); Rattur, Villem
EÜS VIII 725 (305)
12%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IX 1104/5 (21)
12%
1912
Harjumaa — Harju-Jaani; Virumaa — Rakvere l.
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
H II 68, 660 (9)
12%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
E 69745/6
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Sang, August
ERA II 30, 59/60 (41)
12%
1930
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
AES, MT 174, 41
12%
1936
Saaremaa — Mustjala
Kukk, Armin
ERA II 4, 49/51 (20)
12%
1928
Läänemaa — Hanila
Noot, Vassili
EÜS X 1721/3 (296)
12%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
EKmS 4° 3, 108/9 (40)
12%
1876
Pärnumaa — Saarde
Treufeldt, M.
H, R 7, 48 (32)
12%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
EÜS VII 426 (209)
12%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
H III 23, 236/38 (16)
12%
1895
Järvamaa — Ambla
Tannenthal, Jakob
ERA II 16, 520 (10)
12%
1929
Tartumaa — Rannu
Tampere, Herbert
E 78274/6 (2)
12%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Birk, K.
ERA II 270, 546 (17)
12%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
E 69600 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
H II 26, 163 (6)
12%
1889
Viljandimaa — Viljandi
Sihver, Jaan
E 79714/6
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Pärnik, Lilli
EÜS IX 722/4 (38)
12%
1912
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H I 5, 218 (6)
12%
1894
Saaremaa — Pöide
Undritz, Thomas
ERA II 295, 349/51 (5)
12%
1941
Tartumaa — Kodavere
Vint, Helmi
EÜS VIII 725 (306)
12%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EKS 1, 53/4
12%
1913
Järvamaa — Türi
Kruusberg, A.
ERA II 25, 283 (13)
12%
1930
Pärnumaa — Vändra
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 11, 489 (48)
12%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Elken, Juhan (Johan)
E 69910/3
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 207, 34
12%
1936
Pärnumaa — Tori
Taali kodutütarde rühm
H II 18, 600
12%
1890
Saaremaa — Kaarma
Jakson, David (Tavit)
ERM 146, 63/5 (21)
12%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
H II 34, 363/4 (100)
12%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E, StK 34, 233/4 (17)
12%
1926
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Kursi
Ariste (Berg), Paul
EÜS II 359/60 (80)
12%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
E, StK 10, 364/6
12%
1922
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
H III 30, 535/6 (7)
12%
1902
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
H II 26, 911 (2)
12%
1889
Järvamaa — Paide l.
Türk, E.
E 69627/9
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Tilk, K.
E 79643/5
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Lilienthal, A.
EKmS 4° 4, 468 (32)
12%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
E, StK 8, 127/8 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
EÜS VII 1558 (54)
12%
1910
Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 7, 693 (14)
12%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
EÜS VII 2427 (321)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 64760 (6)
12%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
E 64764/5 (14)
12%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
EÜS VII 445/6 (243)
12%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
E 69923/5 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
EKmS 4° 5, 484 (452)
12%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 123, 422/3 (16)
12%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
ERA II 135, 80 (9)
12%
1937
Tartumaa — Torma
Särg, M.
ERA II 250, 641 (38)
12%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sepp, Mare
TEM 6, 17/8 (11)
12%
1924
Viljandimaa — Paistu
koguja teadmata
H I 3, 22 (35)
12%
1888
Virumaa — Narva l.
Raudmann (Raudman), Jakob (Jacob)
H II 13, 544/5 (54)
12%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
E 13925/6 (30)
12%
1894
Pärnumaa — Audru
Pill, Johan
E 69936/8 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
EÜS XII 453 (46)
12%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
H II 47, 694 (3)
12%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
E 56939 (17)
12%
1926
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
E 69164/5 (3)
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Maria
H I 1, 124 (2)
12%
1889
Järvamaa — Koeru
Kena, Hindrek
H II 24, 881 (4)
12%
1889
Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
EÜS X 1732/4 (307)
12%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
ERA II 189, 543 (105)
12%
1938
Läänemaa — Kullamaa
Ennist, Enda
H II 22, 403/4 (11)
12%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
E, StK 29, 82/3 (2)
12%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Soosaar (abielus Loog), Me(e)ta
E 69721/4
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Juurikson, E.
ERA II 298, 123/7 (1)
12%
0
None
None
ERA II 62, 256/7 (82)
12%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
E, StK 8, 238/9 (1)
12%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 64762 (11)
12%
1930
Võrumaa — Karula
Toom, Harriet-Ellen
H III 21, 376 (4)
12%
1895
Tartumaa — Äksi
Millert, Jaan Johannes
E 69276/9
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Roots, Antoniina
H II 15, 549/52 (35)
12%
1889
Harjumaa — Harju-Jaani
Neumann, Mihkel
EÜS XI 897 (98)
12%
1914
Harjumaa — Risti
Kreek, Cyrillus
EÜS VI 737/40 (7)
12%
1909
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Tartumaa — Puhja
Eisenschmidt, Edgar; Pehka, Mihkel
EÜS VII 2445/6 (376)
12%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
AES, MT 29, 4
11%
1926
Järvamaa — Koeru
Priidemann, M.
E 69703
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
H IV 1, 605/6 (2)
11%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
H II 11, 727/8 (4)
11%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Reise, Johannes (Johann)
E 69598 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
E 69857 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Endel
E 69873/4
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
koguja teadmata
H II 26, 717 (9)
11%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saabas, Ernst Heinrich (Ernst Caligula, Ernst Ilmatar)
Veske 1, 181 (82)
11%
0
Viljandimaa — Paistu
Veske, Mihkel
ERA II 17, 171/2 (123)
11%
1929
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Laugaste (Treu), Eduard
H II 20, 231 (7)
11%
1889
Pärnumaa — Pärnu
Martinson, Hans
ERA II 207, 102/3
11%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
EÜS X 2454 (31)
11%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69734/6
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Lorenberg, H.
E 17829/1 (16)
11%
1895
Järvamaa — Ambla
Hintzenberg, Otto
E 79664/8
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
H II 65, 11 (33)
11%
1898
Harjumaa — Harju-Madise
Raud, Kristjan
E 79563/9
11%
1932
Pärnumaa — Pärnu
Titma, Ilse
E 78399/400 (1/2)
11%
1931
Viljandimaa — Helme
Kivi, August
E, StK 37, 103 (9)
11%
1926
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Palm, August
EÜS X 1528/9 (72)
11%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
EÜS VIII 733 (324)
11%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 78242/4 (1)
11%
1931
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruus, Eugen
ERA I 3, 103 (17)
11%
1930
Saaremaa — Kärla
Noot, Vassili
H, Kolga-Jaani 1, 14 (4)
11%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Bergmann, Jaan
E, StK 41, 25/30 (15)
11%
1927
Viljandimaa — Suure-Jaani
Metsamärt, Voldemar
E, StK 8, 335/6 (13)
11%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
H II 2, 482 (633)
11%
1889
Läänemaa — Hanila
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 30, 145/6 (2)
11%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
H, Ostrov 85/6 (20)
11%
1887
Viljandimaa — Põltsamaa
Johannson, Gustav
H II 74, 451 (1)
11%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
H III 16, 61/2 (1)
11%
1889
välismaa; Viljandimaa — Paistu
Hennu, Jaan
E 38007/8 (5)
11%
1899
Virumaa — Kadrina
Dania, Jakob
H II 34, 316 (15)
11%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 69666 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Tohv, Er.
ERA II 138, 27 (42)
11%
1937
Pärnumaa — Vändra
Õunapuu, Anti
H II 11, 325/7 (91)
11%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
E 80098/9 (2)
11%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
ERA II 299, 396/7 (130)
11%
0
None
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
E, StK 26, 42 (29)
11%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
EÜS X 2750/1 (359)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 78395/6
11%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
E 79880/1
11%
1932
Viljandimaa
Paalberg, Helga
H II 58, 782/3 (16)
11%
1896
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Pilistvere
Vompson, J.
EKmS 4° 4, 469 (34)
11%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
EÜS III 451/3 (118)
11%
1906
Viljandimaa — Paistu
Aavik, Juhan (Johann); Sakkeus (Sakeus), J.
H III 14, 276/7 (19)
11%
1893
Viljandimaa — Tarvastu
Kill, Johan
EÜS X 121 (163)
11%
1911
Harjumaa — Jõelähtme
Kurg, Voldemar
ERA II 24, 93/4 (3)
11%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E, StK 5, 14 (4)
11%
1921
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kesä (Kesa), Karl
E, StK 5, 15 (5)
11%
1921
Pärnumaa — Audru
Kesä (Kesa), Karl
E 54403
11%
1924
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
ERA II 207, 5/6
11%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
EÜS X 2614 (104)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69742/3
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
EÜS VIII 62/3 (2)
11%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
Veske 1, 309 (144)
11%
0
Viljandimaa — Paistu
Veske, Mihkel
ERA II 60, 421 (1)
11%
1933
Harjumaa — Keila
Soom, Miša
E 69598 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
EÜS III 21 (39)
11%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Tõnis
H III 14, 546 (4)
11%
1892
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kuressohn (Kuresson), Tõnis
EÜS V 685 (129)
11%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
H I 7, 299 (1)
11%
1895
Harjumaa — Kose
Suurkask, Anton
E 71461 (2)
11%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E 70008/9
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Nõmm, M. (Pärnu)
ERA II 196, 541/2 (38)
11%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS X 1962/4 (178)
11%
1913
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69243/3a (3)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Viljak, H.
E 70058/9 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tomson, Alfred
H, R 1, 170 (11)
11%
0
Pärnumaa — Audru
Kõrts, Mihkel
ERA II 269, 49/52 (2)
11%
1940
Pärnumaa — Vändra
Tammsoo, Tarmo
E 36303/4 (13)
11%
1898
Virumaa — Haljala
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
EÜS I 904/5 (47)
11%
1904
Virumaa — Kadrina
Penna, Peeter; Topmann, August
H II 1, 496/7 (659)
11%
1888
Virumaa — Jõhvi
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EÜS VIII 1427 (3)
11%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 69603 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
H III 23, 238/40 (17)
11%
1895
Järvamaa — Ambla
Tannenthal, Jakob
H II 13, 635 (3)
11%
1889
Järvamaa — Türi
Türk, K.
ERA II 123, 333/4 (4)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
E 69749b/c
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Sepka, Jaan
E, StK 19, 72 (59)
11%
1923
Läänemaa — Ridala
Labi (abielus Urmann), Elisabeth
H II 43, 627 (14)
11%
1887
Tartumaa — Laiuse
Korts, Mart; Ostrov, Mihkel
E 69599 (1)
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E, StK 5, 81 (3)
11%
1921
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kesä (Kesa), Karl
E 7875 (8)
11%
1893
Järvamaa — Ambla
Hintzenberg, Otto
E 56465
11%
1925
Viljandimaa — Viljandi
Soosaar, Salme
ERA II 6, 572 (18)
11%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 49, 490/1 (1)
11%
1894
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saabas, Ernst Heinrich (Ernst Caligula, Ernst Ilmatar)
EÜS II 686 (185)
11%
1905
Virumaa — Rakvere
Penna, Peeter; Luud, Karl
H II 1, 353 (505)
11%
1888
Virumaa — Jõhvi
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 10, 390 (119)
11%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi; Virumaa — Viru-Nigula
Ustallo, Jüri
H III 29, 153 (3)
11%
1897
Viljandimaa — Viljandi
Riiet, Jaan
E 79710/3
11%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Suure-Jaani
Peterson, Anna
EÜS III 628 (94)
11%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
H, Ostrov 34 (31)
11%
1887
Viljandimaa — Põltsamaa
Ostrov, Mihkel
H II 7, 693 (15)
11%
1889
Virumaa — Jõhvi
Timotheus, Dietrich
E 70031
11%
1930
None
Siitan, Voldemar
E 69677/8
11%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
H II 21, 936 (21)
11%
1889
Pärnumaa — Tori
Kirschbaum, Karl
E 79577/81 (1)
11%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
EÜS V 884/5 (154)
11%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
H II 26, 630 (2)
11%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mägi, Ottu
E 69692/4
11%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Ustritsov, Ed.
EÜS II 362 (83)
11%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
EÜS IX 1151 (131)
11%
1912
Virumaa — Rakvere
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS IV 145 (140)
11%
0
Viljandimaa — Paistu
Lepik, J. (Paistu)
E 8138/9 (2)
11%
1895
Virumaa — Haljala
Lepp-Viikmann, Toomas
E 57391
11%
1926
Harjumaa — Tallinn
Sengbusch, M.
EKS a 55/6
11%
0
Virumaa — Rakvere
Lepp-Viikmann, Toomas
E. StK 8, 99 (1)
11%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 18351
11%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Keller, Hans
EÜS VIII 503 (101/3)
11%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 55, 255/6 (1)
11%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
H II 26, 959/60 (2)
11%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Leht, Kristjan
E 69726/7
11%
1930
Pärnumaa — Tori
Kajak, F.
ERA II 55, 643 (2)
11%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
E 79556/8
11%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, S.
Leoke 1, 49 (11)
11%
0
Viljandimaa — Viljandi
Leoke, Hans
E 84800/1 (1)
11%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Eberhardt, Hendrik
EKS 47, 45
11%
1921
Läänemaa — Märjamaa
Siedermann, Mart
E, StK 40, 101 (142)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 51144
11%
1920
Läänemaa — Lääne-Nigula
Tiitsmann (Tiitsmaa), Aleksander Arnold
H II 9, 848 (135)
11%
1890
Virumaa — Haljala
Leetberg, Karl Johannes (Kaarel)
ERA I 3, 117 (21)
11%
1930
Saaremaa — Pöide
Noot, Vassili
EÜS X 240 (68)
11%
1914
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
EÜS VIII 529/30 (4)
11%
1911
Järvamaa — Järva-Madise
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
E 69360 (3)
10%
1930
Pärnumaa
Palberg, Ksenia
EÜS VI 980 (130)
10%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August
E 69634/6
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Sepp, Joh.
E 82743 (4)
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Mägi, Leida
H I 3, 30 (3)
10%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
H III 12, 491 (7)
10%
1893
Järvamaa — Paide l.
Michelson, T.
AES, MT 43, 61/2
10%
1926
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E 79706/8
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Peterson, Anna
E 40976/8 (8)
10%
1901
Virumaa — Vaivara
Feldbach, Friedrich
ERA II 3, 556/7 (9)
10%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
H II 10, 601/2 (358)
10%
1890
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
E 71432/3 (1)
10%
1930
Tartumaa — Kambja; Viljandimaa — Viljandi l.
Peterson, Karl
E 78432/3 (2)
10%
1931
Läänemaa — Ridala
koguja teadmata
E, StK 10, 355/6 (?)
10%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E, StK 10, 355/6 (?)
10%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
E 69825/6 (1)
10%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E 59215 (14)
10%
1926
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 208, 417/8 (11)
10%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Tartumaa — Äksi
Koppel, Paul
EÜS VII 442 (235)
10%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
EÜS X 765 (23)
10%
1913
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
E 70017 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Varep, Ants
H II 58, 370 (12)
10%
1897
Saaremaa — Sõrve
Lemmerkänd, Mihkel
E 79575/6 (2)
10%
1932
Pärnumaa — Vändra
Tõntson, Arnold
EÜS X 1946/7 (154)
10%
1913
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H, Ostrov 197/8 (10)
10%
1887
Tartumaa — Laiuse
Johannson, Gustav
E 73108
10%
1930
Järvamaa — Paide
Jäetma, Joh.
H II 56, 377/8 (52)
10%
1895
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tammemägi, Jaan
E 73177/8
10%
1932
Setumaa
Altin, Anette
EÜS VIII 1413 (136)
10%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
H II 65, 265 (4b)
10%
1884
Järvamaa — Peetri
Leppik, Mihkel
H III 23, 497/500 (1)
10%
1896
Viljandimaa — Suure-Jaani
Allikas, T.; Johannson, J.
H I 7, 744 (11)
10%
1888
Tartumaa — Võnnu
Hannus, Jaan
H II 28, 444 (13)
10%
1889
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
E 53498 (6)
10%
1923
Pärnumaa — Tori
Oidermann, J.
E, StK 8, 90 (2)
10%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 69604
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 69884/5
10%
1930
None
koguja teadmata
E 69908/9
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Pent, Heinr.
E 70037/8
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
E 79823
10%
1932
Viljandimaa
Koff, Olga
ERA II 157, 506/7 (7)
10%
1937
Saaremaa — Mustjala
Raadla, Amanda
EKmS 4° 4, 468/9 (33)
10%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
ERA II 14, 279/81 (18)
10%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 76391/2 (22)
10%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
ERA II 287, 432 (20)
10%
1940
None
None
ERA II 293, 374 (42)
10%
1941
None
Poom, Emilie
H II 27, 597 (13)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Saar, Mihkel
ERA II 207, 131/2
10%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik, Ellen
H II 1, 541 (709)
10%
1888
Virumaa — Iisaku
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 39, 332 (2)
10%
1931
Läänemaa — Varbla; Saaremaa — Muhu
Tampere, Herbert
ERA II 130, 243 (22)
10%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 298, 151 (17)
10%
0
None
None
H IV 1, 811/3 (12)
10%
1890
Harjumaa — Tallinn
Pulberg, Gustav
TEM X, 19
10%
0
Harjumaa — Hageri
koguja teadmata
E 79592/5
10%
1932
None
Kull, Mart
E 69148/50 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Link, P.
E 69625/6b
10%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Pärn, V.
H I 4, 637 (2)
10%
1872
Viljandimaa — Paistu
Aadamson, Jaan
EÜS XII 1431/3 (19)
10%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H II 66, 529 (23)
10%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
E 41063/4 (15)
10%
1901
Viljandimaa — Põltsamaa
Luu, Martin
AES, MT 225, 18
10%
1938
Tartumaa — Palamuse
Univere, Aili
H II 10, 175/6 (198)
10%
1889
Virumaa — Kadrina
Langsepp, Eduard
EÜS X 2754 (367)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 47, 245 (17)
10%
1894
Läänemaa — Karuse
Lemmerkänd, Mihkel
H III 31, 413/4 (32)
10%
1905
Virumaa — Haljala
Teinmann, Joh.
E 55117/8 (1)
10%
1930
Tartumaa — Võnnu
Metslang, K.
ERA II 142, 184 (14)
10%
1936
Pärnumaa — Karksi
Sarv, Mari (Marie)
ERA II 130, 176/7 (15)
10%
1937
Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H I 2, 223 (49)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raavel, Jaan
H I 7, 69/70 (71)
10%
1894
Järvamaa — Paide; Järvamaa — Türi
Siiun, O. J.
H II 9, 238 (22)
10%
1889
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H II 40, 478 (9)
10%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
H IV 2, 548/9 (32)
10%
1888
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Reinson, Jüri
EÜS VIII 2279/82 (21)
10%
1911
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 161, 225 (19)
10%
1937
Harjumaa — Kuusalu
Põldmäe, Rudolf
EÜS VII 285/6 (38)
10%
1896
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
E 68962
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Luik, Helmut
H, Ostrov 142/3 (21)
10%
1887
Tartumaa — Laiuse
Ostrov, Mihkel
E 69660/3
10%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rebane, J.
H II 1, 135/6 (190)
10%
1888
Virumaa — Vaivara; Tartumaa — Laiuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 34, 283 (16)
10%
1882
Pärnumaa — Tori
Niclasen, Eugen; Valk, Jakob
E 69919 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Illermann, Aleksander
ERA II 60, 13 (3)
10%
1932
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
H II 65, 4/5 (7)
10%
1894
Virumaa — Rakvere
Raud, Kristjan
E 69517/8
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 36487 (5)
10%
1898
Virumaa — Kadrina
Seemann, Anton
EÜS VI 1488 (187)
10%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
ERA II 16, 126 (4)
10%
1929
Läänemaa — Mihkli
Tampere, Herbert
E A 779/80 (12)
10%
1893
Viljandimaa — Tarvastu
Meos, Adu
E 56912 (1)
10%
1925
Pärnumaa — Tori
Erm, Voldemar
E 71223/4 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Jürgens, B.
E 78252/4 (1)
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Kull, Johann
H II 40, 903 (6)
10%
1892
Harjumaa — Risti
Rosenwaldt, W. J.
E 18948 (6)
10%
1895
Viljandimaa — Helme
Kaalep, J.
ERA II 207, 121/2
10%
1936
Pärnumaa — Saarde
Longi kodutütarde rühm
H I 2, 218 (30)
10%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raavel, Jaan
EKmS 4° 4, 477 (46)
10%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Gerretz, H.
ERA II 55, 643 (3)
10%
1932
Läänemaa — Martna
Põldmäe, Rudolf
E 80333/4 (1)
10%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
H II 2, 133/4 (225)
10%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 13, 204/5 (33)
10%
1888
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
H II 7, 263/4 (145)
10%
1889
Virumaa — Vaivara; Virumaa — Viru-Nigula
Masing, Heinrich
ERA II 188, 521/3 (2)
10%
1938
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
EÜS I 1041/2 (37)
10%
1904
Pärnumaa — Vändra
Saar, Mart
H, Ostrov 93 (30)
10%
1887
Viljandimaa — Põltsamaa
Johannson, Gustav
E 69584
10%
1930
Võrumaa
koguja teadmata
E 70028/30
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Losson, Viktor
E 78301/3
10%
1931
Pärnumaa — Vändra
Michelis, Arnold
H II 59, 503 (39)
10%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart; Köstner, Tõnis
ERA II 250, 674 (88)
10%
1939
Virumaa — Viru-Jaagupi; Tartumaa — Tartu
Sepp, Mare
EÜS II 576/7 (82)
10%
1905
välismaa; Harjumaa — Kuusalu
Penna, Peeter; Luud, Karl
E 69696
10%
1930
Tartumaa — Kursi
Kivi
ERA II 58, 586 (2)
10%
1933
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
E 69617 (1)
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
E 44093/4 (6)
10%
1903
Virumaa — Haljala
Seemann, Anton
ERA II 27, 482/3 (27)
10%
1930
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 77378 (3)
10%
1931
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
H II 13, 520 (27)
10%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
H III 5, 537 (8)
10%
1888
Pärnumaa — Tori
Tults, Christian
ERA II 198, 408 (2)
10%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS X 2275 (80)
10%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VIII 2285/6 (27)
10%
1911
Harjumaa — Harju-Jaani; Harjumaa — Keila
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
ERA II 37, 172/3 (32)
10%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
E 64767/8 (18)
10%
1930
Võrumaa — Urvaste
Toom, Harriet-Ellen
ERA II 147, 555/6 (7)
10%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
EÜS VI 1077 (244)
10%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August
H III 8, 317/8 (17)
10%
1889
Tartumaa — Palamuse
Uus, Emilie
EKmS 8° 2, 276/7 (49)
10%
1873
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
E 7909 (37b)
10%
1893
Järvamaa — Ambla
Hintzenberg, Otto
E 69623/4 (1)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Coodvilmann
ERA II 78, 465 (1)
10%
1935
Viljandimaa — Paistu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H I 5, 56 (118)
10%
1892
Virumaa — Haljala
Einmann, J.; Langei, A. A.; Langei, A. I.
H II 9, 279 (9)
10%
1890
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
H II 10, 405 (147)
10%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Ustallo, Jüri
H II 10, 587 (335)
10%
1890
Virumaa — Viru-Nigula
Ustallo, Jüri
H IV 1, 485/6 (27)
10%
1889
Harjumaa — Jõelähtme
Tutar, Hendrik (Hindrek)
ERA II 212, 505 (3)
10%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
EÜS VIII 1436/7 (17)
10%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
E 52163/4
10%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
ERA II 304, 34/5 (591)
10%
1943
None
None
EÜS V 674/5 (114)
10%
1908
Järvamaa — Türi
Siimer, Hans
EÜS VIII 664/5 (233)
10%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 28, 59 (24)
10%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Mauer, August
H II 28, 351 (25)
10%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Artis, Aleksander
H III 24, 67 (1)
10%
1895
Pärnumaa — Häädemeeste
Schoberg, Karl
ERA II 254, 53 (22)
10%
1939
Läänemaa — Käina; Saaremaa — Pöide
Ennist, Enda
H II 1, 68 (80)
10%
1888
Virumaa — Vaivara
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
EÜS VII 666 (29)
10%
1910
Järvamaa — Koeru
Lõvi, Oskar; Lauri, Johannes; Lalli, Oskar
EÜS VII 1756 (373)
10%
1910
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H III 17, 395/6 (62)
10%
1895
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar
H II 11, 362 (137)
10%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
H II 74, 881 (8)
10%
1906
Läänemaa — Pühalepa
Pruer, August
ERA II 212, 320 (3)
10%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Koger, Asta Erika
EKmS 4° 1, 17 (21)
10%
1878
Virumaa — Viru-Nigula
Krikmann (Krickmann), Hans
E 69579/81
10%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
ERA II 7, 51 (1)
10%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H, Peet 55/6 (60)
10%
1879
Viljandimaa — Viljandi
Peet, J.
E 70021/3 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Kask, Joh. (Pärnu)
EÜS X 804 (92)
10%
1913
Harjumaa — Jüri
Parktal, Joosep
ERA II 260, 502 (1)
10%
1939
Saaremaa — Mustjala
Lepp, Kaljo
AES, MT 3, 22
10%
1922
Virumaa — Viru-Jaagupi
Oras, Ants
E 59303/5 (23)
10%
1927
Pärnumaa — Häädemeeste
Soosaar, Salme
E 21163
10%
1895
Pärnumaa — Saarde
Kangur, Julius August
H II 30, 85 (6)
10%
1889
Tartumaa — Puhja
Sell, Daniel