ERA II 63, 155/6 (3)
43%
1933
Võrumaa — Põlva
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 101, 469/70 (12)
34%
1935
Võrumaa — Urvaste
Jaanimägi, Ahto
ERA II 91, 714 (2)
34%
1935
Harjumaa — Hageri
Sild, Herbert
H II 38, 682 (14)
33%
1891
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
ERA II 91, 725 (4)
33%
1935
Harjumaa — Hageri
Veidenberg, Aliide
ERA II 203, 220 (20)
33%
1938
Tartumaa — Võnnu
Kirsipuu (Uiga), Anna
E XI 13 (27)
33%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
H II 22, 318/9 (12)
32%
1888
Pärnumaa — Halliste
Jung, Jaan
ERA II 96, 229 (54)
31%
1935
Pärnumaa — Karksi
Sarv, Mari (Marie)
E 41147/8 (13)
31%
1901
Pärnumaa — Halliste
Sõggel, J. P. (Jaak)
H III 18, 493 (1)
31%
1895
Läänemaa — Vigala
Aitsam, Mihkel
ERA II 106, 654/5 (3)
31%
1935
Võrumaa — Urvaste
Leevald, Herbert
ARS 2, 335 (102)
30%
1926
Setumaa
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
E, StK 40, 206/7 (37)
30%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 211, 163/4 (3)
29%
1939
Pärnumaa — Vändra
Koch, Õie
H IV 1, 784 (6)
29%
1888
Harjumaa — Hageri; Harjumaa — Harju-Jaani
Jakobson, J.
ERA II 88, 191 (78)
29%
1935
Virumaa — Rakvere l.
Kello, Robert
ERA II 95, 654 (7)
28%
1935
Pärnumaa — Saarde
Mütsak, Aino
ERA II 107, 405 (11)
28%
1936
Saaremaa — Pöide
Lesk, Aleksei
H III 19, 302 (27)
27%
1894
Pärnumaa — Halliste; Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
H II 21, 703 (3)
27%
1889
Pärnumaa — Tori
Juurikas, A.
ERA II 94, 785/6 (49)
26%
1935
Saaremaa — Muhu
Veskimeister, Artur
ERA II 214, 275 (88)
25%
1939
Pärnumaa — Halliste
Laev, Laine
E 8945/6 (39)
25%
1893
Viljandimaa — Paistu
Sõggel, J. P. (Jaak)
ERA II 8, 498/9
25%
1928
Saaremaa — Kärla
Toomse (Tooms), Mihkel
E 8° IX 90 (320)
25%
0
Virumaa — Rakvere l.
Eisen, Matthias Johann
E, StK 40, 160 (8)
25%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EKLA, f. 96, m. 4: 13, l. 4p-5 (3)
24%
0
None
Org, Peeter
EÜS I 38, 93 (69)
24%
1904
Viljandimaa — Viljandi
Kolk, Elise
E, StK 9, 42 (19)
22%
1921
Võrumaa — Hargla
Voolaine (Pedmanson), Paul Friedrich (Paulopriit)
ERA II 95, 380/1 (2)
22%
1935
Pärnumaa — Saarde
Busch, Sigrid
ERA II 214, 634/5 (5)
22%
1939
Pärnumaa — Karksi
Kuut, Vilma
ERA II 123, 282/3 (34)
21%
1936
Viljandimaa — Suure-Jaani; Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
ERA II 266, 110 (222)
21%
1939
Virumaa — Simuna
Fuchs, Vera
ERA II 5, 131/2 (2)
21%
1928
Harjumaa — Rapla; Viljandimaa — Põltsamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 188, 279/80 (62)
21%
1938
Läänemaa — Käina; Läänemaa — Pühalepa
Ennist, Enda
H II 36, 145 (178)
21%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 36, 216 (2)
20%
1931
Võrumaa — Kanepi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 54753 (1)
20%
1924
Tartumaa — Tartu
Torm, Erika; Sõõrd, Aino
ERA II 30, 169 (4)
20%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
ERA II 174, 454/5 (6)
20%
0
Setumaa
Ilvik, Feodor
ERA II 42, 681/2 (27)
20%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie
ERA II 182, 470 (388)
19%
0
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EÜS IV 219/20 (297)
19%
0
Võrumaa — Hargla
Kalkun (Kaljuvee), Julius Osvald Jean
E 81105 (2)
19%
1932
None
Glass (Astmäe), Erika
ERA II 85, 111 (7)
19%
1932
Tartumaa — Sangaste; Tartumaa — Tartu
Gross, Lalla
ERA II 253, 124 (5)
19%
1939
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Pärn, Paul
E 43592 (17)
19%
1927
Tartumaa — Tartu
Perli, T.
E 73935 (4)
19%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Heek, Irma
EÜS X 1450 (41)
19%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
ERA II 32, 154/5 (13)
19%
1930
Võrumaa — Räpina
Mathiesen, Ilse
E 57005/6
19%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 97, 621 (1)
19%
1935
Tartumaa — Torma
Sõber, Erna
EÜS VII 239 (18)
18%
0
Virumaa — Kadrina
Sõster, Johannes
ERA II 76, 617/8 (11)
18%
1934
Harjumaa — Jõelähtme
Vain, Aurelie
ERA II 102, 161/2 (34)
18%
1935
Võrumaa — Rõuge
Lipstok, Olga
H II 56, 56 (16)
18%
1895
Tartumaa — Laiuse
Remmelg, Jüri
ERA II 302, 269/70 (142)
18%
1942
None
None
ERA II 189, 385 (47)
18%
1938
Läänemaa — Pühalepa
Ennist, Enda
H II 44, 507/8 (2)
17%
1891
Tartumaa — Otepää
Vaher, Villem
EÜS XI 1022 (42)
17%
1914
Harjumaa — Nissi
Muda (Helila), Johannes; Muda, Julius
H II 36, 231/2 (323)
17%
1893
Võrumaa — Urvaste
Seen, Gustav
ERA II 82, 559/60 (3)
16%
1934
Saaremaa — Mustjala
Sosnin, Muusa
Leoke 5, 149/50 (14)
16%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Leoke, Hans
H II 1, 640 (835)
16%
1888
Virumaa — Lüganuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E 18597
15%
1895
Harjumaa — Tallinn
Salme, J.
E 85281/2 (5)
15%
1933
Viljandimaa
Meier, E.
E, StK 37, 60/1 (4)
15%
1926
Harjumaa — Keila
Palm, August
ERA II 7, 359 (13)
15%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Võrumaa — Urvaste
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 38, 537/8 (38)
15%
1931
Virumaa — Viru-Jaagupi
Põldmäe, Rudolf
E 73959 (12)
15%
1924
Harjumaa — Rapla
Andresson, Alice
ERA II 78, 223 (39)
14%
1934
Tartumaa — Puhja
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 108, 295/6 (8)
14%
1937
Tartumaa — Kodavere
Luigla, Elly
ERA II 37, 174 (37)
14%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
ERA II 172, 165/6 (7)
14%
1939
Järvamaa — Ambla
Kull, Alma
E 85275 (16)
14%
1933
Viljandimaa
Rebane, Jüri
E 85972/3 (6)
14%
1934
Viljandimaa
Soovik, Mihkel
H II 14, 407/9 (10)
14%
1889
Järvamaa — Ambla
Freimann, Joosep
E 72984 (62)
14%
1924
Harjumaa — Harju-Madise
Kreideberg, Helmi
E 73925/6 (63)
14%
1925
Harjumaa — Harju-Madise
Matiisen, Helmi
ERA II 95, 595 (103)
13%
1935
Pärnumaa — Häädemeeste
Martinson (Mäesalu), Marta
E 28097/8 (17)
13%
1896
Saaremaa — Jämaja
Kuldsaar, Andrei
ERA II 32, 150/1 (10)
13%
1930
Võrumaa — Räpina
Mathiesen, Ilse
E 82829 (1)
13%
1933
Saaremaa — Kihelkonna
Truuväärt, Irene
ERA II 86, 103 (78)
13%
1934
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lääne-Nigula
Einberg, Rudolf
ERA II 304, 268/9 (11)
12%
1943
None
None
EÜS IV 686 (1548)
12%
0
Harjumaa — Kuusalu
Treesen, Ed.
H I 2, 283 (7)
12%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Raukas, Joosep
ERA II 203, 622/4 (30)
12%
1938
Võrumaa — Räpina
Lepson, Daniel
ERA II 28, 709 (1)
12%
1930
Virumaa — Viru-Nigula
Põldmäe, Rudolf
E XI 9 (20)
12%
0
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
E, StK 40, 178/80 (22)
12%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 9081/2 (12)
11%
1892
Harjumaa — Kose
Wiedemann (Võimula), Tõnu
ERA II 212, 250/2 (3)
11%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Kalmet, Glori; Kohv, Leida
ERA II 105, 142 (2)
11%
1935
Läänemaa — Kirbla
Jaaniks, Linda
ERA II 88, 527 (4)
11%
1935
Virumaa — Rakvere
Laskja, Elfriide
ERA II 30, 133 (5)
11%
1930
Tartumaa — Torma
Ariste (Berg), Paul
H III 22, 412/3 (2)
11%
1893
välismaa; Pärnumaa — Halliste; Pärnumaa — Karksi
Kitzberg, Ernst
ERA II 89, 135/6 (75)
10%
1935
Virumaa — Kadrina; Virumaa — Tapa l.
Böckler, Leida
ERA II 170, 453/7 (18)
10%
1937
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hendrikson, Artur
ERA II 170, 453/7 (18)
10%
1937
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hendrikson, Artur
ERA II 253, 104/5 (12)
10%
0
Tartumaa — Laiuse; Tartumaa — Torma
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich); Kangur, Helgi; Saar, Talida, 12 a., Laius-Tähkvere valla 6-klassilise algk. V kl.
ERA II 168, 415/20 (46)
10%
1937
Saaremaa — Kaarma
Õunpuu, Tiina
ERA II 137, 569/71 (438)
10%
1935
Läänemaa — Kullamaa
Nurme, Johann (Juhan)
ERA II 178, 30/1 (81)
10%
0
Järvamaa — Ambla
Eplik, J.
ERA II 57, 33/5 (28)
10%
1932
Läänemaa — Märjamaa
Poom, Emilie