H IV 3, 602/5 (29)
24%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Johannson, Peet
TEM 6, 17/8 (11)
23%
1924
Viljandimaa — Paistu
koguja teadmata
EÜS III 451/3 (118)
22%
1906
Viljandimaa — Paistu
Aavik, Juhan (Johann); Sakkeus (Sakeus), J.
E 85959/61 (1)
22%
1934
Pärnumaa — Tõstamaa
Markin, G.
TEM 13, 15/6 (10)
22%
0
Järvamaa — Ambla
Grenberg (Greenberg), Aleksander
H II 74, 231/3 (5)
21%
1903
välismaa; Viljandimaa — Suure-Jaani
Põder, M.
EÜS VIII 747/8 (347)
21%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 26, 522/4 (17)
21%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kielas, Mart
H III 2, 829 (24)
21%
1891
Viljandimaa — Pilistvere
Viedorf, M.
H II 22, 403/4 (11)
19%
1889
Pärnumaa — Halliste
Meomuttel, Jüri
E 69245/7 (2)
19%
1930
Pärnumaa — Vändra
Männikson, H.
E 69951/5 (1)
19%
1930
Läänemaa — Karuse; Pärnumaa — Pärnu
Kask, E.
H III 30, 535/6 (7)
19%
1902
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Pilistvere
Mick, Reinhold H.
E 79661/3
19%
1932
Pärnumaa — Vändra
Teko, Juuli
ERM 146, 63/5 (21)
19%
1920
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Tomp, Karl
E 79710/3
18%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Suure-Jaani
Peterson, Anna
E 70074/5 (2)
18%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Toots, O.
EÜS IX 562 (58)
18%
1912
Viljandimaa — Põltsamaa
Siiak, Oskar; Einer, Helmi
E 70076/8
18%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Tamm, Theodor
E 69914/6
18%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
E 68908/14
18%
1930
Läänemaa — Varbla
Einstein, A.
ERA II 207, 106/8
18%
1936
Pärnumaa — Halliste
Vapra, Regina
E 70028/30
18%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Losson, Viktor
H II 26, 1112/3 (13)
18%
1890
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Saks, Jakob
ERA II 86, 31/3 (19)
18%
1934
Läänemaa — Kullamaa
Einberg, Rudolf
EKmS 8° 2, 527/9 (1)
18%
1875
Viljandimaa — Suure-Jaani
Ruhs (Ruus), Jaan
EÜS X 2454 (31)
18%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 63688 (1)
18%
1928
Virumaa — Jõhvi
Grünthal (Ridala), Villem
H III 23, 497/500 (1)
18%
1896
Viljandimaa — Suure-Jaani
Allikas, T.; Johannson, J.
EÜS VIII 837/8 (481)
18%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
ERA II 16, 291/3 (2)
18%
1929
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
H II 19, 897 (8)
17%
1889
Pärnumaa — Audru
neiu (Audru)
ERA II 207, 117/8
17%
1936
Pärnumaa — Saarde
Sepp, H. (Talli kodutütarde rühm)
EÜS X 2643/4 (171)
17%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69768/70 (1)
17%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Hansen, J.
H, Ostrov 197/8 (10)
17%
1887
Tartumaa — Laiuse
Johannson, Gustav
E 69276/9
17%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Roots, Antoniina
H IV 2, 485/7 (1)
17%
1889
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Lusik (Lussik), Hendrik (Hindrik)
H, R 7, 48 (32)
17%
1878
Viljandimaa — Pilistvere
Moks, Karl
ERA II 123, 185/6 (226)
17%
1936
Viljandimaa — Viljandi
Köögardal, Linda
H II 10, 175/6 (198)
17%
1889
Virumaa — Kadrina
Langsepp, Eduard
E 79556/8
17%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, S.
H II 4, 604/5 (84)
17%
1887
Tartumaa — Kodavere
Härms, Johannes; Koik, Michael
E 69262/5
17%
1930
Pärnumaa — Audru
Tamm, Helmi
ERA II 208, 53/7 (6)
17%
1938
Viljandimaa — Viljandi
Niggol, Salme
EÜS XII 453 (45)
17%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
H II 26, 273/5 (36)
16%
1888
Viljandimaa — Suure-Jaani
Mein, Juhan
ERA II 32, 51 (11)
16%
1930
Viljandimaa — Viljandi l.
Rebane, Hilda
EÜS IX 1171 (156a)
16%
1912
Virumaa — Rakvere; Järvamaa — Peetri
Elken, Juhan (Johan); Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 80098/9 (2)
16%
1932
Tartumaa — Nõo; Tartumaa — Tartu
Krepp, E.
ERA II 196, 541/2 (38)
16%
1937
Tartumaa — Laiuse
Tammepuu (Eichenbaum), Priidu (Friedrich)
EKmS 4° 5, 554 (527)
16%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
ERA II 23, 368/9 (11)
16%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rätsepp, Julie
E 79695/700
16%
1932
Pärnumaa — Pärnu
Kamm, Renate
EÜS XI 1102/3 (10)
16%
1914
Virumaa — Viru-Jaagupi
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Sollmann, Julius
E 69887/90
16%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
E 86456/7 (2)
16%
0
None
Rein, Ernestine
E 71446/9 (11)
16%
1930
Viljandimaa — Helme
Nõu, Vladimir
EKmS 4° 5, 509 (498b)
16%
0
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
H II 12, 393/4 (7)
16%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Lurich, Georg; Lurich, Karl Voldemar
E 61198/9 (7)
16%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
E 69180/4 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamm, E.
ERA II 3, 510/2 (9)
15%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
E 68921/3
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Ilbak, A.
H II 11, 592/3 (20)
15%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Rooswaldt, Anna; Rooswaldt, Heinrich
H II 58, 367/8 (7)
15%
1897
Saaremaa — Sõrve
Lemmerkänd, Mihkel
E 52163/4
15%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
EKmS 8° 2, 9/12 (1-3)
15%
1878
Pärnumaa — Tori
Lossmann, J.
E 69867/8
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
E 69910/3
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
ERA II 3, 725/6 (82)
15%
1889
Pärnumaa — Saarde
Vakerman, Ivan
E 8° V 63/4 (254)
15%
1928
Järvamaa; Tartumaa
Eisen, Matthias Johann
H II 15, 127/29 (5)
15%
1891
Harjumaa — Kuusalu
Ploompuu, Jakob; Rebane, Hans
H IV 3, 653/4 (3)
15%
1889
Viljandimaa — Pilistvere
Bock, Jaan
ERA II 207, 121/2
15%
1936
Pärnumaa — Saarde
Longi kodutütarde rühm
EÜS IX 293/5 (42-43)
15%
1912
Viljandimaa — Viljandi
Müür, Jaan
E 73160/2 (1)
15%
1932
Viljandimaa — Tarvastu
Pudel, Aug.
ERA II 3, 601/4 (4)
15%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
H III 18, 639/43 (12)
15%
1895
Läänemaa — Vigala
Pulst, Tõnis
H I 5, 218 (6)
15%
1894
Saaremaa — Pöide
Undritz, Thomas
H III 4, 465/7 (12)
15%
1889
Läänemaa — Kullamaa
Veidermann, Jaan
H III 8, 551/3 (9)
15%
1889
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
E 80337/9 (3)
15%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
E 69582/3
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Juurikson, J.
EÜS III 628 (94)
15%
1906
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Reisik, Peter (Peeter); Simm, Juhan
E 69898/900
15%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
E 79673/6
15%
1932
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kallaspoolik, E.
EKmS 4° 1, 529/31 (1)
15%
1879
Virumaa — Viru-Jaagupi
Sommer, Jakob Martin
ERA II 291, 402/3 (7)
15%
1919
Läänemaa — Kullamaa
Almert, Rudolf
E 68998/9002
15%
1930
Läänemaa — Varbla
Perman, H.
H II 27, 598/9 (16)
15%
1889
Tartumaa — Palamuse
Saar, Mihkel
Leoke 5, 115/9 (15)
15%
0
Viljandimaa — Suure-Jaani
Leoke, Hans
ERA II 207, 5/6
15%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
E 68932/3 (3)
15%
1930
Pärnumaa — Tori
Jürgens, A.
E 69282/5 (2)
15%
1930
Pärnumaa — Halliste
Tomingas, Karin
E 78250/1 (1)
15%
1931
Pärnumaa — Vändra
Krikmann, Martin
ERA II 256, 319/20 (5)
15%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Sepp, Marie
E 79653/7
15%
1932
Pärnumaa — Vändra
Ruugi, Selma
EÜS VIII 62/3 (2)
15%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
E 69660/3
14%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Rebane, J.
E 80798 (2)
14%
1932
Läänemaa — Kullamaa
Vuksi, O.
H II 2, 19 (34)
14%
1889
Läänemaa — Märjamaa
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 207, 63/6
14%
1936
Pärnumaa — Häädemeeste
Aleksandrova, Hilda
E 69296/9 (3)
14%
1930
Pärnumaa — Halliste
Ora, Aino
ERA II 127, 174/8 (87)
14%
1936
Läänemaa — Varbla
Meindok, Helga
H II 26, 972/3 (6)
14%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
ERA II 207, 102/3
14%
1936
Pärnumaa — Halliste
Kulbok, Asta
E 79683/4
14%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Matson, Ergraf
E 69579/81
14%
1930
Läänemaa — Karuse
Kask, E.
E 83337/9 (1)
14%
1933
Pärnumaa — Vändra; Pärnumaa — Pärnu l.
Timusk, H.
E 80144/5 (2)
14%
1932
Tartumaa — Tartu
koguja teadmata
H II 10, 725/7 (1)
14%
1889
Virumaa — Viru-Jaagupi
Müllerbeck, Jüri
H II 20, 754/56 (1)
14%
1889
Pärnumaa — Vändra
Losmann (Lossmann), August
ERA II 7, 252/3 (5)
14%
1928
Läänemaa — Märjamaa
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 59, 476/77 (18)
14%
1896
Viljandimaa — Pilistvere
Söödur (Söödor), Jaan
ERA II 3, 628/30
14%
1928
Pärnumaa — Saarde
Kase, Eduard
ERA II 39, 61/3 (1)
14%
1931
Pärnumaa — Tõstamaa
Tampere, Herbert
EÜS IX 69/70 (60)
14%
1912
välismaa; Järvamaa — Järva-Madise
Kõhelik, Ruuben
H II 26, 717 (9)
14%
1890
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saabas, Ernst Heinrich (Ernst Caligula, Ernst Ilmatar)
E 69819/22
14%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiit, Arnold
EÜS VII 2273/4 (12)
14%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H I 2, 400 (19)
14%
1889
Pärnumaa — Häädemeeste
Põdder, K.
E 68991/4 (2)
14%
1930
Pärnumaa — Tori
Paal, Elmar
E 69026/32 (2)
14%
1930
Läänemaa — Varbla
Rebane, G.
E 79664/8
14%
1932
Pärnumaa — Vändra
Jürvetson, Leida
EKS 6, 1/3 (1)
14%
1915
Läänemaa — Kullamaa
Tulmin, Karl
H, Kolga-Jaani 2, 182/3 (110)
14%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
ERA II 39, 353/63 (3)
14%
1931
Läänemaa — Varbla
Tampere, Herbert
ERA II 207, 16/7
14%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
H II 65, 7 (14)
14%
1894
Virumaa — Rakvere
Raud, Kristjan
ERA II 81, 719 (16)
14%
1934
Läänemaa — Märjamaa; Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Poom, Emilie
H I 1, 545/6 (8)
14%
1888
Läänemaa — Varbla
Karotom, Mart
ERA II 31, 251/2 (1)
14%
1930
Järvamaa — Paide l.
Neuman, Helene
H II 40, 1072/3 (1)
14%
1891
Läänemaa — Vigala
Lemmerkänd, Mihkel
ERA II 70, 79/85 (1)
14%
1933
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lihula
Samet, Alfred
H II 26, 549/50 (11)
14%
1891
Viljandimaa — Suure-Jaani
Köstner, Jüri
E 69755/60
14%
1930
Läänemaa — Varbla
koguja teadmata
ERA II 188, 521/3 (2)
14%
1938
Harjumaa — Risti
Ennist, Enda
ERA II 16, 388/9 (21)
14%
1929
Läänemaa — Kirbla
Tampere, Herbert
ERA II 212, 455/7 (55)
14%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Raie, Hilda
ERA II 304, 34/5 (591)
14%
1943
None
None
H II 49, 550/51 (11)
14%
1894
Tartumaa — Äksi
Raid, Hermann
E 79545/7 (7)
14%
1932
Pärnumaa — Pärnu l.
Dreving, A.
H III 10, 125/28 (27)
13%
1889
Tartumaa — Rannu
Raag, Hans
Veske 4, 329/34 (45)
13%
0
Pärnumaa
koguja teadmata
E 79602/6
13%
1932
None
Kask, Theodor
E 80341/3 (5)
13%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 70, 697/701 (1)
13%
1934
Läänemaa — Kullamaa; Läänemaa — Lihula
Samet, Alfred
E 80333/4 (1)
13%
1932
Pärnumaa — Karksi
Nõgene, G.
ERA II 42, 158/9 (7)
13%
1931
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
EÜS VIII 1802/3 (16)
13%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EÜS VII 2436/7 (347)
13%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 78293/4 (2)
13%
1931
Pärnumaa — Saarde
Leesment, H.
E 69796/8
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Puust, Joh.
H III 5, 669/70 (5)
13%
1888
Pärnumaa — Tori
Tohv, Mart
EKmS 4° 3, 375 (15)
13%
1874
Viljandimaa — Helme
Wahlberg, Aleksander
EÜS VIII 625/6 (163)
13%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
H II 19, 282/4 (92)
13%
1889
Pärnumaa — Tõstamaa
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
H II 16, 401/2 (4)
13%
1888
Läänemaa — Vigala
Waldt, J.
E 78246/50 (2)
13%
1931
Pärnumaa — Vändra
Krikmann, Martin
EÜS VI 1081/2 (251)
13%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
H II 21, 297/8 (17)
13%
1888
Pärnumaa — Tori
Tilk, Jüri (Virola, Yrjö)
ERA II 130, 467/70 (1)
13%
1937
Läänemaa — Karuse; Saaremaa — Muhu
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS V 861 (121)
13%
1908
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Siimer, Hans
H II 13, 175/8 (1)
13%
1888
Järvamaa — Koeru
Viitmann, Villem
E 85156/7 (1)
13%
1933
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Michelson, Joh.
E 68986/90 (1)
13%
1930
Läänemaa — Varbla
Paal, Elmar
E 85214/5 (5)
13%
1933
Läänemaa — Lihula; Pärnumaa — Vändra
Michelson, Aleks.
E 9313/4 (5)
13%
1894
Virumaa — Haljala; Virumaa — Kadrina
Kuusik, Karp (Carp)
ERA II 249, 224/8 (6)
13%
1939
Tartumaa — Kodavere; Tartumaa — Torma
Siider, Hermine
EÜS X 2229 (14)
13%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS X 2246 (24)
13%
1913
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS XII 457/9 (47)
13%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 69603 (3)
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Põltsam, E.
E 83453 (4)
13%
1933
Pärnumaa — Pärnu
Mirk, A.
ERA II 125, 68/9 (142)
13%
1936
Virumaa — Jõhvi; Virumaa — Vaivara
Tarum, Mart
E 69258/9
13%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Ermann, Helene
EÜS X 2403 (1b)
13%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Viljak, Karl
E 68977/80 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Tori
Ollino, Karl
H II 68, 660 (9)
13%
1904
Tartumaa — Laiuse
Peedo, Jakob
ERA II 207, 3/4
13%
1936
Pärnumaa — Tõstamaa
Tõhela kodutütarde rühm "Helk"
H II 27, 627/9 (2)
13%
1889
Tartumaa — Palamuse
Varik (Varrik), Jüri
E 8529/33 (28)
13%
1893
Viljandimaa — Tarvastu
Parts, A.
EÜS II 359/60 (80)
13%
1905
Tartumaa — Kodavere
Liiv, August; Raja, Johannes
E 14017/9 (9)
13%
1894
Viljandimaa — Helme
Bausk (Pausk), Jaan
E 69600 (1)
13%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kimmel, A.
ERA II 56, 313/4 (79)
13%
1933
Läänemaa — Lihula
Tampere, Herbert
ERA II 222, 639/40 (43)
13%
1939
Harjumaa — Kuusalu
Sommer, Ellen
E 69231/3 (2)
13%
1930
Pärnumaa — Vändra
Kiršbaum, L.
EÜS XII 453 (46)
13%
1915
Viljandimaa — Paistu
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 69763/4
13%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tael, Hanion
H II 22, 586 (11)
13%
1889
Pärnumaa — Halliste
Kitzberg, Ernst
E, StK 7, 45/9 (9)
12%
1921
Pärnumaa — Häädemeeste
Ammon (Amon), August
EÜS IX 1076 (19)
12%
1912
Viljandimaa — Paistu
Rosenstrauch, Karl Voldemar
EÜS VII 581/2 (3)
12%
1910
Harjumaa — Harju-Jaani
Vilberg (Vilbaste), Gustav
H II 28, 351 (25)
12%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Artis, Aleksander
H II 13, 544/5 (54)
12%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
E 69603 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu l.
Raadik, Osvald
H II 21, 380/4 (1)
12%
1889
Pärnumaa — Tori
Tilk, Jüri (Virola, Yrjö)
EÜS IV 1998/2000 (34a)
12%
1907
Pärnumaa — Kihnu
Süda, Peeter; Silbermann, Hans
H I 9, 43 (14)
12%
1897
Läänemaa
Suurkask, Anton
E 69936/8 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi; Pärnumaa — Pärnu
Reisko, A.
E 64764/5 (14)
12%
1930
Võrumaa — Hargla
Toom, Harriet-Ellen
EÜS VI 1087/8 (262)
12%
1909
Virumaa — Jõhvi
Sildnik, August; Penna, Peeter
EKmS 4° 4, 337/40 (1)
12%
0
None
koguja teadmata
E 79625/30
12%
1932
Pärnumaa — Tõstamaa
Seiman, Lydia
ERA II 141, 392/3 (93)
12%
1937
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Grauberg (1935. a.-st Raidla), Johannes
E 79638/42
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Kaplur, Vilma
E 40976/8 (8)
12%
1901
Virumaa — Vaivara
Feldbach, Friedrich
H II 26, 973/5 (7)
12%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
E 69507/8 (1)
12%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69596 (2)
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
koguja teadmata
E 69859/60 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Krastin, A.
E 70025 (1)
12%
1930
Läänemaa — Mihkli
Männikus, A.
E 78430/1
12%
1930
Läänemaa — Ridala
Heinsen, L.
E 78613 (1)
12%
1932
Järvamaa — Paide
Michelson, E.
E 81462/4 (1)
12%
1932
None
Malsup, L.
E 69598 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Mardik, S.
E 69873/4
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
koguja teadmata
H II 24, 769/71 (14)
12%
1889
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
ERA II 6, 572 (18)
12%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 68929/31
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Jürgens, A.
ERA II 258, 156/7 (516)
12%
1939
Virumaa — Simuna; Tartumaa — Laiuse
Joonuks, Helmut
H II 9, 848 (135)
12%
1890
Virumaa — Haljala
Leetberg, Karl Johannes (Kaarel)
H II 55, 38 (8)
12%
1895
Pärnumaa — Tori
Volmerson, Gustav
E 79596/601
12%
1932
Pärnumaa — Vändra
Laos, V.
H III 7, 516/18 (3)
12%
1889
Viljandimaa — Põltsamaa
Wöhrmann, Ida
H III 9, 181/2 (26)
12%
1888
Tartumaa — Laiuse
Sepp, Julie
E 66551/3 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tori
Rähn, Veera
EÜS V 248d (12)
12%
1908
None
Martin, Artur; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 69656/8 (1)
12%
1930
Viljandimaa — Viljandi
Martson, H.
H III 31, 101/4 (19)
12%
1903
Viljandimaa — Põltsamaa
Kees, William
H, R 1, 165 (6)
12%
0
Pärnumaa — Audru
Jaagu, H.
EKmS 4° 2, 345/47 (56)
12%
0
Pärnumaa — Audru
Jaagu, H.; Grenzstein, Ado
E 78395/6
12%
1930
Võrumaa — Karula
Springer, A.
E 69932/5
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani; Pärnumaa — Pärnu l.
Männik, A.
E 54768/9
12%
1924
Järvamaa — Türi
Tedder, Julie
H II 13, 520 (27)
12%
1889
Järvamaa — Peetri
Russi, Ferdinand
E 69144/6 (2)
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Keres, P.
E 78246/7 (2)
12%
1931
Pärnumaa — Vändra
Saabas, E.
E, StK 3, 78 (2)
12%
1921
Pärnumaa — Tõstamaa
Laan, Aleksander
H III 13, 331/6 (1)
12%
1891
Pärnumaa — Audru
Blumenfeldt, Anna
Veske 1, 225 (104)
12%
0
Viljandimaa — Paistu
Veske, Mihkel
E 64760 (6)
12%
1930
Tartumaa — Sangaste
Toom, Harriet-Ellen
H II 58, 774 (4)
12%
1896
Harjumaa — Tallinn; Viljandimaa — Pilistvere
Vompson, J.
E 69652/5 (1)
12%
1930
Viljandimaa — Suure-Jaani
Kruusmann, H.
E 56993
12%
1926
Virumaa — Iisaku
Koppel (snd. Blum), Marta
ERA II 6, 572/3 (19)
12%
1928
Harjumaa — Rapla
Viidalepp (Viidebaum), Richard
E 68955/7 (3)
12%
1930
Pärnumaa — Audru
Kõlvart, Artemi
ERA II 147, 555/6 (7)
12%
1937
Läänemaa — Märjamaa
Luts, Salme
ERA II 24, 155/6 (1)
12%
1930
Järvamaa — Türi
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 207, 134/5
12%
1936
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Muruste, Vaike
H II 49, 526/8 (6)
12%
1894
Viljandimaa — Suure-Jaani
Raid, Hermann
E 69377/9 (1)
12%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Männikson, E.
E, StK 2, 99/100 (118)
12%
1921
Virumaa — Jõhvi
Martinson, Arnold
H II 74, 451 (1)
12%
1905
Virumaa — Simuna
Rosenstrauch, Karl Voldemar
E 68980/4 (3)
12%
1930
Läänemaa — Varbla
Ollino, Karl
E 69708/10
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Padalka, V.
E 69677/8
11%
1930
Viljandimaa — Kõpu
Tschernjavsky, O.
H II 24, 677/9 (7)
11%
1889
Pärnumaa — Häädemeeste
Aru, J.; Sitska, J.
E, StK 8, 238/9 (1)
11%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 69828/34
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Kurgo, Robert
E 69728/31
11%
1930
Läänemaa — Varbla
Kajak, F.
ERA II 305, 374/5 (7)
11%
1942
None
None
E 8° VII 10 (33)
11%
1931
Tartumaa — Nõo
Eisen, Matthias Johann
E 23569/70
11%
1896
Tartumaa — Võnnu
Rootslane, Jaan
E 69823/4
11%
1930
Läänemaa — Lihula
koguja teadmata
H II 41, 839/45 (1)
11%
1893
Pärnumaa — Audru
Sauga, Jüri
E 69355/6 (3)
11%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Busch, Vilma
ERA II 207, 24/6
11%
1936
Pärnumaa — Saarde
Kilingi-Nõmme kodutütarde rühm "Helk"
E 78301/3
11%
1931
Pärnumaa — Vändra
Michelis, Arnold
H, R 1, 59/60 (1)
11%
0
None
koguja teadmata
ERA II 159, 482/4 (35)
11%
1937
Läänemaa — Lääne-Nigula
Ennist, Enda
E 69846/8
11%
1930
Läänemaa — Lihula
Erne, Arnold
E 71515/6 (12)
11%
1931
Võrumaa — Kanepi
Kuusik, A. (August?)
EKmS 4° 4, 707/8 (12)
11%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
EÜS X 1734/6 (308)
11%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
E 7756/7 (3)
11%
1893
Järvamaa — Ambla
Ekemann, J.
E, StK 41, 25/30 (15)
11%
1927
Viljandimaa — Suure-Jaani
Metsamärt, Voldemar
E 69606 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.; Reisko, A.
E 15260/3 (7)
11%
1895
Virumaa — Haljala; Virumaa — Väike-Maarja
Pruhl (Pruul), Danel (Tanel)
ERA II 62, 256/7 (82)
11%
1933
Läänemaa — Lääne-Nigula
Põldmäe, Rudolf
ERA II 172, 58/60 (12)
11%
1937
Tartumaa — Kodavere
Tampere, Herbert
EÜS VI 458/9 (33)
11%
1909
Pärnumaa — Häädemeeste
Juhanson, E.; Martin, Artur
EKS 31, 3 (5)
11%
1911
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Kõrgesaar, Emilie
H II 26, 692/5 (4)
11%
1889
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saabas, Ernst Heinrich (Ernst Caligula, Ernst Ilmatar)
EÜS X 2716/7 (302)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 69867
11%
1930
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kerber, Feliks
E 14702
11%
1895
Viljandimaa — Pilistvere
Keller, Hans
EÜS X 2644 (172)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
E 8° VI 89 (376)
11%
0
Virumaa — Rakvere l.
koguja teadmata
E, StK 26, 42 (29)
11%
1924
Virumaa — Iisaku
Liiv, Otto (Otu)
ERA II 16, 312/13 (11)
11%
1929
Pärnumaa — Kihnu
Tampere, Herbert
E 69780/81 (1)
11%
1930
Pärnumaa — Audru
Mälk, P.
E 80232/4 (1)
11%
1932
Viljandimaa — Helme
Pirs, H.
H II 7, 43 (1)
11%
1890
Virumaa — Vaivara
Treuberg, Marie
ERA II 14, 279/81 (18)
11%
1929
Järvamaa — Anna; Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
EÜS VIII 1075/7 (69)
11%
1911
Pärnumaa — Tori
Sildnik, August; Tatz (Avarsoo), Peeter
E 59524/5 (9)
11%
1927
Järvamaa — Peetri
Viidalepp (Viidebaum), Richard
H II 21, 828/30 (6)
11%
1889
Pärnumaa — Tori
Tults, Christian
E 69737/40
11%
1930
Läänemaa — Varbla
Pull, A.
E 71223/4 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Jürgens, B.
H III 1, 111 (5)
11%
1889
Virumaa — Vaivara
Heek, Nikolai
E 69605
11%
1930
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
H II 9, 244 (31)
11%
1889
Virumaa — Haljala
Rehberg (Reepärg), Julius Aleksander
EÜS X 2631 (143)
11%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 17, 548/52 (31)
11%
1889
Läänemaa — Hanila
Laasi, Karl
E 71461 (2)
11%
1930
Läänemaa — Märjamaa
Kurts, E.
E X 41 (207)
11%
1928
Võrumaa — Räpina
Eisen, Matthias Johann
H II 2, 198/200 (306)
11%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 34, 316 (15)
11%
1892
Virumaa — Viru-Nigula
Lohk, Hans
E 69132/3 (5)
11%
1930
Pärnumaa — Halliste
Miglai, Heinrich
EÜS VII 2317/9 (102)
11%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
E 69160/4 (2)
11%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Maria
EÜS X 1721/3 (296)
11%
1913
Virumaa — Haljala
Viljak, Karl; Mark, Julius
EÜS IV 1665/7 (167)
11%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
E 69825/6 (1)
11%
1930
Võrumaa; Pärnumaa — Pärnu l.
Pais, Leo
E, StK 8, 335/6 (13)
11%
1921
Virumaa — Viru-Jaagupi
Jürna, Mihkel
E 69509/10
11%
1930
Järvamaa — Paide l.
Rosenbuš, E.
E 82999/3000 (2)
11%
1933
Pärnumaa — Tori
Kask, Alfred
EKmS 8° 2, 505/9 (1)
11%
1872
Viljandimaa
Köhler (Koeler), G.
E 70578/80 (1)
11%
1930
Harjumaa — Rapla
Tikk, Eduard
E 76443/5 (8)
11%
1931
Läänemaa — Karuse
Silla, Voldemar
H II 58, 668/70 (1)
11%
1897
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
EÜS XII 1523 (95)
11%
1915
Virumaa — Lüganuse
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Köster, Oskar
H, Kolga-Jaani 2, 144/5 (78)
11%
1876
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Orgusaar, Jüri
E 8° V 42 (160)
11%
1927
Läänemaa — Märjamaa
Eisen, Matthias Johann
EÜS VIII 64 (3)
11%
1912
Virumaa — Väike-Maarja
Sein, Aleksander
EÜS VIII 676 (246)
11%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS X 2416/8 (4)
11%
1913
Virumaa — Viru-Nigula
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
H II 11, 325/7 (91)
11%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Kampmann (Kampmaa), Mihkel
H II 11, 631/2 (26)
11%
1889
Virumaa — Väike-Maarja
Roost, Konrad (Conrad)
ERA II 306, 402/4 (22)
11%
1943
None
None
H, Ostrov 85/6 (20)
11%
1887
Viljandimaa — Põltsamaa
Johannson, Gustav
E 70006/7 (2)
11%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
E 79577/81 (1)
11%
1932
Tartumaa — Võnnu
Kald, Elmar
H II 11, 727/8 (4)
11%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Reise, Johannes (Johann)
H II 25, 812 (176)
11%
1890
Viljandimaa — Tarvastu
Trull, Johann
ERA II 195, 89/94 (11)
11%
1936
None
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERM 22, 4/5
11%
1920
Tartumaa — Rõngu
Ahas, Eduard
H, Asper 102/7 (1)
11%
1887
Pärnumaa — Tori
Ostrov, Mihkel
H II 2, 300/3 (431)
11%
1889
Läänemaa — Karuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
ERA II 123, 304/5 (9)
11%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
H III 8, 395/7 (1)
11%
1888
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
ERA II 207, 150/1
10%
1936
Pärnumaa — Vändra
Toomela, Asta
H II 1, 615 (794)
10%
1888
Virumaa — Lüganuse
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
H II 44, 103/4 (11)
10%
1892
Tartumaa — Tartu-Maarja
Raag, Hans
EÜS V 1138/9 (177)
10%
1908
Viljandimaa — Põltsamaa
Välbe, Jüri; Sulg, Hans
E 69923/5 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Tiits, G.
E 69201/5 (1)
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Jakobson, Renate
E 61191/2 (2)
10%
1927
Virumaa — Jõhvi
Kaup, Emilie
TEM 5, 15/6 (7)
10%
1924
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
koguja teadmata
E 83156/9
10%
1933
Pärnumaa — Pärnu l.
Unt, Ervin
E 69420/2 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Koger, L.
H III 2, 645/51 (3)
10%
1890
Virumaa — Kadrina
Dreihsler, Emilie
E 69170/2 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Audru
Metsaots, Juta
E 52175/6
10%
1892
Tartumaa — Palamuse
Maasen (Masen, Varik), Helene
ERA II 39, 165/7 (77)
10%
1931
Pärnumaa — Audru
Tampere, Herbert
EKmS 4° 4, 720 (25)
10%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel
ERA II 305, 35/42 (28)
10%
1943
None
None
E 69703
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Tamberg, H.
E 69742
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
E 69303/5 (2)
10%
1930
Pärnumaa — Halliste
Veisson, Hilja
E 69679/83
10%
1930
Läänemaa — Varbla
Toots, Hendrik
E 14221 (1)
10%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
H II 34, 142/3 (2)
10%
1892
Harjumaa — Kuusalu
Valk, Jakob
H II 20, 832/3 (30)
10%
1889
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Toomas
H III 20, 102/5 (72)
10%
1894
Viljandimaa — Helme
Sulsenberg, Jaan
H II 66, 529 (23)
10%
1894
Viljandimaa — Tarvastu
Kala, Johan (Juhan)
ERA II 208, 417/8 (11)
10%
1939
Viljandimaa — Kolga-Jaani; Tartumaa — Äksi
Koppel, Paul
E 76391/2 (22)
10%
1931
Viljandimaa — Paistu
Kast, Heinrich
H II 31, 585/7 (35)
10%
1890
Tartumaa — Otepää; Tartumaa — Sangaste
Tammemägi, Jaan
H, Ostrov 32/3 (29)
10%
1887
Viljandimaa — Pilistvere; Viljandimaa — Põltsamaa
Ostrov, Mihkel
E 69625/6b
10%
1930
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Pärn, V.
E 23140/3 (2)
10%
1896
Pärnumaa — Kihnu
Kurul, Mihkel
Veske 4, 29/31 (111)
10%
1872
Setumaa
Stein, Victor
E 79584/91
10%
1932
None
Kont, Elise
EKS 1, 143
10%
1907
Järvamaa — Paide l.
Kruusberg, A.
H II 28, 396/7 (82)
10%
1888
Tartumaa — Maarja-Magdaleena
Tenter, Gustav
E 80234/5 (2)
10%
1932
Viljandimaa — Helme
Pirs, H.
H II 9, 341 (13)
10%
1888
Virumaa — Haljala
J. N.
ERA II 7, 51 (1)
10%
1928
Läänemaa — Märjamaa; Läänemaa — Vigala
Viidalepp (Viidebaum), Richard
ERA II 83, 567/71 (3)
10%
1934
Järvamaa — Türi
Nõmmela, Oskar
E 69504/5
10%
1930
Järvamaa — Paide l.
koguja teadmata
E 69497/8
10%
1930
Järvamaa — Järva-Jaani
koguja teadmata
EÜS IV 1650 (128)
10%
1907
Viljandimaa — Pilistvere
Saar, Mart; Siimer, Hans
H III 1, 60/2 (1)
10%
1888
Virumaa — Vaivara
Kasikov, Helene
H II 15, 549/52 (35)
10%
1889
Harjumaa — Harju-Jaani
Neumann, Mihkel
H II 1, 353 (505)
10%
1888
Virumaa — Jõhvi
Kallas, Oskar Philipp; Ostrov, Mihkel
E, StK 5, 79/80 (1)
10%
1921
Pärnumaa — Pärnu-Jaagupi
Kesä (Kesa), Karl
E 70031
10%
1930
None
Siitan, Voldemar
ERA II 207, 37/40
10%
1936
Pärnumaa — Karksi
Matson, Leida
H, Ostrov 265/7 (19)
10%
1887
Virumaa — Simuna
Ostrov, Mihkel
E 79553/5
10%
1932
Pärnumaa — Vändra; Viljandimaa — Paistu
Kiudorf, Alb.
H II 24, 812/3 (9)
10%
1889
Läänemaa — Mihkli; Pärnumaa — Saarde
Aru, J.; Sitska, J.
ERA II 212, 219/23 (24)
10%
1939
Pärnumaa — Häädemeeste
Kallioja, Virve
E 64243/4 (2)
10%
1925
Läänemaa — Hanila
Lao, Voldemar (Vladimir)
EÜS IX 1202/6 (6)
10%
1912
Viljandimaa — Helme; Tartumaa — Tartu-Maarja
Väisänen, Armas Otto; Nirk, Alfred; Tamm, Rudolf
H II 47, 694 (2)
10%
1894
Pärnumaa — Vändra
Tetsmann, Ernst
EÜS X 2730 (325)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EÜS VIII 660/1 (228)
10%
1911
Järvamaa — Peetri
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Penna, Peeter
EÜS IV 1667 (168)
10%
1907
Viljandimaa — Suure-Jaani
Saar, Mart; Siimer, Hans
EÜS VII 2371/2 (191)
10%
1910
Järvamaa — Ambla; Järvamaa — Järva-Jaani
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
ERA II 186, 43 (1)
10%
1937
Tartumaa — Äksi
Johanson, Juhan
ERA II 30, 145/6 (2)
10%
1930
Virumaa — Iisaku
Ariste (Berg), Paul
H I 2, 115 (10)
10%
1889
Pärnumaa — Halliste
Schulzenberg (Sulsenberg), Hans
E 69956/7
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu; Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
ERA II 123, 388 (5)
10%
1936
Tartumaa; Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
EÜS VIII 2496 (11)
10%
1911
Harjumaa — Kuusalu
Vilberg (Vilbaste), Gustav; Viljak, Karl
EKS a 53/5
10%
0
Virumaa — Rakvere
Lepp-Viikmann, Toomas
E 69742/3
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Raid, K.
TEM 6, 64 ja 75/6
10%
1924
Viljandimaa — Paistu
koguja teadmata
E 53194/5 (2)
10%
1922
Järvamaa — Türi
Kruus, August
H II 11, 767/8 (53)
10%
1890
Virumaa — Väike-Maarja
Reise, Johannes (Johann)
EÜS II 711 (202)
10%
1905
Virumaa — Simuna
Penna, Peeter; Luud, Karl
EÜS XII 495/7 (71)
10%
1915
Viljandimaa — Viljandi
Depmann (Depman), Eduard Johannes
E 80459/61 (1)
10%
1932
Viljandimaa — Helme
Berg, P. (Tõrva)
ERA II 55, 108 (28)
10%
1932
Läänemaa — Ridala
Põldmäe, Rudolf
EÜS VII 2536 (7/ 12)
10%
1910
Järvamaa — Ambla
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri
H II 23, 608/11 (1)
10%
1889
Pärnumaa — Häädemeeste
Grant, Eduard
ERA II 166, 348/9 (34)
10%
1937
Virumaa — Iisaku
Hallik, Armilda
E 66107/9 (1)
10%
1930
Tartumaa — Nõo
Maser, Louis
E 70004/6 (1)
10%
1930
Pärnumaa — Saarde
Kartau, Karl
EÜS VI 1488 (187)
10%
1909
Järvamaa — Koeru
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Välbe, Jüri; Martin, Artur
E 69602 (3)
10%
1930
Pärnumaa — Tõstamaa
Kask, E.
ERA II 123, 333/4 (4)
10%
1936
Viljandimaa — Kolga-Jaani
Köögardal, Linda
H III 12, 642/3 (4)
10%
1892
Läänemaa — Hanila
Einbluth, Priidik
EKmS 4° 2, 789/94 (110)
10%
0
Pärnumaa — Vändra
Seimann, Jaan
ERA II 192, 491 (18)
10%
1938
Harjumaa — Nissi
Põldmäe, Rudolf
E 18541 (12)
10%
1895
Võrumaa — Urvaste
Müllerson, Andres
E 70037/8
10%
1930
Pärnumaa — Häädemeeste
Kurm, Evald
ERA II 37, 58/9 (47)
10%
1931
Virumaa — Jõhvi
Põldmäe, Rudolf
H I 3, 41 (31)
10%
1892
Virumaa — Väike-Maarja
Õunmann, Jacob
E 69648/51
10%
1930
Pärnumaa — Tori
Thomberg, T.
E 69803/9
10%
1930
Pärnumaa — Pärnu
Palitka, Hermann
E, StK 10, 350/4 (6)
10%
1921
Viljandimaa — Kõpu
Loorits, Oskar
ERA II 85, 588/9 (7)
10%
1935
Viljandimaa — Paistu; Viljandimaa — Viljandi l.
Takk, Leili
EÜS X 2750/1 (359)
10%
1913
Virumaa — Kadrina
Rosenstrauch, Karl Voldemar; Viljak, Karl
EKmS 4° 4, 721 (26)
10%
0
Viljandimaa — Põltsamaa
Luukas, Mihkel